Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 11. 6. 2012 11:30

Zorro Mstitel
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 3. 2010
Příspěvky: 142

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Jedna další technická vymoženost, prý na cvičení celého těla - ale asi jen pro fitka a kluby, nebo zbohatlíky - ne pro domácnost. Viz článek o Technogym Kinesis.

Není tady

 

#27 11. 6. 2012 12:33

REŇAS
Host

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

No,tak za mě to je asi chůze po cestách, lezení do kopců apod.,má chůze vypadá tak,že mi nikdo nestačí. A pak asi kolo. Kdysi to byl tanec a paření na rockových zábavách a koncertech,to by se možná někdo divil,kolik se tam dá vypařit energie. big_smile Také bych možná brala in line,ale není kdo by mě to naučil,dcera to umí sama zatím minimálně. vissla A pak brala nějaký bojovější sport,ale nemůžu moc skákat,nebo dělat něco,kde hrozí nějaké otřesy,pády atd. vissla
No a jinak tyhle aktivity dělám spíše proto,že mě to baví a je to prospěšné,né proto,že bych měla. Váhu mám před porody a i po porodech,už léta stejnou,cca +- nějaké to kilo.

Upravil(a) REŇAS (11. 6. 2012 12:53)

 

#28 11. 6. 2012 16:19

Ing. Iva Veselá
Partner Babinet.cz
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 128

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Ono záleží nejen na tom, koho co baví, ale také na tom, jestli mu jeho oblíbené cvičení přináší chtěný efekt (váhové úbytky apod.) nebo pouze přispěje k dobré náladě :-) Mám spousty klientů, kteří cvičí to, co je baví, ale pak jsou nešastní z toho, že tolik cvičí a nehubnou..tak to jen tak na zamyšlenou :-)

Není tady

 

#29 12. 6. 2012 6:05

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

REŇAS napsal(a):

No,tak za mě to je asi chůze po cestách, lezení do kopců apod.,má chůze vypadá tak,že mi nikdo nestačí. A pak asi kolo. Kdysi to byl tanec a paření na rockových zábavách a koncertech,to by se možná někdo divil,kolik se tam dá vypařit energie. big_smile Také bych možná brala in line,ale není kdo by mě to naučil,dcera to umí sama zatím minimálně. vissla A pak brala nějaký bojovější sport,ale nemůžu moc skákat,nebo dělat něco,kde hrozí nějaké otřesy,pády atd. vissla
No a jinak tyhle aktivity dělám spíše proto,že mě to baví a je to prospěšné,né proto,že bych měla. Váhu mám před porody a i po porodech,už léta stejnou,cca +- nějaké to kilo.

na "in liny" nepotřebuješ učitele, to zvládneš sama.

Upravil(a) aprill (12. 6. 2012 6:06)

Není tady

 

#30 12. 6. 2012 9:02

REŇAS
Host

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

aprill napsal(a):

REŇAS napsal(a):

No,tak za mě to je asi chůze po cestách, lezení do kopců apod.,má chůze vypadá tak,že mi nikdo nestačí. A pak asi kolo. Kdysi to byl tanec a paření na rockových zábavách a koncertech,to by se možná někdo divil,kolik se tam dá vypařit energie. big_smile Také bych možná brala in line,ale není kdo by mě to naučil,dcera to umí sama zatím minimálně. vissla A pak brala nějaký bojovější sport,ale nemůžu moc skákat,nebo dělat něco,kde hrozí nějaké otřesy,pády atd. vissla
No a jinak tyhle aktivity dělám spíše proto,že mě to baví a je to prospěšné,né proto,že bych měla. Váhu mám před porody a i po porodech,už léta stejnou,cca +- nějaké to kilo.

na "in liny" nepotřebuješ učitele, to zvládneš sama.


No,ale nějaké záchranné lano by se přece jen hodilo.. big_smile wink

 

#31 12. 6. 2012 10:21

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Inlajny jsem hodila do kouta poté co jsem sebou fakt hnusně práskla o zem:-( na ty už nejdu:-))

Není tady

 

#32 12. 6. 2012 12:21

majkafa
Host

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Já jezdím pomalu, opatrně a vždy s chrániči.
Jednou už jsem spadla... vissla Obě ruce nepohyblivé...

 

#33 12. 6. 2012 16:45

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Chrániče jsme měla taky, to mi bylo prdlajs platný, když jsem sebou práskla o zem a bolelo mě snad i to co nemám

Není tady

 

#34 12. 6. 2012 18:22

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

REŇAS napsal(a):

aprill napsal(a):

REŇAS napsal(a):

No,tak za mě to je asi chůze po cestách, lezení do kopců apod.,má chůze vypadá tak,že mi nikdo nestačí. A pak asi kolo. Kdysi to byl tanec a paření na rockových zábavách a koncertech,to by se možná někdo divil,kolik se tam dá vypařit energie. big_smile Také bych možná brala in line,ale není kdo by mě to naučil,dcera to umí sama zatím minimálně. vissla A pak brala nějaký bojovější sport,ale nemůžu moc skákat,nebo dělat něco,kde hrozí nějaké otřesy,pády atd. vissla
No a jinak tyhle aktivity dělám spíše proto,že mě to baví a je to prospěšné,né proto,že bych měla. Váhu mám před porody a i po porodech,už léta stejnou,cca +- nějaké to kilo.

na "in liny" nepotřebuješ učitele, to zvládneš sama.


No,ale nějaké záchranné lano by se přece jen hodilo.. big_smile wink

sama, protože můžeš "záchranné lano" zmrzačit  wink

Není tady

 

#35 12. 6. 2012 18:24

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

holcina napsal(a):

Inlajny jsem hodila do kouta poté co jsem sebou fakt hnusně práskla o zem:-( na ty už nejdu:-))

to je škoda, zkus to znova, pomalu, opatrně.

Není tady

 

#36 12. 6. 2012 19:44

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

aprill, žádná škoda:-) stačí mi kolo, chůze, občas do něčeho pinknout. Brusle už nee:-)

Není tady

 

#37 18. 6. 2012 10:47

lorika
♥------
Registrovaný: 11. 6. 2012
Příspěvky: 5

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Moja najobžúbenejšia aktivita je plávanie...výborne sa pri ňom relaxujem. Plávanie  rada striedam so saunou, je to super...pre niekoho to môže pôsobi trochu monotónne, mne to až tak neprekáža. Ako ste s plávaním na tom Vy?

Není tady

 

#38 10. 9. 2012 11:39

Aloki
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2011
Příspěvky: 21
Web

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Já mám nejradší tanec, jogu (zrovna ted u mě vede kundaliny) a bojové sporty.
A úplně nejhorší je pro mě stereotypní cvičení na různých strojích rotoped, a podbně.

Není tady

 

#39 27. 3. 2013 10:03

karla951
♥------
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 7

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Já se už nemůžu dočkat, až se oteplí a začnu běhat. Perfektní relax. Jsem spíše na silové sporty, ale jít si párkrát do týdně pročistit hlavu půlhodinkou až hodinkou běhu je k nezaplacení. Letos se chci motivovat a pošoupnout vpřed. Když už jsem dostala od Ježíška chytrý telefon, tak si začnu měřit terén. Ale furt nevím, kam s telefonem, aby mi nepřekážel. Koukala jsem, že existují přímo nějaká pouzdra na paži? Jsou dobrá? http://postovnezdarma.cz/sportovni-pouz … -iphone-4s

Není tady

 

#40 27. 3. 2013 10:20

janal83
♥♥-----
Registrovaný: 14. 2. 2013
Příspěvky: 29

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Myslím že nejdůležitější je pravidelnost...pak je jedno, jestli plavete, běháte nebo cvičíte.

Já osobně, plavání - kde protáhnete a procvičíte celé tělo a občas posilovnu.

__________________________
Hosting pro Vᚠweb i domény

Není tady

 

#41 28. 3. 2013 11:00

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Já osobně nejradši provozuji GAUČING cool

Není tady

 

#42 28. 3. 2013 19:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

karla951 napsal(a):

Já se už nemůžu dočkat, až se oteplí a začnu běhat. Perfektní relax. Jsem spíše na silové sporty, ale jít si párkrát do týdně pročistit hlavu půlhodinkou až hodinkou běhu je k nezaplacení. Letos se chci motivovat a pošoupnout vpřed. Když už jsem dostala od Ježíška chytrý telefon, tak si začnu měřit terén. Ale furt nevím, kam s telefonem, aby mi nepřekážel. Koukala jsem, že existují přímo nějaká pouzdra na paži? Jsou dobrá? http://postovnezdarma.cz/sportovni-pouz … -iphone-4s

Kájo, taky se těším. Akorát mě dělá starost jestli mi vydrží kotník než to, kam si dát mobil. Ty chytré jsou bohužel velké. já mám malý a ten si dávám do kapsičky, která je u sportovních elasáků na zadku. Vydají se mi tam i klíče a kapesník smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#43 28. 3. 2013 20:09

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Judyna napsal(a):

karla951 napsal(a):

Já se už nemůžu dočkat, až se oteplí a začnu běhat. Perfektní relax. Jsem spíše na silové sporty, ale jít si párkrát do týdně pročistit hlavu půlhodinkou až hodinkou běhu je k nezaplacení. Letos se chci motivovat a pošoupnout vpřed. Když už jsem dostala od Ježíška chytrý telefon, tak si začnu měřit terén. Ale furt nevím, kam s telefonem, aby mi nepřekážel. Koukala jsem, že existují přímo nějaká pouzdra na paži? Jsou dobrá? http://postovnezdarma.cz/sportovni-pouz … -iphone-4s

Kájo, taky se těším. Akorát mě dělá starost jestli mi vydrží kotník než to, kam si dát mobil. Ty chytré jsou bohužel velké. já mám malý a ten si dávám do kapsičky, která je u sportovních elasáků na zadku. Vydají se mi tam i klíče a kapesník smile

právě jsem dorazila ze step aerobiku , je to super , ale ke konci už docela nestíhám . V něděli jdu poprvé na kruhový trénink , moc nevím, co mám čekat , zřejmě nějakou posilovačku .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#44 28. 3. 2013 23:21

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Aerobic bych asi neprezila. Ani ne tak cviceni samotne, ale hlasitou hudbu vetsinou v mistnosti s naprosto strasnou akustikou a k ni bez prestani radostne melouci a povzbudive povikujici koucku. Vadi mi i chodit nekam na urcitou hodinu, premuzu se na jogu, protoze tam mi to dela dobre na telo i dusi, je tam klid.  Jinak plavu, posiluju a chodim, to si muzu ridit sama, nejaka pulhodina nehraje roli. S muzem chodime na squash,golf, horske tury a jezdime na kole.

Pro zajimavost jsem se podivala na youtube na Kynychovou a Kruhovy trening a zjistuji, ze bych stejne cvicit nemohla, ani kdybych chtela, ja totiz vubec nevim, do cehoze to mam jit a coze si to dame. Za poslednich patnact let se cvicitelsky zargon zmenil tak, ze bych se to musela ucit jako cizi rec.

Upravil(a) elena007 (28. 3. 2013 23:22)

Není tady

 

#45 28. 3. 2013 23:25

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

To já bych aerobik asi taky nestíhala. Mně vůbec nějak to cvičení v místnostech nejde - nedostatek kyslíku. A taky je to na mě moc kolektivní záležitost.
Já jsem nejraděj venku a sama - utřídím si přitom  myšlenky a taky ten vítr ve vlasech....smile

Upravil(a) Judyna (28. 3. 2013 23:26)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#46 28. 3. 2013 23:34

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

elena007 napsal(a):

Aerobic bych asi neprezila. Ani ne tak cviceni samotne, ale hlasitou hudbu vetsinou v mistnosti s naprosto strasnou akustikou a k ni bez prestani radostne melouci a povzbudive povikujici koucku. Vadi mi i chodit nekam na urcitou hodinu, premuzu se na jogu, protoze tam mi to dela dobre na telo i dusi, je tam klid.  Jinak plavu, posiluju a chodim, to si muzu ridit sama, nejaka pulhodina nehraje roli. S muzem chodime na squash,golf, horske tury a jezdime na kole.

Pro zajimavost jsem se podivala na youtube na Kynychovou a Kruhovy trening a zjistuji, ze bych stejne cvicit nemohla, ani kdybych chtela, ja totiz vubec nevim, do cehoze to mam jit a coze si to dame. Za poslednich patnact let se cvicitelsky zargon zmenil tak, ze bych se to musela ucit jako cizi rec.

ale hlasitou hudbu vetsinou v mistnosti s naprosto strasnou akustikou a k ni bez prestani radostne melouci a povzbudive povikujici koucku.

to je právě to, co se mi na tom líbí víc než na jiných cvičení a ten step je podle mně ještě lepší než normální , zkusila bych i zumbu , ale tu tam zatím nemají . Joga mně neoslovuje , a hlavně jsem líná a sama se nepřinutím , takhle prostě jdu a hodinu fakt makám ... tak ještě , aby byly i nějaké výsledky smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#47 28. 3. 2013 23:36

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Judyna napsal(a):

To já bych aerobik asi taky nestíhala. Mně vůbec nějak to cvičení v místnostech nejde - nedostatek kyslíku. A taky je to na mě moc kolektivní záležitost.
Já jsem nejraděj venku a sama - utřídím si přitom  myšlenky a taky ten vítr ve vlasech....smile

Tady to zrovna moc kolektivní není smile, mají co dělat, aby se to vůbec konalo, dneska jsme byly jen dvě .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#48 29. 3. 2013 8:06

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Grainne, jsme lide ruzni. Aspon se uzivi i cvicitele aerobicu, i jogy. Na zumbu jsem se byla podivat ukecana kamaradkami a ma predtucha se vyplnila do puntiku, ani deset minut bych nevydrzela.
Ja jsem lina natolik, ze bych nikam ani nedosla. Na jogu jen proto, ze to mam asi minutu a pak si davam masaz, ale stejne se musim obcas malinko ukecavat. A pro jistotu platim vzdy za kazdou lekci jednotlive, abych nedopadla jako jedna moje znama, ktera si koupila permanentku na plavani za $ 300 a byla tam sestkrat.

Není tady

 

#49 29. 3. 2013 14:40

karla951
♥------
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 7

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Já teda krom venkovních sportů, které miluju, jsem si zamilovala i pole dance. Je to tak super, že už mám tyč i doma. A na "stará" kolena big_smile jsem se zbláznila do akrobacie. Tak uvažuji i o akrobacii na takových těch hedvábných šátcích.

Není tady

 

#50 29. 3. 2013 14:45

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

elena007 napsal(a):

Grainne, jsme lide ruzni. Aspon se uzivi i cvicitele aerobicu, i jogy. Na zumbu jsem se byla podivat ukecana kamaradkami a ma predtucha se vyplnila do puntiku, ani deset minut bych nevydrzela.
Ja jsem lina natolik, ze bych nikam ani nedosla. Na jogu jen proto, ze to mam asi minutu a pak si davam masaz, ale stejne se musim obcas malinko ukecavat. A pro jistotu platim vzdy za kazdou lekci jednotlive, abych nedopadla jako jedna moje znama, ktera si koupila permanentku na plavani za $ 300 a byla tam sestkrat.

ja jsem taky lina , a jeste ke vsemu je pro mne problem to zorganizovat . mam to od prace zadarmo , proto jsem se rozhodla to vyuzit . Mam to hned u prace , to je v pohode , ale musim to skloubit se psy, aby nebyli moc dlouho sami.


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů