Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 23. 1. 2012 12:46

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Opravdu je možné...

Judyna napsal(a):

Lupi a já se ještě zeptám - ta kamarádka byla uhranutá tedy při pobytu v Orientu? A proč? Ona tam někomu ublížila? Já si nedovedu představit, co by mě kdo musel udělat, abych ho "proklela" (tedy mě by to ani nenapadlo).
A co to je profesionální kletba, co si mám před tím představit?

Nechtěla mu dát coollol
Profesionální kletba...no, byl v tom údajně nějakej mák, co se zabýval černou magií, tak nějak - ta anděla (ona pracovala s ochrannýma energiema, andělama) to asi taky moc nevěděla, jen, že je to nezrušitelný a tudíž ten někdo musel zatraceně dobře vědět, co dělá.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#27 23. 1. 2012 12:52

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Opravdu je možné...

Myslím, že člověk skutečněmůže nést tyhle věci ssebou z minulosti, a už z minulých životů, nebo rodově.
Já mám pravděpodobně naopak nějakou ochranu, možná silné požehnání (požehnání je protipól kleby, tak asi by se mělo pracovat s ním) negace vnímám, ale jakoby za sklem, netýkají se mně osobně. Teď myslím nepříjemný místa, energie. Lidi mi samozřejmě ublížit můžou, ale zase - pouze na emocionální (nebo fyzické, samozřejmě cool ) rovině - ne energeticky. Což je vlastně dost zajímavý, když tak o tom uvažuju va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#28 2. 10. 2012 5:33

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Opravdu je možné...

Opravdu je možné, že jsem zažila časový posun? roll

Dnes v noci jsem měla neklidné spaní a pokaždé, když se vzbudím, tak první co je, tak se kouknu na hodiny. No a když jsem na ně koukla v 00:38, tak jsem se zděsila, protože před tím to bylo v 01:19... a pořád se mi to v tý kebuli nemůže srovnat va


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#29 2. 10. 2012 14:56

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Opravdu je možné...

Pomněnko,
třeba to byl sen, když jsi se poprvé dívala na hodiny :-)
Jinak ale musím potvrdit, já dnes také měla časoposunové sny, byla jsem na jednom místě a v různých časech, odehrávaly se tam jiné příběhy....


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#30 3. 10. 2012 5:32

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Opravdu je možné...

Tulip, opravdu nebyl.... on manžel nebyl doma a ještě jsem se pak dívala na jeho postel a říkala si.... nó to zas bude tah to nejdřív přijde ve dvě a zase mě vzbudí.... a právě tohle mi pak připadalo, že jsem byla hozená někam do minulosti, kdy se to už stalo, nebo obráceně? stane?
Včera byl taky zajímavý datum...2102012.... obousměrně k přečtení big_smile


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#31 3. 10. 2012 9:21

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Opravdu je možné...

já se ted dva dny za sebou vzbudila přesně v 2.04

Není tady

 

#32 8. 5. 2014 9:17

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Re: Opravdu je možné...

Prokleti jako takove neexistuje .Pokud nekdo nekoho prokleje a preje mu zlo  , tak se mu to vrati jednou jako bumerang

Není tady

 

#33 8. 5. 2014 12:26

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Opravdu je možné...

no,  Taha -  s tím ' vrácením'  at už dobra  nebo  zla  ....  zpátky k odesílateli  stolt  je to dost známé ,
ale kde bereš tu jistotu, že cosi jako prokletí  není ?

Není tady

 

#34 8. 5. 2014 15:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Opravdu je možné...

Taha napsal(a):

Prokleti jako takove neexistuje .Pokud nekdo nekoho prokleje a preje mu zlo  , tak se mu to vrati jednou jako bumerang

Vráti, ale to neznamená, že to neúčinkuje na "obe"... A najhoršie "prekliatie" sú vlastne dobre mienené "programy" á la "aj tak z teba nič nebude, budeš len kopa kanály, predáva hamburgery..." apod.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#35 8. 5. 2014 16:18

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Opravdu je možné...

Taha napsal(a):

Prokleti jako takove neexistuje .Pokud nekdo nekoho prokleje a preje mu zlo  , tak se mu to vrati jednou jako bumerang

Co "TO" se mu vrátí?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#36 8. 5. 2014 16:22

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Opravdu je možné...

Selima napsal(a):

Taha napsal(a):

Prokleti jako takove neexistuje .Pokud nekdo nekoho prokleje a preje mu zlo  , tak se mu to vrati jednou jako bumerang

Vráti, ale to neznamená, že to neúčinkuje na "obe"... A najhoršie "prekliatie" sú vlastne dobre mienené "programy" á la "aj tak z teba nič nebude, budeš len kopa kanály, predáva hamburgery..." apod.

Přesně tak.
"Z tebe nikdy nic nebude", to je prokletí se vším všudy...protože se vtiskne do mysli "prokletého" a tam stvoří program, který onen nebožák pak žije... Přitom ten, kdo ta slova vyřkl - nejčastěji matka a vůbec nejbližší lidé - to nemyslel zle. Jen chtěl dítě motivovat k lepším výkonům. Bohužel ho motivoval negací...a to je průšvih...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#37 8. 5. 2014 23:00

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Opravdu je možné...

Taha napsal(a):

Prokleti jako takove neexistuje .Pokud nekdo nekoho prokleje a preje mu zlo  , tak se mu to vrati jednou jako bumerang

No to bys musela být Velkočarůda lol abys to vrátila se vším všudy. Já to umím dost dobře, ale netroufla bych si tvrdit, že prokletí neexituje roll


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů