Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#101 7. 1. 2012 12:42

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

holcina napsal(a):

lol a jak víš kam šli? třeba byli jen na procházce lol

Na prochazku sel kazdy sam ,jen jeden stopoval a navic 20 km po hlavni silnici jo? dumbom

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#102 7. 1. 2012 12:43

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

eremuruss napsal(a):

holcina napsal(a):

lol a jak víš kam šli? třeba byli jen na procházce lol

Na prochazku sel kazdy sam ,jen jeden stopoval a navic 20 km po hlavni silnici jo? dumbom

kdyby jste je přibrali, mohla ses dozvědět kam a proč jdou vissla

Není tady

#103 7. 1. 2012 12:45

holcina
♥♥♥♥♥♥-

A vzali jste je? :-))) proboha jak tšě vůbec napadlo, že se jdou hlásit na poštu?

Není tady

#104 7. 1. 2012 12:49

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Nezaměstnaní budou zváni na Czech Pointy na poštách v termínech, které dopovídají standardní pracovní době, budou se muset dostavit, a nebudou tak moci pracovat.

Když už něco plácnu, napřed si to ověřím:-)))

Není tady

#105 7. 1. 2012 12:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

holcina napsal(a):

A vzali jste je? :-))) proboha jak tšě vůbec napadlo, že se jdou hlásit na poštu?

to s tou poštou by mě zajímalo taky big_smile

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#106 7. 1. 2012 12:52

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

holcina napsal(a):

a z čeho usuzuješ, že to byli nezaměstnaní? myslíš, že pracující nechodí pěšky?

Není tady

#107 7. 1. 2012 12:54

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

holcina napsal(a):

No vcera jsem to cetla na internetu na nasem deniku,ze v nasem meste ta posta neni,tak me to jen tak napadlo.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#108 7. 1. 2012 12:54

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Protože erem si ráda domýšlí různé situace:-)) a napadla ji zrovna tahle...se tu už pár minut směju:-))))

Není tady

#109 7. 1. 2012 12:56

holcina
♥♥♥♥♥♥-

eremuruss napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

holcina napsal(a):

No vcera jsem to cetla na internetu na nasem deniku,ze v nasem meste ta posta neni,tak me to jen tak napadlo.

napadlo tě to teda blbě godlike

Není tady

#110 7. 1. 2012 13:08

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

A takhle se dělaj drby lollollol

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#111 7. 1. 2012 13:16

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Teď pokaždý, když půjdu do města pěšky si vzpomenu, že nějaká drbna možná řeší, že jsem nezaměstnaná :-)))

Není tady

#112 7. 1. 2012 13:59

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

holcina napsal(a):

Teď pokaždý, když půjdu do města pěšky si vzpomenu, že nějaká drbna možná řeší, že jsem nezaměstnaná :-)))

a když půjdeš na poštu lol

Není tady

#113 7. 1. 2012 14:08

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

lollollol

Není tady

#114 7. 1. 2012 15:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

ještěže sem ta erem píše a nemusíte se tu nudou kopat do pr... wink

Upravil(a) PPavlaa (7. 1. 2012 15:12)

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#115 7. 1. 2012 16:31

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno

holcina napsal(a):

Protože erem si ráda domýšlí různé situace:-)) a napadla ji zrovna tahle...se tu už pár minut směju:-))))

Toz se smej dal...
Az poznas, co je OPRAVDICKY ZIVOT, kdy "nejenom ty", ale aj jini maji jakysi prava..., a PRAVE    T y   s tim mas "cosik spolecneho"..., treba jenom to, ze jsi jejich "partnerka, matka, pribuzna, pritelkyne, clovek blizky"... nebo kdokoliv, kdo by nebyl tak, jak jsi ty dnes, na cemkoliv a komkoliv nezavislej...
... pak treba se velice rychle prestanes smat... a budes, holka, premyslet nad stejnyma vecma, ktery "jsou ti dnes k smichu"...
Vis, ja byla kdysi takova, ze jsem rikala: Nepreju jim to, tem "naivnim" (co neberou ohledy na NIC a NIKOHO) ..., ale dnes, po dlouhe dobje, jsem jineho nazoru: Jo! At si ty sve nevymachane drzticky natlucou! A poradne!!! dumbom Zaslouzej si to, totiz..., za tu neuctu k "poznani STARSICH"... gloria kapitulation
Nazdar, ty hloupa holcicko... usch

Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

#116 7. 1. 2012 16:34

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

holcina napsal(a):

VZPOMEN.
A HLAVNE NEBUD!
Nebot jednou se ti to muze vymstit... gloria

Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

#117 7. 1. 2012 16:35

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

dusička napsal(a):

lollollol

No, dusi, opravdu mas nad cim se rehnit, vazne... rodna

Není tady

#118 7. 1. 2012 16:54

Daphné
♥♥♥♥♥♥-

ViktorkaM napsal(a):

holcina napsal(a):

VZPOMEN.
A HLAVNE NEBUD!

Nestraš nikoho, Viki, on se jednak nedá a jednak bůh většiny lidí je laskavý, přátelský a chápající.

Není tady

#119 7. 1. 2012 16:55

majkafa
Host

erem, to bylo DOST vtipný lollollol

#120 7. 1. 2012 16:55

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

no ona duši se občas ráda zasměje tomu, když je někdo další zhazován, to není poprvé, co jsem si tu toho všimla.

Není tady

#121 7. 1. 2012 16:56

holcina
♥♥♥♥♥♥-

ViktorkaM napsal(a):

holcina napsal(a):

Toz se smej dal...
Az poznas, co je OPRAVDICKY ZIVOT, kdy "nejenom ty", ale aj jini maji jakysi prava..., a PRAVE    T y   s tim mas "cosik spolecneho"..., treba jenom to, ze jsi jejich "partnerka, matka, pribuzna, pritelkyne, clovek blizky"... nebo kdokoliv, kdo by nebyl tak, jak jsi ty dnes, na cemkoliv a komkoliv nezavislej...
... pak treba se velice rychle prestanes smat... a budes, holka, premyslet nad stejnyma vecma, ktery "jsou ti dnes k smichu"...
Vis, ja byla kdysi takova, ze jsem rikala: Nepreju jim to, tem "naivnim" (co neberou ohledy na NIC a NIKOHO) ..., ale dnes, po dlouhe dobje, jsem jineho nazoru: Jo! At si ty sve nevymachane drzticky natlucou! A poradne!!! dumbom Zaslouzej si to, totiz..., za tu neuctu k "poznani STARSICH"... gloria kapitulation
Nazdar, ty hloupa holcicko... usch

Mohla bys mi svůj příspěvek objasnit? Vůbec mu nerozumím. Žiju opravdický život a doufám, že nikdy nebudu jako erem. Na koho neberu ohledy? Příspěvek erem mám brát jako poznání starších? No to nemyslíš vážně.-))) 3 lidi jdou pěšky a ona z toho usuzuje, že jsou nezaměstnaní a jdou na poštu. Poslední věta by tě opět mohla stát ban:-))) neumíš se chovat

Není tady

#122 7. 1. 2012 16:57

holcina
♥♥♥♥♥♥-

ViktorkaM napsal(a):

holcina napsal(a):

VZPOMEN.
A HLAVNE NEBUD!

Může se mi vymstít co? Že se směju, když půjdu pěšky? lol

Není tady

#123 7. 1. 2012 16:58

Daphné
♥♥♥♥♥♥-

ViktorkaM napsal(a):

dusička napsal(a):

lollollol

No, dusi, opravdu mas nad cim se rehnit, vazne... rodna

Proč se nezasmát, žejo, když je možnost. Veselá mysl - půl zdraví, to neznáš?....Ale to není smích Erem, to je smích tomu džouku, slovní hříčce. Aspoň já to tak pochopila.
Jestli Erem napadají přednostně katastrofické scénáře, je to její věc a její pohled na svět.

Není tady

#124 7. 1. 2012 17:46

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

no ona duši se občas ráda zasměje tomu, když je někdo další zhazován, to není poprvé, co jsem si tu toho všimla.

Pavli - mýlíš si
já to nebrala, že někdo schazuje Erem. Nikdo jí totiž tady neschazoval.
Vím o tom, že se nezaměstnaní chodí hlásit na poštu. Tady jsem byla hlášená na pracáku, taky jsem hledala práci.
Přišlo mi smíchu, že si Erem domyslela, kam Ty lidi jdou.Smála jsem se nad její fantazií, a to není nic proti Erem
Já osobně nemám zapotřebí nikoho schazovat. Takže si Pavli dej klídek, jasný. wink

Není tady

#125 7. 1. 2012 17:54

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

A jak se říká, s úsměvem jde všechno líp. stolt

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí