Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 1. 2012 13:42

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Jak ušetřit na telefonování

Netelefonuj ;-) - napis to do mailu - když mᚠinternet, samozřejmě...
Používej firemní mobil - pro jistotu si dej ale do pracovní smlouvy předem, že jej můžeš pro soukromé účely používat. 
Používej internetové telefonování zdarma - Skype, Gmail... Bacha na omezené (smluvní) připojení někdy, když se překročí nějaký MB, neušetříš, naopak... Tvůj poskytovatel si bude naopak mnout ruce opět... To pak raději telefonovat

A jak šetřit s mobilem? Mít paušál nebo ne, smlouvu nebo ne? Na rok nebo na dva? Na živnost, s.r.o. či fyzickou osobu?
Existuje jeden z našich tří velkých operátorů (O2, T-mobile, Vodafone), který má v některém aspektu dlouhodobě lepší podmínky než ten druhý? Nebo je má jednou lepší jeden, pak druhý a pak po pár měsících třetí, jak se vzájemně trumfují? Nejsem si tak jist. Zatím mám pocit, že je to jedna "velká rodina", že si ještě moc po krkech nejdou, aby se neobírali o pekelný zisk co každý z nich má - a my koneční uživatelé platíme naopak jak draci, čím míň telefonujeme a chceme ušetřit, tím víc (možná) platíme za jednotkovou cenu... Nebo se mýlím?


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#2 12. 1. 2012 19:13

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Jak ušetřit na telefonování

Je třeba u telefonování a smskování přemýšlet. Jsem asi extrém, ale za mobil platím cca 100 Kč za měsíc, někdy i míň. Mám kredit, jsem u T-mobilu - nemá to žádný konkrétní důvod, je to dáno historií. Paušál nechci, nevyplatil by se mi. Jsem teda hodně nespolečenský typ. Komunikuju hodně prostřednictvím internetu a to mi stačí. S přítelem si píšeme emaily, posíláme elektronické pohlednice a taky využíváme hojně služeb www.sms-zdarma.cz. Jsem skoro pořád doma online, tak to jde. Když jsem byla ještě na základce a střední, tak se mi kolikrát stalo, že mi přišla SMSka, že do tehdy a tehdy mám kredit využít, jinak mi propadne.

Není tady

 

#3 30. 1. 2012 2:26

petrlyon
♥------
Registrovaný: 22. 6. 2011
Příspěvky: 9

Re: Jak ušetřit na telefonování

smile Výhodnou alternativou pro běžného občana je využití tzv. VPN - tedy podsítě některého z operátorů, které bývají např. pro větší firmy a nabízejí výhodnější volání i SMS.
Já např. využívám eKolektiv (Vodafone) a volám za 1,20/min s DPH kamkoliv.
Dostupné volání pro každého, platím tolik, kolik provolám. lol

Není tady

 

#4 30. 1. 2012 7:07

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jak ušetřit na telefonování

Jsem u O2.Protelefonuji mesicne tak 100 kc.Vyuzivam bezplatnou linku 829829829.Je to minuta volani,ale vyridim si co potrebuju.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#5 2. 2. 2012 13:33

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: Jak ušetřit na telefonování

Zde pár rad, které přímo asi nešetří, ale jejich dodržováním nám nᚠpřístroj může déle vydržet. A tím pádem nemusíme brzo pořizovat nový. Týká se baterií do mobilů, notebooků, fotoaparátů.


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#6 11. 4. 2013 1:52

lchaloupkova
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2013
Příspěvky: 48

Re: Jak ušetřit na telefonování

Doporučuji VOiP volání. Je minimálně o 50 % levnější jak ten nejvýhodnější běžný paušál a dnes dobře dostupné.

Není tady

 

#7 15. 4. 2013 15:52

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jak ušetřit na telefonování

lchaloupkova napsal(a):

Doporučuji VOiP volání. Je minimálně o 50 % levnější jak ten nejvýhodnější běžný paušál a dnes dobře dostupné.

- to musí být volaný i volající na netu,ne?

Jinak mám osvědčenou radu jak ušetřit za telefonování - NEVOLAT!

Není tady

 

#8 10. 5. 2015 22:30

Ivanaa
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2014
Příspěvky: 68

Re: Jak ušetřit na telefonování

Dobrý den, ráda bych tuto diskuzi obnovila - potřebovala bych poradit s nějakým výhodným tarifem - momentálně jsem u T-Mobile a z tarifu Mých5 mě přehodili na dost nevýhodný tarif, kde mám jen volání a SMS do stejné sítě zdarma, ale i tak měsíčně platím téměř 600, což mi přijde hrozně moc, na to, že volám a esemeskuju poměrně málo (nejvíc peněz mi teď požírají MMS s fotkami půlroční dcerky:-) prosím o radu, kam se obrátit, předem díky!

Není tady

 

#9 18. 5. 2015 14:13

nina9
♥------
Registrovaný: 25. 12. 2014
Příspěvky: 14

Re: Jak ušetřit na telefonování

Dobry den Ivano, ja jsem resila podobny problem s jinym operatorem a nakonec jsem presla k Faynmobilu - mam tarif, za ktery platim mesicne 189 korun, mam tam 50 volnych minut a pak me volani i sms stoji necelou korunu. Nevolam ani nepisu min a platim vzdy maximalne 350 korun - takze mam utratu cca polovicni a jsem spokojena:-) tak kdyztak mrknete na faynmobil.cz, treba si vyberete..

Není tady

 

#10 19. 5. 2015 22:24

Ivanaa
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2014
Příspěvky: 68

Re: Jak ušetřit na telefonování

Dobrý den, o Faynmobilu slyším poprvé. No a když je to tak levné, je tam možnost nechat si telefonní číslo? To bych vážně nerada měnila, mám ho už asi třináct let. A neměla jste s nimi někdy nějaký problém, třeba když jste potřebovala něco řešit? Děkuji!

Není tady

 

#11 20. 5. 2015 17:50

nina9
♥------
Registrovaný: 25. 12. 2014
Příspěvky: 14

Re: Jak ušetřit na telefonování

Jasne, cislo Vam prenesou, par dni to sice trva a na chvilku Vam i vypnou sluzby, ale mne to kvuli prenosu vypli v noci, takze me to nijak neomezovalo a nic za to neplatite.

Není tady

 

#12 27. 5. 2015 12:23

Lucienne
♥------
Registrovaný: 19. 5. 2015
Příspěvky: 5

Re: Jak ušetřit na telefonování

Mě hodně pomohlo ušetřit, když jsem si pořídila Viber na svůj "chytrý telefon" Nyní volám a píšu zdarma. Občas využívám i Hangouts, protože ne každý viber má. Hangouts má většinou každý kdo má chytrý telefon ani o tom třeba neví

Není tady

 

#13 19. 7. 2016 11:04

Kalypso20
♥------
Registrovaný: 17. 7. 2016
Příspěvky: 5

Re: Jak ušetřit na telefonování

Nebo taky se dost vyplatí pořídit si tarif ve velké skupině lidí, něco na bázi firemního tarifu...kdysi jsme měli nějakou smlouvu u T mobile celá vesnice  a vyšlo to mnohem levněji

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů