|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Já to teda vidím zřetelně, červeně, " takhle označené ", nelze to přehlédnout..., jako "Nová zpráva", nebo tak nějak.
Není tady
Oznámení, že mi přišla SZ, bylo vždycky v oranžovém pruhu (pod modrou lištou) s označením Oznámení. Potěšilo mě to, ale nejdřív jsem si šla projít diskusi a až nakonec jsem si jako lahůdku nechala SZ. Celou dobu jsem byla zvědavá, kdo mi to asi píše. 
Není tady

vrabčák napsal(a):
Za sebe moc děkuju. I tobě hodně radosti, štěstí a HLAVNĚ TO ZDRAVÍ!!!
Aj šťastie sa zíde - na Titanicu vraj boli všetci zdraví ako repy... a čo im to bolo platné???
Není tady

Inak, aj ja a pripájam k želaniam všetkého dobrého v novom roku - aj keď zamýšľať nad tým minulým sa radšej ani nejdem. 
Není tady

rina napsal(a):
Zajímalo by mně, jak ošetřují vládní nařízení nevycházet z domu po 21ní hodině, když ještě teď vesele venku bouchají ohňostroje a petardy.
Naštěstí už nemám psa, takže nemusím utišovat a pod. (ale těch, co je mají a zažívají s nima "bouchací stresy", je mi stejně velmi líto, stejně jako všech volně žijících zvířat a ptáků, kteří se ve zmatku zraní, nebo umřou...), ptz. se ten zákaz evidentně nedodržuje, tak nechápu, jaký je rozdíl mezi tím, jestli se bouchá od devíti až doteď.
Celé vítání nového roku je nesmyslné, i proto, že mnohé národy ho slaví jinak a v jinou dobu.
No, dobrý Babylon.
Fuj!
A čo sa s psíkom stalo....? Nepísala si, myslím.
Není tady

Selima napsal(a):
A čo sa s psíkom stalo....? Nepísala si, myslím.
To, co jsem četla, a nejen o psech, že se zaběhli, nevrátili, na útěku je zajelo auto... Před ohňostrojem.
Můj pes umřel na stáří, bylo jí 14, 15 let, přesně nevím, byla z útulku. Večer předtím než umřela, měla asi epileptický záchvat, ale už tak asi měsíc předtím byla asi po mrtvičce, kulhala a padala na levou stranu. Neplakala a normálně jedla, jenom už asi neviděla a neslyšela (bourala a nechodila mě vítat).
Umřela na svém gauči, ve svých milovaných svetrech, natažená jako štrůdl (netušila jsem že je tak dlouhá), ale s úsměvem na, chtěla jsem napsat, že "rtech", ale pejsci mají tlamu, malí tlamičku, že ano.
Nejdřív jsem říkala, že pes už nikdy, ale kočka ji tuším pořád hledá, zbláznila se, všude za mnou leze, i do WC, jak spávala se psem, tak teď chce být se mnou, nejraději tím mokrým čumáčkem na moji tvář, no to mi fakt vadí.
Pes další zas z útulku, na jaře, až se oteplí...
Upravil(a) rina (5. 1. 2021 11:03)
Není tady
To je smutný příběh. Je vidět, že máš zvířata ráda. Možná se kočka rozhodla být utěšovatelkou, proto se cpe na místa, kde býval pejsek. 
Není tady

Ale ne, není to smutný příběh. Moje Pája k nám vstoupila jako veselý rozkošný pejsek. Zažila mnoho kočiček, které k nám přišly, některé "utekly", ptz. mohly nebo chtěly, vždy jí dělaly společnost, kterou vyžadovala. Když nebyly, a ona je hledala, pořídila jsem další. Teď mám tu poslední, která se vrací, a ona hledá ji.
Žádná kočka se mi sem, v HK, tak vracela, jako tahle.
Prostě vím, že má kočka potřebuje pejska, a já ho jí pořídím... 
Není tady

Není tady
Budeš mít doma dobrou partu 
Není tady
Tak to bude krásný až příjdeš do útulku s tím, že chceš pořídit kočce psa :-).
Není tady

Já tam předtím chodila s tím, že chci pořídit kočku psovi.
Nikdo se nedivil.
Není tady
Tak to je super :-).
Není tady
Nebo si představují tu holčičku jak si šla koupit morčátko. Vede jí prodavač k morčatům a ptá se "a chtěla bys hnědé nebo strakaté?" a holčička na to "to je jedno, můj had barvy nerozlišuje".
Není tady
My jsme měli psa a fenku. Když ta holka umřela, kluk byl hrozně smutný a pořád ji hledal. Tak jsme zašli do útulku a přivedli mu kamarádku. Nikdy se neskamarádili, rvali se a kolikrát jsme je museli odtrhnout, jak byli zuřiví. Jako, kdyby na tu kamarádku nemohl zapomenout.
Není tady

rina napsal(a):
Selima napsal(a):
A čo sa s psíkom stalo....? Nepísala si, myslím.
To, co jsem četla, a nejen o psech, že se zaběhli, nevrátili, na útěku je zajelo auto... Před ohňostrojem.
Můj pes umřel na stáří, bylo jí 14, 15 let, přesně nevím, byla z útulku. Večer předtím než umřela, měla asi epileptický záchvat, ale už tak asi měsíc předtím byla asi po mrtvičce, kulhala a padala na levou stranu. Neplakala a normálně jedla, jenom už asi neviděla a neslyšela (bourala a nechodila mě vítat).
Umřela na svém gauči, ve svých milovaných svetrech, natažená jako štrůdl (netušila jsem že je tak dlouhá), ale s úsměvem na, chtěla jsem napsat, že "rtech", ale pejsci mají tlamu, malí tlamičku, že ano.
Nejdřív jsem říkala, že pes už nikdy, ale kočka ji tuším pořád hledá, zbláznila se, všude za mnou leze, i do WC, jak spávala se psem, tak teď chce být se mnou, nejraději tím mokrým čumáčkem na moji tvář, no to mi fakt vadí.
Pes další zas z útulku, na jaře, až se oteplí...

Není tady

Pro Nch.
No, jako vždy kruté a přehnané!
Ale jak sis představoval "holčičku", to se mi líbilo.
Jinak jsem si já představovala, že si jméno změním na "Nová". Už dávno.
Teď jsem náhodou našla film s celým svým novým jménem, Magda Vašáryová tam zahrála velmi emotivní roli, a já po vzhlédnutí upustila od té změny...
Moc nad tím nepřemýšlejte... 
Upravil(a) rina (5. 1. 2021 20:31)
Není tady

LindaL. napsal(a):
My jsme měli psa a fenku. Když ta holka umřela, kluk byl hrozně smutný a pořád ji hledal. Tak jsme zašli do útulku a přivedli mu kamarádku. Nikdy se neskamarádili, rvali se a kolikrát jsme je museli odtrhnout, jak byli zuřiví. Jako, kdyby na tu kamarádku nemohl zapomenout.
Mala som to podobné s andulkami... Andulka-vdova utýrala ďalšieho anduláka (ale on bol už aj tak nejaký "zdravotne závadný" - dali mi ho zadarmo, lebo bol neoperený a adept na zožratie hadom, a takto si aspoň o pol roka predĺžil život). Potom jej to vrátili ďalšie dve andulky a hlavne papagáj, ktorých som priniesla. No, vo finále sa kŕdeľ skamarátil, ale trvalo to a bolo to o nervy.

Není tady

LindaL. napsal(a):
My jsme měli psa a fenku. Když ta holka umřela, kluk byl hrozně smutný a pořád ji hledal. Tak jsme zašli do útulku a přivedli mu kamarádku. Nikdy se neskamarádili, rvali se a kolikrát jsme je museli odtrhnout, jak byli zuřiví. Jako, kdyby na tu kamarádku nemohl zapomenout.

Není tady

Selima napsal(a):
Mala som to podobné s andulkami... Andulka-vdova utýrala ďalšieho anduláka (ale on bol už aj tak nejaký "zdravotne závadný" - dali mi ho zadarmo, lebo bol neoperený a adept na zožratie hadom, a takto si aspoň o pol roka predĺžil život). Potom jej to vrátili ďalšie dve andulky a hlavne papagáj, ktorých som priniesla. No, vo finále sa kŕdeľ skamarátil, ale trvalo to a bolo to o nervy.
![]()

Není tady
normální chlap napsal(a):
Nebo si představují tu holčičku jak si šla koupit morčátko. Vede jí prodavač k morčatům a ptá se "a chtěla bys hnědé nebo strakaté?" a holčička na to "to je jedno, můj had barvy nerozlišuje".
Volá kámoš z USA kámošovi do Ruska: "Tyjo, kámo, prej tam máte -50!" - "CO? Nee, to je blbost!! Max -15" - "No ne fakt, říkali to tu ve zprávách, že tam máte -50" - "Jo ty myslíš venku.."
Není tady

Hm, to mě moc k zamyšlení nepřivedlo!
Není tady
Seli, čo máš za papagája?
Není tady

Není tady

Petra101 napsal(a):
Seli, čo máš za papagája?
Už žiadneho - uletel za voľnosťou - ale mala som malého papagája, spevavého (bol fakt DOSŤ zvučný...).
Není tady