Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 3. 1. 2012 23:02

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: CHAT - penízky a my

lupina montana napsal(a):

elena007 napsal(a):

Je uplne bezne, ze kdyz se jdou prvorocaci zapsat na VS, ceka je tam spalir zastupcu bank a vnucuje jim kreditky, staci podepsat.

Já to vyřešila tak, že holky dostaly k osmnáctinám účet s kartou  a řidičák - jednak to bylo takové hezky iniciační a druhak měly svůj vlastní účet - stejně tam dostávaly kapesný smile

Chlapecek uz ucet ma, snazime se jej zvykat,  ale na kartu do bankomatu ma jeste nekolik let cas. Ale pokud bude aspon trosku spolehlivy, dostane uz na stredni. Jenze s debetkou dluhy nenadela, akorat rozfofruje to malo na uctu a bude nasuchu nez si vydela nebo nastrada z kapesneho, o  to se matinka postara. Ba i trosku doufa, ze neco pro pouceni vyvede:D

Není tady

 

#152 3. 1. 2012 23:12

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: CHAT - penízky a my

erem, ja si kdysi koupila v prodejne Aligator(?) nebo nejake jine zvire na Narodni hezke a na tu dobu strasne drahe boty. Do mesice mi pri volne chuzi upadl cely podpatek, ani oslapany nebyl. A taky se mi tam pani za pultem snazila nakukat, ze neumim chodit. Nakonec byla rada, ze je muze vzit zpatky a ja vypadnu a prestanu ji plasit zakazniky. big_smile

Není tady

 

#153 3. 1. 2012 23:29

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: CHAT - penízky a my

U Bati jsem koupila vloni. Jsem zatizena na takove skoro panske kotnikove se zipem na boku. Uz leta musim mit jedny cerne a jedny hnede a musi byt uplne hladke, bez ozdob. Cerne doslouzily a tady to byla sama prezka, az  u Bati (tady neni, ac obouva cely svet smile ) meli presne ty moje. Staly kolem 1500. Hned jsem koupila a chvili nosila. Ted napodzim jsem zjistila, ze mam podrazku odlepenou na kazde aspon an peti mistech. Stalo me to dalsich $ 20 u meho dvorniho pristipkare. Prilepil dukladne, drzi krasne. Nechapu, proc nemuze poradne prilepit Bata.

Riekery, tez doma koupene, mam uz tretim rokem. Uz po ctrnacti dnech vypadaly, jako by jim byly tri roky, hned byly rozsmajdane a pokrcene, ale jinak drzi a jsou tak pohodlne, ze kdyz nemusim reprezentovat, beham v nich.

Upravil(a) elena007 (3. 1. 2012 23:37)

Není tady

 

#154 3. 1. 2012 23:46

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: CHAT - penízky a my

Seli, kdepak, u nas to dela jenom 120% hdp, v Dansku napriklad 200. U Japoncu mozna i vic. Na ty moznosti, co mame, se jeste drzime. big_smile

Není tady

 

#155 4. 1. 2012 6:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT - penízky a my

reklamaci neuznaji,ze pry vada chuze
Jéžiš, ta by jela takovým fofrem, že by si taky uhnala vadu... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Nereklamuju často a když už, většinou bez problémů. Ovšem když se "zadaří", pak to stojí za to... jako kdy jsem po paní vedoucí požadovala informaci, proč z důvodu nezletilosti odmítá s dcerou jednat o reklamaci, zatímco při uzavírání kupní smlouvy jí to zjevně nevadilo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png a ona ne a ne mi to umět vysvětlit. Mladý bylo tehdá asi 17, koupila si nějakej hadřík, který se doma ukázal být přímo hadrem... a babě jsem asi zkazila radost z toho, že se zbavila šuntu.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#156 4. 1. 2012 7:07

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT - penízky a my

Jaku napsal(a):

eremuruss napsal(a):

aprill napsal(a):


ale není problém s reklamací, což u vietnamců je, jednou když jsem tam reklamovala boty, tak mi bába řekla, že jsem babajaga lol .

Ja s reklamaci bot nemam problem u Vietnamcu a ani u Deichmana,ale u Bati jo,tam,uz bych boty nekoupila nikdy.Aby boty vydrzeli 6 tydnu a jsou na vyhozeni a reklamaci neuznaji,ze pry vada chuze.U jinych bot se tato vada nikdy neobjevila tak jaka pak vada chuze....

Erem,doufám,že ses s touhle hloupou námitkou nenechala odbýt,páč jestli jo,udělala si přesně to s ším oni počítají.Nedej se,zajdi tam znovu a   d ů r a z ně   jim řekni,že pokud nebude vyhověno rekklamaci,půjdeš do toho natvrdo a který pak doktor by ti napsal takovou zhovadilost,že chodíš tak blbě,že se ta bota takhle mohla zkazit?Žádný a vyhraješ to!

Uz je to zpatky asi 4 roky.Dcera ty botasky znacky power mela strasne vysmajdane.Jine boty nikdy vysmajdane nemela a,ze jsem ji driv boty kupovala u Vietnamcu.Ten sami problem mel i syn se stejnyma botama.Zbytecne vyhozene penize.Do toho obchodu jsem od te doby vic nevstoupila.Prodavacka neprijemna boty ukazovala i svym spolupracovnicim...sad


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#157 4. 1. 2012 8:10

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: CHAT - penízky a my

Judyna napsal(a):

aprill napsal(a):

javena napsal(a):

Deichmann je cenově přijatelný... narozdíl od např. Humanicu. Já prostě na kozačky pro dceru, které stále ještě roste noha (nyní č. 37) dva tisíce nemám a bosa chodit nemůže... někdo by si mohl všimnout a prásknout mě... čili Daichmann to jistí a do litru se tam vlezu. To samý tenisky a pod. Baa ten tak ve slevě... čili já rozdělaní obchodů obuvi na Daichmann, normální a luxusní naprosto chápu. wink

ano, Deichmann je sice cenově přijatelný, ale ještě nám boty z této firmy nevydržely déle než 2 měsíce. ale je pravda, že reklamace jsou bez problémů a my máme každé dva měsíce nové boty tummenupp

Přesně tak. Jednou si tam syn koupil polobotky a vydržely dva měsíce. Přesně jako od Vietnamců.
Tak jsem mu nadala, proč kupuje levné boty a nekoupí si kožené. Za boty si fakt raděj připlatím. Mám jedny kozajdy - takové do půl lýtek a ty už nosím dokonce 16. zimu (uznávám - je to rarita). Koupila jsem je tehdy v Třebíči Borovině, byly určené do Ruska na vývoz- druhá jakost, přesto stály už tenkrát 1600 Kč. A já doteď nemám ani vyměněné podrážky. A to chodím všude pěšky. Samozřejmě nemám na zimu pouze jedny boty. Jo v Borovině se dobře nakupovalo.

big_smile Tak až dětem neporoste noha, klidně si připlatím... ale když koupím na jaře botky, který na podzim tlačí... O kozačkách nemluvě - ty stejnak dýl jak dva měsíce nenosí...  Jinak jsme ale reklamovali jen jedny boty a ty dostaly zabrat - horská tůra. Reklamace bez problémů. Možná tím, že mají bot cenově přijatelných více, než jedny drahé a "pořádné" se jim prostě tolik nerozpadají. Nevím.
Možná je to i kus od kusu... jeden baa se nám odporoučel po měsíci. big_smile

Upravil(a) javena (4. 1. 2012 8:11)

Není tady

 

#158 4. 1. 2012 10:12

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: CHAT - penízky a my

K tem reklamacim. Nekde jsem cetla (a jestli to bylo tady na babi tak se omluvuju ) ze zase takhle mel nekdo problem se zidlema. Po kraticke dobe pouzivani se zacali parat svy a reklamace jim byla zamitnuta, ze na nich casto a moc sedeli lol lol lol


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#159 4. 1. 2012 10:39

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT - penízky a my

Dita.L napsal(a):

K tem reklamacim. Nekde jsem cetla (a jestli to bylo tady na babi tak se omluvuju ) ze zase takhle mel nekdo problem se zidlema. Po kraticke dobe pouzivani se zacali parat svy a reklamace jim byla zamitnuta, ze na nich casto a moc sedeli lol lol lol

Nevim proc se smejes?My meli v kuchyni taky zidle calounene a taky jsme na nich casto nesedeli,teda vubec,nebot jsme si kazdy vzal jidlo i obed radci do obyvaku k televizi.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#160 4. 1. 2012 10:41

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: CHAT - penízky a my

eremuruss napsal(a):

Dita.L napsal(a):

K tem reklamacim. Nekde jsem cetla (a jestli to bylo tady na babi tak se omluvuju ) ze zase takhle mel nekdo problem se zidlema. Po kraticke dobe pouzivani se zacali parat svy a reklamace jim byla zamitnuta, ze na nich casto a moc sedeli lol lol lol

Nevim proc se smejes?My meli v kuchyni taky zidle calounene a taky jsme na nich casto nesedeli,teda vubec,nebot jsme si kazdy vzal jidlo i obed radci do obyvaku k televizi.

Proboha Erem a k čemu jinému židle asi tak jsou než na sezení?dumbom

Není tady

 

#161 4. 1. 2012 10:48

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT - penízky a my

Nevim proc se smejes?
erem, když ti někdo odmítne reklamaci proto, že jsi zboží používala k tomu, k čemu je určeno, pak nezbejvá než se smát... nebo vztekat či brečet.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#162 4. 1. 2012 21:41

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: CHAT - penízky a my

Dámy, gratulujte mi !
Pořídila jsem si lodičky, s 20ti % slevou a padnou mi - jak šitý pro mě (mám velikost 35).
Jediný problém je, že se mámě  nebudou líbit a bude se tvářit.
Ale řekla jsem si …na to s.re bílej tesák ... a koupila jsem si rovnou dvoje vissla


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#163 4. 1. 2012 21:53

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: CHAT - penízky a my

erem a tobe se to zda jako rozumny duvod k zamitnuti reklamace? Nevezmem ti zidle, protoze je pouzivas k sezeni?

Jess, gratuluju tummenupp mas teda pekne malou nohu va


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#164 4. 1. 2012 22:00

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: CHAT - penízky a my

Dita.L napsal(a):

Jess, gratuluju tummenupp mas teda pekne malou nohu va

To mám... A tak tedy, jak je to velikost 35, už po tom jedu jak slepice po... tongue


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#165 4. 1. 2012 22:50

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: CHAT - penízky a my

Dcera si těsně před létem koupila u Bati letní boty na podpadku.Pak odjela do zahraničí a boty si s sebou nevzala, po návratu  v zimě je samozřejmě nenosila. Další rok si na jaře zlomila nohu, tak boty zase zůstaly přes celou sezonu v krabici. Přišly na řadu až další rok a ouha, hned při prvním použití praskla pružina v podrážce, která drží podpatek. Boty jsem poslala výrobci s tím, že už je sice rok po záruce, ale je na nich vidět, že nebyly nošené. Obratem poslali nové, stejného typu, s plnou zárukou a omluvným dopisem. V případě, že by boty nevyhovovaly, vrátily by peníze. To je moje zkušenost s Baou. Proto radím, nenechat se odbýt neochotnou  prodavačkou, která nechce mít práci navíc s reklamací.

Není tady

 

#166 4. 1. 2012 23:28

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: CHAT - penízky a my

Jess, gratuluju. Nejsi sama, já si občas také koupím dvě stejné věci, pokud mi mimořádně sedí, tedy i dvoje stejné boty a zatím se mi to vždycky vyplatilo.

Není tady

 

#167 5. 1. 2012 0:54

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: CHAT - penízky a my

No, za peníze si štěstí nekoupíme, to je sice pravda, ale na druhou stranu nám dávají neuvěřitelnou svobodu. Když nejsem ve finanční tísni, mám dostatek času na různá rozhodnutí, bez stresu, nic nemusím uspěchat a dělám si radost  různými nákupy bez výčitek, opravdu jen pro radost. Důležité je hospodařit tak, abych v případě potřeby měla kam sáhnout. Například při  nepředvídaných situacích a pod. Já to mám tak, že by mě momentální nákup pro radost víc stresoval, kdybych dostatečnou rezervu neměla.


Také se mě někteří známí ptají, kolik co stálo. Protože jsou hlavně zvědaví, kolik si můžu dovolit utratit, aby si udělali obrázek o mých financích, případně mě "hodnotit". Zásadně se jich s úsměvem ptám, proč to potřebují vědět  a hned dodávám, pokud to chtějí vědět jen tak pro zajímavost, že to zajímavé není. Tím veškeré dotazy končí.
Nejbližší přátelé se mě nikdy neptají,KOLIK to stálo, ale KDE jsem to koupila. Myslím si, že je jen moje věc, za co utrácím své peníze a nikomu do toho nic není.

Není tady

 

#168 5. 1. 2012 9:27

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: CHAT - penízky a my

Mambo, ja znam i par lidi, kteri, kdyz jim nesdelim cenu, tak jsou schopni se zeptat KDE jsem to koupila a bezet se tam podivat lol lol lol


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#169 5. 1. 2012 9:51

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: CHAT - penízky a my

S tím sdělováním cen - já myslím, že Ditu docela chápu. Ono totiž strašně záleží na tom, kdo se ptá a proč se ptá.
Když se zeptá kamarádka, a tím myslím fakt kamarádka, tak jí to klidně popíšu do desetníku, nebo třeba kolegyni v práci, když jsme skoro stejná příjmová skupina a hlavně když se jedná o nějakou "normální" věc - klidně popíšu, jestli moje zimní boty stály 1 450,- nebo 2100,- . Ale u dražších věcí  bych cenu nesdělovala, kdyby byla několikanásobně nad finančními možnostmi tázajícího se. Kdybych se třeba koupila kabelku LV za bratru padesát táců, tak kolegyni v práci, která kupuje (a už z nutnosti, nebo světonázoru) u Vietnamců tím nebudu motat hlavu. I kdyby nebyla závistivá, stejně by těžko pochopila, že s mými příjmy (ilustrační příklad) mi ta kabelka za 50 táců stojí.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#170 5. 1. 2012 10:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT - penízky a my

Ja som si obe psiny vzala ako dospelé - a druhú dokonca z útulku. wink A neuštujem, nepotrebovlai nijako zvl᚝ pipla a lšo to  snimi. Tá durhá, kokrica, mala síce islné lovecké sklony, ale dala si vcelku pvoeda, až na pár záchvatov... Dospelá fena z útulku tiež nemusí by zlé riešenie, nie? Je fakt, že ja som zronená smrou prvje psice chodila do útulku venči,  atak ju postupne spoznávala skonštatovala, že to je presne fena pre mňa. stolt Takže to nebola "mačka(fena) vo vreci".


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#171 5. 1. 2012 10:21

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: CHAT - penízky a my

mamba napsal(a):

No, za peníze si štěstí nekoupíme, to je sice pravda, ale na druhou stranu nám dávají neuvěřitelnou svobodu. Když nejsem ve finanční tísni, mám dostatek času na různá rozhodnutí, bez stresu, nic nemusím uspěchat a dělám si radost  různými nákupy bez výčitek, opravdu jen pro radost. Důležité je hospodařit tak, abych v případě potřeby měla kam sáhnout. Například při  nepředvídaných situacích a pod. Já to mám tak, že by mě momentální nákup pro radost víc stresoval, kdybych dostatečnou rezervu neměla.


Také se mě někteří známí ptají, kolik co stálo. Protože jsou hlavně zvědaví, kolik si můžu dovolit utratit, aby si udělali obrázek o mých financích, případně mě "hodnotit". Zásadně se jich s úsměvem ptám, proč to potřebují vědět  a hned dodávám, pokud to chtějí vědět jen tak pro zajímavost, že to zajímavé není. Tím veškeré dotazy končí.
Nejbližší přátelé se mě nikdy neptají,KOLIK to stálo, ale KDE jsem to koupila. Myslím si, že je jen moje věc, za co utrácím své peníze a nikomu do toho nic není.

Pravda je že když je člověk ve finanční tísni , tak asi neni moc v pohodě , třeba mít na krku milionový dluhy by mi asi narušovalo spánek .
Ale člověk si může užívat z minimálních částek, nepotřebuje ke štěstí veliký sumy .
Já třeba jedu s kámošem na výlet, jsme celej den v přírodě , jdeme vonícím lesem, pak si dáme ve vyhlášený venkovský hospůdce u lesa výbornou omáčku, dole v Řevnicích v cukrárně domácí dorty a horkou  kávu a to všechno stojí maximálně 300 kč jednou týdne i s cestou . A jsme vyfoukaní , plní energie a nemáme chřipky.......
Nebo jedu na Hrubou skálu, tam přespím za 300 na zámku a jsem v nádherný tajemný krajině Českýho ráje dva dny a ještě si naberu zázračnou vodu z místních studánek . Zážitky a štěstí je skoro zadarmo .

Dycky si vzpomenu na mýho kamaráda, kterej pořád počítal a škudil a když měl vydat navíc korunu, srdce mu krvácelo a do krve se hádal........a skončil tak, že umřel  a jeho peníze zdědili příbuzní .
Já se vsadím,  že i tam nahoře pořád počítá a srdce mu krvácí, když zeshora vidí , jak jeho dcera rozhazuje jeho pracně uškudlený sumy smile smile smile

Není tady

 

#172 5. 1. 2012 10:28

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: CHAT - penízky a my

Selima napsal(a):

Ja som si obe psiny vzala ako dospelé - a druhú dokonca z útulku. wink A neuštujem, nepotrebovlai nijako zvl᚝ pipla a lšo to  snimi. Tá durhá, kokrica, mala síce islné lovecké sklony, ale dala si vcelku pvoeda, až na pár záchvatov... Dospelá fena z útulku tiež nemusí by zlé riešenie, nie? Je fakt, že ja som zronená smrou prvje psice chodila do útulku venči,  atak ju postupne spoznávala skonštatovala, že to je presne fena pre mňa. stolt Takže to nebola "mačka(fena) vo vreci".

godlikegodlikegodlikegodlikegodlikegodlikegodlikegodlikegodlike Sis spletla forum, nebo reagujes na neco co mi uniklo? lol


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#173 5. 1. 2012 10:34

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: CHAT - penízky a my

Maring, no oni narusuji zivot i milionovy prebytky. Uprimne, nervovat se s "prateli", kteri potrebuji na neco nutne pujcit nebo se nervovat s ruznymi loudili na toto ci ono (chude deti, skolstvi, sponzoring, utulky;......) a jeste ve finale sledovat burzy a zabezpecovat se v baraku jako do hradu? To bych nechtela. Ja mam rada svuj klid, na ucte sumu tak akorat a zadny starosti.

Razim ale heslo, ze Bohati jsou nejlepsi pratele. Sice vam moc nedaji, ale hlavne si od vas nepujcuji tummenupp


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#174 5. 1. 2012 10:35

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: CHAT - penízky a my

Tím chci říct, že není vůbec důležitý , jestli má někdo značkový boty nebo boty od Vietnemce , pro život to není vůbec podstatný, takže tajit někomu , za co jsem si co koupila, je nesmysl.
Můj kamarád šetřil,  počítal penízky a k čemu mu to je ? Umřel a nemá nic , byl by v sedmým nebi , kdyby tu moh zůstat dýl třeba s holým zadkem. Já jsem chudá a jezdím na levný výlety a on leží v hrobě , co je lepší ? smile smile

Moje ségra jezdí na dovolený do Monaka a do Istanbulu .........já když mi vyjdou prachy, tak jedu na Mácháč . Ona je  neštastná a rozervana , protože jí před mnoha lety opustil manžel a děti mají problémy ve škole ........a já si umím zařídit život , taky, abych se cítila skvěle.
Ani to Monako na jejím pocitu beznaděje a frustrace nic nezmění . Za peníze si prostě štěstí nikdo nekoupí ........

Upravil(a) maring (5. 1. 2012 10:43)

Není tady

 

#175 5. 1. 2012 10:36

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: CHAT - penízky a my

Mimochodem, ted se pise hodne o nehoraznych vydelcich za stovkove promlcene dluhy. Souhlasite spis s tim, ze je to ostuda a nebo spis s tim, ze platit za dvoustovkovy dluh nekolik tisic je v poradku? (soudci vers advokati)


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů