|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Máte někdo zkušenosti s vylepšením vlasy keratinem ? Kadeřnice něčím vlasy naruší, pak do nich !vecpe" keratin a tepelně zafixuje... Prý vlasy zázračně zesílí... Mám jemní vlasy, ale nechci vyhazovat tísíce za nefunkčnost.... 
Není tady

Zesílí, jsou zdravější a krásně rovné. Je to drahé, účinné, ale krátkodobé. Cca 3 měsíce. Takže se bohužel bez Brazilského keratinu musím obejít :-).
Dost se dá ušetřit objednávkou z ebay nebo amazonu, pozor na podvodníky. A pak si aplikovat keratin sama. http://youtu.be/kZorInGU3qE
Upravil(a) Františka Škutová (21. 3. 2018 21:11)
Není tady

Brazislký keratin je lepší nechat odborníků, kteří jsou na něho speciálně zaškoleni. Když se doma nepodaří, tak kromě žádného efektu, můžete vlasy zničit totálně (např. spálit žehličkou). Výborná je pro domácí ošetření keratinová pěna. Regeneruje, obnovuje a vyplňuje poškozené části vlasu, dodává lesk, usnadňuje rozčesávání a navrací plnost účesu.
http://www.inhair.cz/azalea/1024-azalea … 13789.html
Není tady
Já jsem četla nějakou odbornici na vlasy, že se stává, že když si na vlasy dají zde keratin české ženy s jemnými vlasy, tak jim pak vlasy plihnou. A že zcela jinak to funguje u Brazilek protože ty mají vlasy silnější.
Není tady

Brazilský keratin není na evropský vlasy.
Není tady
Zkuste raději aplikovat oleje do vlasů. Vlasy se zregenerují téměř okamžitě. Ale musí jít pouze o čisté oleje bez chemické úpravy. Můžete klidně i potravinářský, ale lepší je olej určený přímo na vlasy.
Upravil(a) AndreaP. (5. 4. 2017 18:59)
Není tady