Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 11. 2. 2012 19:56

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Výše alimentů?

aprill napsal(a):

JuliePraha napsal(a):

Revliba napsal(a):


Už jen toto označení vietnamských obchodníků mi stačí na vytvoření si obrázku o tobě...usch
Měla bys být ráda,že tvůj partner je férovej chlap,co se o svoje děti postará a se děje co se děje...
Taky jsem to zažila a byla jsem pyšná na partnera,že platil ženě na své 2 děti bez keců 20tis.,bral je lyžovat do Alp,atd.atd.....měla by sis toho vážit..

Ok, omlouvam se od vietnamských obchodníků... NASTESTI uz to neni muj partner .... mela bych byt rada???? Ze cekala, kdy se vezmeme a hned zadala o vetsi castku ... prece muj prijem se taky pocita!!! Obrazek si klidne udelej, je mi to fuk...

a všem se ulevilo vissla

to nevim, jen jsem nemusela prispivat na jeho BM ... me se ulevilo smile a jak smile

Není tady

 

#27 11. 2. 2012 20:29

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Výše alimentů?

puamik napsal(a):

Revliba napsal(a):

Kecy puamiku...zase jeden z těch co si vrtaj koleno,kvůli vlastním dětem....sis je neměl dělat,když na nich chceš teď škudlit...

čti pořádně a dočteš se, že dětem dávám co se týká financí hodně (60 000 ročně)

60 000 kč ročně je jak když plivne, to je minimum, zjevně netušíš, kolik je režie kolem dětí .
Ten soudce do toho započítává i tu péči, vaření , pečení, praní žehlení, starosti, chození na schůzky, péče v nemoci .....s dvouma dětma má samotná ženská naložíno hodně, tak bys měl dávat peníze i jí ,aby se mohla kvalitně starat o tvoje děti .
Vy si uděláte děti a pak počítáte každou korunu navíc.

Není tady

 

#28 11. 2. 2012 20:32

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Výše alimentů?

Aneri napsal(a):

Ve čtvrtek jsem byla u podobné záležitosti / i výše alimentů/na sociálním  odboru a paní říkala, že vyšla soudcům tabulka, kde alimenty můžou dělat až jednu třetinu z výdělku rodiče. Jenže  někteří soudci se tím řídí a někteří ne. Někteří rozhodnou i bez rodiče druhého. Takže bor@del, jako ve všem. Proto  jsou tak rozdílné výše alimentů a každý případ jiný. Není měřítko pro všechny stejné.  Některé maminky jsou vyčůrané, tak by tatínky odřely, o co to jde, aby z alimentů mohly také slušně žít ony. Může to být i naopak. Takže ten, kdo má velký výdělek, má jen smůlu. To by se asi divil tatínek s výdělkem 250 tisíc, kdyby mu vyměřili 83 tisíc alimentů a maminka by byla za vodou bez přičinění.

Jaký bez přičinění?
Dyt pečuje o jeho dítě a  to dítě musí mít stejnou životní uroveň jako on , v jeho zájmu je ,aby dítě bylo vychiovaný, co nejlíp . Jenže to je většinou to poslední, co tatínky zajímá .

Není tady

 

#29 11. 2. 2012 20:45

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Výše alimentů?

maring napsal(a):

Aneri napsal(a):

Ve čtvrtek jsem byla u podobné záležitosti / i výše alimentů/na sociálním  odboru a paní říkala, že vyšla soudcům tabulka, kde alimenty můžou dělat až jednu třetinu z výdělku rodiče. Jenže  někteří soudci se tím řídí a někteří ne. Někteří rozhodnou i bez rodiče druhého. Takže bor@del, jako ve všem. Proto  jsou tak rozdílné výše alimentů a každý případ jiný. Není měřítko pro všechny stejné.  Některé maminky jsou vyčůrané, tak by tatínky odřely, o co to jde, aby z alimentů mohly také slušně žít ony. Může to být i naopak. Takže ten, kdo má velký výdělek, má jen smůlu. To by se asi divil tatínek s výdělkem 250 tisíc, kdyby mu vyměřili 83 tisíc alimentů a maminka by byla za vodou bez přičinění.

Jaký bez přičinění?
Dyt pečuje o jeho dítě a  to dítě musí mít stejnou životní uroveň jako on , v jeho zájmu je ,aby dítě bylo vychiovaný, co nejlíp . Jenže to je většinou to poslední, co tatínky zajímá .

jo takhle, pecuje ale i o SVOJE dite!!!!! neni 83 000 nejak moc??? nebo si myslis, ze je to adekvatni castka?? vychova s touhle castkou nemanic spolecneho ....

Upravil(a) JuliePraha (11. 2. 2012 20:48)

Není tady

 

#30 11. 2. 2012 20:48

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Výše alimentů?

puamik napsal(a):

maring napsal(a):

puamik napsal(a):


čti pořádně a dočteš se, že dětem dávám co se týká financí hodně (60 000 ročně)

60 000 kč ročně je jak když plivne, to je minimum, zjevně netušíš, kolik je režie kolem dětí .
Ten soudce do toho započítává i tu péči, vaření , pečení, praní žehlení, starosti, chození na schůzky, péče v nemoci .....s dvouma dětma má samotná ženská naložíno hodně, tak bys měl dávat peníze i jí ,aby se mohla kvalitně starat o tvoje děti .
Vy si uděláte děti a pak počítáte každou korunu navíc.

hmmm, těch 60 000 je nad rámec výživného co dávám přímo dětem. Když to nečteš pořádně, tak nereaguj.

I to je málo, zjevně netušíš kolik dítě potřebuje  a jen počítᚠ.
Takhle je naučíš jen uvažovat přes prachy a to bude hodně špatnej vklad do života .
Ta máma by jim nemusla dávat ani korunu, protože o ně pečuje a a v tý péči je spousta peněz a času , čas jsou peníze .
Kdyby o ně nepečovala, musel by sis najmout chůvu a hospodyni a to by ses prohnul .

Není tady

 

#31 11. 2. 2012 20:57

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Výše alimentů?

JuliePraha napsal(a):

maring napsal(a):

Aneri napsal(a):

Ve čtvrtek jsem byla u podobné záležitosti / i výše alimentů/na sociálním  odboru a paní říkala, že vyšla soudcům tabulka, kde alimenty můžou dělat až jednu třetinu z výdělku rodiče. Jenže  někteří soudci se tím řídí a někteří ne. Někteří rozhodnou i bez rodiče druhého. Takže bor@del, jako ve všem. Proto  jsou tak rozdílné výše alimentů a každý případ jiný. Není měřítko pro všechny stejné.  Některé maminky jsou vyčůrané, tak by tatínky odřely, o co to jde, aby z alimentů mohly také slušně žít ony. Může to být i naopak. Takže ten, kdo má velký výdělek, má jen smůlu. To by se asi divil tatínek s výdělkem 250 tisíc, kdyby mu vyměřili 83 tisíc alimentů a maminka by byla za vodou bez přičinění.

Jaký bez přičinění?
Dyt pečuje o jeho dítě a  to dítě musí mít stejnou životní uroveň jako on , v jeho zájmu je ,aby dítě bylo vychiovaný, co nejlíp . Jenže to je většinou to poslední, co tatínky zajímá .

jo takhle, pecuje ale i o SVOJE dite!!!!! neni 83 000 nejak moc??? nebo si myslis, ze je to adekvatni castka?? vychova s touhle castkou nemanic spolecneho ....

Já myslím že má , protože chlap kterej má 250 000 musí svým dětem poskytnout stejnou životní uroven jako má sám, to je snad zákon né  ??Prostě ty děti si pořídil a oni maj na jeho peníze nárok .
Jak to chceš zařídit , aby děti měly ty peníze a přitom je nedostala matka ?To jí bude nařizovat za co je má utratit?
A tobě do toho kolik platil přítel už vůbec nic není, najdi si svobodnýho a hotovo .

Není tady

 

#32 11. 2. 2012 21:07

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Výše alimentů?

maring napsal(a):

JuliePraha napsal(a):

maring napsal(a):


Jaký bez přičinění?
Dyt pečuje o jeho dítě a  to dítě musí mít stejnou životní uroveň jako on , v jeho zájmu je ,aby dítě bylo vychiovaný, co nejlíp . Jenže to je většinou to poslední, co tatínky zajímá .

jo takhle, pecuje ale i o SVOJE dite!!!!! neni 83 000 nejak moc??? nebo si myslis, ze je to adekvatni castka?? vychova s touhle castkou nemanic spolecneho ....

Já myslím že má , protože chlap kterej má 250 000 musí svým dětem poskytnout stejnou životní uroven jako má sám, to je snad zákon né  ??Prostě ty děti si pořídil a oni maj na jeho peníze nárok .
Jak to chceš zařídit , aby děti měly ty peníze a přitom je nedostala matka ?To jí bude nařizovat za co je má utratit?
A tobě do toho kolik platil přítel už vůbec nic není, najdi si svobodnýho a hotovo .

Skoda, ze to naridit nejde!!!! A tak to matka zneuziva a hej nemusi cely zivot delat, proc by taky makala, kdyz ma nadstandard!!! Neboj, nasla. Nechtelo se mi prispivat ze sveho platu na jednu z takhle sikovnych maminek. Mimochodem mam doma dite a vim, ze nadstandard nema nic spolecneho s vychovou!!!! Chlap ktery ma 250 000 taky maka a makal, aby se na tuhle castku dostal.

Není tady

 

#33 11. 2. 2012 21:14

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Výše alimentů?

'83 000 jako adekvatni castka!!! ..... To jí bude nařizovat za co je má utratit?''
....

Nazorny priklad vycurane maminky....

Upravil(a) JuliePraha (11. 2. 2012 21:15)

Není tady

 

#34 11. 2. 2012 21:15

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Výše alimentů?

Ano Julie maká na svoje děti , nebo si myslíš že je může najednou zrušit a dělat , že nejsou?
Vypne je jako televizi a bude utrácet svoje peníze jen za sebe ?
Kromě toho ,.on maká v době, kdy ta máma se stará o děcka , máma jeho vlastních dětí , toho by si měl vážit .

Není tady

 

#35 11. 2. 2012 21:26

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Výše alimentů?

puamik napsal(a):

maring napsal(a):

puamik napsal(a):


čti pořádně a dočteš se, že dětem dávám co se týká financí hodně (60 000 ročně)

60 000 kč ročně je jak když plivne, to je minimum, zjevně netušíš, kolik je režie kolem dětí .
Ten soudce do toho započítává i tu péči, vaření , pečení, praní žehlení, starosti, chození na schůzky, péče v nemoci .....s dvouma dětma má samotná ženská naložíno hodně, tak bys měl dávat peníze i jí ,aby se mohla kvalitně starat o tvoje děti .
Vy si uděláte děti a pak počítáte každou korunu navíc.

hmmm, těch 60 000 je nad rámec výživného co dávám přímo dětem. Když to nečteš pořádně, tak nereaguj.

Když jsem si vzala kalkulačku a vydělila 60.000,- ročně dvanácti měsíci, kteroužto částku jsem pak rozdělila dvěmi (předpokládám, puamik, že mᚠty děti dvě wink) vychází mi, že každému dítěti přidᚠměsíčně "navíc nad rámec" 2.500,- Kč.

Což mi nepřipadá zase jako nějaká závratná částka, aby ses s ní tady mohl prsit big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#36 11. 2. 2012 21:30

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Výše alimentů?

maring napsal(a):

Ano Julie maká na svoje děti , nebo si myslíš že je může najednou zrušit a dělat , že nejsou?
Vypne je jako televizi a bude utrácet svoje peníze jen za sebe ?
Kromě toho ,.on maká v době, kdy ta máma se stará o děcka , máma jeho vlastních dětí , toho by si měl vážit .

Ano maka, ale nejen na svoje deti. Ma take svuj zivot a ikdyz se ti to treba nelibi, tak i rodinu, jinou zenskou a pripadne dalsi deti. Netvrdim, ze chlap ktery vydelava 250 000 ma platit 3 000. Ale 83 000????? Nestacilo by treba 20 000??? 30 000??? Ne to asi ne, preci je to malo, vytriskat co to pujde!!!! To ze zaplati dovolenou, dalsi vydaje .. + 83 000 mesicne!!!!

Upravil(a) JuliePraha (11. 2. 2012 21:35)

Není tady

 

#37 11. 2. 2012 21:37

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Výše alimentů?

JuliePraha napsal(a):

maring napsal(a):

Ano Julie maká na svoje děti , nebo si myslíš že je může najednou zrušit a dělat , že nejsou?
Vypne je jako televizi a bude utrácet svoje peníze jen za sebe ?
Kromě toho ,.on maká v době, kdy ta máma se stará o děcka , máma jeho vlastních dětí , toho by si měl vážit .

Ano maka, ale nejen na svoje deti. Ma take svuj zivot a ikdyz se ti to treba nelibi, tak i rodinu, jinou zenskou a pripadne dalsi deti. Netvrdim, ze chlap ktery vydelava 250 000 ma platit 3 000. Ale 83 000????? Nestacilo by treba 20 000??? 30 000??? Ne to asi ne, preci je to malo, vytriskat co to pujde!!!! To ze zaplati dovolenou, dalsi vydaje .. + 83 000 mesicne!!!!

To je podle zákona, stejná životní úroveň, měl si to rozmyslet dřív a ne ted od toho utíkat .

Není tady

 

#38 11. 2. 2012 21:38

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Výše alimentů?

To je podle zákona, stejná životní úroveň, měl si to rozmyslet dřív a ne ted od toho utíkat .....

Ani se mu nedivim, ze utekl !!!!

Upravil(a) JuliePraha (11. 2. 2012 21:40)

Není tady

 

#39 11. 2. 2012 21:43

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Výše alimentů?

To je podle zákona, stejná životní úroveň, měl si to rozmyslet dřív a ne ted od toho utíkat ....

Vytriskat co to pujde, prece bys musela jit jednou do prace, ze??? 1 000 000 * 15 let .... no tak, slusna prace ... co bys delala s 30 000, dyt je to malo ....

Upravil(a) JuliePraha (11. 2. 2012 22:04)

Není tady

 

#40 11. 2. 2012 21:52

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Výše alimentů?

JuliePraha napsal(a):

To je podle zákona, stejná životní úroveň, měl si to rozmyslet dřív a ne ted od toho utíkat ....

Vytriskat co to pujde, prece bys musela jit jednou do prace, ze??? 1 000 000 * 15 let .... no tak, slusna prace ... co bys delala s 30 000, dit je to malo ....

Co se vytáčíš?Stejně s ním nejsi a mᚠjinýho lepšího ne?wink
Tak proč řešíš nějakou bejvalku bejvalýho...lol

Není tady

 

#41 11. 2. 2012 21:54

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Výše alimentů?

Co se vytáčíš?Stejně s ním nejsi a mᚠjinýho lepšího ne?wink
Tak proč řešíš nějakou bejvalku bejvalýho...lol.....

Bejvalku neresim, resim vychcanost manzelek a nestacim se divit ... Nevytacim se, jsem v klidu ... jen diskutuji, o tom to tu je, ne???

Upravil(a) JuliePraha (11. 2. 2012 22:25)

Není tady

 

#42 11. 2. 2012 21:55

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Výše alimentů?

Stejně s ním nejsi a mᚠjinýho lepšího ne?...


Jses zvedava??? Jestli mam nebo nemam, to je preci jedno smile

Upravil(a) JuliePraha (11. 2. 2012 22:26)

Není tady

 

#43 11. 2. 2012 23:26

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Výše alimentů?

No, vyčuranost některých jakoby opravdových matek nezná meze dumbom  Jsem ráda, že se mě to již nebude nikdy týkat. Nedivím se, že se pak chlapi brání. Za 80 tisíc výživného měsíčně /asi milion za rok/  bych si pořídila hospodyni, milence, opravila barák a ještě by zbylo pro děti  lol

Není tady

 

#44 12. 2. 2012 10:45

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Výše alimentů?

Aneri napsal(a):

No, vyčuranost některých jakoby opravdových matek nezná meze dumbom  Jsem ráda, že se mě to již nebude nikdy týkat. Nedivím se, že se pak chlapi brání. Za 80 tisíc výživného měsíčně /asi milion za rok/  bych si pořídila hospodyni, milence, opravila barák a ještě by zbylo pro děti  lol

A co je ti do toho, co s tím ta žena dělá ? Prostě on musí dát dětem tolik aby měly stejnou životní uroven jako on a basta . Tak at jde do továrny k pásu a bude mít 16 000 a nebude mu srdce krvácet.

Spíš mi přijde dámy, že vy máte nějakej problém ve vztahu k penězům , protože řešíte cizí prachy , to dělají lidi,  co závidí druhým, když si trochu pomůžou a přitom to vůbec není jejich území .

Uvědom si že každá žena si podvědomě hledá partnera tak aby zabezpečil její děti, takže některé ženy preferujou rovnou bohaté muže . Vše pro dítě .

Není tady

 

#45 12. 2. 2012 10:55

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Výše alimentů?

maring napsal(a):

Aneri napsal(a):

No, vyčuranost některých jakoby opravdových matek nezná meze dumbom  Jsem ráda, že se mě to již nebude nikdy týkat. Nedivím se, že se pak chlapi brání. Za 80 tisíc výživného měsíčně /asi milion za rok/  bych si pořídila hospodyni, milence, opravila barák a ještě by zbylo pro děti  lol

A co je ti do toho, co s tím ta žena dělá ? Prostě on musí dát dětem tolik aby měly stejnou životní uroven jako on a basta . Tak at jde do továrny k pásu a bude mít 16 000 a nebude mu srdce krvácet.

Spíš mi přijde dámy, že vy máte nějakej problém ve vztahu k penězům , protože řešíte cizí prachy , to dělají lidi,  co závidí druhým, když si trochu pomůžou a přitom to vůbec není jejich území .

Uvědom si že každá žena si podvědomě hledá partnera tak aby zabezpečil její děti, takže některé ženy preferujou rovnou bohaté muže . Vše pro dítě .

Proc by mel jit k pasu??? Maka a ja mu ty prachy preji, nema to zadarmo, neco v zivote dokazal a nepovaluje se cely den doma u casaku. 30 000 mesicne neni dost. zabezpeceni???

Mimo jine, psala jsi, ze zavidis BM novy barak a mel se zapocitat i prijem jeho soucasne manzelky. A to jako proc, co ma s tebou spolecneho, proc by te mela zivit????

Zavidis, ze se o tebe takhle bohaty clovek nejevil zajem, mohla jsi se valet a u toho mit par melouchu na konte ..,

Není tady

 

#46 12. 2. 2012 11:01

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Výše alimentů?

Ale pochop Julie , že on maká na ty děti, ty děti nemůže zrušit, vystoupit jako z autobusu a dělat že nejsou , ty děti má navždycky .Prostě třetina platu je akorát, ne žádných 30 000 kč , to není stejná zivotní uroven , pokud má on 250 000 .kč.

To je stejný, jako by maminka dětí řekla, tak a ted já budu vydělávat prachy a ty se starej o děti  a nic ti nedám, jsou to moje vydělaný  peníze !
NEJSOU , ona má děti a ty musí mít stejnou živ úroveň jako ona , takže dokud nebudou schopny vydělávat , musí je zabezpečit podle zákona .

Vy prostě těm ženským závidíte, protože máte patologický vztah k penězům . Závidíte uplně cizím lidem, že mají víc peněz . wink

A to, že se prověřuje plat manželky, je taky v zákoně, to jsem nevymylela já a je to tak v pořádku .Když budu mít doma přítele, bude muset uvést svůj plat on.

Upravil(a) maring (12. 2. 2012 11:12)

Není tady

 

#47 12. 2. 2012 11:52

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Výše alimentů?

Nezavidim, ba naopak ho obdivuji, ze neco dokazal.... ani ja se nevalim doma s casakem a kafickem (jako nekdo ...). I na te MD se snazim podnikat a neco vymyslet. Manzel maka a vydelava slusne, neboj smile

Pochop, ze on maka nejen na ty deti smile Ma svuj zivot, ktery rozvodem nekonci ....

Problem vidim v tve zavisti, ze hold se ti nepovedlo najit nekoho schopneho, nekoho, kdo neco v zivote dokazal a maka, neni gaucovy typ ... Coz jedine dobre, jinak bys vytriskala z nej melouchy...

Upravil(a) JuliePraha (12. 2. 2012 11:53)

Není tady

 

#48 12. 2. 2012 12:05

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Výše alimentů?

JuliePraha napsal(a):

Nezavidim, ba naopak ho obdivuji, ze neco dokazal.... ani ja se nevalim doma s casakem a kafickem (jako nekdo ...). I na te MD se snazim podnikat a neco vymyslet. Manzel maka a vydelava slusne, neboj smile

Pochop, ze on maka nejen na ty deti smile Ma svuj zivot, ktery rozvodem nekonci ....

Problem vidim v tve zavisti, ze hold se ti nepovedlo najit nekoho schopneho, nekoho, kdo neco v zivote dokazal a maka, neni gaucovy typ ... Coz jedine dobre, jinak bys vytriskala z nej melouchy...

To se mýlíš Julie, povedlo , můj bejvalej vydělával hodně a já měla veliký alimenty proti jiným ženám už před 10 lety  a díky jim děti vystudovaly a studují .neutral
A ten barák, kterej si postavil a pozemky na kterém stojí,  zdědi moje děti , takže  miliony budou ......wink

Ta žena má taky svůj život, rozvodem nekončí a taky by mohla říct dětem čáu a vydělávat ,ale tohle většinou udělají chlapi a ještě se hrozně diví , že musí někomu dávat SVOJE peníze .......winkwink

Pokud ti vadí, jaký jsou zákony , tak bojuj proti zákonům , ale nevím jak budeš úspěšná ......wink

Není tady

 

#49 12. 2. 2012 12:08

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Výše alimentů?

Proto se ted cely den valis s casakem a kafickem .... vubec se BM nedivim, ze se na tebe vykaslal a zdrhul, co to slo .... skoda, ze nenarazil na normalni zenskou driv ....

Vystudovala jsem VS tak, ze pres vikend jsem delala brigadu a pomahali mi i castecne rodice. Nezdedila jsem zadny barak a pozemky, o to vic si vazim toho, co pro me udelali...

....Když budu mít doma přítele, bude muset uvést svůj plat on. ... Doufam, ze se takovy blbec nenajde a nedopadne jako tvuj BM  dumbom

Upravil(a) JuliePraha (12. 2. 2012 12:16)

Není tady

 

#50 12. 2. 2012 12:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Výše alimentů?

JuliePraha napsal(a):

Proto se ted cely den valis s casakem a kafickem .... vubec se BM nedivim, ze se na tebe vykaslal a zdrhul, co to slo .... skoda, ze nenarazil na normalni zenskou hned ....

hele, vychladni. nikdo tady není zvědavej na tvoje blbý kecy. došly argumenty, tak ses uchýlila k podpásovkám a blbým kecům ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů