Oznámení

5.října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

5.října : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#1 5. 1. 2012 19:09

wamp1
♥------

Co na kašel

Milé maminky, můj syn 3,5roku, stále pokašlává, není to kašel dusivý ani dráždivý, prostě jen sem tam zakašle, máte nějaký tip, co by mu pomohlo:)  , děkuji. Od tý doby, co v září 2011 nastoupil do školky, tak je to pořád dokola, rýma, kašel:(

Není tady

#2 18. 1. 2012 8:40

Kamchinka
♥♥♥----

Re: Co na kašel

já dávám dceři od října Imunoglukan, prostředek na imunitu - a průběh zimy je trošku lepší. taky dcera nastoupila v září do školky prvně.
Pokud má rýmu, dávám Sinupret, a na kašel dávala jsem Mucosolvan, ted máme Stoptusin(je na drazdivy i vlhky kašel).

Není tady

#3 18. 1. 2012 10:56

pepajr
Zablokovaný

Poslal jsem své přítelkyni http://test-tehotenstvi.cz/?stranka=4.

Není tady

#4 19. 1. 2012 20:10

natalia
♥------

Ahoj maminky, naše děti nastopily do školky spolu, syn jako předškolák, dcerka jako tříletá. Do té doby byly zdravé a najednou bum...věčně nemocní, nachlazení...určitě je to tím, že do té doby ve velkém kolektivu nebyly a najednou mnoho dětí s rýmou, kašlem, atd. Dcera má ráda ovoce, ale syn ani to ne, takže dostat do něj něco, co by podpořilo jeho imunitu je takřka nemožné:-( Jediné, co on a samozřejmě i dcera zvládne polknout jsou Probiotické kapky BioGaia, které nám pomohly. Děti jsou vůči bacilům odolnější. Tak zkuste vyzkoušet. Jestli se chcete dozvědět více, informace jsem nalezla na www.probiotickekapky.cz

Není tady

#5 2. 2. 2012 12:48

105majka
♥------

Moje dcera narozena srpen 2008 , to samé - od září po nástupu do MŠ zdravotní problémy ( virozy, rýmy a kašel) do té doby zdravá. Hodně dobře nám zabírá Kolostrum, snížili jsme frekvenci onemocnění a když se dostaví, tak mám pocit, že o dost rychleji odezní. Přeposílám Vám odkaz, které používám: http://www.barnys.cz/13-pro-deti anebo http://www.kanadske-kolostrum.cz/
přeji ať Vám také zabere!!!!! a jste již zdravější.

Není tady

#6 6. 8. 2012 14:42

Majulinka
♥------

Mojí malé na nachlazení a kašel pomáhá Psí sádlo z bylinek. Naštěstí už se to nedělá ze psů, ale z bylinek. Mažu jí ho na hrudník pokaždé, když začne trochu kuckat a už nám to hodněkrát pomohlo tak, že se nemoc vůbec nestihla rozšířit.

Není tady

#7 21. 10. 2012 21:17

kamcaS
♥------

psí sádlo je fajn, jinak klasika mucosolvan, sinupret a při teplotě nurofen. bohužel loni se nám kašlík dvakrát zvrtnul v zápal plic:-( to už musely nastoupit antibiotika

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí