Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#76 1. 1. 2012 17:35

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Pandorraa napsal(a):

Lidská hloupost mne nikdy nenechá chladnou ...

a to mne zas jo, pac s ni nic nenadelam...

Pandorraa napsal(a):

...A že křičíte?
Ale no tak,  schovaný za anonymním nickem umí křičet kdejaký hejhula. Pak se ale taky nemůže vůbec divit, že ho nikdo nebere vážně

Ba ne, uz dlouho to neni jen nekde tajne v koutku, vsak diky tomu uz se mocipanum nedari VSECKO UTUTLAT, jako donedavna...

Pandorraa napsal(a):

My x Oni, to je tak stará vesta...

Mno, tak stara, jako doba, kdy clovek cloveku zacal vladnout...

Pandorraa napsal(a):

Když je člověk pohodlný hledat informace a vzdělávat se...

Treba si nasel jiny spas, nez plnit svuj mozek dalsima a dalsima zbytecnostma

Pandorraa napsal(a):

Vlézt do vlády?
Ale no tak wink
Každý a dělá to, co umí a co už si vyzkoušel...

!wow! Tak co tam pohledavaj?

Pandorraa napsal(a):

Oblbovat a ovládat lidi, to já už dávno umím.
Teď je pro mne daleko víc vzrušující je učit,  jak se proti tomu bránit stolt

Nechapu. Proc to teda delas, kdyz je pak chces ucit, jak se tomu branit? va

Upravil(a) ViktorkaM (1. 1. 2012 17:37)

Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

#77 1. 1. 2012 17:43

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Web

Nuni:

- o té kolaboraci si napřed přečti něco bližšího, než začneš tady špinit
- ano, mohl zabránit rozpadu Československa - pokud by ses cítila lépe v občanské válce....
- a další věci, co jsi zde vypíchla...domnívᚠse, že z pozice prezidenta měl tu moc? Nechtěj, abych se musela smát tvé bezbřehé naivitě.. dumbom

jen tak pro zajímavost, zmínila jsi kuponovou privatizaci - kolik jsi z té masy majetku získala pro sebe? nemusíš se bát, či mít strach, že by ti snad někdo záviděl, navíc, je to již poměrně dlouho, co kuponovka byla - ale vážně ny mě zajímalo, jak si s touto šancí naložila - investovala jsi sama osobně, či skrze nějaký fond....?

ostatně, kuponovou privatizaci nám pochválil svět... jediní, kteří na kuponovku plivou, jsou ti, co nemohou přijít na jméno Koženému...a když už zmiňuji Koženého - on snad někoho okradl? Tebe? nebo tvé blízké? Nebo známé? Okradl opravdu? Jak to udělal?

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

#78 1. 1. 2012 17:54

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Kozeny? No precis tak fikane, ze se ted musi "valet" na Bahamach, ci kde to je... a vysmivat se z kazdeho trestniho stihani od statu, kde ve svych kradezich, teda pardon, ono se to nazyva "legalni podvody", ze jo? pokracoval...

Vis kolik jsem ja napr. investovala? Jedentisickorunceskych. Vic jsme nemeli. Dostali jsme zpatky tusim jedentisicctrnactkorunceskych..., ale znam aj lidi, kteri prodali, co mohli, aby "nakoupili"... a kdyz si pak v dobe, kdy "se vyplacelo", precetli, ze NEMAJI NIC, skoncili na psychiatrii... to je "trh", vid, Zklamco?

Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

#79 1. 1. 2012 18:24

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

lol
věděla jsem, že se ozveš...ty prostě nezklameš lol
Tak Kožený - neřekla jsi nic, co bys mohla podložit důkazem. Tak jinak - Kožený nabídl, že odkoupí vaše kuponové knížky za tuším 5000,- co je na tom nelegálního, nebo co je na tom podvodného? Že díky tomu získal plno majetku je již věc druhořadá a že s tím spekuloval dál je věc již další. Základ je v tom, že mu lidi nemůžou přijít na jméno díky tomu, že dostali jen ušmudlanou pětitisícovku, kdežto on se válí na těch Bahamách lol
Proč jsi tohle nenabídla lidem ty? Mohla ses na těch Bahamách válet teď ty a jelikož jsi čistá a nevinná, jistě by tě ani za ty spekulace, co následovaly poté nenaháněl žádný stát.

Získala jsi za svou tisícovku 1014 korun? S tím se chlubíš? dumbom No nedivím se ti, že jsi totálně frustrovaná a jakákoliv zmínka o tom, že někdo má peníze ti vaří žluč. Tak jo, také se pochlubím - já za svou první tisícovku získala 140.000,- a za druhou tisícovku to bylo slabší, jen pouhých 71.000,-

Ale buď v klidu, nebyla jsi a nejsi na tom v uvažování po finanční stránce sama - jsou tu tisíce stejných lidí, jak ty, co neumí počítat a logicky myslet. že jsi neměla třeba peníze na nákup kuponové knížky, to bylo i mnoho dalších lidí. Já osobně nabídla své nejbližší rodině, že jim peníze na kuponovku poskytnu - samozřejmě, že ne zadarmo (rozdělíme se o zisk) a podmínkou bylo mé doporučení, kam ty body vložit. Při první vlně byli jak nevěřící Tomášové, tudíž nejen, že mi nedůvěřovali a ani nabízené peníze nevzali, nýbrž v nich hlodal i ten červík, že celá kuponovka je podvod. Když jsem jim zamávala před nosem získanými penězi a stejnou nabídku učinila při druhé vlně, tak opět odmítli, ale tentokrát již z jiného důvodu - nechtěli se rozdělit o zisk, takže šli do toho na vlastní pěst a do jednoho !!! to dali za slíbených 5 tisíc Koženému. Ano - i oni dodnes tvrdí, že kuponovka byla podvod a že Kožený je podvedl. Já říkám - dobře jim tak - jak mysleli, tak i dopadli. Stejně, jak ty tongue A vedou stejnej život, jak ty (tedy lepší - to bych jim křivdila), protože oni se alespoň trošku myslet přeci jen naučili a občas ten mozek i použijí big_smile

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!

Není tady

#80 1. 1. 2012 18:41

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Ale Zklamco... Ja jsem nebrecela nad svym vydelkem..., byla jsem rada, ze jsem dostala zpatky, co jsem vlozila, kdyz jsem videla ty nestastne lidi kolem sebe, kteri v dobre vire prisli o vsechno...
Kozeny totiz nerikal: Nekteri prodelate. Uz si nepamatuju, kolik procent sliboval jako minimalni zisk, ale 1% to nebylo. Takze opravdu PODVOD jako prase. A ze ty se muzes ze sveho ( - - - tady jsem jedno slovo vynechala... dumbom ) zisku tesit... no to se vubec nedivim.
Kdybych mela uprimne komentovat tve posledni radky, tak bych zas dostala ban, a za to mi nestojis... to hlavni jsem ti rekla uz predtim reta

Není tady

#81 1. 1. 2012 18:51

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Viktorko - jaké slovo jsi  vypustila? To by mě vážně zajímalo big_smile
Investovla jsem vlastní peníze do dvou vln kuponovky a díky svému logickému myšlení jsem POCTIVĚ získala peníze - nebbo mi snad chceš říct, že jsem někoho okradla? Můj zisk byl čistý a bez poskvrny - poctivý, legální a zákonný. I ty jsi mohla takový zisk mít - ale že nemáš, to je již jiná stránka věci. big_smile

Není tady

#82 1. 1. 2012 18:53

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

ps. Viktorko - není nad upřímnost stolt

Není tady

#83 1. 1. 2012 19:01

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

špinavé

Není tady

#84 1. 1. 2012 19:01

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

ViktorkaM napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Lidská hloupost mne nikdy nenechá chladnou ...

a to mne zas jo, pac s ni nic nenadelam...

Nu Viki, porazit ji ZATÍM nelze, ale udržet v přijatelnýc mezích ji lze stolt
jak říkám: každý dělá to, co umí.

Ty dělíš svět na MY (chudáci bezmocní) a ONI (hajzlové, co za všechno můžou)
Já to vidím pouze na to MY - chudáci i hajzlové, co si za všechno můžeme sami a dostáváme jen to, o co jsme na nějaké úrovni svého bytí sami pro sebe požádali stolt

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#85 1. 1. 2012 19:07

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Ne. Poctivi lide nejsou chudaci.
A ja opravdu pouzivala v posledni konverzaci vyrazu MY pro narod a ONI pro nasi vladu. My koho Oni maji v hrsti. Oni na to maji pravomoci. My zadne pravomoci na to, abychom se z jejich podruci vymanili, nemame.

Není tady

#86 1. 1. 2012 19:21

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

ViktorkaM napsal(a):

špinavé

špinavé? va mohla bys to prosím blíže specifikovat, nebo se opět vymluvíš na to, že se mnou o tom nebudeš diskutovat (protože vlastně nevíš, co jak bys to vysvětlila)?

Není tady

#87 1. 1. 2012 19:24

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

ViktorkaM napsal(a):

Oni na to maji pravomoci. My zadne pravomoci na to, abychom se z jejich podruci vymanili, nemame.

Bez ironie, ale tohle je pro mne na člověka, který studuje bibli a má potřebu slovo boží šířit mezi lidmi všemi prostředky, docela nepochopitelné.... Kde je tvoje víra? Tak čím se pak podle tebe všechno řídí?
Chceš tedy tvrdit, že oni - "on" mají větší moc než my -"ON"?
Nebo snad že MY jsme v "jeho" područí a "ON" s "nimi" nic nenadělá?
Hm?

Není tady

#88 1. 1. 2012 19:35

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

On jako Buh? On jako Buh vybiral a chvaloval lidske vlady jen po urcitou dobu.
Kdyz si lidi rekli, ze si chteji vladnout sami, povolil jim to (aby meli svoji "svobodnou vuli"). Jak to vypada, je zjevne. Ano, Buh zatim "trpi", ze maji nad nami moc a narizuje nam podrobovat se ji, pokud to neni v rozporu s JEHO zakony.
Jednoduche, ne?

Ale poradek si sjedna, neboj...

Není tady

#89 1. 1. 2012 19:38

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Zklamaná napsal(a):

ViktorkaM napsal(a):

špinavé

špinavé? va mohla bys to prosím blíže specifikovat, nebo se opět vymluvíš na to, že se mnou o tom nebudeš diskutovat (protože vlastně nevíš, co jak bys to vysvětlila)?

Skoda, kdyz jsi tak chytra, ze se me na to musis ptat...
Ja kdyz pochopila, k cemu doslo a co provedl, stydela jsem se aj za tech 14 korun, ktere ke mne prevexloval od nekoho, kdo treba pak nemel ani na chleba...

Není tady

#90 1. 1. 2012 19:52

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Tak "povolil" a "trpí"?
Aha.
To jsme se mu zrovna moc nepovedli, co? Docela lajdácká práce stolt
A teď aby to trumbera jeden fšechno za nás sprafóóóval a napravoval.... Jak policajt nějakej si pořádek zjednával...to už zrovna může na nebeské trouby nechat vytroubit, že to zase  zvoral a experiment zvaný "padlí andělé a jejich působení na lidstvo" se mu vymknul z ruky stolt
Tss, tss...
Až TAK velký despekt a núctu k božímu plánu vás tam ty SJ učej?
Nezaspali oni náhodou celý Nový zákon?
Týýý brďo...

No nic, to už jsme off topick a tedy ještě jednou: Letiště Václava Havla ano stolt

Není tady

#91 1. 1. 2012 19:59

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Tak jo, Bozi rozhodnuti nechame na jine vlakno...
Pri tom prejmenovavani jsem si ale vzpomela na jedno prejmenovavani za mych studijnich let...
Radostne jsem jednoho dne oznamovala svoji mame: Nase gymnazium budou prejmenovavat na Gymnazium J. Gagarina... a mama rika: No to je krasny, jen aby nedopadlo jak on...
Ja cucim a cekam na odpoved... a ona prej: No aby nevyletelo do luftu...

Upravil(a) ViktorkaM (1. 1. 2012 20:00)

Není tady

#92 1. 1. 2012 20:04

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Pandorraa napsal(a):

Judyna napsal(a):

No ale to, co napsalo Xko, snad nejsou pomluvy, myslím, že nenapsala nic, co by nebyla pravda. To ale přece není hanobení, když to je pravda. Za něco mohl více, za něco méně, za něco vůbec. Ale že se to dělo za jeho éry, to je fakt. Je ještě otřeba trochu času, aby se to dalo objektivně posoudit.
Navíc není jediný, kdo se zasloužil o pád systému (nejvíc asi Gorbačov) a jestli se zasloužil nejvíc? To fakt nevím. Možná ano, možná byl jen nejznámější tváří disentu.

To se mi snad zdá.......

Hele, to se dělo i za TVÉ ery. Copak jsi udělala ty, alespoň takhle malilinkatýho, že mᚠteď pocit, že můžeš někoho soudit a hodnotit?
Nic není ani bílé, ani černé a každý vynáší na světlo boží hlavně to, co sám má UVNITŘ v sobě.
Pokud tam má kopec hnoje, tak ho halt při každé příležitosti trochu vynese ven a místo toho, aby si ho po sobě uklidil,  mrskne ho po tom, kdo se podle něj už nebude bránit.

Už jsem to tu napsala mockrát a pro ty tupější to klidně zopakuji: Havel vůbec nebyl bez chyb, jako každý z nás. Chtěla bych vidět každého toho chytráka, který ho TEĎ - proč jste nekřičeli tehdy, když se ty věci děly? Proč nekřičíte teď, když vás jinší darebáci právě teď v tuhle vteřinu, co tahle písmenka čtete, zase okrádají? - tak zasvěceně hodnotí, na jeho místě, jak byste to ustáli.

Když jste s tím neudělali nic, dokud žil, tak ho teď nechte spát a radši si vezměte poučení ze své vlastní zbabělosti, abyste nebyli pořád tak bezmocný "chudáci", kteří přece tehdy nemohli nic dělat.
A teď co?
Hm?
Zase nemůžete nic dělat?
Jen hodnotit něco, o čem víte jen to, co jste si přečetli v novinách a nebo co jste viděli v televizi?
Matrix jak prase sad

No, to mám z toho, že lezu na pavlač, dobře mi tak!

Nerozčiluj se, Píšu o jeho éře, protože je to vlákno o VH, nikoli o mně. A nehaž na mě "házení špíny" jen proto, že to, co tady už někdo přede mnou napsal, je prostě pravda. To je snaha o objektivitu. O tom, že nic není černobílé jsem psala už dávno, můžu Ti to klidně zkopírovat.
".....Václava Havla vnímám jako velkou osobnost, ne čistě "bílou", ale svět přece není černobílý. Udělal pro nás hrozně moc v tom kladném slova smyslu tím, jak byl vnímán v zahraničí. A pro naši zemi (teď myslím i Slovensko) podle mého názoru udělal hodně tím, že nám dal naději. Bez ohledu na to, co tady teď je. Na tu naději, která zde v roce 1989 byla, se možná trochu v té dnešní honbě za penězi pozapomnělo, ale možná je právě teď čas, abychom si na ni vzpomněli a aby ožila. V tom vidím odkaz Václava Havla. A je možné, že i jeho smrt bude mít smysl....." (Je moje první reakce na smrt VH z vedlejšího vlákna).
VH udělal určitě hodně dobrého, ale myslíš, že je dobré zavírat oči před tím, co dobré zrovna nebylo? nebo to popírat?
Ptᚠse, co jsem dělala já. Nic. Nepřišla jsem na to, jak účinně protestovat v době, kdy došlo třeba k prolomení dekretů nebo k amnestii. nevím, zda byla možnost pro mě - obyčejného člověka a nepolitika - do toho zasáhnout.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#93 1. 1. 2012 20:17

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Teď jsem náhodou narazila na tento článek -
http://zpravy.ihned.cz/politika/c1-5429 … lava-havla
Docela mě potěšilo, že můj náhled na toto se podobá mínění člověka, který VH opravdu znal.
(viz můj příspěvek hned na začátku). Myslím si to pořád a rozhodně to není projev neúcty.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#94 1. 1. 2012 20:24

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Judyna napsal(a):

Ptᚠse, co jsem dělala já. Nic. Nepřišla jsem na to, jak účinně protestovat v době, kdy došlo třeba k prolomení dekretů nebo k amnestii. nevím, zda byla možnost pro mě - obyčejného člověka a nepolitika - do toho zasáhnout.

nevíš, zda byla možnost? Hmm...to si dělᚠsrandu, že?

K amnestii: pokud se tu někdo domnívá, že ji celou připravuje prezident sám osobně, tak je docela naivní. A na začátku roku 1990 platily zákony, které jasně ohraničovaly co lze a co nelze. Nastudujte si je a pak vynášejte soudy.

Není tady

#95 1. 1. 2012 20:31

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Pan, znovu Ti připomínám, že já rozhodně nesoudím. Ani nemohu. Ale snažím se být, při vší úctě, objektivní. S tím, že je potřeba, aby ještě uplynul nějaký čas, aby se všechny jeho činy mohly opravdu objektivně zhodnotit.
Kdybych viděla jen "bíle", připadal bych si jako v době, kdy umřel Gorbačov. Ći bych slepě uctívala, jako se uctívají Kimové. Já jen vidím to, že VH byl člověk z masa a kostí, měl a dělal i chyby, jak je u člověka běžné. Přes to, nebo právě proto, ho beru. Tak, jak jsem psala, zosobńoval pro mě naději a to není málo.

Upravil(a) Judyna (1. 1. 2012 20:32)

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#96 1. 1. 2012 20:34

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Pandorraa napsal(a):

...nevíš, zda byla možnost? Hmm...to si dělᚠsrandu, že?...

Byla? A jaka, jak konkretne se dalo zasahnout proti rozhodnuti prezidenta?

Není tady

#97 1. 1. 2012 20:42

majkafa
Host

Judyna napsal(a):

Pan, znovu Ti připomínám, že já rozhodně nesoudím. Ani nemohu. Ale snažím se být, při vší úctě, objektivní. S tím, že je potřeba, aby ještě uplynul nějaký čas, aby se všechny jeho činy mohly opravdu objektivně zhodnotit.
Kdybych viděla jen "bíle", připadal bych si jako v době, kdy umřel Gorbačov. Ći bych slepě uctívala, jako se uctívají Kimové. Já jen vidím to, že VH byl člověk z masa a kostí, měl a dělal i chyby, jak je u člověka běžné. Přes to, nebo právě proto, ho beru. Tak, jak jsem psala, zosobńoval pro mě naději a to není málo.

Gorbačov žije vissla

#98 1. 1. 2012 20:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Judyna napsal(a):

Gorbačov žije vissla

Œmarjá, děkuji. Doufám, že i dlouho žít bude. Myslela jsem Brežněva.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#99 1. 1. 2012 20:51

majkafa
Host

Bude žít dlouho, když jsi ho pohřbila. Říká se to. stolt

#100 1. 1. 2012 22:01

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

ViktorkaM napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

ViktorkaM napsal(a):

špinavé

Skoda, kdyz jsi tak chytra, ze se me na to musis ptat...
Ja kdyz pochopila, k cemu doslo a co provedl, stydela jsem se aj za tech 14 korun, ktere ke mne prevexloval od nekoho, kdo treba pak nemel ani na chleba...

Moc mě mrzí, že neoplývám až takovou chytrostí, takže se opět musím ptát, nebo to, co jsi popsala je pěkná blbost (co jiného asi tak čekat, že? lol)

Ke mě nikdo žádné peníze nepřevexloval, natož od někoho, kdo pak neměl ani na chleba (podle čeho soudíš, že neměl na chleba? wink) Já nakoupila akcie podniku a ty jsem pak prodala na burze v Praze tomu, kdo ty akcie chtěl - takže rozhodně pokud je ode mě chtěl, a peníze jsem dostala, jistě mu ještě zbylo na několik chlebů cool

Občas se ptám, jak něco takového mohlo studovat a snad i vystudovat gloriavissla ale pak si vzpomenu na všechny ty "politiky" a mám jasno...dá se, dá gloria

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí