Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 1. 2012 20:06

Elsa
♥♥-----
Registrovaný: 1. 6. 2011
Příspěvky: 35

Re: první dojem

Kiara napsal(a):

Elsa napsal(a):

Kiara napsal(a):

Právě proto se potřebuješ svěřit do rukou šikovné kadeřnici, aby Ti poradila nejen odpovídající styl účesu podle druhu Tvých vlasů, ale aby Ti i poradila, jak o vlasy doma pečovat a udržovat si je. Neříkej mi, že mᚠvlasy natolik jemné, že nesnesou delší vystavení fénu, aniž by se spálily. Žehličce na vlasy bych ještě jakž-takž věřila, ale fén nebo horkovzdušná kulma by Ti rozhodně vlasy nijak razantně nepoškodili big_smile

já si ale vlasy umývám a fénuju moc často  4x víš pak je to takové krepaté a suché. Mám vlnité vlasy takže ráno vstanu a neřízeně vlna sem a tam

Elso, tak si ty vlasy neumývej a nefénuj tak často, protože jestli je mᚠopravdu jemné a fénuješ si je denně, tak ty vlasy zákonitě trpí. Zkoušela sis je fénovat přes hodně velký, kulatý kartáč, aby se Ti trochu narovnaly a používat tužidlo, aby Ti účes déle vydržel?!? Je to těžká věc, radit Ti takhle na dálku, když Tě neznám a na vlastní oči ty vlasy nevidím.

Jinak bych na Tvém zevnějšku nedělala žádné výraznější změny, pouze bych podtrhla to, co je na Tobě hezkého. Ty jsi něžný a plachý typ, Tobě by vůbec neslušela žádná extravagance stolt Potřebuješ jako účes něco moderního, ale rozumného, vlasy bych zesvětlila třeba blond melírem tón v tónu a zvolila bych hladký účes, ale do žádných složitostí bych se nepouštěla stolt

díky za rady. Přes ten kartáč i tužidlo jsem to zkoušela, bohužel to vydrží do dvou vyspání pak si to zase dělá co chce. Zkoušela jsem to fixovat i lakem na vlasy ale moc to nepomáhá

Není tady

 

#27 8. 1. 2012 20:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: první dojem

Tak ksús niečo kratšie a odvážnejšie wink , alebo naopak dlhšie a len vypnú. Táto dĺžka je práve dos náročná na údržbu, lebo rada plihne a nedrží. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#28 8. 1. 2012 20:57

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: první dojem

Elsa napsal(a):

díky ale krásná rozhodně nejsem a asi ve skutečnosti v životě není podstatné o to usilovat, důležitější je krása vnitřní

No jasně, nejdůležitější je vnitřní krása... wink lol
Elso, jsi nevyloupnutá moc pěkná holka.
Pokud na sobě chceš něco měnit , tak konkrétní změny ohledem na konkrétní situaci (pohovor v práci, večírek, rande atd...)
Jinak si počkej, až do toho "dorosteš", mᚠna to.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#29 8. 1. 2012 21:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: první dojem

Elso - seš krásná ženská, Kiara to už tu napsala a já s ní souhlasím.
S vlasama bych neviděla problém. PRvní fotka sice jak z dob osmdesátých, a to díky účesu, druhá fotka už moderní.
Elso - proč si sem dala fotky? Co čekᚠz ankety?
Proč mᚠpotřebu slyšet od lidí ,jak by ses měla změnit?
Tvar vlasů i kdyby si měla každý den jiný, tě nezachrání od toho,co uvnitř sebe hledáš, a proto sem píšeš.
Co hledáš? Víš to?  Hledᚠsamu sebe?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#30 8. 1. 2012 21:43

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: první dojem

Elso,na tvém místě bych fotky smázla. Myslím,že jsi neudělala dobře,že ses tak odkryla.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#31 9. 1. 2012 8:59

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: první dojem

Elso, holky to tu napsaly přesně...
Vlasy bych spíše podfoukávala dolů, ty vytočené vlny opravdu ne. Možná, že delší by byly fajn s tím, že by tolik nevyskakovaly a vlny se podtočily až v oblasti krku a ramen... kolem obličeje by více splývaly. pokud jsou neposlušné, určitě nesestříhávat, ale nechat stejnou délku - maximálně konce lehce sestříhnout. Vlasy budou "t잚í" a nebudou tolik vyskakovat. A nejspíš barevný melír aby zvedl dojem. Co tak jde podle fotek...
Já ti docela rozumím, proč jsi je sem dala. Kdo tě zná, řekne, že ti to sluší, že jsi fajn holka atd... prostě jsi potřebovala slyšet názor někoho, kdo není zatížený tím, že jsi kámoška, dcera, kolegyně. Já třeba řeknu i kámošce, že takhle nee, ale někdo to neudělá, protože jsi i přesto, že se hledáš, hezká mladá holka. smile Jenže někdy nám tohle slyšet prostě nestačí. tongue
A s tím sebevědomím... no, ono jasně - to musí jít zevnitř. Ale když se budeš cítit dobře v účesu, oblečení... půjde to zevnitř líp vydolovat. stolt

Není tady

 

#32 9. 1. 2012 9:07

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: první dojem

Elso, jsi moc pěkná ženská, dívčí typ. Pokud chceš řešit vlasy, což je asi vzhledem k tvým údržbovým problémům s nimi na místě, a mᚠmožnost (opakovaně) navštívit Prahu, dej vědět. Znám fajnovou kadeřnici. Ale udělat účes trvá tak půl roku tongue.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#33 9. 1. 2012 9:12

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: první dojem

rejka napsal(a):

Elso,na tvém místě bych fotky smázla. Myslím,že jsi neudělala dobře,že ses tak odkryla.

stolt stolt stolt


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů