Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 1. 2012 0:29

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Spamování SZ dotaz pro majitelete stránek

Mám dotaz na majitele stránek... poslední dny mne po SZ zprávách obtěžuje jedna osoba nejprve po mě žádala omluvu, když jsem jí napsala aby mě neobtěžovala po zprávách a nepsala mi píše mi dál, že to musím strpět /aj nevyrovnané nesmysly/, že mi bude psát dál a nyní už mi i vyhrožuje, že nebudu moci zůstat na babinetu.  Její jméno si zatím nechávám pro sebe. Vzhledem k tomu, že jsem v poslední době dostala několikrát ban myslím že i zbytečně, chce mě jen vyprovokovat, protože poslední ban jsem dostala právě kvůli tomu že jsem si stěžovala na její osobu...mohu nějak zablokovat SZ od psychopatických osob, které se rády čtou? Další zprávy od ní mažu bez čtení, ale je to obtěžující. Odpoví mi Jiří? děkuji

Upravil(a) xxxx (8. 1. 2012 0:33)


dum spiro spero

Není tady

 

#2 9. 1. 2012 8:21

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Spamování SZ dotaz pro majitelete stránek

xxxx tvůj dotaz předám administrátorům, bohužel funkce blokování soukromých zpráv od vybraných uživatelů není na tomto fóru dostupná, ale znovu zkusíme probrat nějaká řešení.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#3 9. 1. 2012 9:10

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Spamování SZ dotaz pro majitelete stránek

xxxx napsal(a):

Mám dotaz na majitele stránek... poslední dny mne po SZ zprávách obtěžuje jedna osoba nejprve po mě žádala omluvu, když jsem jí napsala aby mě neobtěžovala po zprávách a nepsala mi píše mi dál, že to musím strpět /aj nevyrovnané nesmysly/, že mi bude psát dál a nyní už mi i vyhrožuje, že nebudu moci zůstat na babinetu.  Její jméno si zatím nechávám pro sebe. Vzhledem k tomu, že jsem v poslední době dostala několikrát ban myslím že i zbytečně, chce mě jen vyprovokovat, protože poslední ban jsem dostala právě kvůli tomu že jsem si stěžovala na její osobu...mohu nějak zablokovat SZ od psychopatických osob, které se rády čtou? Další zprávy od ní mažu bez čtení, ale je to obtěžující. Odpoví mi Jiří? děkuji

SZ opravdu nelze takto filtrovat. Pokud ale ona uživatelka i nadále bude obtěžovat, stačí mi přeposlat její zprávy a pokud budou opravdu porušovat pravidla, bude zabanována.


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#4 9. 1. 2012 16:34

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Spamování SZ dotaz pro majitelete stránek

Jirka napsal(a):

xxxx napsal(a):

Mám dotaz na majitele stránek... poslední dny mne po SZ zprávách obtěžuje jedna osoba nejprve po mě žádala omluvu, když jsem jí napsala aby mě neobtěžovala po zprávách a nepsala mi píše mi dál, že to musím strpět /aj nevyrovnané nesmysly/, že mi bude psát dál a nyní už mi i vyhrožuje, že nebudu moci zůstat na babinetu.  Její jméno si zatím nechávám pro sebe. Vzhledem k tomu, že jsem v poslední době dostala několikrát ban myslím že i zbytečně, chce mě jen vyprovokovat, protože poslední ban jsem dostala právě kvůli tomu že jsem si stěžovala na její osobu...mohu nějak zablokovat SZ od psychopatických osob, které se rády čtou? Další zprávy od ní mažu bez čtení, ale je to obtěžující. Odpoví mi Jiří? děkuji

SZ opravdu nelze takto filtrovat. Pokud ale ona uživatelka i nadále bude obtěžovat, stačí mi přeposlat její zprávy a pokud budou opravdu porušovat pravidla, bude zabanována.

...Jiří i Ronjo děkuji za odpověd, bohužel mě zprávami obtěžuje jedna z moderátorek, takže ban asi nepřipadá do úvahy, ani o to  nestojím už proto, že celou její akci chápu jako provokaci, čeká že proti  ní něco napíšu na zeď aby mi opět mohla dát ban. Dnes od ní mám další dvě zprávy, nečtu je a rovnou mažu, takže už nevím co mi píše. Proto jsem se ptala na možnost zablokování zpráv, na slušnou žádost o to aby mě neobtěžovala reaguje např: "zapomeň na ples Popelko" je opatrná aby nebyla sprostá, přesto nerespektuje, že mě to obtěžuje a jako moderátorka by zrovna ona pravidla respektovat měla, chápu že zneužívat funkci moderátorky  je lákavé. Takže opravdu nevím jak postupovat...Přeposlat zprávy i s hlavičkou mohu.


dum spiro spero

Není tady

 

#5 9. 1. 2012 16:41

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Spamování SZ dotaz pro majitelete stránek

Jirka napsal(a):

xxxx napsal(a):

Mám dotaz na majitele stránek... poslední dny mne po SZ zprávách obtěžuje jedna osoba nejprve po mě žádala omluvu, když jsem jí napsala aby mě neobtěžovala po zprávách a nepsala mi píše mi dál, že to musím strpět /aj nevyrovnané nesmysly/, že mi bude psát dál a nyní už mi i vyhrožuje, že nebudu moci zůstat na babinetu.  Její jméno si zatím nechávám pro sebe. Vzhledem k tomu, že jsem v poslední době dostala několikrát ban myslím že i zbytečně, chce mě jen vyprovokovat, protože poslední ban jsem dostala právě kvůli tomu že jsem si stěžovala na její osobu...mohu nějak zablokovat SZ od psychopatických osob, které se rády čtou? Další zprávy od ní mažu bez čtení, ale je to obtěžující. Odpoví mi Jiří? děkuji

SZ opravdu nelze takto filtrovat. Pokud ale ona uživatelka i nadále bude obtěžovat, stačí mi přeposlat její zprávy a pokud budou opravdu porušovat pravidla, bude zabanována.

Jiří, prosím,  kam mám přeposlat Print screan obrazovek ? Obtěžuje mě to, jinak bych nepsala... děkuji


dum spiro spero

Není tady

 

#6 9. 1. 2012 16:47

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Spamování SZ dotaz pro majitelete stránek

xxxx napsal(a):

Jirka napsal(a):

xxxx napsal(a):

Mám dotaz na majitele stránek... poslední dny mne po SZ zprávách obtěžuje jedna osoba nejprve po mě žádala omluvu, když jsem jí napsala aby mě neobtěžovala po zprávách a nepsala mi píše mi dál, že to musím strpět /aj nevyrovnané nesmysly/, že mi bude psát dál a nyní už mi i vyhrožuje, že nebudu moci zůstat na babinetu.  Její jméno si zatím nechávám pro sebe. Vzhledem k tomu, že jsem v poslední době dostala několikrát ban myslím že i zbytečně, chce mě jen vyprovokovat, protože poslední ban jsem dostala právě kvůli tomu že jsem si stěžovala na její osobu...mohu nějak zablokovat SZ od psychopatických osob, které se rády čtou? Další zprávy od ní mažu bez čtení, ale je to obtěžující. Odpoví mi Jiří? děkuji

SZ opravdu nelze takto filtrovat. Pokud ale ona uživatelka i nadále bude obtěžovat, stačí mi přeposlat její zprávy a pokud budou opravdu porušovat pravidla, bude zabanována.

...Jiří i Ronjo děkuji za odpověd, bohužel mě zprávami obtěžuje jedna z moderátorek, takže ban asi nepřipadá do úvahy, ani o to  nestojím už proto, že celou její akci chápu jako provokaci, čeká že proti  ní něco napíšu na zeď aby mi opět mohla dát ban. Dnes od ní mám další dvě zprávy, nečtu je a rovnou mažu, takže už nevím co mi píše. Proto jsem se ptala na možnost zablokování zpráv, na slušnou žádost o to aby mě neobtěžovala reaguje např: "zapomeň na ples Popelko" je opatrná aby nebyla sprostá, přesto nerespektuje, že mě to obtěžuje a jako moderátorka by zrovna ona pravidla respektovat měla, chápu že zneužívat funkci moderátorky  je lákavé. Takže opravdu nevím jak postupovat...Přeposlat zprávy i s hlavičkou mohu.

Nestačím se divit, xxxx. Celou konverzaci jsem samozřejmě k dispozici dala už dopoledne. A kopíruji ji i sem, nech je tedy vidět, jak slušně mě vyzýváš, abych ti nepsala..
¨
Fakt netuším, co tě k tomuhle, xxxx, vede.. Ale myslím, že by bylo víc než vhodné se Revlibě alespoň formou SZ omluvit. Řekla bych, že nařčení z toho, že je zakuklený moderátor, jí na popularitě nepřidá.

Dík, Anda
.................................

xxxx: fakt netuším co tě tomuhle anda vede. Ale myslím si, že by bylo víc než vhodné nechat na mně komu se já NEhodlám omluvit. Řekla bych, že ti po tom není vůbec nic a naopak bych ocenila kdyby si mě se psaním sz vynechala....

dík

Milá xxxx,

s některými skutečnostmi se budeš muset asi smířit. Tzn. v případě potřeby se halt občas nějaké té SZ asi dočkáš.

Anda

P.S. Taky si umím představit lépe strávený čas, nemysli si


xxxx: wodpal a newotravuj

Zapomeň na bál, Popelko!

xxxx: no Doroto, tahle chytrystika byla tvoje poslední ostatní Sz od tebe mažu rovnou bez čtení, tak se ukájej jinak čus

Dělej, jak umíš, x-ko...

Tak, to je celé...

Není tady

 

#7 9. 1. 2012 17:03

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Spamování SZ dotaz pro majitelete stránek

A jen drobný dovětek..

Bývá dobrým zvykem, že pokud někdo někoho nařkne z něčeho, co se ukáže jako nepravda, tak ten, co očerňoval, se omluví. Pokud ses s tím nesetkala a neudělala sama, nediv se, že jsi k tomu byla vyzvána. A znovu zdůrazňuji, že ta omluva měla směřovat k Revlibě, která byla zatažená do něčeho, co se jí netýká.

Druhá část mého dodatku se týká soukromých zpráv. Pokud vím, je právo každého (a moderátora nebo kohokoliv jiného) druhému zprávu poslat. Pokud neodporuje pravidlům a není tak důvod, aby moderátoři jakkoliv zasahovali, pak je jen na tobě, jak s ní naložíš. Číst ji samozřejmě nemusíš, ale asi těžko někoho donutíš, aby ti nepsal.

Poslední část mého textu se týká případného banu pro tvou osobu. Rozhodně jsem ho pro tebe nepožadovala a ani to neměla v plánu, naši konverzaci jsem brala jako čistě osobní, na což mám překvapivě i jako moderátor právo,  naopak se od rána divím, že jsi s tím sama vyrukovala a rozhodla se právě tímto typem svojí prezentace chlubit.

Není tady

 

#8 9. 1. 2012 17:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Spamování SZ dotaz pro majitelete stránek

ty, ando, ale xka nikde nikoho nejmenovala. proč zveřejňuješ soukromé zprávy mezi váma dvěma. tohle jste si měly snad případně řešit s jirkou, ne ?

jinak si myslím, že jestli se někdo někomu omluví nebo neomluví je každého věc. nejsme snad ve školce, abys někoho nutila, že by měl atd. to je na každém jedinci, jak to cítí. jestli ví, že přestřelil a omluví se, nebo ne.

Upravil(a) PPavlaa (9. 1. 2012 17:17)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#9 9. 1. 2012 17:19

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Spamování SZ dotaz pro majitelete stránek

Dávám ti za pravdu, PPavloo. Nijak zvl᚝ jsem netrvala na tom, aby se tu cokoliv o naší konverzaci objevilo na skle. Ale vzhledem ke skutečnosti, že  xxxx už od rána touží po zveřejnění a zmiňuje o nejrůznějších manipulacích ze strany moderátorů, nevidím důvod, proč nezveřejnit to, jakým způsobem podobná "manipula" probíhá. A znovu podotýkám, že tak nečiním jako moderátor, ale jako někdo, o kom tu xxxx celou dobu ve třetí osobě píše. A ještě navíc lživě.

A k té omluvě - nikomu na krku kudlu nedržím, jak jsem zmínila, je to otázka návyků. Na druhou stranu - pokud někdo na slušnou SZ reaguje, jak reaguje, málokdy nemůže nečekat reakci. Dál nad tím fakt nemíním diskutovat.

Není tady

 

#10 9. 1. 2012 17:20

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Spamování SZ dotaz pro majitelete stránek

Anda napsal(a):

...  naopak se od rána divím, že jsi s tím sama vyrukovala a rozhodla se právě tímto typem svojí prezentace chlubit.

Jooo, konfrontace je tuuuze dobra vec, ovsem mela by byt "na urovni"..., to, mila devcata, jste ani jedna jaksi nepredvedly...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#11 9. 1. 2012 17:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Spamování SZ dotaz pro majitelete stránek

ale víš co, já třeba neměla vůbec tucha, o co a koho jde, dokud jsi sem nepřišla a nechytila ses toho. přišlo mi nefér sem dávat ty soukromé zprávy, co mezi vámi proběhly. něják bych čekala, že tohle si pořešíte případně fakt mezi sebou a Jirkou, my tady stejně o ničem nerozhodujeme a těžko kdo z nás dokáže posoudit, jak to mezi vámi bylo.
ale já už vám do toho nechci žvanit, omlouvám se, nedalo mi to smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#12 9. 1. 2012 17:36

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Spamování SZ dotaz pro majitelete stránek

Ja se nejdriv zeptala x-ky, kdoze to je (z ciste zvedavosti, jenom abych vedela, koho ona povazuje za "psychopata", jak naznacila - neodpovedela mi...), pak jsem se "snazila trochu vic" a zadala "hledat", za napadani kohoze dostala iksa ban... taky nic. va
Takze kdyz "vystartovala" Anda, byla jsem docela prekvapena, pac nejake souvislosti zrejme dohledatelne nejsou, zvlaste proto (dle mne), ze pokud Anda DNES vyzyva iksu, aby se omlouvala Rev za kdovico, je to nepochopitelne...
JENZE! dumbom
Nezname CELOU jejich SZ konverzaci... a zrejme nam ani nebude doprano..., takze?
Mysli si, babineti cervicku, co chces, a co je ti libo... Pokud mas problem, je to TVUJ problem. Howgh. tummenupp godlike
A to tady jeste nepromluvila Rev, o kterou zde pravdepodobne ani nejde, ale jeji nick tu figuruje... va


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#13 10. 1. 2012 9:32

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Spamování SZ dotaz pro majitelete stránek

Vlákno uzavírám.

xxx, majitel serveru Tě bude kontaktovat formou SZ.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů