Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#5651 4. 1. 2021 15:30

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Já to teda vidím zřetelně, červeně, " takhle označené ", nelze to přehlédnout..., jako "Nová zpráva", nebo tak nějak.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#5652 4. 1. 2021 18:06

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Oznámení, že mi přišla SZ, bylo vždycky v oranžovém pruhu (pod modrou lištou) s označením Oznámení. Potěšilo mě to, ale nejdřív jsem si šla projít diskusi a až nakonec jsem si jako lahůdku nechala SZ. Celou dobu jsem byla zvědavá, kdo mi to asi píše. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#5653 4. 1. 2021 20:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

vrabčák napsal(a):

Za sebe moc děkuju. I tobě hodně radosti, štěstí a HLAVNĚ TO ZDRAVÍ!!!  storstark

Aj šastie sa zíde - na Titanicu vraj boli všetci zdraví ako repy... a čo im to bolo platné???


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5654 4. 1. 2021 20:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Inak, aj ja a pripájam k želaniam všetkého dobrého v novom roku - aj keď zamýšža nad tým minulým sa radšej ani nejdem. butter


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5655 4. 1. 2021 20:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

rina napsal(a):

Zajímalo by mně, jak ošetřují vládní nařízení nevycházet z domu po 21ní hodině, když ještě teď vesele venku bouchají ohňostroje a petardy.
Naštěstí už nemám psa, takže nemusím utišovat a pod. (ale těch, co je mají a zažívají s nima "bouchací stresy", je mi stejně velmi líto, stejně jako všech volně žijících zvířat a ptáků, kteří se ve zmatku zraní, nebo umřou...), ptz. se ten zákaz evidentně nedodržuje, tak nechápu, jaký je rozdíl mezi tím, jestli se bouchá od devíti až doteď.
Celé vítání nového roku je nesmyslné, i proto, že mnohé národy ho slaví jinak a v jinou dobu.

No, dobrý Babylon.
Fuj! dumbom

A čo sa s psíkom stalo....? Nepísala si, myslím.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5656 5. 1. 2021 10:59

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Selima napsal(a):

A čo sa s psíkom stalo....? Nepísala si, myslím.

To, co jsem četla, a nejen o psech, že se zaběhli, nevrátili, na útěku je zajelo auto... Před ohňostrojem.

Můj pes umřel na stáří, bylo jí 14, 15 let, přesně nevím, byla z útulku. Večer předtím než umřela, měla asi epileptický záchvat, ale už tak asi měsíc předtím byla asi po mrtvičce, kulhala a padala na levou stranu. Neplakala a normálně jedla, jenom už asi neviděla a neslyšela (bourala a nechodila mě vítat).
Umřela na svém gauči, ve svých milovaných svetrech, natažená jako štrůdl (netušila jsem že je tak dlouhá), ale s úsměvem na, chtěla jsem napsat, že "rtech", ale pejsci mají tlamu, malí tlamičku, že ano.

Nejdřív jsem říkala, že pes už nikdy, ale kočka ji tuším pořád hledá, zbláznila se, všude za mnou leze, i do WC, jak spávala se psem, tak teď chce být se mnou, nejraději tím mokrým čumáčkem na moji tvář, no to mi fakt vadí.
Pes další zas z útulku, na jaře, až se oteplí...

Upravil(a) rina (5. 1. 2021 11:03)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#5657 5. 1. 2021 12:59

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

To je smutný příběh. Je vidět, že mᚠzvířata ráda. Možná se kočka rozhodla být utěšovatelkou, proto se cpe na místa, kde býval pejsek. hjarta


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#5658 5. 1. 2021 13:35

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Ale ne, není to smutný příběh. Moje Pája k nám vstoupila jako veselý rozkošný pejsek. Zažila mnoho kočiček, které k nám přišly, některé "utekly", ptz. mohly nebo chtěly, vždy jí dělaly společnost, kterou vyžadovala. Když nebyly, a ona je hledala, pořídila jsem další. Teď mám tu poslední, která se vrací, a ona hledá ji.
Žádná kočka se mi sem, v HK, tak vracela, jako tahle.
Prostě vím, že má kočka potřebuje pejska, a já ho jí pořídím... gloria


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#5659 5. 1. 2021 16:46

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#5660 5. 1. 2021 17:18

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Budeš mít doma dobrou partu smile


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#5661 5. 1. 2021 18:18

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Tak to bude krásný až příjdeš do útulku s tím, že chceš pořídit kočce psa :-).


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5662 5. 1. 2021 19:08

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Já tam předtím chodila s tím, že chci pořídit kočku psovi.
Nikdo se nedivil.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#5663 5. 1. 2021 19:40

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Tak to je super :-).


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5664 5. 1. 2021 20:15

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Nebo si představují tu holčičku jak si šla koupit morčátko. Vede jí prodavač k morčatům a ptá se "a chtěla bys hnědé nebo strakaté?" a holčička na to "to je jedno, můj had barvy nerozlišuje".

Není tady

 

#5665 5. 1. 2021 20:24

LindaL.
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 9. 2020
Příspěvky: 456

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

My jsme měli psa a fenku. Když ta  holka umřela, kluk byl hrozně smutný a pořád ji hledal. Tak jsme zašli do útulku a přivedli mu kamarádku. Nikdy se neskamarádili, rvali se a kolikrát jsme je museli odtrhnout, jak byli zuřiví. Jako, kdyby na tu kamarádku nemohl zapomenout.

Není tady

 

#5666 5. 1. 2021 20:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

rina napsal(a):

Selima napsal(a):

A čo sa s psíkom stalo....? Nepísala si, myslím.

To, co jsem četla, a nejen o psech, že se zaběhli, nevrátili, na útěku je zajelo auto... Před ohňostrojem.

Můj pes umřel na stáří, bylo jí 14, 15 let, přesně nevím, byla z útulku. Večer předtím než umřela, měla asi epileptický záchvat, ale už tak asi měsíc předtím byla asi po mrtvičce, kulhala a padala na levou stranu. Neplakala a normálně jedla, jenom už asi neviděla a neslyšela (bourala a nechodila mě vítat).
Umřela na svém gauči, ve svých milovaných svetrech, natažená jako štrůdl (netušila jsem že je tak dlouhá), ale s úsměvem na, chtěla jsem napsat, že "rtech", ale pejsci mají tlamu, malí tlamičku, že ano.

Nejdřív jsem říkala, že pes už nikdy, ale kočka ji tuším pořád hledá, zbláznila se, všude za mnou leze, i do WC, jak spávala se psem, tak teď chce být se mnou, nejraději tím mokrým čumáčkem na moji tvář, no to mi fakt vadí.
Pes další zas z útulku, na jaře, až se oteplí...

tummenupp


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5667 5. 1. 2021 20:29

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Pro Nch.
No, jako vždy kruté a přehnané!
Ale jak sis představoval "holčičku", to se mi líbilo.
Jinak jsem si já představovala, že si jméno změním na "Nová". Už dávno.
Teď jsem náhodou našla film s celým svým novým jménem, Magda Vašáryová tam zahrála velmi emotivní roli, a já po vzhlédnutí upustila od té změny...
Moc nad tím nepřemýšlejte... kapitulation

Upravil(a) rina (5. 1. 2021 20:31)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#5668 5. 1. 2021 20:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

LindaL. napsal(a):

My jsme měli psa a fenku. Když ta  holka umřela, kluk byl hrozně smutný a pořád ji hledal. Tak jsme zašli do útulku a přivedli mu kamarádku. Nikdy se neskamarádili, rvali se a kolikrát jsme je museli odtrhnout, jak byli zuřiví. Jako, kdyby na tu kamarádku nemohl zapomenout.

Mala som to podobné s andulkami...  Andulka-vdova utýrala ďalšieho anduláka (ale on bol už aj tak nejaký "zdravotne závadný" - dali mi ho zadarmo, lebo bol neoperený a adept na zožratie hadom, a takto si aspoň o pol roka predĺžil život). Potom jej to vrátili ďalšie dve andulky a hlavne papagáj, ktorých som priniesla. No, vo finále sa kŕdež skamarátil, ale trvalo to a bolo to o nervy.  dumbom vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5669 5. 1. 2021 20:32

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

LindaL. napsal(a):

My jsme měli psa a fenku. Když ta  holka umřela, kluk byl hrozně smutný a pořád ji hledal. Tak jsme zašli do útulku a přivedli mu kamarádku. Nikdy se neskamarádili, rvali se a kolikrát jsme je museli odtrhnout, jak byli zuřiví. Jako, kdyby na tu kamarádku nemohl zapomenout.

stolt


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#5670 5. 1. 2021 20:34

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Selima napsal(a):

Mala som to podobné s andulkami...  Andulka-vdova utýrala ďalšieho anduláka (ale on bol už aj tak nejaký "zdravotne závadný" - dali mi ho zadarmo, lebo bol neoperený a adept na zožratie hadom, a takto si aspoň o pol roka predĺžil život). Potom jej to vrátili ďalšie dve andulky a hlavne papagáj, ktorých som priniesla. No, vo finále sa kŕdež skamarátil, ale trvalo to a bolo to o nervy.  dumbom vissla

tongue


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#5671 5. 1. 2021 21:17

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

normální chlap napsal(a):

Nebo si představují tu holčičku jak si šla koupit morčátko. Vede jí prodavač k morčatům a ptá se "a chtěla bys hnědé nebo strakaté?" a holčička na to "to je jedno, můj had barvy nerozlišuje".

Volá kámoš z USA kámošovi do Ruska: "Tyjo, kámo, prej tam máte -50!" - "CO? Nee, to je blbost!! Max -15" - "No ne fakt, říkali to tu ve zprávách, že tam máte -50" - "Jo ty myslíš venku.."


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#5672 5. 1. 2021 21:21

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Hm, to mě moc k zamyšlení nepřivedlo!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#5673 6. 1. 2021 15:47

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1812

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Seli, čo mᚠza papagája?


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 

#5674 6. 1. 2021 16:35

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#5675 6. 1. 2021 23:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Petra101 napsal(a):

Seli, čo mᚠza papagája?

Už žiadneho - uletel za vožnosou - ale mala som malého papagája, spevavého (bol fakt DOS zvučný...).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů