|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
dusička napsal(a):
PPavlaa napsal(a):
no ona duši se občas ráda zasměje tomu, když je někdo další zhazován, to není poprvé, co jsem si tu toho všimla.
Pavli - mýlíš si
já to nebrala, že někdo schazuje Erem. Nikdo jí totiž tady neschazoval.
Vím o tom, že se nezaměstnaní chodí hlásit na poštu. Tady jsem byla hlášená na pracáku, taky jsem hledala práci.
Přišlo mi smíchu, že si Erem domyslela, kam Ty lidi jdou.Smála jsem se nad její fantazií, a to není nic proti Erem
Já osobně nemám zapotřebí nikoho schazovat. Takže si Pavli dej klídek, jasný.
klídek si dám, až to já sama uznám za vhodný, ne, když mi to řekneš ty.
myslím si o tom svý, navíc to není poprvé, co něco takového u tebe pozoruju.
Není tady
dusička napsal(a):
A jak se říká, s úsměvem jde všechno líp.
tak to určitě, jen by měl člověk vědět, čemu se směje a jestli je to v tu chvíli vhodný.
Není tady
Pavli, mysli si co chceš, já Ti v tom nebráním 
A já si zase stojím za svým, že mě rozesmála představa, že jdou lidi po silnici a už si o nich někdo myslí, že jdou se hlásit na poštu. 
A jestli se směju, tak já sama si uznám za vhodný,jestli je to vhodný okamžik nebo ne. Nikdo mě poučovat nemusí.
Pavli - máš blbej den? já se mám príma. 
Není tady
PPavlaa napsal(a):
dusička napsal(a):
A jak se říká, s úsměvem jde všechno líp.
tak to určitě, jen by měl člověk vědět, čemu se směje a jestli je to v tu chvíli vhodný.
dušička nic špatného neudělala. doměnka erem je skutečně k smíchu.
Není tady
no to jsi fakt hodná, žes mi dovolila, abych měla na věc svůj vlastní názor 
a jistě, i úplnej debil se směje, kdy to uzná za vhodný, ale taky to neznamená, že to v tu chvíli vhodný bylo 
nemám blbej den, je úplně normální, díky za optání 
Není tady
Pavli a víš o tom, že debil se má nejlíp ze všech? Protože si nepřipouští žádný starosti, žádný, co smím, co nesmím. No nemá se on nejlíp na světě? 
Není tady
teď to vypadá, že mu závidíš 

Není tady
PPavlo, jestli jsi v tom viděla shazování, tak jen proto, že jsi ho tam vidět chtěla:-) Mě přišla představa, že jdu pěšky a někoho napadne že jsem nezaměstnaná a jdu na poštu prostě jednoduše pobavila:-)) takže to patřilo pro mě spíš na Co mě dnes rozesmálo
Není tady
ono nejde o to, že tě to pobavilo, jako o to, že není z toho třeba dělat kovbojku a dál to řešit, vysmívat se tomu, že ona myslela, jak myslela.
Není tady
Když už jsme u toho hlášení se na poštu, tak moje nezaměsnanaá bývalá kolegyně VŠ říkala, že to hlášení se na poště je pokaždé v jinou dobu a ona si kvůli tomu musí rušit schůzky.
Není tady
Hlášení jsou v obvyklou pracovní dobu, takže kdyby byla v práci taky by žádné schůzky neměla
Není tady
Pavli - kovbojko z toho tady děláš Ty, protože to pořád dokola rozebíráš, jak kdo se smál, čemu se smál, jak se smál.
Mám známou na poště za přepážkou a říkala ,že nestíhaj. 
Není tady
holcina napsal(a):
Hlášení jsou v obvyklou pracovní dobu, takže kdyby byla v práci taky by žádné schůzky neměla
Samozřejmě jde o pracvoní schůzky, shání práci.
Není tady
Pokud má pracovní schůzku, na to se to snad nevztahuje ne?
Mimochodem, nevím jak to je, třeba mi to někdo řekne. Hlásit se musí na Czech pointech, je dané, že to musí být na poště? Nemůže to být třeba na úřadech?
Není tady
dusička napsal(a):
Pavli - kovbojko z toho tady děláš Ty, protože to pořád dokola rozebíráš, jak kdo se smál, čemu se smál, jak se smál.
Mám známou na poště za přepážkou a říkala ,že nestíhaj.
aha, takže pokud se na několika stranách o tom budete bavit vy, bylo by to ok, ve chvíli, kdy někdo jinej, je to špatně .. mimochodem, vůbec bych to tady dál neřešila, kdyby se tu někteří něchtěli pořád obhajovat
já k tomu svý řekla, pro mě to tím končí 
ty piješ, nebo co ? v poslední době máš chyby kam se podívám ..
Není tady
Holči - u nás v okrese je to na poště hlášení cca 3x v týdnu. Jednou za měsíc na prac. úřadě.
Není tady
Koukam, clovek sem prijde vecer a furt se tu resi hlaseni na poste. 
Upravil(a) eremuruss (7. 1. 2012 20:03)
Není tady
holcina napsal(a):
Pokud má pracovní schůzku, na to se to snad nevztahuje ne?
Mimochodem, nevím jak to je, třeba mi to někdo řekne. Hlásit se musí na Czech pointech, je dané, že to musí být na poště? Nemůže to být třeba na úřadech?
místo kde se budeš hlásit je přesně dané, včetně času.
Není tady
kde koho urážím a napadám ?
Není tady
...pouze na určené poště příslušné k místu bydliště,dvakrát až třikrát týdně v různou denní dobu a pokud dotyčný zapomene,tak má smůlu...
Není tady
tina napsal(a):
Ppavlo a Viktorko, prosím, omezte svoje urážky a napadání ostatních - jediné, kdo tu porušují pravidla, jste totiž vy dvě.
tino, kde koho urážím a napadám ?
Není tady
vůbec se nedivím, že na bbn chodí míň a míň lidí a že jsou dny, kdy je tu více méně mrtvo.
vůbec mě to nešokuje 
Není tady
aprill napsal(a):
holcina napsal(a):
Pokud má pracovní schůzku, na to se to snad nevztahuje ne?
Mimochodem, nevím jak to je, třeba mi to někdo řekne. Hlásit se musí na Czech pointech, je dané, že to musí být na poště? Nemůže to být třeba na úřadech?místo kde se budeš hlásit je přesně dané, včetně času.
Aha, ale když si budu hledat práci a budu mít zrovna pracovní pohovor tak to je snad omluvitelné ne? Samozřejmě s nějakým potvrzením od zaměstnavatele
Není tady
holcina napsal(a):
aprill napsal(a):
holcina napsal(a):
Pokud má pracovní schůzku, na to se to snad nevztahuje ne?
Mimochodem, nevím jak to je, třeba mi to někdo řekne. Hlásit se musí na Czech pointech, je dané, že to musí být na poště? Nemůže to být třeba na úřadech?místo kde se budeš hlásit je přesně dané, včetně času.
Aha, ale když si budu hledat práci a budu mít zrovna pracovní pohovor tak to je snad omluvitelné ne? Samozřejmě s nějakým potvrzením od zaměstnavatele
snad jo.
Není tady