Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 1. 2012 22:11

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Ženská taktika

Ahoj,

zrovna jsem si přečetla tenhle článek http://ona.idnes.cz/prime-mirky-dusinov … hy-sex_jup a napadlo mne, zda ženskou taktiku používáte a zda na toho "vašeho" funguje?

Já to právě moc neumím a občas si tím svým "neuměním" dost komplikuji život roll
Jak jste na tom vy? Umíte používat taktiku a ženské zbraně? Dá se to nějak naučit? big_smile

Není tady

 

#2 20. 1. 2012 22:20

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Ženská taktika

Obávám se, že nedá, Sandro roll kdysi jsem to zkoušela a šlo mi to natolik proti srsti, že jsem toho velice rychle nechala.
On ten příklad v článku byl trochu nešastnej - tohle už je spíš manipulace. Znám ale ženy, který skutečně mají a dovedou užívat cosi jako ženskou taktiku, ovšem inteligentní - v konečným výsledku jsou na tom ale stejně, jako my, Mirky lol
Neřeš to - jsi jaká jsi a spíš jde o to najít partnera, kterej ocení právě to, co jsi. storstark
Ovšem jak na to, to ti radit nebudu, neb to neumím cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#3 20. 1. 2012 22:33

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Ženská taktika

lupina montana napsal(a):

Obávám se, že nedá, Sandro roll kdysi jsem to zkoušela a šlo mi to natolik proti srsti, že jsem toho velice rychle nechala.
On ten příklad v článku byl trochu nešastnej - tohle už je spíš manipulace. Znám ale ženy, který skutečně mají a dovedou užívat cosi jako ženskou taktiku, ovšem inteligentní - v konečným výsledku jsou na tom ale stejně, jako my, Mirky lol
Neřeš to - jsi jaká jsi a spíš jde o to najít partnera, kterej ocení právě to, co jsi. storstark
Ovšem jak na to, to ti radit nebudu, neb to neumím cool

Lupino,

co myslíš tím, že v konečným výsledku jsou na tom stejně jako my? va
Dle příkladu z článku si já, jako Mirka:D, koupím ty šaty sama, a paní rafinované je koupí její manžel....To jen jen ukázka. Nejde mi o peníze tongue

Není tady

 

#4 20. 1. 2012 22:37

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Ženská taktika

No já ale právě nemyslela DÍLČÍ výsledek, ale ten konečnej - vztah jako takovej. Že mají problémy stejně, jako my, co to neumíme smile Pořád myslím tu inteligentnější verzi - tohle s těma šatama konkrétně.....no já tak jednat, připadám si jako blbec roll a žádný šaty by mi to nevynahradily.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#5 20. 1. 2012 22:42

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Ženská taktika

lupina montana napsal(a):

No já ale právě nemyslela DÍLČÍ výsledek, ale ten konečnej - vztah jako takovej. Že mají problémy stejně, jako my, co to neumíme smile Pořád myslím tu inteligentnější verzi - tohle s těma šatama konkrétně.....no já tak jednat, připadám si jako blbec roll a žádný šaty by mi to nevynahradily.

Právě...mně by fakt přišlo blbý, skákat kolem něj jen proto, abych z něj vymámila peníze na šaty big_smile Když si je můžu koupit sama a bez keců a vaření kafíčka pro miláčka rock
Jasně, výsledek je stejný. Jen si říkám, jeslti ten průběh v některých situacích není díky té taktice "hladší"....

Není tady

 

#6 20. 1. 2012 22:46

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Ženská taktika

To asi je, ale cena je příliš vysoká...... lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#7 20. 1. 2012 22:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Ženská taktika

Abych ti uvedla nějakej příklad, co je podle mně inteligentní taktika: je to z nějaké knihy a pamatuju si teda jen tohle, páč mě to enormně zaujalo cool
Přestěhujou se nějací tuším Angličani do Provence a renovujou dům. Provensálští řemeslníci, podpoření provensálským slucem a vínem, rozhodně nijak s prací nechvátají, vleče se to a tak paní domu rozešle pozvánky celýmu městečku a ZEJMÉNA manželkám těch řemeslníků. Že je jako za měsíc zve na zahradní slavnůstku u příležitosti dokončených prací na jejich novém domě a za účelem sousedské družby a tak...... coollol
Jo.....tak tohle bych chtěla někdy umět! Ale neumím - mě to ani nenapadne! grater


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#8 20. 1. 2012 23:12

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Ženská taktika

lupina montana napsal(a):

Abych ti uvedla nějakej příklad, co je podle mně inteligentní taktika: je to z nějaké knihy a pamatuju si teda jen tohle, páč mě to enormně zaujalo cool
Přestěhujou se nějací tuším Angličani do Provence a renovujou dům. Provensálští řemeslníci, podpoření provensálským slucem a vínem, rozhodně nijak s prací nechvátají, vleče se to a tak paní domu rozešle pozvánky celýmu městečku a ZEJMÉNA manželkám těch řemeslníků. Že je jako za měsíc zve na zahradní slavnůstku u příležitosti dokončených prací na jejich novém domě a za účelem sousedské družby a tak...... coollol
Jo.....tak tohle bych chtěla někdy umět! Ale neumím - mě to ani nenapadne! grater

Mě právě taky ne roll
Já tyhle riky triky arabiky umím, jenom když o nic nejde...big_smile Když jsem se o to vědomě snažila, tak to nefungovalo... roll

Není tady

 

#9 21. 1. 2012 9:35

majkafa
Host

Re: Ženská taktika

Fíha! Nevěděla jsem, že to umím. big_smile Až do teď jsem si myslela, že to není to Ono. Umím to a funguje to. Nijak jsem se to neučila, to tak nějak samo, přirozeně.
sandro, přesně, když to není přirozené a snažila jsem se někdy vědomě, tak to nefunguje. Nesmí se to hrát.

 

#10 21. 1. 2012 10:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

já teda nevím, ale my když byli s ex, měli jsme společný účet. kdybych si chtěla koupit šaty, koupila bych si je a nemusela kolem toho dělat takový divadlo s vařením kafíčka a lísáním.
nikdy nedělal nějáký oucapinky s tím, že jsem si něco koupila. naopak mi klidně řekl, že viděl hezkej kabátek, že by mi slušel, jestli se na něj nechci jít podívat a kdyby se mi líbil, a si ho koupím.
a kdyby jsme teda měli oddělené účty, tak si ty šaty koupím za svý. nebo mi je může koupit ten druhej, že jo, třeba bude rád, že já jsem ráda vissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#11 21. 1. 2012 11:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ženská taktika

Mne je bližšia Mirka Dušínopvá big_smile a väčšinou ju aj používam... ale keď mi ide o dosiahnutie cieža vežmi - vo vzahu s bývalým teda hlavne keď šlo o mladého alebo o spoločne strávenú dovolenku, víkend apod. - tak nastupovala rafinovaná Eva. Bývalý bol ako med, keď si trochu vpyil, tak som ho vždy opila, oblbla, dosiahla sžub gloria a bolo. Pri každodenných drobnostiach som radšej vysvetžovala, argumentoval, presviedčala... Je mi to prirodzenejšie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12 21. 1. 2012 11:55

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Ženská taktika

lupina montana napsal(a):

To asi je, ale cena je příliš vysoká...... lol

tummenupptummenupptummenupp


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#13 21. 1. 2012 12:55

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

Hm, tak já jsem dcera, co měla být syn. rodna


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#14 21. 1. 2012 16:05

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Ženská taktika

Zenskou taktiku jsem myslim v zivote nepouzila. Nemam to rada a protivi se mi to. V budoucnu to rovnez pouzivat nebudu.

Nekdy to nechapu, co jako to na byt?  Kvuli malickostem ulisnosti, nepravdy a manipulace? To si neumim predstavit, jaky maji ty zeny vlastne vztah ke svemu partnerovi. V podstate ho mozna nemaji rady.

Setkala jsem se s devcaty, ktere neustale opakovaly , jak to dovedou a co se musi muzskejm rikat, nebo co se musi delat. Hlavni je co se musi delat, ze sebe idiota a blbku, ktera nic nechape a neumi. To musi byt bezva zivot. usch

Bophuzel to lpi na vsech zenach. jako neco silne negativniho.  Bohuzel.

tak jsem si precetla clanek a nejsem vychovana otcek, at Dusinova. Nbeo jsem? Otec me nikdy nerekl, ze jsem nejaka jina, natuntana, ze na tohle zensky nejsou. Ve 13 jsem s nim prehodila pichlou pneu nebo delala nejake ty malovani, lakovani, hrebiky, vrtacky.
On na tohle  moc nebyl, ostatne jako vsichni muzi v me rodine az na jednu vyjimku.Otec se keme chvoal naprosto rovnopravne a ja ho za to budu dosmrti zboznovat.

Hesla v clanku:

- Dej mu najíst, než po něm něco budeš chtít.
- Když od něj něco chceš, schovej si to do postele.
- Žena je krkem, muž hlavou rodiny.
- Chytrá žena leccos zástěrou přikryje.
- Neodporuj, nech ho vyřvat. Za chvíli nebude o ničem vědět.
- Když se ti nechce, řekni, že je ti špatně, nejlépe na omdlení.
- Žena je hlavou kuchyně a muž rodiny.
- Muž si musí myslet, že na to přišel sám.

  Pro me k zvraceni ...
jen castecne souhlasim s timto:
- Za každým úspěšným mužem stojí jeho žena.

Upravil(a) sahleb (21. 1. 2012 16:15)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#15 21. 1. 2012 16:13

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Ženská taktika

nic 2x lyssna

Upravil(a) sahleb (21. 1. 2012 16:16)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#16 21. 1. 2012 16:51

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

Sahleb, vidíš, já to nepochopila tak, že jsem byla vychovávaná otcem. O to nejde.
Ale že když mamka byla těhotná, táta si přál kluka. A když jsem se narodila, byl trochu zklamaný, ale vím, že mě měl a má rád.
Možná jako prvorozená ode mě žádali víc než od mladší ségry - statečnost, nebojácnost, preciznost. Ano, to se žádá i u holek. říkali, nebreč, bud statečná. To je ale jako u kluka ne. dumbom
Já kamarádila s klukama, lezla jsem po stromech, hrála fotbal. Hrála si se stavebnicema, s panenkama ne.
Zlom nastal, až když jsem začala vyspívat v ženskou.
A jsem ženská, porodila jsem děti, starám se, pečuju o ně.
Ale jsem přímá jako chlap, řeknu na rovinu všechno jako chlap, neumím to mluvit okolo.
Ten článek - na něm něco je.
Třeba babička - ta byla vyloženě ženská, stačilo když se na dědu usmála a on pro ní udělal všechno. U babičky se nedá říct, že by z dědy dělala blbce, ale já kdybych se chovala jako babička, přišlo by mi, že z toho chlapa toho blbce dělám. Ale u ní to byla ta ženskost.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#17 21. 1. 2012 17:22

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Ženská taktika

To se mi libi , co si napsala. Vychovavali te dobre.

Ale ja osobne budu stale premyslet a myslet si, ze tu neni neco v poradku, kdyz se tvrdi, ze muzi = rovna se nebojacnost , statecnost, preciznost. A kdyz jako ty, rikaji, ze se chovaji jako chlap. "jsem prima jako chlap, neumim mluvit okolo jako chlap........... Ja s tim nesouhlasi, nejde o tebe osobne, ja si myslim, ze muzske  zenske vlastnosti neexistuji, ze je to mytus. Ze je to klise. Rovnost, primost, nemluvit okolo jsou podle me LIDSKE VLASTNOSTI. Lidi je maji nebo nemaji. Zvlaste kdyz vidim nektere ty chlapy , zejo!

Me vychovali tak, ze jsem nemela pocit, ze jsem neco jineho nez muz. Mam sourozence a nedelal se rozdil. Za to  jsem rodicum vdecna, a navic kaslu na tu trapnou "zenskou roli" a "muzskou roli". To je taky kravina.

Jsem neskonale vdecna babicce, ze nikdy nepouzila ty vulgarni vety z clanku, jakoze zenska je ten krk. naucila me naopak, ze mam vlastni jedinecnou hlavu.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#18 21. 1. 2012 17:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

sahleb napsal(a):

Zenskou taktiku jsem myslim v zivote nepouzila. Nemam to rada a protivi se mi to. V budoucnu to rovnez pouzivat nebudu.

Nekdy to nechapu, co jako to na byt?  Kvuli malickostem ulisnosti, nepravdy a manipulace? To si neumim predstavit, jaky maji ty zeny vlastne vztah ke svemu partnerovi. V podstate ho mozna nemaji rady.

Setkala jsem se s devcaty, ktere neustale opakovaly , jak to dovedou a co se musi muzskejm rikat, nebo co se musi delat. Hlavni je co se musi delat, ze sebe idiota a blbku, ktera nic nechape a neumi. To musi byt bezva zivot. usch

Bophuzel to lpi na vsech zenach. jako neco silne negativniho.  Bohuzel.

tak jsem si precetla clanek a nejsem vychovana otcek, at Dusinova. Nbeo jsem? Otec me nikdy nerekl, ze jsem nejaka jina, natuntana, ze na tohle zensky nejsou. Ve 13 jsem s nim prehodila pichlou pneu nebo delala nejake ty malovani, lakovani, hrebiky, vrtacky.
On na tohle  moc nebyl, ostatne jako vsichni muzi v me rodine az na jednu vyjimku.Otec se keme chvoal naprosto rovnopravne a ja ho za to budu dosmrti zboznovat.

Hesla v clanku:

- Dej mu najíst, než po něm něco budeš chtít.
- Když od něj něco chceš, schovej si to do postele.
- Žena je krkem, muž hlavou rodiny.
- Chytrá žena leccos zástěrou přikryje.
- Neodporuj, nech ho vyřvat. Za chvíli nebude o ničem vědět.
- Když se ti nechce, řekni, že je ti špatně, nejlépe na omdlení.
- Žena je hlavou kuchyně a muž rodiny.
- Muž si musí myslet, že na to přišel sám.

  Pro me k zvraceni ...
jen castecne souhlasim s timto:
- Za každým úspěšným mužem stojí jeho žena.

taky si vyměním kolo u auta, spravím kapající kohoutek, přidělám světlo a x dalších věcí. ale dělám to jen když není zbytí. za manželství bych na to nesáhla. proč jako ? jsem ženská, na co bych to měla dělat. jo, když je ženská sama a nemá třeba zručný kamarády a nic jiného ji nezbyde, tak než utrácet za řemeslníky, pak to chápu, ale jinak .. na co ?

Upravil(a) PPavlaa (21. 1. 2012 17:35)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#19 21. 1. 2012 17:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

dusička napsal(a):

Sahleb, vidíš, já to nepochopila tak, že jsem byla vychovávaná otcem. O to nejde.
Ale že když mamka byla těhotná, táta si přál kluka. A když jsem se narodila, byl trochu zklamaný, ale vím, že mě měl a má rád.
Možná jako prvorozená ode mě žádali víc než od mladší ségry - statečnost, nebojácnost, preciznost. Ano, to se žádá i u holek. říkali, nebreč, bud statečná. To je ale jako u kluka ne. dumbom
Já kamarádila s klukama, lezla jsem po stromech, hrála fotbal. Hrála si se stavebnicema, s panenkama ne.
Zlom nastal, až když jsem začala vyspívat v ženskou.
A jsem ženská, porodila jsem děti, starám se, pečuju o ně.
Ale jsem přímá jako chlap, řeknu na rovinu všechno jako chlap, neumím to mluvit okolo.
Ten článek - na něm něco je.
Třeba babička - ta byla vyloženě ženská, stačilo když se na dědu usmála a on pro ní udělal všechno. U babičky se nedá říct, že by z dědy dělala blbce, ale já kdybych se chovala jako babička, přišlo by mi, že z toho chlapa toho blbce dělám. Ale u ní to byla ta ženskost.

tahle věta mě teda rozesmála big_smile

jinak já nebudu posuzovat, jestli jsi vychovaná dobře z pár řádků tady smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#20 21. 1. 2012 17:48

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

Pavli - vždyt ženský roděj, chlapi ne.
Ale jo, jsem ženská, když chci chlapa dostat do postele, oblíknu si hezký prádlo a nenápadně se kolem něho točím. To je taky ženská taktika ne. že neřeknu - skočíme na to rovnou. (i když to tady někdy řeknu bez předehry).
Jako ženská svádím svým tělem.
Tak jsem to myslela, jako že tímto nejsem chlap.
Jo vlastně používám ženskou taktiku, když chci nalejt olej do auta, i když bych to zvládla sama, ale proč bych to měla dělat, smrdět od oleje. Tak jdu podám mu klíčky, dám mu pusu a on už ví. A nedělám z něho blbce.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#21 21. 1. 2012 17:49

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

A jestli jsem dobře vychovaná?
Osobně bych řekla, že až moc přísně. tillfreds


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#22 21. 1. 2012 18:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

dusička napsal(a):

Pavli - vždyt ženský roděj, chlapi ne.
Ale jo, jsem ženská, když chci chlapa dostat do postele, oblíknu si hezký prádlo a nenápadně se kolem něho točím. To je taky ženská taktika ne. že neřeknu - skočíme na to rovnou. (i když to tady někdy řeknu bez předehry).
Jako ženská svádím svým tělem.
Tak jsem to myslela, jako že tímto nejsem chlap.
Jo vlastně používám ženskou taktiku, když chci nalejt olej do auta, i když bych to zvládla sama, ale proč bych to měla dělat, smrdět od oleje. Tak jdu podám mu klíčky, dám mu pusu a on už ví. A nedělám z něho blbce.

ale jo, jasně že ženský rodí smile
jen mi přišlo směšný, jak jsi to napsala, jako důkaz toho, že jsi ženská smile + že se o ně staráš, pečuješ, ale tohle dělaj i chlapi, někteří i líp jak ženský ..
vidíš a já teda olej do auta nikdy nelila, tohle dělal automaticky můj ex, nikdy jsem se tím nemusela zabývat, ale kdyby už teda - řekla bych mu, a ho dolije, s klíčkama v ruce a pusou k tomu by si ještě mohl představovat bůh ví co lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#23 21. 1. 2012 18:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženská taktika

dusička napsal(a):

A jestli jsem dobře vychovaná?
Osobně bych řekla, že až moc přísně. tillfreds

přísně nemusí znamenat vždycky dobře, dusi ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#24 21. 1. 2012 18:21

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Ženská taktika

PPavlaa napsal(a):

taky si vyměním kolo u auta, spravím kapající kohoutek, přidělám světlo a x dalších věcí. ale dělám to jen když není zbytí. za manželství bych na to nesáhla. proč jako ? jsem ženská, na co bych to měla dělat. jo, když je ženská sama a nemá třeba zručný kamarády a nic jiného ji nezbyde, tak než utrácet za řemeslníky, pak to chápu, ale jinak .. na co ?

No a nebo , ja taky udelam obed, umim si vyprat, muzu utirt podlahu a nakrmit deti a predtim je vyzvednu ze skolky...udelat s nima ukoly a byt s nima kdyz jou nemocni, ale v manzelstvi bych na to nesahl, proc jako? jsem chlap....


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#25 21. 1. 2012 18:35

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženská taktika

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

A jestli jsem dobře vychovaná?
Osobně bych řekla, že až moc přísně. tillfreds

přísně nemusí znamenat vždycky dobře, dusi ..

Já vím Pavli, proto to píšu, až moc přísně.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů