Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 21. 1. 2012 20:23

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Ženská taktika

Já si teda myslím, že žena například dělá domov domovem. "Klidný přístav", i když je to klišé. Dělá ho příjemným místem, kam se všichni rádi vracejí, a mužům tohle většinou není dáno, oni jsou ryze praktičtí. Žena dokáže zjemnit třeba mužský kolektiv jen svou přítomností....a je toho mnohem víc. V partnerství ty "ženské zbraně" vnášejí do vztahu prvek erotična, her a nejistoty, a to vede k žádoucímu "jiskření", a rozhodně to neznamená dělat z muže nebo ze sebe idiota. Nevím, jak bych to srozumitelněji vyjádřila.

Není tady

 

#27 21. 1. 2012 20:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

sahleb napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

taky si vyměním kolo u auta, spravím kapající kohoutek, přidělám světlo a x dalších věcí. ale dělám to jen když není zbytí. za manželství bych na to nesáhla. proč jako ? jsem ženská, na co bych to měla dělat. jo, když je ženská sama a nemá třeba zručný kamarády a nic jiného ji nezbyde, tak než utrácet za řemeslníky, pak to chápu, ale jinak .. na co ?

No a nebo , ja taky udelam obed, umim si vyprat, muzu utirt podlahu a nakrmit deti a predtim je vyzvednu ze skolky...udelat s nima ukoly a byt s nima kdyz jou nemocni, ale v manzelstvi bych na to nesahl, proc jako? jsem chlap....

tohle nemyslíš vážně, že ne. nebo jo, pokud jsou děti i domácnost souseda smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#28 21. 1. 2012 20:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

dusička napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

A jestli jsem dobře vychovaná?
Osobně bych řekla, že až moc přísně. tillfreds

přísně nemusí znamenat vždycky dobře, dusi ..

Já vím Pavli, proto to píšu, až moc přísně.

pro tebe může být přísně - natož až moc přísně - úplně něco jiného jak pro mě.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#29 21. 1. 2012 21:08

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

Pavli ano, pro každou z nás to může být jiný.
Daphne - Ty si na to kápla. PRostě ženské zbraně jsou - ukázat chlapovi, že si ženská. ženská,která si nehraje na chlapa, jak všechno zmůže. Ale mělo by se to ukazovat tak, že se to vlastně neukazuje, ale je to přirozeně z původu ženy.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#30 21. 1. 2012 22:58

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Ženská taktika

Dafíku, ale hlásím, že domov domovem umíme i my, Mirky! rocklol
Zajímavý je, že já, ač ženskými zbraněmi neobdařena, umím docela hezky flirtovat cool
Ale to mě jen tak napadlo bokem, abychom v Mirčíně netrpěly komplexama gloria


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#31 21. 1. 2012 23:30

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Není tady

 

#32 22. 1. 2012 5:53

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Ženská taktika

lupina montana napsal(a):

Dafíku, ale hlásím, že domov domovem umíme i my, Mirky! rocklol
Zajímavý je, že já, ač ženskými zbraněmi neobdařena, umím docela hezky flirtovat cool
Ale to mě jen tak napadlo bokem, abychom v Mirčíně netrpěly komplexama gloria

Obdařena jsi, dokonce bohatě, ty Mirko smile.....jen ti někdy možná nestojí za to, nebo se ti nechce ty ženské zbraně používat konkrétním směrem. "Mirky" mají arzenál ženských zbraní myslím také, ale to, že je odmítají používat, nebo se na jejich používání dívají dokonce s despektem a pohrdáním, může mít u každé jiné příčiny ( třeba zmiňovaná výchova). Takže je uklidily někam do sklepa.
Myslím si, že příklady v článku, na který odkazuje úvodní příspěvek, byly zvoleny poněkud nešastně. Ten druhý článek v příspěvku předešlém se mi líbí mnohem víc.

Není tady

 

#33 22. 1. 2012 9:55

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Ženská taktika

Ženská taktika je mi z duše po*ná. Nikdy jsem to neuměla, neumím a umět nechci. já všechno řešila vždy na rovinu, řekla jsem přesně, co chci, jak to chci, proč to chci, ale zas jsem uměla ustoupit. Být krkem, který hýbá hlavou mi přijde ponižující pro oba partnery.

Není tady

 

#34 22. 1. 2012 10:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

no to bych chtěla vidět, jak všechny, co tu hlásají, že jim je od.po.rná, ji fakt nikdy nepoužily roll

Upravil(a) PPavlaa (22. 1. 2012 10:08)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#35 22. 1. 2012 10:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

Podle mýho ženská taktika nerovná se ženská zbraň.
Už to slovo taktika vyznívá jako vyčůranost, podvod,oblbnutí druhého, tedy alespon pro mě.
ženský zbraně - moje jsou - dobré jídlo (jo dát najíst chlapovi a pak si s ním promluvit). ženská zbraň - milování,jak to má rád.
Ženský zbraně se používaj proto, aby se problémy řešily v klidu, bez emocí.
Protože když nepoužiju ženskou zbraň, řeknu všechno na rovinu - u mě - emocionálně a ostře, partner se chytí toho tonu hlasu a bere to jako poroučení.
Ženský zbraně jsou kořením pro vztah. Nahrazují to jiskření jaký je na začátku vztahu.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#36 22. 1. 2012 10:20

majkafa
Host

Re: Ženská taktika

Mně se nelíbí ani pojmenování zbraně ani taktika.
A to ženské, o čem píše Ivana s takovým despektem, to nepoužívám nijak vědomě. Nijak si to nenaplánuju. Pokud se tak chovám, tak k tomu dochází naprosto přirozeně. Jde to samo.

 

#37 22. 1. 2012 10:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

dusička napsal(a):

Podle mýho ženská taktika nerovná se ženská zbraň.
Už to slovo taktika vyznívá jako vyčůranost, podvod,oblbnutí druhého, tedy alespon pro mě.
ženský zbraně - moje jsou - dobré jídlo (jo dát najíst chlapovi a pak si s ním promluvit). ženská zbraň - milování,jak to má rád.
Ženský zbraně se používaj proto, aby se problémy řešily v klidu, bez emocí.
Protože když nepoužiju ženskou zbraň, řeknu všechno na rovinu - u mě - emocionálně a ostře, partner se chytí toho tonu hlasu a bere to jako poroučení.
Ženský zbraně jsou kořením pro vztah. Nahrazují to jiskření jaký je na začátku vztahu.

zbraň nebo taktika, to už je jen slovíčkaření ..
jinak pokud je pro tebe ženská zbraň milování tak, jak ho má rád partner, pak je to taky manipulace, oblbnutí, ne ? protože normální podle mně je, když si při milování vychází partneři vstříc tak něják normálně, kdo má co rád ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#38 22. 1. 2012 10:30

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

Ale ono to pořekadlo našich babiček - žena je krkem, chlap hlavou - má i něco do sebe.
Protože žijeme v partnerství, nežijeme singl, proto je potřeba tolerance z obou stran. A ne si razit cestu jenom to co chci já.
Co si vzpomínám na mou taktiku.
KDyž si syn našel holku a ptal se mě, jestli může jít holčina k nám. MOje taktika byla aby se šel zeptat táty. Ano, mohla jsem mu říct, jsem přeci samostatná a umím rozhodovat, tak si jí přived.
Ale takhle to je jiný. Chlap se trošku kasal a cítil jako chlap, když mohl jednou rozhodovat on.
A to chlapi v tom vztahu potřebují , jinak je ušlápneme. Protože mi ženský jsme samostatný a umíme žít bez chlapa. Ale k čemu by nám pak ty chlapi byli? Krom milování.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#39 22. 1. 2012 10:32

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

Pavli - podle mě to milování jak to má rád, není manipulace.
Protože podruhé už to bude zase tak, jak to mám ráda já ne.
A kdybych nechtěla, tak to dělat nebudu. Dělám to co chci já.
Manipulace podle mýho je dohnat někoho k činu,který nechce udělat pod výhružkou, pod vydíráním.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#40 22. 1. 2012 10:33

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

Já si zbraně představuju meč, laso.
ženský zbraně nejsou násilnické wink


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#41 22. 1. 2012 10:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

vidíš a to co ty vidíš jako taktiku - běž se zeptat táty - mě přijde jako normální. je to barák a domácnost nejen tvoje, ale i tvýho chlapa, k tomu, aby si mladej vodil domů kočenu má prostě co říct.
nevidím v tom prostě plus, ale běžnou věc.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#42 22. 1. 2012 10:38

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

dusička napsal(a):

Pavli - podle mě to milování jak to má rád, není manipulace.
Protože podruhé už to bude zase tak, jak to mám ráda já ne.
A kdybych nechtěla, tak to dělat nebudu. Dělám to co chci já.
Manipulace podle mýho je dohnat někoho k činu,který nechce udělat pod výhružkou, pod vydíráním.

no tak to chápeš slovo manipulace úplně jinak než já ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#43 22. 1. 2012 10:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

dusička napsal(a):

Já si zbraně představuju meč, laso.
ženský zbraně nejsou násilnické wink

no ale to tady přece nikdo netvrdí, kde to proboha vidíš vavava


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#44 22. 1. 2012 10:40

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

Pavli a jak by si vysvětlila, co si představuješ pod slovem manipulace


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#45 22. 1. 2012 10:41

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

Já si zbraně představuju meč, laso.
ženský zbraně nejsou násilnické wink

no ale to tady přece nikdo netvrdí, kde to proboha vidíš vavava

Já neříkám, že to tu někdo píše a tvrdí.
Já píšu o sobě, že když slyším slovo zbraně, že si představím ten meč. A zbraně na válčení.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#46 22. 1. 2012 10:42

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

dusička napsal(a):

Pavli a jak by si vysvětlila, co si představuješ pod slovem manipulace

no jak, prostě toho druhýho vmanipuluješ tam, kam chceš ty a ten druhej si toho kolikrát nemusí ani všimnout, když to udělᚠšikovně ..  dostaneš ho tam, kde ho mít chceš.
vydírání, pod pohrůžkama, o kterým tady píšeš, je prostě vydírání a přes to nejede vlak.

Upravil(a) PPavlaa (22. 1. 2012 10:44)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#47 22. 1. 2012 10:44

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

Manipulace není jenom negativní.
Manipulace - může být i pozitivní - mezilidská, řešení situace nekofliktní cestou.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#48 22. 1. 2012 10:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

dusička napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

Já si zbraně představuju meč, laso.
ženský zbraně nejsou násilnické wink

no ale to tady přece nikdo netvrdí, kde to proboha vidíš vavava

Já neříkám, že to tu někdo píše a tvrdí.
Já píšu o sobě, že když slyším slovo zbraně, že si představím ten meč. A zbraně na válčení.

ale to už je jen slovíčkaření, psala jsem ti to. jen je to o tom, kdo tomu jak říká. tady celou tu dobu na tomhle vlákně vůbec nebyla řeč o lase a meči, každej snad pochopil, co má zakladatelka vlákna na mysli.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#49 22. 1. 2012 10:45

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

Ano, je to slovíčkaření.
A proto to píšu, že to je neštastné pojmenování ženská taktika a ženské zbraně.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#50 22. 1. 2012 10:45

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

dusička napsal(a):

Manipulace není jenom negativní.
Manipulace - může být i pozitivní - mezilidská, řešení situace nekofliktní cestou.

no ale to už se dostáváme někam úplně jinam.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů