Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 31. 12. 2011 12:06

velkaholka
♥------
Registrovaný: 21. 6. 2009
Příspěvky: 12

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Georgu, nejsi ty Pisatel? Počet hrubek by tomu odpovídal stolt - ten se s pravopisem taky moc nepáral...smile

Není tady

 

#52 31. 12. 2011 12:10

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

velkaholka napsal(a):

já jsem reagovala na tvá slova: "Co se tyce nazoru cizincu na nas jako narod", nemluvím o tom, co si myslí Češi, co kdysi odsud emigrovali smile...

Ja take mluvila o cizincich - teda mozna to nebylo videt z meho prispevku. Mela jsem na mysli "smichana" manzelstvi, kde vetsinou Cech, ktery odesel za pracou do ciziny, pak sveho "cizokrajneho" partnera ci manzela privedl zpatky sem... Tak ten cizinec, (ev. i jeho pribuzni, kteri sem treba za nim jezdi na navstevy) ma snad svuj vlastni nazor, ma co srovnavat... a i kdyz tady zije treba uz spoustu let, dokaze mluvit (a mluvi) o tom, co jsme za narod a jake tady vladnou pomery (ci nepomery... skurt )
Jo, a ti "nasi emigranti"? Take se s nima obcas setkavam, a ti, co se rozhodli zustat, jsou radi, ze jsou, kde jsou,... a sem se vratit ani za nic nechteji... (zrejme maji taky JASNO, PROC dumbom )


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#53 31. 12. 2011 14:40

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Viktorko, emigranti v Londýně (za železnou oponou) plakali při odjezdu někoho, kdo se vrátit MOHL - a oni ne. To tvoje JASNO není jejich JASNO, psát můžeš, co chceš. Že se sem někdo nechce vrátit může taky znamenat, že má jinde dům, děti s rodinami, přátele a známé, je tam už dlouhá léta zvyklý, tak už tam dožije.
Jsme národ jako každý jiný, s některými sousedními národy máme i animozity (ty jsou vzhledem k dějinnému vývoji všude), nemáme ani víc podvodníků, ani hlupáků než jinde.

Není tady

 

#54 31. 12. 2011 16:21

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Daphné napsal(a):

... nemáme ani víc podvodníků, ani hlupáků než jinde.

Mame!
A nejen vzhledem k tomu, ze se zdame byt jaksi srdcem Evropy. Jsme centrem "nejenom evropskeho deni"...
Jsme totiz "pupkem sveta"... a to ja necetla v poslednich dnech, ani v "posledni dobe"...
Ja to cetla v dobe, kdy NEJAKE DENI a POHYB NA PLANETE ZEMI nemely pro mne zadny vyznam.
Jenom se mi, kurnik, zapsaly do "mimovolne pameti" meho potentovaneho primitivniho Mozku. Jsou chvile, kdy bych se ho s radosti zbavila...
A byla jako ti... "vecne spokojeni a rozesmati"... - no? Hadejte, kdo?
Ja vim, ze vite, kdo! grater hjarta

A nechci to tady psat!
Pac "cechacek" to NECHCE VIDET ANI SLYSET... kapitulation

Zvlast ne v posledni den v roce . . . gloria


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#55 31. 12. 2011 16:52

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Viktorko, můžeš být konkrétní? Kde jsi se dočetla, že máme víc podvodníků?
Mimochodem, můj streda se vrátil po 20ti letech emigrace a je strašně rád, že je zpátky doma

Není tady

 

#56 31. 12. 2011 17:01

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

velkaholka napsal(a):

Georgu, nejsi ty Pisatel? Počet hrubek by tomu odpovídal stolt - ten se s pravopisem taky moc nepáral...smile

Ano, šouralství a popichování mají pánové společné.
Ale u Jiříka občas problikne vlastní názor a je schopen držet se tématu.
Nebo je to tak, že Pisatel dozrál gloria ?


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#57 31. 12. 2011 17:09

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

ViktorkaM napsal(a):

Daphné napsal(a):

... nemáme ani víc podvodníků, ani hlupáků než jinde.

Mame!......................

Nemáme, Viktorko. Podvodníků určitě nemáme nejvíc na světě. To jsem si myslela dlouho, že máme, ale před časem jsem mluvila s člověkem žijícím dlouhodobě v Kongu a od té doby vím, že jsme až na druhém místě. vissla

Není tady

 

#58 31. 12. 2011 22:20

Nuni
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 11. 2008
Příspěvky: 162

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Takže trocha reality:

- majetek rodinny Havlových byl zabaven na základě Benešových dekretů /kolaborace/ - ne komunisty
- ze své pozice nezabránil rozpadu Československa
- likvidace zbrojního průmyslu prakticky ze dne na den - díky tomuto skončila prakticky věškerá hutnická výroba na Slovensku a následně i u nás
- prolomení Benešových dekretů
- omluva sudeckým Němcům !!!!
- Srbsko - humanitární bombadování
- Kosovo
- Lýbie
- nezapomenutulná kuponová privatizace - z pozice své funkce nezabránil rozkradení republiky a umožnil tím, aby majetek ve většině případů zůstal v rukou komunistů -  za naše peníze
- kde byl když byli povodně ?
- a když pominu sudeáky - tak on podepsal zákon o promlčení komunistických zločinů !
- a když už ho všichni srovnáváte s T.G.M. tak kde je morální kredit co se týká dodržení smutku vůči zemřelé manželce
------------------------------------------------------------------------------------------
dejte mi jeden jedinný hmatatelný čin, kterým se zasloužil o naše blaho - sem s ním ........ a nejen plané sliby, za každého z nás mluví naše činny a ne slova .....


Život je boj, tak se klidně pozabíjejte a já bych s dovolením prošla ..........

Není tady

 

#59 1. 1. 2012 0:57

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

haiel napsal(a):

ViktorkaM napsal(a):

Daphné napsal(a):

... nemáme ani víc podvodníků, ani hlupáků než jinde.

Mame!......................

Nemáme, Viktorko. Podvodníků určitě nemáme nejvíc na světě. To jsem si myslela dlouho, že máme, ale před časem jsem mluvila s člověkem žijícím dlouhodobě v Kongu a od té doby vím, že jsme až na druhém místě. vissla

No to je opravdu potesujici zprava, ze nejsme prvni usch


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#60 1. 1. 2012 1:00

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Nuni napsal(a):

Takže trocha reality:

- majetek rodinny Havlových byl zabaven na základě Benešových dekretů /kolaborace/ - ne komunisty
- ze své pozice nezabránil rozpadu Československa
- likvidace zbrojního průmyslu prakticky ze dne na den - díky tomuto skončila prakticky věškerá hutnická výroba na Slovensku a následně i u nás
- prolomení Benešových dekretů
- omluva sudeckým Němcům !!!!
- Srbsko - humanitární bombadování
- Kosovo
- Lýbie
- nezapomenutulná kuponová privatizace - z pozice své funkce nezabránil rozkradení republiky a umožnil tím, aby majetek ve většině případů zůstal v rukou komunistů -  za naše peníze
- kde byl když byli povodně ?
- a když pominu sudeáky - tak on podepsal zákon o promlčení komunistických zločinů !
- a když už ho všichni srovnáváte s T.G.M. tak kde je morální kredit co se týká dodržení smutku vůči zemřelé manželce
------------------------------------------------------------------------------------------
dejte mi jeden jedinný hmatatelný čin, kterým se zasloužil o naše blaho - sem s ním ........ a nejen plané sliby, za každého z nás mluví naše činny a ne slova .....

stolt

Tomu se u nas rika "zasluhy hodne oceneni a ucty"...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#61 1. 1. 2012 10:41

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Nuni napsal(a):

Takže trocha reality:

- majetek rodinny Havlových byl zabaven na základě Benešových dekretů /kolaborace/ - ne komunisty
- ze své pozice nezabránil rozpadu Československa
- likvidace zbrojního průmyslu prakticky ze dne na den - díky tomuto skončila prakticky věškerá hutnická výroba na Slovensku a následně i u nás
- prolomení Benešových dekretů
- omluva sudeckým Němcům !!!!
- Srbsko - humanitární bombadování
- Kosovo
- Lýbie
- nezapomenutulná kuponová privatizace - z pozice své funkce nezabránil rozkradení republiky a umožnil tím, aby majetek ve většině případů zůstal v rukou komunistů -  za naše peníze
- kde byl když byli povodně ?
- a když pominu sudeáky - tak on podepsal zákon o promlčení komunistických zločinů !
- a když už ho všichni srovnáváte s T.G.M. tak kde je morální kredit co se týká dodržení smutku vůči zemřelé manželce
------------------------------------------------------------------------------------------
dejte mi jeden jedinný hmatatelný čin, kterým se zasloužil o naše blaho - sem s ním ........ a nejen plané sliby, za každého z nás mluví naše činny a ne slova .....

...ještě bych vzpomněla další Havlovu zásluhu a to neuvěřitelně lehkomyslnou amnestii, při které bez rozmyslu propustil i vězně třetích nápravných skupin, kde byli i sadističtí vrazi. Hodně lidí bylo znásilněno, zavražděno a okradeno než ty propuštěné "spoluvězně" zase pochytali a nacpali do kriminálu.
...za to, že jeho rodina kolaborovala s fašisty a např jim dobrovolně propůjčila Lucernu k šikování s schůzkám fašistických pohlavárů Havel pro svůj věk nemohl, ale že pak byla učiněna vyjímka v Benešových dekretech a Lucernu si vzal zpět to už je na jeho hlavu.

edit...abych se vyjádřila k tématu...letiště bych nepřejmenovávala, už proto že máme holou ..... a stálo by to další zbytečný milióny. Pojmenovala bych po něm možná nejaké divadlo, pokud by o to nějaké divadlo stálo...třeba pro kvalitu jeho her, kterým já osobně nerozumím a nelíbí se mi, asi málo piju.

Upravil(a) xxxx (1. 1. 2012 10:53)


dum spiro spero

Není tady

 

#62 1. 1. 2012 12:48

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1812

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Nie. Netreba komentova.


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 

#63 1. 1. 2012 13:26

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Rašínovo nábřeží bych nechala Rašínovým nábřežím. Proč jednomu brát a druhému dávat, to tu už mnohokrát bylo. Rašín (mmj účastník prvního odboje, ministr financí První republiky) měl sice taky svoje mouchy, ale říkal, že za službu vlasti a národu se neplatí.
On sám zapalceno dostal: kulkou do zad.
Asi něco jako teď ten nůž, kteří se tu někteří "malí" snaží nějak zašroubovat do zad "velkému" stolt

Letiště Václava Havla, ano. Proč ne? Byl to první český prezident, je a už navždy zůstane historicky známou osobností. Nevidím sebemenší důvod, proč jeho světoznámé jméno a autoritu nevyužít.

A že je u nás bordel?
To je.
No a?
A kde není?
Kecy o tom, kolik je u nás podvodníků na metr čtvereční, jsou dost úsměvné.
Kde nejsou podvodníci a zloději?
Vystrčili jste vůbec za posledních 20 let nos z republiky?
Pokud ano, tak víte, jak se krade na ulicích v Itálii, Francii, Řecku, Rakousku... dokonce i v Monaku a Švýcarsku.... A parlamentech a politicích těchto zemí ve světle popsledních událostí nemluvě.

Česká malost je hlavně v těhle blbejch kecech.
Nejsme o nic lepší ale ani o nic horší než ostatní národy.
A ukažte mi jediný tak početně malý národ na světě, který by přežil v takových podmínkách, jako ten náš: uprostřed Evropy, kde se za posledních 1000 let přehnaly všechny hladomory a války.
Ani trochu se nestydíte takhle hanobit své vlastní předky a součastníky, kteří alespoň NĚCO udělali a dělají? Pomlouvat sami sebe?
Každý negramotný Američan má v sobě větší národní hrdost než některý sebevzdělanější Čech.
Smutné.

A čekat s přejmenováním letiště na to, až si tu ten bordel uklidíme, to je jako čekat na Godota.
Nebo třeba na to, až příjde kouzelník.
Srandovní big_smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#64 1. 1. 2012 13:34

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

No ale to, co napsalo Xko, snad nejsou pomluvy, myslím, že nenapsala nic, co by nebyla pravda. To ale přece není hanobení, když to je pravda. Za něco mohl více, za něco méně, za něco vůbec. Ale že se to dělo za jeho éry, to je fakt. Je ještě otřeba trochu času, aby se to dalo objektivně posoudit.
Navíc není jediný, kdo se zasloužil o pád systému (nejvíc asi Gorbačov) a jestli se zasloužil nejvíc? To fakt nevím. Možná ano, možná byl jen nejznámější tváří disentu.

Upravil(a) Judyna (1. 1. 2012 13:38)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#65 1. 1. 2012 13:40

majkafa
Host

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Nechápu tu malost malých českého národa.
Nejsem Češka. Ale jsem tu doma a jsem hrdá na Českou republiku. I díky Václavu Havlovi na svých cestách v zahraničí hrdě nosím na baohu českou vlaječku.
Za socializmu by mě hanba fackovala ukazovat veřejně, odkud jsem.
Teď jsem na to hrdá.
Díkybohu u nás nejsou jen malí.

 

#66 1. 1. 2012 13:42

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Judyna napsal(a):

... Je ještě otřeba trochu času, aby se to dalo objektivně posoudit...

No jo, Lenin byl taky dost dlouho reta vynasen na piedestal, nez se zacal "objektivne posuzovat"...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#67 1. 1. 2012 13:46

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Majko, neboj. Nás hrdých je dost.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#68 1. 1. 2012 13:59

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

ViktorkaM napsal(a):

Judyna napsal(a):

... Je ještě otřeba trochu času, aby se to dalo objektivně posoudit...

No jo, Lenin byl taky dost dlouho reta vynasen na piedestal, nez se zacal "objektivne posuzovat"...

lollollolloltummenupp

Není tady

 

#69 1. 1. 2012 15:33

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Judyna napsal(a):

No ale to, co napsalo Xko, snad nejsou pomluvy, myslím, že nenapsala nic, co by nebyla pravda. To ale přece není hanobení, když to je pravda. Za něco mohl více, za něco méně, za něco vůbec. Ale že se to dělo za jeho éry, to je fakt. Je ještě otřeba trochu času, aby se to dalo objektivně posoudit.
Navíc není jediný, kdo se zasloužil o pád systému (nejvíc asi Gorbačov) a jestli se zasloužil nejvíc? To fakt nevím. Možná ano, možná byl jen nejznámější tváří disentu.

To se mi snad zdá.......

Hele, to se dělo i za TVÉ ery. Copak jsi udělala ty, alespoň takhle malilinkatýho, že mᚠteď pocit, že můžeš někoho soudit a hodnotit?
Nic není ani bílé, ani černé a každý vynáší na světlo boží hlavně to, co sám má UVNITŘ v sobě.
Pokud tam má kopec hnoje, tak ho halt při každé příležitosti trochu vynese ven a místo toho, aby si ho po sobě uklidil,  mrskne ho po tom, kdo se podle něj už nebude bránit.

Už jsem to tu napsala mockrát a pro ty tupější to klidně zopakuji: Havel vůbec nebyl bez chyb, jako každý z nás. Chtěla bych vidět každého toho chytráka, který ho TEĎ - proč jste nekřičeli tehdy, když se ty věci děly? Proč nekřičíte teď, když vás jinší darebáci právě teď v tuhle vteřinu, co tahle písmenka čtete, zase okrádají? - tak zasvěceně hodnotí, na jeho místě, jak byste to ustáli.

Když jste s tím neudělali nic, dokud žil, tak ho teď nechte spát a radši si vezměte poučení ze své vlastní zbabělosti, abyste nebyli pořád tak bezmocný "chudáci", kteří přece tehdy nemohli nic dělat.
A teď co?
Hm?
Zase nemůžete nic dělat?
Jen hodnotit něco, o čem víte jen to, co jste si přečetli v novinách a nebo co jste viděli v televizi?
Matrix jak prase sad

No, to mám z toho, že lezu na pavlač, dobře mi tak!


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#70 1. 1. 2012 16:16

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

va Co te na tom docela mirumilovnem prispevku Jud tak rozcertilo? va

Pandorraa napsal(a):

... Proč nekřičíte teď, když vás jinší darebáci právě teď v tuhle vteřinu, co tahle písmenka čtete, zase okrádají? ...

Ále kricime. Teda aspon nekteri kapitulation Je nam to vsak prd platne, ted, jako tehdy. Nikdo se nas totiz na nic nepta, pri svem rozhodovani z prezidentskeho ci jineho kresla...

Pandorraa napsal(a):

A teď co?
Hm?
Zase nemůžete nic dělat?

My ne. ONI JO. Vysledky jsou, jake jsou = pfujtajblove usch

Pandorraa napsal(a):

Jen hodnotit něco, o čem víte jen to, co jste si přečetli v novinách a nebo co jste viděli v televizi?

Jiste. Na to tady jsou - aby nas informovali, ne?
Odkud jako myslis, ze bychom meli vedet vic?

Pandorraa napsal(a):

No, to mám z toho, že lezu na pavlač, dobře mi tak!

Presne tak. Kdyz vlezes "do vlady", budes moct predvest, co umis...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#71 1. 1. 2012 17:13

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Tak pojmenovat letiště?  Klidně, proč ne? Jestliže i s takovouto "prkotinou" má někdo problém, musí to řešení hledat u sebe. On sám má problém a cosi se v něm pere.

Problémem by bylo pojmenovat třeba nějaké náměstí (po komkoliv), nebo to přináší problém finančního rázu např. lidem, co tam bydlí, firmám... nové občanské průkazy, nové řidičáky, všude oběhat úřady a nechat předělat adresu. Firmy krom poplatku (nemalého) za změnu adresy v obchodním rejstříku, změny razítek, webovek, některé firmy mají natisknuté hlavičkové papíry, nebo na zakázku vyrobené obaly, kde jsou jejich adresy....v tom vidím problém a to vytahá peníze z kapes mnoha lidem a firmám. Přejmenování letiště nevytáhne běžnému obyvatelstvu z kapsy ani pětník, je tedy pravdou, že i nějaké firmy na letišti mají své pobočky, obchůdky apd, firma je tam snad jediná - max. dvě.

A přitom se okolo pojmenování nejvíce bouří ti, které to nebude nic stát. nebo si snad nějaká naivka myslí, že nepřejmenováním bude chleba levnější, nebo dokonce, že na sociálce dostane o jednu korunu víc? coollol


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#72 1. 1. 2012 17:15

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Lidská hloupost mne nikdy nenechá chladnou a je to tak správně, Viki stolt

A že křičíte?
Ale no tak,  schovaný za anonymním nickem umí křičet kdejaký hejhula. Pak se ale taky nemůže vůbec divit, že ho nikdo nebere vážně stolt

My x Oni, to je tak stará vesta, že se divím, že to někdo ještě může někomu vůbec sežrat.
Dost blbá výmluva.

To o té informovanosti by mně sice mělo rozplakat, ale zase mně to rozesmálo. Možná taky proto, že jsem to v posledních dvaceti letech už dvakrát zažila na vlastní kůži - jak zblblý a zamnipulovaný čtenář/divák reaguje přesně tak, jak "informátor" potřebuje stolt
Když je člověk pohodlný hledat informace a vzdělávat se, halt chroustá s otevřenou pusou to, co mu media předloží... Jak jednoduché: stačí šikovně říct A, na Bé už takovýhle líný "konzumátor" informací není zvědavý a hned si vytvoří své vlastní Cé. Čím je to Cé blbější, tím víc pohodlných lidí mu věří.... docela logické, že?
Sakra, abych začla šetřit, kdybych se přece jen chtěla jednou stát tím PM (pokud to majakfa teda pustí), tak abych měla na to, koupit si nějakou tu vlivnou televizi wink

Vlézt do vlády?
Ale no tak wink
Každý a dělá to, co umí a co už si vyzkoušel
Oblbovat a ovládat lidi, to já už dávno umím.
Teď je pro mne daleko víc vzrušující je učit,  jak se proti tomu bránit stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#73 1. 1. 2012 17:17

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Revliba napsal(a):

Jinak Klause já ráda nemám,možná mě teď napadlo,že ho mᚠráda,protože se ti nápadně podobá...nic ve zlém

hmmm...a umíš také vysvětlit, proč? Vážně by mě to zajímalo, co je za  sdělením - toho mám ráda a toho ráda nemám.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#74 1. 1. 2012 17:22

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

Petr100 napsal(a):

Georg napsal(a):

Jinak se omlouvám za včerejší neúčast na fóru. Včera byl bujarý večer v baru. Z původně plánovaného krátkého posezení s přáteli se vyklubal celonoční tah s útratou kolem 800 Kč, z čehož mám dnes celý den poněkud těžkou hlavu.

To ses moc za ten peníz nerozšoupl. Já byl včera s paničkou jen na večeři a zaplatil jsem podstatně více. Nešetři tak.

stoltcool


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#75 1. 1. 2012 17:31

nokturno
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2011
Příspěvky: 102

Re: Letiště Václava Havla - Ano či Ne?

xxxx napsal(a):

Nuni napsal(a):

Takže trocha reality:

- majetek rodinny Havlových byl zabaven na základě Benešových dekretů /kolaborace/ - ne komunisty
- ze své pozice nezabránil rozpadu Československa
- likvidace zbrojního průmyslu prakticky ze dne na den - díky tomuto skončila prakticky věškerá hutnická výroba na Slovensku a následně i u nás
- prolomení Benešových dekretů
- omluva sudeckým Němcům !!!!
- Srbsko - humanitární bombadování
- Kosovo
- Lýbie
- nezapomenutulná kuponová privatizace - z pozice své funkce nezabránil rozkradení republiky a umožnil tím, aby majetek ve většině případů zůstal v rukou komunistů -  za naše peníze
- kde byl když byli povodně ?
- a když pominu sudeáky - tak on podepsal zákon o promlčení komunistických zločinů !
- a když už ho všichni srovnáváte s T.G.M. tak kde je morální kredit co se týká dodržení smutku vůči zemřelé manželce
------------------------------------------------------------------------------------------
dejte mi jeden jedinný hmatatelný čin, kterým se zasloužil o naše blaho - sem s ním ........ a nejen plané sliby, za každého z nás mluví naše činny a ne slova .....

...ještě bych vzpomněla další Havlovu zásluhu a to neuvěřitelně lehkomyslnou amnestii, při které bez rozmyslu propustil i vězně třetích nápravných skupin, kde byli i sadističtí vrazi. Hodně lidí bylo znásilněno, zavražděno a okradeno než ty propuštěné "spoluvězně" zase pochytali a nacpali do kriminálu.
...za to, že jeho rodina kolaborovala s fašisty a např jim dobrovolně propůjčila Lucernu k šikování s schůzkám fašistických pohlavárů Havel pro svůj věk nemohl, ale že pak byla učiněna vyjímka v Benešových dekretech a Lucernu si vzal zpět to už je na jeho hlavu.

edit...abych se vyjádřila k tématu...letiště bych nepřejmenovávala, už proto že máme holou ..... a stálo by to další zbytečný milióny. Pojmenovala bych po něm možná nejaké divadlo, pokud by o to nějaké divadlo stálo...třeba pro kvalitu jeho her, kterým já osobně nerozumím a nelíbí se mi, asi málo piju.

Souhlasím do puntíku, ještě jsem jednou četla, že v Poděbradech byla internátní škola pro nemocné a chudé děti, Havel byl jediný v kabátě a raritou mezi dětma, zřejmě měl již tenkrát
špatné plíce a kouření udělalo své.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů