Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#151 10. 1. 2012 20:43

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8059
Web

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Selima napsal(a):

Čaf, Morf, čo ťa privádza späť na miesto činu? wink Svedomie, zvedavosť, alebo...?

Tuzba vidiet stare dobre nicky tongue
To vis, uz jsem nekde jinde, ale rad se sem obcas podivam, prispevky jsou porad stejne, ale ver, ze ani na FB to neni jine, jen je tam jina vekova kategorie, tam zase ctu neustale pubertalni vylevy mladych slecen a dooost se u toho bavim smile No a taky jsem zacal hrat gamesy, protoze po vecerech neni co delat a do leta jeste daleko, nez pojedu na Slovensko za kamaradkama smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#152 11. 1. 2012 23:49

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

říkala jsem si Morphe, jestli už tě nezavřeli jako pedofila...winkvissla


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#153 12. 1. 2012 9:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Na FB nechcem z istých dôvodov (tiež kvôli veku a tamojším užívateľom), ale asi budem mueisť... okolnosti ma dotlačia. Gamesy veľmi nepestujem, nie je čas, ja skôr Tetris a iné časovo nenáročnejšie veci. A tiež už chodím aj inam, ale babinet je Babinet... big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#154 15. 1. 2012 22:36

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8059
Web

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Frigo napsal(a):

říkala jsem si Morphe, jestli už tě nezavřeli jako pedofila...winkvissla

Ne, ne, nemohou smile Vsechny 13-ky jsem uz vyhodil z pratel a nechal jen 16+ big_smile No a pred tydnem jsem si zalozil svoji vlastni zpravodajskou stranku, kterou si spravuju a tam teda mam uzivatele 18+, mladsi se tam diky omezenim, ktere jsem nastavil ani nemohou prihlasit smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#155 16. 1. 2012 18:34

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Nevím, kam to dát. Na skuhrací, ani na radost ne.
Ted jsem dorazila z třídních schůzek mého pubertálního syna devátáka.
Skuhrám, že je lajdák, puberta s ním mlátí, proplouvá si životem bez snažení, má všechno na háku, nepropadá. Tak o co jde. Přihlášku si bude dávat na učnák, tam se prý dostane na sto procent.
Dostal by se i na školu, ale není studijní typ. (to vím)
Ale učitelka mě dorazila jednou větou.
Povídala, jak jsou všichni děti v dnešní době neskuteční líní.
A že se tak s nima bavila a ptala se jich, co chtěj v životě dělat. S těma známkama, co maj?
Jedna holčina prý vezmu si pracháče, a jeden kluk prý si musí vzít chytrou manželku, když on je blbej (sem se začala chechtat a říkám, to napadlo určitě mýho synáčka) no taky že jo.
A jak jsem na to přišla?
Geny se dětí.Manžel  mi řekne, vypln prosím tě ty papíry, ty seš chytrá, já jsem uplnej blb, neumím to. Je to pohodlnější co.

Upravil(a) dusička (16. 1. 2012 18:36)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#156 16. 1. 2012 18:48

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Co mám tedy udělat, aby si chlapci nemysleli,že jsou hlupáci?
A oni si to o sobě myslej, o tom žádná. Nevěří si, podceňují se.
Přitom blbí vůbec nejsou. gloria


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#157 16. 1. 2012 18:49

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

A v které době byly 15 - leté děti pracovité, lačné po nových znalostech, těšící se do pracovního procesu? big_smile Navíc v tomto věku, čím větší hloupost před spolužáky řeknou, tím lépe.

Není tady

 

#158 16. 1. 2012 18:53

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

No a ted jsem to sním probírala.
Jak to jako myslel, ptám se ho, k čemu Ti chytrá manželka bude dobrá?
Prý že si vzpomněl na mě a na tátu, že tady neumí vyplnovat lejstra, papíry, a tak. Tak mu manželka pomůže.
A že on si prý vydělá peníze, protože na to nepotřebuje mít dobrý známky, ale šikovný ruce. (a v tom se nepodceňuje).
Leo - já už těma třídníma schůzkama proplouvám, jdu tam,aby se neřeklo, že nemám zájem. Ještě mě čeká holka, ale   
u ní to snad bude ok. Je hodná.
A kluci zloběj jako normální kluci. Nepozornost, atd atd. Hlavně že nikomu neubližujou, nervou se, nešikanujou, to je důležitý.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#159 16. 1. 2012 18:53

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

dusička napsal(a):

Co mám tedy udělat, aby si chlapci nemysleli,že jsou hlupáci?
A oni si to o sobě myslej, o tom žádná. Nevěří si, podceňují se.
Přitom blbí vůbec nejsou. gloria

Pokud se chytrost poměřuje známkami a ve škole to tak je, tak můžeš do kluka hučet horem spodem a první špatná písemka ve škole mu to vyvrátí.

Není tady

 

#160 16. 1. 2012 18:58

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

dusička napsal(a):

No a ted jsem to sním probírala.
Jak to jako myslel, ptám se ho, k čemu Ti chytrá manželka bude dobrá?
Prý že si vzpomněl na mě a na tátu, že tady neumí vyplnovat lejstra, papíry, a tak. Tak mu manželka pomůže.
A že on si prý vydělá peníze, protože na to nepotřebuje mít dobrý známky, ale šikovný ruce. (a v tom se nepodceňuje).
Leo - já už těma třídníma schůzkama proplouvám, jdu tam,aby se neřeklo, že nemám zájem. Ještě mě čeká holka, ale   
u ní to snad bude ok. Je hodná.
A kluci zloběj jako normální kluci. Nepozornost, atd atd. Hlavně že nikomu neubližujou, nervou se, nešikanujou, to je důležitý.

Víš co, pro mě byla každá třídní schůzka na základce za trest. Neobalené sešity, ohnuté rohy, nepodtrhává barevně atd Pak se kluk dostal na SŠ, kterou si sám vybral. Na první schůzce  na SŠ jsem se ještě při odchodu otáčela, kdo mě bude volat a nic. Klid vydržel celou střední, kluk maturoval s vyznamenáním. Nezoufej.

Není tady

 

#161 16. 1. 2012 19:43

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Leo dík
víš, já nějak nelpím na tom, aby měli kluci samí jedničky. To fakt ne.
Ale přišlo mi spíš k pláči, co vylezlo z mýho kluka. Jako kdyby spoléhal na to, že si vezme ženskou, na kterou bude spolejhat. Přitom by se přeci měl přece spoléhat sám na sebe.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#162 16. 1. 2012 19:44

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

dusička napsal(a):

Nevím, kam to dát. Na skuhrací, ani na radost ne.
Ted jsem dorazila z třídních schůzek mého pubertálního syna devátáka.
Skuhrám, že je lajdák, puberta s ním mlátí, proplouvá si životem bez snažení, má všechno na háku, nepropadá. Tak o co jde. Přihlášku si bude dávat na učnák, tam se prý dostane na sto procent.
Dostal by se i na školu, ale není studijní typ. (to vím)
Ale učitelka mě dorazila jednou větou.
Povídala, jak jsou všichni děti v dnešní době neskuteční líní.
A že se tak s nima bavila a ptala se jich, co chtěj v životě dělat. S těma známkama, co maj?
Jedna holčina prý vezmu si pracháče, a jeden kluk prý si musí vzít chytrou manželku, když on je blbej (sem se začala chechtat a říkám, to napadlo určitě mýho synáčka) no taky že jo.A jak jsem na to přišla?
Geny se dětí.Manžel  mi řekne, vypln prosím tě ty papíry, ty seš chytrá, já jsem uplnej blb, neumím to. Je to pohodlnější co.

lol dobře ti tak, nemáš bejt chytrá lol
Duši, to je furt ještě hodně dobrý. Vidět, že kluk přemejšlí o životě pečlivě a bere si dobrý příklad big_smile

Není tady

 

#163 16. 1. 2012 20:39

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

dusička napsal(a):

.
Povídala, jak jsou všichni děti v dnešní době neskuteční líní...
...Manžel  mi řekne, vypln prosím tě ty papíry, ty seš chytrá, já jsem uplnej blb, neumím to. Je to pohodlnější co...

Dušinko, skočilas na špek.
Víš jak se to dělá, když se někomu nechce mýt nádobí?¨
Rozbije několik nejcennějších (nemusí být cenné peněžence, stačí srdci) kousků.
Pár oplakaných hrníčků a manžel, přítel, synáče mají jistotu, že už je ke škopku nepustíš...
Dtto s formuláři, daňovými přiznáními, zajišťováním dovolené, objednávkami řemeslníků ...
...ty jsi taková šikovná, já jsem na to blbej... houby blbej, línej je a vyčuranej...
P.S.měla jsem a mám taky takový doma smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#164 16. 1. 2012 20:40

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Jessiko - bingo tummenupp
Kdyby byli uplně tupouni, tak je tohle ani nenapadne co.  roll


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#165 17. 1. 2012 6:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Geny se dětí.Manžel  mi řekne, vypln prosím tě ty papíry, ty seš chytrá, já jsem uplnej blb, neumím to.
Prd a vořech geny... wink
Už Komenský psal, že "děti jako opičátka jsou" - tak čemu se divíš. Notabene když vidí, že "bejt blbej" značně usnadňuje život lol

Upravil(a) helena (17. 1. 2012 6:21)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#166 17. 1. 2012 6:54

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Tak jo, ode dneška jsem blbá. lol
A já myslela, že to maj jednodušší jen flegmatici. rodna


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#167 17. 1. 2012 7:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

ode dneška jsem blbá
Ale nejsi a nebudeš... ty máš tak natrénováno, že by tě taková změna možná i bolela... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png
A já myslela, že to maj jednodušší jen flegmatici.
Nikoliv, dušičko... flegmatici na složenky kašlou, za "blbý" je někdo vyplní a zaplatí, víš http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#168 17. 1. 2012 7:03

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Někdo ty papíry doopravdy vypsat neumí. To není, že by něco maskoval. Halt prostě umí zase něco jiného. Já taky neumím zapojit elektřinu...
On si poradí. Ale půjde za cizími. A proč by to dělal? Když to zase umí manželka? A on udělá v té době něco jiného, co umí...
Partneři jsou i od toho,aby se vzájemně doplňovali...
Moudrý partner ale neřekne - ty jsi chytrý a já jsem blb. Prostě každý něco umíme a dohromady jsme tandem, který se doplňuje a táhne dohromady.

 

#169 17. 1. 2012 7:07

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Tak zase když se celý život podcenují, tak o sobě řeknou,že jsou hloupí.
Třeba můj manžel - od mala mu říkali, jak je budižkničemu, jen problémy. Má mladší ségru, která byla ve všem šikovnější, samý jedničky, bezproblémová. Do sklepa se nebála. (manžel se bál ve tmě a oni mi říkali po..se..ro).


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#170 17. 1. 2012 7:14

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

No jasně, Dušinko, stopy z dětství se težko mažou.
Takový starší dokonalý sourozenec, to je klatba na celý život.
Ale tvůj manžel je dneska už dospělý a nějakou tu odpovědnost by si zasloužil, tak mu jí dopřej.
A dětem taky - budou totiž báječné , nebudou mát maminku, která jim říká - vy jste nanic, s vámi jsou jen problémy.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#171 17. 1. 2012 7:19

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Já bych řekla, že děti zodpovědnost maj.
Třeba včera jsem byla na tom rodičáku a dávali tam zápočtový lístky (ty který se odevzdaj na jaře na střední školy) oproti občance. Nevyzvedávala jsem ho, kluk už má občanku, tak si ho může vyzvednout sám. (Byla jsem jediná máma, která nepodepsala) dumbom 
Díky tomu,že maj malou ségru, jsou zodpovědnější. Ne že bych na ně neměla čas, to ne, ale musej chodit do obchodu, taky tím, že bydlíme v baráku ze zahradou, střídaj se v sekání trávy, odvážej popelnici .
řekla bych,že jim dávám prostor být zodpovědný.
I když mi to občas chytne a seřvu je jak malý harantíky.
A manžel - ten fakt asi spolejhá na mou zodpovědnost. dumbom
Ale i jemu se učím dávat prostor k žití.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#172 17. 1. 2012 7:19

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Jessiko, dusičky manžel je starší sourozenec. tonguesmile

Upravil(a) majkafa (17. 1. 2012 7:22)

 

#173 17. 1. 2012 7:27

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

majkafa napsal(a):

Jessiko, dusičky manžel je starší sourozenec. tonguesmile

Ještě horší... být sezasen z trůnu jedináčka a pak celý život poslouchat, že jsem byl jaksi "nanečisto" hmm


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#174 17. 1. 2012 7:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

dusičky manžel je starší sourozenec
V tomhle případě to není žádná výhra... kluk, starší - a "malá ségra" je ve všem lepší a ještě se nebojí chodit do sklepa...
To se ani nedivím, že o sobě říká to, co říká.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#175 17. 1. 2012 7:47

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Jen jsem si dovolila opravit Jessiku, že je starší a ne mladší, jak psala (četla, viděla) ona.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů