Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#626 24. 4. 2012 15:26

Gabka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5513

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

....

Upravil(a) Gabka (27. 9. 2012 8:36)


http://lbyf.lilypie.com/Fg4Gp2.png

Není tady

 

#627 24. 4. 2012 18:19

Snažilenka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od Českých Budějovic
Registrovaný: 6. 10. 2006
Příspěvky: 2570
Web

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Lucko moc gratuluju tummenupppussapussa a vítám Tobiáška mezi námi dudlikhjarta


http://www.baby-cafe.cz/modules/coppermine/albums/userpics/13557/normal_metrik%20leden2011.jpghttp://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif

Není tady

 

#628 24. 4. 2012 22:17

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Lucinko,moc gratuluju....


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#629 25. 4. 2012 10:59

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Ahoj holky, taky jsem vás sledovala a ráda bych dál. Pokud to půjde přidejte mě taky a dejte sem odkaz na novou diskuzi na novém babinetu mám stejný nick. Díky smile


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#630 25. 4. 2012 18:36

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 924

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Ahoj holky, tak bohužel pomalu spějeme k IVF, i když na mé straně problém není a spermio je taky dobré. Mám za sebou 4 IUI bez stimulace, teď 5. s clostíkem a víceméně už jen čekám v pátek na MS a pak 6.IUI - to spíš aby se neřeklo... sad

Nicméně máme absolvovat první pohovor k IVF, hledala jsem nějaké info a trochu nechápu jaký je rozdíl mezi IVF a ET. Chápu to správně, že pojišovna hradí 3-4 pokusy (tj. stimulace, odběr, zavedení embrya) a pak se dá ještě jako samoplátce jít na ET z těch embryí, co bychom si nechali při IVF zmrazit?

Díky za zkušenosti smile

Není tady

 

#631 26. 4. 2012 7:41

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Ahoj Zuzii,
uz jsem tu dlouho nebyla a na IVF jsem byla naposledy pred rokem. Ale, co se tyce IVF, tak pojistovna hradi 3-4 pokusy jak pises včetně zavedení embrya, coz je ET (EmbryoTransfer). Pokud mas zamrazena embrya, provadi se KET (KryoEmbryoTransfer) - tady nevim, jak je to s placenim, protoze mi nikdy na zamrazeni nezbyly. K samotnemu ET si muzes priplatit dalsi mozne pomocne akce - napr. asistovany hatching (nevim, jestli je to spravne napsane dumbom ) coz je nejake nariznuti obalu embrya, jestli si to dobre pamatuju, kdyztak me opravte gloria smile   A CAR uz mas vybrany? Jestli muzu jeste k tomu, tak bych podle mych zkusenosti omrkla stranky vsech CAR v okoli, podivala se na jejich uspesnost a taky na to, zda nenabizi 4. pokus zdarma, kdyz u nich absolvujes 3 neuspesne, jak to ma treba Unica v Brne. Drzim Ti moc pesti, at se Ti co nejdriv zadari a mas brzo sve stesticko v naruci hjarta

Není tady

 

#632 26. 4. 2012 8:45

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Jeeee holky, stary babinet, tady je to proste uzasne, ja si nemuzu pomoci .¨
I tady vitam Tobiska na svet a preji mu hlavne zdraicko, stesticko, lasku a hodne rodice. tummenupp godlike tummenupp godlike tummenupp godlike

Není tady

 

#633 26. 4. 2012 17:46

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 924

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Sun, díky za odpověď. Chodím do Gestu. Sice nás tlačili do IVF už po 3.IUI, ale my se nedali a prosazujeme si všech 6 hrazených. Nicméně máme před sebou poslední pokus a jak jsem psala, bude to spíše "pro pořádek"-abychom využili všechny možnosti.

Začala jsem studovat tu IVF a hlavně i finance s tím spojené a dost mě to děsí. Mám pocit, že letos platí už zákon 4 hrazených pokusů, pokud si u prvních 2 necháme jen 1 embryo, nad čímž vážně uvažujeme (máme doma 3,5 letýho klučíka a dvojky k tomu? - nevím nevím jak bychom to utáhli, i když já bych moc přála 2 holčičky gloria). Samozřejmě by člověk tomu chtěl dát co největší šanci, ale i základní varianta s kultivací 48h a zamražením je mezi 3.300 - 5.300,- prodloužená kultivace pak až 8.800,- sad Doma jsme o tom ještě nemluvili, nebyl čas. Zatím si to honím v hlavě sama sad

Není tady

 

#634 26. 4. 2012 17:51

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 924

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

A taky se přiznám, jakej jsem pošuk: nejen, že "na to " myslím stále,  i když jsem zavalená prací a večer sotva lezu, ale ještě jsem si špatně spočítala termín MS a včera testovala (2 dny před "očekávanou" MS) a bylo tam něco duch - samozřejmě dlooouho po limitu. Dnes jsem ho taky zkoušela očima vytáhnout ale spíš nic než moc. A pak jsem si uvědomila, že mrcha nemá přijít zítra, tj. v pátek, ale až příští čtvrtek lol Takže jsem testovala zbytečně, ale malý červíček hlodá a hlodá a já - magor - neustále vytahuju ten papírek a zkoumám toho všerejšího ducha dumbom Fakt mi už hrabe dumbom

Není tady

 

#635 27. 4. 2012 8:37

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Jeee, Zuzi, uplne mi to vypadlo, ze se ty regule ohledne IVF zmenily dumbom ale ty priplatky asi zustavaji stejne skurt Ja jsem potrebovala vetsi davky hormonu, tak jsem doplacela i na ne a prvni IVF se vysplhalo na nejaky cca. 25tis., a druhe na nejakych 10 tis. Do dalsiho pokusu jsem zatim nesla, protoze me v centru nakrkli a ani jsem nesehnala dalsi prasule, takze zatim cekam, az se neco stane dumbom vissla albert

Jo a o tom blaznovstvi? Normalni stav lol  ja jsem po prvnim IVF videla neviditelne jeste pred terminem, ne ze bych si spletla termin, ja ty dny tlacila ocima, abych to testovani urychlila lol a jeste pred terminem jsem zkusila testit a videla jsem tam slaaaaaboulinkatyho dusika. Pak jsem myslela, ze mi cvakne uplne lol  nicmene, dusik silil wink to ze to pak nedopadlo, je vec jina, ale preju ti, at na to IVFko vubec nemusis jit pussa  drzim pesti a pak dej vedet, jak se to vyviji smile hjarta

Není tady

 

#636 27. 4. 2012 10:53

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Zuzi jestli můžu přidat mojí zkušenost, nás to stálo celkem i s doplňující hormonální léčbou cca 28 tisíc, dělali nám ISCI i asistovaný hatching a ještě i vybírali nejlepší spermie nějakou speciální metodou a měli jsme prodlouženou kultivaci 5 dní a jsme rádi, že se povedlo, na další pokus už by nebylo


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#637 27. 4. 2012 14:22

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 924

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Jo, díky, taky bych byla ráda, kdyby jsme to nemuseli podstupovat - z důvodů zdravotních (hormonální stimulace), tak i finančních (hypotéka na krku sad ). Nás do IVF cpali v CAR už po 3 IUI, my si vydupali 6 pokusů. Při 3. mi říká "tak tohle už je poslední, že?", tak jsem řekla, že jsme se domluvili na 6ti. No a při 4. mi říká"tak tohle je už poslední, že?" a teď při pátém proběhla ta samá konverzace lol

Mě na tom strašně štve, že jsme oba fyzicky v pořádku, první dítko máme přirozeně (sice víc jak po roce snažení) a teď už se trápím skoro dva roky grater Strašně mi to leze na nervy a opět jsem ve stavu, kdy těhotný vraždím pohledem a všem těhotným kamarádkám se poctivě vyhýbám (v rámci zachování zdravého rozumu). Nejde na to nemyslet, v podstatě čím víc se snažím na to nemyslet, tím úpo*něji na to myslím. dumbom Ale co to mám vykládat zrovna v chlívku snažilek, že jo? Tady si tím prošla, nebo prochází každá hmm

Není tady

 

#638 27. 4. 2012 20:41

verynka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Svitavsko
Registrovaný: 16. 1. 2008
Příspěvky: 12559
Web

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Ahoj holky,
Zuzii, my jsme na tom podobně, taky nemáme žádné zásadní zdravotní překážky a stejně to nejde. Z vlastní zkušennosti Ti můžu říct, že nejhorší stavy, co se týká jiných těhotných a kočárků s miminky jsem prožívala právě okolo 2-3 roku snažení. A musím dodat, že časem to přejde, protože buď otěhotníš, nebo ti to začně být tak nějak "jedno". Já už si teď s radostí pomazlím i cizí miminko a kolem těhotných chodím s oblibou, občas si říkám, že když se kolem nich budu ochomýtat, tak to těhotenství na mě třeba konečně přeskočí.
Každopádně ti přeju, abys prožila tu první variantu a nemusela na to vysněné miminko čekat moc dlouho.

Není tady

 

#639 28. 4. 2012 18:52

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 924

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Very, já vím, že se taky snažíte už "nějakej ten pátek". hmm Trochu jsem nakukovala, ale holky snažilky se pak odstěhovali na nový babinet a uzamkly místnost. Nechci se tam vtírat...

Babinet mi hodně pomohl po potratu, kdy jsem myslela, že je konec světa a že něco takovýho se může stát jenom mně. A najednou se ukázalo, že spousta holek si prochází něčím daleko složitějším než je jeden blbej rannej potrat. Tehdy se to vyřešilo a máme doma úžasnýho chlapečka, kterýmu bychom rádi pořídili sourozence. Myslela jsem, že napodruhé už to bude jednodušší a nebudu muset podstupovat snažilkování a tulení na povel.

První rok jsem to brala v klidu, tak nějak jsem tušila, kdy asi bychom měli, ale nehrotili jsme to. Pak jsme to začali řešit přes IUI a příští měsíc nás čeká poslední pokus před IVF. Dlouho se mi dařilo být v pohodě, dávat synkovi hodně lásky a něhy, tulit si nejrůznější miminka, hladit "pro štěstí" těhotenský bříška. Jenže v poslední době už otěhotněli všechny moje kamarádky, co jedou druhý kolo a já nějak nemám sílu se radovat s nimi. Tím spíš, že máme cestu k mimnku takhle těžkou a zatím bez úspěchu.... grater

Není tady

 

#640 7. 5. 2012 1:11

verynka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Svitavsko
Registrovaný: 16. 1. 2008
Příspěvky: 12559
Web

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

No jo, jenže to už byl chlíveček clostilbegytek a některé zůstavší snažilky se k nim přestěhovaly, klasický snažilkovský chlívek tu zanikl už před dávnými časy. hmm
Když si vzpomenu... někdy tu byla taková legrace, že jsem  smíchy prskala na monitor.... a občas nám tu spolu bylo i hromadně smutno,.... kde jsou ty časy...

Já jsem si zase myslela, že otěhotnět nebude snadné, ale že to bude trvat takle dlouho, mě fakt nenapadlo. Po těch letech si říkám, "Co mi vlastně chybí?" mám krásné, zdravé, chytré dítě, prima manžela se kterým je mi dobře, někdy bych ho sice s radostí praštila paličkou po hlavě, on mě asi taky, ale jinak se máme rádi. dumbomvissla
Snažení není jednoduché, ze svého pohledu jsem tím mnohdy hodně trpěla a trpěla tím zároveň celá moje rodina i nᚠvztah s manželem, což bylo hrozné a asi i sobecké. sad Musím přiznat, že se ve mě občas něco málo ozve, říkám si jak je to nespravedlivé, proč ona může a vůbec si toho neváží a já ne, o co jsem horší?...., ale vím a trvalo mi než jsem na to přišla, že je mnoho většího utrpení, opravdové bolesti a bezvýchodných situací ve světě a dlouhé snažení proti tomu vlastně není až tak hrozné.  Holt jsem jen nedostala a možná už třeba ani nedostanu to po čem jsem celé  ty roky toužila, a třeba právě proto si konečně opravdu uvědomuji a vážím všeho, co mám, věnuju se tomu čemu mám (chci být dobrá, pečlivá, milující, láskyplná matka a žena) nebo se o to alespoň snažím a nechce se mi moc "pokoušet osud". gloria
Jo, některé moje kamarádky už zmákly i třetí kolo. dumbom

Upravil(a) verynka (7. 5. 2012 1:24)

Není tady

 

#641 7. 5. 2012 10:35

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Very,
prominte,ze sem lezu,ale hrozne mi tento chlivecek chybi s lidma, co sem chodili.V novem se vse pokazilo a mozna i proto, ze snazilek ubylo a pribylo maminek exsnazilek a tehulek a tim padem uz to nebylo tolik o snazeni,ale rikam, ze mame a meli smse hodne spolecneho, kazda z nas si prosla tim,. co tady Verynka popisuje.

Jen mi proste tento chlivek chybi, myslim, ze nebyl zalozen jenom na snazeni ale pise na lidskych vztazich, zde clovek prisel na jine myslenky a mohl se poradit a dost me mrzi,ze to nejak zaniklo, novy babinet dle meho nazoru stoji za starou belu,sice se tam obcas mihnou stare tvare,ale je to o nicem.Je to skoda.Neni se kam vratit.

Ja jsem byla clostylka a po clostilu jsem tedkla zazrakem otehotnela,aniz bych to cekala,ale prosla jsem vsim,co k snazeni a touze po diteti patri a dekuji bohu za IVF, ktere mi dalo sanci byt mamkou a za to jsem vdecna a ze se povedlo podruhe je bonus, za ktery sice dekuji bohu,ale  rikam, dokud to nebudu drzet v naruci, tak nebudu klidna.
Holky a priznam se, ze co mam maleho,tak jsem byla spmirena s tim, ze mam aspon jedno dite a uz je ten zivot jiny,pestrejsi a aspon jsem si splnila sen byt mamkou.

Very, mco ti drzim pesti,abys byla stastna jako mama i jako manzelka,coz je hlavni a nikdy clovek nesmi rikat nikdy,protoze zazraky se dejou a prijdu ve chvili,kdy by to clovek necekal a kazdy mame pravo na to,aby se nam nase sny splinili,at uz drive ci pozdeji.

Není tady

 

#642 7. 5. 2012 10:39

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Very, uplne mi mluvis z duse. Taky jsme si s manzelem prosli peknymi kopanci a ja se snazila byt porad nad veci, i kdyz jsem v sobe citila, jak se trapim a mam takove nalady, ktere neprospivaji ani me ani ostatnim kolem me. Manzel se trapil taky a ja si to uvedomovala postupne, kdyz jsem ho videla, jak si hraje s malickyma detma od nasich znamych. Boli to do dneska opravdu moc, ale snazim se jit dal. Hledame stesti v necem jinem i kdyz tohle je nekde vzadu porad zafixovane. Podle doktoru nemame jinou moznost nez IVF a nebo hooooodne velky zazrak. Ted momentalne cekame na ten zazrak   dumbom  protoze nemame prasule do dalsiho kola. Ale zacala jsem si podobne jako ty vsimat i jinych radosti na svete, poridili jsme si malyho pejska Yorksirka a to je nase zlaticko, rikame mu, ze je nase mimi dumbom lol  pomalicku jsem si zvykla na poznamky typu, meli byste uz mit neco malyho ne, uz  vam neni 20 nebo ty jdes po kariere a pak ti nezbyva cas na deti, nebo ty jeste o zivote nic nevis, jeste nemas deti atd.  lol  No a abysme se tady vybrecely byl stary dobry babinet smile  ktery uz je taky minulosti. Ja jsem konzerva a do noveho jsem se nejak nedostala, takze nezbyva, nez se tady asi pomalu loucit.
Kazdopadne ti drzim pesti a verim, ze se budes jeste tesit z malicke hjarta hjarta  pussa

Není tady

 

#643 7. 5. 2012 10:43

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Hiolky, ja Vam moc drzim pesti a verte, ze ja byla do preminuleho roku snazilka a vim,jak se citite, u nas to skocilo IVFkem a jsem stastna, ze ziju v teto dobe,kdy je tato vymozenost, ze i pary jako my s manzou(kdy byl problem na obou stranach) dostali sanci mit vlastni dite.Ja prisla na top , ze problem spocival i v nasich hlavach, touha byla silna a stres jeste silnejsi,tedka kdyz jsme se oba smirili s faktem, ze mame aspon jedno dite, jsem si rekli, ze mame vystarano,ze by bylo krasne mit druhe mimi,ale uz jedno mame a jsme spokojeni,tak jsme se uklidnili a nejakym zazracnym zpusobem to vyslo.

Není tady

 

#644 7. 5. 2012 10:47

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Za nas stalo IVFko 25 tis(puregon,ICSI.AH. prodlouzena kultivace, ubytovani), kdyby nebylo jine moznosti a azse by byla touha po druhem mimi silny,tak do toho jdu bez mrknuti oka, vlastne, nez jsem zjistila,ze jsem v tom, tak jsem byla na prvni konzultaci opet v CAR, ze do toho jdem zase naplno,ale osud to zatim zaridil jinak,ale za me bych do toho sla znovu.Uz me cekali prvni odbery a neco uz jsem mela i za sebou,ale byla jsem pripravena se do toho obout a jit si za svym.

Není tady

 

#645 7. 5. 2012 10:52

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Sunshine, nam stenatko pomohlo i Prvniho IVFka, i diky tomu malemu tvoreckovi nam to mozna vyslo,psi miminko potrebovalo na 100% a tak se veskere myslenky presmerovali na vycvik a vychovu stenatka, ktere je dodnes nase prvni miminko a milujeme ho strasne moc,ja uz si zivot bez toho psiho pohledu a poslintanmi nedokazu predstavit.Uvidis, prijdete na jine myslenky, psi miminko a vubec pejsci,jsou jako lek na dusi.Takze hodne zdaru se stenatkem.Nam zmenilo zivot k lepsimu a manzel se zase zacal smat a uzivat si zivot.psi kamos nas zcelil dohromady.

Není tady

 

#646 7. 5. 2012 11:08

verynka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Svitavsko
Registrovaný: 16. 1. 2008
Příspěvky: 12559
Web

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Holky a co oživit staré dobré snažilky... chlívek tu ještě někde bude. Osobně mi nový BB nevadí, ale není to zkrátka ono.
Ledi, gratuluji... já jsem vůbec netušila, že jsi těhulka.
Sun, yorkšírek jako miminko, je fajn. Nám tu před nějakým časem sousedovic kočka zanechala koata a my, přesto že nejsme milovníci koček, jsme se o ně starali, kočičí mléko jsme jim kupovali, krmili je z lahvičky, dávali pod ně teplou dečku, v noci k nim vstávali, atd. prostě jsme doma měli 2 bezbranná miminka. Okolí se nám sice smálo, musím dodat, že manžel je myslivec o to to pro lidi byla větší legrace, občas i mě cukali koutky, když jsem viděla manžela, jak se o ně  pečlivě stará, ale stejně nás to neodradilo.

Upravil(a) verynka (7. 5. 2012 11:11)

Není tady

 

#647 7. 5. 2012 12:36

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Very, je to fajn, neco takovyho malinkyho mit, o co se muzes starat a prijdes pak na jiny myslenky smile  moc nam pomaha ten nas maly skritek dumbom vzdycky se nasmejeme, co vymysli za srandicky lol

Ledi, moc dobre si jeste pamatuju tvoje IVF a jsem moc rada, ze vam to na poprve vyslo smile  my mame 2 pokusy za sebou, zatim bez vysledku a zamrazeny bobany taky nemame (nebylo jich dost). tenhle pokus nas vysel na nejakych cca. +/-25 tisic (manza byl na MESA/TESE)  a ten druhy nas stal "pouhych 10 tis". Ted nam rekli, ze si mame pripravit cca 36 tis. Takze ted setrime smile

Obnovit "stare snazilky" by mozna nebylo od veci smile

Není tady

 

#648 7. 5. 2012 16:51

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Jééé Verynkooooo Tebe tu táák ráda vidím hjartahjartahjarta jsem ráda, žes se také ukázala pussa


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#649 7. 5. 2012 17:40

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Sunpussapussapussa kašli na řeči lidí pussa


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#650 7. 5. 2012 19:44

verynka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Svitavsko
Registrovaný: 16. 1. 2008
Příspěvky: 12559
Web

Re: CHAT: PLODILKY V ROCE 2012... S CLOSTÍKEM :-) (8.)

Ahoj Silvinko, já občas nakukuji, ale nemám moc času psát a někdy vlastně ani nevím, co psát. Od doby co se holky přestěhovaly jsem přestala mít i ten mini přehled, který jsem měla.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů