Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 1. 1. 2012 22:13

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Judyna napsal(a):

Pan, znovu Ti připomínám, že já rozhodně nesoudím. Ani nemohu. Ale snažím se být, při vší úctě, objektivní. S tím, že je potřeba, aby ještě uplynul nějaký čas, aby se všechny jeho činy mohly opravdu objektivně zhodnotit.
Kdybych viděla jen "bíle", připadal bych si jako v době, kdy umřel Gorbačov. Ći bych slepě uctívala, jako se uctívají Kimové. Já jen vidím to, že VH byl člověk z masa a kostí, měl a dělal i chyby, jak je u člověka běžné. Přes to, nebo právě proto, ho beru. Tak, jak jsem psala, zosobńoval pro mě naději a to není málo.

Ty si vážně myslíš, že významné budovy, instituce, ulice a letiště se jmenují jen po BEZCHYBNÝCH lidech?
Mmch Gorbačov, pokud vím, ještě žije a v Rusku mu nemohou přijít na jméno, zatímco jeho mezinárodní autorita je vysoká stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#102 1. 1. 2012 22:30

Georg
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 12. 2011
Příspěvky: 169

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Já sy myslím že letiště by se mělo jmenovat Letiště Vladimíra Remka. Ten na rozdíl od Havla létal rád a to i do vesmíru.

Není tady

 

#103 1. 1. 2012 22:30

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Zklamaná napsal(a):

...Občas se ptám, jak něco takového mohlo studovat a snad i vystudovat gloriavissla ale pak si vzpomenu na všechny ty "politiky" a mám jasno...dá se, dá gloria

"Neco takoveho" na studia celkem kaslalo, maturitni vysvedceni (dokonce dve) sice dostalo, ale zajimaly ho ponekud jinaci veci...
Ja zas nechapu, jak neco takoveho, jako ty, muze ... aaaaaale vis co? Jeste jsem si dost nezaspasovala, abych riskovala dalsi banan... takzte vlastne... nemuze! reta


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#104 1. 1. 2012 22:33

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Pandorraa napsal(a):

...Mmch Gorbačov, pokud vím, ještě žije a v Rusku mu nemohou přijít na jméno, zatímco jeho mezinárodní autorita je vysoká stolt

No, jesli to nebude tim, ze my take nic moc nevime o tom, co jim tam provedl, krome toho, ze zrusil tusim perestrojku, ci co to tam oni meli (a my, samo, po nich... dumbom )


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#105 1. 1. 2012 22:34

Georg
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 12. 2011
Příspěvky: 169

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Judyno Havel možná představoval naději ale naději která se nikdy nestala skutečností. Toto je potřeba opravdu ale opravdu několikrát podtrhnout.

Není tady

 

#106 1. 1. 2012 22:43

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Tak nejak. Mne utkvelo v pameti ze sametky jenom jedno, teda dve. Ze mel kratke gate, svetr a krasne motto o vitezstvi pravdy a lasky, a ze Komarek prohlasil, ze behem dvou az peti let mame sanci byt na urovni zapadniho Nemecka. Diky tem dvema vyrokum (ze jsem jim naivne verila) jsem byla ochotna zacit nosit uces  "na Havla", kratke gate a vytahane svetry... dudlik grater


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#107 1. 1. 2012 22:44

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

ViktorkaM napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

...Mmch Gorbačov, pokud vím, ještě žije a v Rusku mu nemohou přijít na jméno, zatímco jeho mezinárodní autorita je vysoká stolt

No, jesli to nebude tim, ze my take nic moc nevime o tom, co jim tam provedl, krome toho, ze zrusil tusim perestrojku, ci co to tam oni meli (a my, samo, po nich... dumbom )

Viktorko, pokud jde o to, co víme či nevíme, mluv za sebe wink
Gorbačov spíš SVOJÍ perestrojkou zrušil celý Sovětský svaz, když už....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#108 1. 1. 2012 22:48

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Georg napsal(a):

Judyno Havel možná představoval naději ale naději která se nikdy nestala skutečností. Toto je potřeba opravdu ale opravdu několikrát podtrhnout.

Proč tu šíříš poplašné zprávy?
Výraz "nikdy nestala" je poněkud zavádějicí, co?
Že ty jsi skončil, možná ještě ani nezačal, neznamená, že ostatní to taky vzdali stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#109 1. 1. 2012 22:53

Georg
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 12. 2011
Příspěvky: 169

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Co jsem skončil nebo nezačal?

Není tady

 

#110 1. 1. 2012 22:59

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Pandorraa napsal(a):

...Viktorko, pokud jde o to, co víme či nevíme, mluv za sebe wink
Gorbačov spíš SVOJÍ perestrojkou zrušil celý Sovětský svaz, když už....

No tak ja nevim, co je pro lidi dulezitejsi, jestli to, jakou maji prestiz pred svetem, nebo to, jak se jim ve skutecnosti v te jejich vlasti zije...
Mne je teda celkem putna, ze se cizincum nase Praha libi, kdyz vidim, co se tady NASIM LIDEM deje... grater


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#111 1. 1. 2012 23:02

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Georg napsal(a):

Co jsem skončil nebo nezačal?

No precis ze jsi "zabil" nadeji, nebo jeste ani v ni nezacal verit...
Jenze ja myslim, ze zacal, a "zabil" ji nekdo jinej, no... grater


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#112 1. 1. 2012 23:03

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Georg napsal(a):

Co jsem skončil nebo nezačal?

Aha...no to je pak těžký.... Kupodivu to ale potřebuješ podtrhnout lollollol


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#113 1. 1. 2012 23:07

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1812

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

ViktorkaM napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

...Občas se ptám, jak něco takového mohlo studovat a snad i vystudovat gloriavissla ale pak si vzpomenu na všechny ty "politiky" a mám jasno...dá se, dá gloria

"Neco takoveho" na studia celkem kaslalo, maturitni vysvedceni (dokonce dve) sice dostalo, ale zajimaly ho ponekud jinaci veci...
Ja zas nechapu, jak neco takoveho, jako ty, muze ... aaaaaale vis co? Jeste jsem si dost nezaspasovala, abych riskovala dalsi banan... takzte vlastne... nemuze! reta

Viktorko MLČ ! Viac v SZ. dudlikdudlikdudlikdudlik


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 

#114 1. 1. 2012 23:08

Georg
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 12. 2011
Příspěvky: 169

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Svatá pravda Viktorko ze splavu.

Není tady

 

#115 1. 1. 2012 23:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

ViktorkaM napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

...Viktorko, pokud jde o to, co víme či nevíme, mluv za sebe wink
Gorbačov spíš SVOJÍ perestrojkou zrušil celý Sovětský svaz, když už....

No tak ja nevim, co je pro lidi dulezitejsi, jestli to, jakou maji prestiz pred svetem, nebo to, jak se jim ve skutecnosti v te jejich vlasti zije...
Mne je teda celkem putna, ze se cizincum nase Praha libi, kdyz vidim, co se tady NASIM LIDEM deje... grater

Viki, tohle je ale s tématem málo související blábol, nezlob se, BI.
To první ty ale vůbec nemůžeš nijak hodnotit, protože to prostě nevíš, to druhé je zevšeobecňující a nic neříkající fráze, jako některé tvé citace z bible, navléknutelné na cokoliv.

NAŠIM LIDEM se něco děje a nebo TOBĚ se něco děje?
Mluv jasně.
A co s tím děláš?
Dělᚠs tím něco a nebo čekᚠna armagedon stejně tak jako jiní třeba na Aštarovu flotilu?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#116 1. 1. 2012 23:09

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

ViktorkaM napsal(a):

Georg napsal(a):

Co jsem skončil nebo nezačal?

No precis ze jsi "zabil" nadeji, nebo jeste ani v ni nezacal verit...
Jenze ja myslim, ze zacal, a "zabil" ji nekdo jinej, no... grater

Ale no tak.
Pokud mᚠskutečně v srdci naděj, NIKDO, kromě tebe samotné, ji zabít nemůže.
To prostě nejde.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#117 1. 1. 2012 23:10

Georg
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 12. 2011
Příspěvky: 169

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Pandorro otevři oči a nebudeš se pak ptát jestli se našim lidem něco děje nebo ne. Pokud teda nepatříš mezi horních deset tisíc.

Není tady

 

#118 1. 1. 2012 23:13

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Pandorraa napsal(a):

...NAŠIM LIDEM se něco děje a nebo TOBĚ se něco děje?
Mluv jasně.
A co s tím děláš?
Dělᚠs tím něco a nebo čekᚠna armagedon stejně tak jako jiní třeba na Aštarovu flotilu?

Samozrejme ze se nasim lidem neco deje, je toho tady habadej, co to mam furt papouskovat? Jo. Ja teda cekam jenom na Armagedon. Ptz. TOHLE lidi sami nezvladnou, ani kdyby se hned spojili v jednote...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#119 1. 1. 2012 23:14

Georg
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 12. 2011
Příspěvky: 169

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Já jsem zabil naději?  Já jsem tady stát nerozkrádal ani jsem planě netlachal nesplnitelné cíle.

Není tady

 

#120 1. 1. 2012 23:16

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Georg napsal(a):

Svatá pravda Viktorko ze splavu.

Co jako? Ja možu, šak su blaznivá, no ni?
A národní, tak bych měla byt chráněná...
Mňa zná každý... aj Babička...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#121 1. 1. 2012 23:16

Georg
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 12. 2011
Příspěvky: 169

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Já nejsem Havel ani Klaus, Kožený, Mrázek Berdych ani Pitr ani ti další tak si to zapamatuj !!!!

Není tady

 

#122 1. 1. 2012 23:19

Georg
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 12. 2011
Příspěvky: 169

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

A nejsem ani Orlický vrah ani Chemapol ani vychcaný Bárta ani John. Nejsem ani kupónová privatizace ani zkrachovalá IPB.      Já jsem tady politickou ani morální laku nenastavoval.  !!!!!

Není tady

 

#123 1. 1. 2012 23:22

Georg
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 12. 2011
Příspěvky: 169

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Já jsem tady zabil naději?       Nebo to byli lidi kteří měli morální vliv na republiku????   Já ho neměl Pandoro !!!!!

Není tady

 

#124 1. 1. 2012 23:27

Georg
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 12. 2011
Příspěvky: 169

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Nejsem dokonce ani Havel a rád.  Směšnou figurku bych nikdy hrát nechtěl.    Ale je důležité že 22 let po Havlově puči tady láska vítězí nad lží a nenávistí. Díky H A V L E !!!!

Není tady

 

#125 1. 1. 2012 23:28

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1812

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Georg napsal(a):

Já sy myslím že letiště by se mělo jmenovat Letiště Vladimíra Remka. Ten na rozdíl od Havla létal rád a to i do vesmíru.

Krásný nápad, ale myslím, si že by ho potom niektorí paumelci s pár Pražákami radšej zbúrali.

Ale predstava Nečasa, ako odlieta s vládným špeciálom z letiska V. Remka je nádherná. Asi by si nechali postavi nové vládné letisko.  gloria


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů