Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#76 5. 1. 2012 9:18

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIV.

Selima napsal(a):

majkafa napsal(a):

Selima, druhá alternatíva - nežit vobec - v tomto konkrétnom prípade je nezmysel.
To už sa možeme zača zaobera tými, čo tú sterilizáciu majú dobrovolne, tými, co chodia na interrupciu, keď už diea žije, či tým, že berieme antikoncepciu. To sme teda ale mrchy, že si dovolíme bra antikoncepciu a nenecháme narodi všetky možné prípadné deti. smile

Prečo myslíš, že je to nezmysel? Ako že by sa narodili napriek sterilizácii - alebo? Nechápem... Predsa keby ju sterilizovali už po prvej dcére, chalani by sa nenarodili - podža mojich znalostí anatómie, teda... Iné prípady a antikoncepciu by som sem neahala, hovorme a tomto konkrétnom prípade a konkrétnych alternatívach, ktoré tu padli.

evidentne sme sa nepochopili.

#77 5. 1. 2012 12:59

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

eremuruss napsal(a):

To ja slysela vypravet mou kamaradku co delala sestricku na gynde ze tam prisel par,ze nemuze mit deti,oba vysokoskolaci.Doktorka,kdyz vysetrila pani zjistila,ze je jeste panna.
Doktorka se jich prala jakym zpusobem soulozi.Oni pry to predvedli,ze ji ho dava mezi stehna a tam ho tre.big_smile

nechci kafrat, ale tohle popsal dr. Plzak jeste v sedesatych letech. Ovsem o tom, ze by v ordinacu nejaky par  predvadel souloz.....o tom silne pochybuji.

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#78 5. 1. 2012 15:54

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Daphné napsal(a):

Frigo napsal(a):

Myslím si, že na dětech zanechá větší následky to, že budou bez rodičů a to, co se kolem nich nyní děje. Doteď nejspíš žádné problémy neměly, protože nic jiného neznaly.  A je teď na lidech kolem nich, jak se s tím vyrovnají.

Jednoho dne by ty děti stejně čekalo setkání se světem "venku", a čím později, tím hůř. Možná je otec těžký manipulátor, který dokázal i svou ženu oddělit od zbytku světa....a jeho mikrosvět by byl stykem s okolím (třeba prarodiči, nebo jinými příbuznými) ohrožený. "Alternetivní způsob života" v tomhle případě považuju za záminku. Pokud se dá spolehnout na malinko informací, které prosáknou do médií, ale třeba je to všechno jinak. Pomoc myslím přivolala matka těch dětí, ne?

stolt
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalo … jinde.html

tak po přečtení super bulvaru mi ta paní vůbec nepřijde nesympatická ...

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#79 5. 1. 2012 16:23

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Web

Podle soudních znalců výchova rodičů vedla k zaostávání vývoje chlapců. Ti neměli například odpovídající kostní věk, chyběl jim žvýkací reflex nebo měli ochablé svalstvo.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/soud-poslal-vlci … 7_krimi_hv

M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

#80 5. 1. 2012 19:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Jestli je to opravdu tak, že otec je manipulátor a matka je i částečnou obětí (pokud tedy nejednala z vlastní vůle a to možná ne, když byla tak izolovaná a na něm závislá), pak by ten chlap teda zasloužil....Ale opravdu do toho nikdo nevidí. Věřím tomu, že se děti rychle "spraví".

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#81 5. 1. 2012 21:41

majkafa
Host

Přes všechno
8 let mi přijde moc

#82 5. 1. 2012 22:03

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

majkafa napsal(a):

Přes všechno
8 let mi přijde moc

Mě ne, pokud se dá věřit tomu, co dnes říkali v televizních novinách, tak otec je opravdu těžký manipulátor, který manželku úplně odtrhl od reality. Děti prý vůbec už nechtěli, ale nějak nerozumím tomu, že první dceru dali babičce, tak proč jí nedali taky ty další děti? Mohli si v klidu žít svůj "alternativní" způsob života a nemuseli skončit ve vězení.

Out from the dark into the light !

Není tady

#83 5. 1. 2012 22:17

majkafa
Host

Já jsem této rodině blízko, už jsem to psala. I zprávy novinářů berme s nadhledem a přemýšlejme o nich. První dceru před 8 lety babičce "nedali".
Řekla bych, že psychicky postiženi jsou svým způsobem oba rodiče a neštěstí je, že se takoví dva lidé potkali. Jsou oba vzájemně na sobě těžce závislí. Takové pocity méněcennosti, nízké sebevědomí ... můžou nadělat v životě dospělých velkou paseku. Kor když se dva tací sejdou, stanou se na sobě vzájemně závislými a snaží se vytvořit si svůj vlastní "bezpečný" svět. Ale z duchovního hlediska, asi to tak mělo být... Asi se mají všichni, včetně dětí něco naučit... Kdoví. Bůhví.

#84 5. 1. 2012 22:28

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

No tak to je fakt neštěstí, když se sejdou dva takoví.....ani jeden zřejmě nemůže tomu druhému pomoci. Škoda, že to pak odnesou děti.

Out from the dark into the light !

Není tady

#85 5. 1. 2012 23:23

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Za to, že manipuloval tolik let se svou ženou, pak i dětmi, mi 8 let moc nepříjde. Zprávy mám jen zprostředkované, ale říkali, že on se projevil jako velký egoista, zatímco jí bylo nařízené  léčení na ps. Což o něčem vypovídá. Ale vím, že média mnohdy zkreslují, Majkafa to zná asi opravdu líp .Je možné, že on to dělal z velkého pocitu méněcennosti, ale budovat si sebevědomí takovým způsobem na svých blízkých...

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#86 6. 1. 2012 0:02

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

majkafa napsal(a):

Přes všechno
8 let mi přijde moc

Mě taky, když jiná nafetovaná ludra zabije s autem 2 lidi a dostane ztěží 5 let.Tady nikdo nikoho nezabil a jejich zdrav.duševní stav asi nebude v pořádku,což je pro jiná individua polehčující okolnost.Naštěstí ty děti "dchytilili ještě v dost nízkém věku,kdy mohou vše dohnat,myslím si.

Není tady

#87 6. 1. 2012 0:12

Xsara
♥♥♥♥♥♥-

8 let mi připadá opravdu neadekvátní. Je to horní hranice trestní sazby.

Vrah, který někdy před deseti lety bestiálně utýral svoji nevlastní dceru, dostal 8 a půl roku...

Nějak mi to hlava nebere.

A mimochodem - manipulace není trestný čin wink

Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

#88 6. 1. 2012 8:07

vera
♥♥♥♥♥♥-

taky mi to příjde na hlavu postavené

znám případ.....opilý řidič srazil chodce, který zemřel...........dostal 5 let....jen 5 let

Není tady

#89 6. 1. 2012 9:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Mne príde hlavne úplne kontraproduktívne posla ho na 8 rokov do väzenia, ak zároveň nepodstúpi nejakú terapiu - podža mňa ju potrebujú obaja ako sož. Myslím, že skôr než o zlé úmysly ide u nich OBIDVOCH o psychické problémy, ktoré sa predsa väzením nevyliečia, ale skôr zhoršia. Netvrdím, že by nemal by potrestaný vôbec, ale kládla by som dôraz na tú terapiu, na nejaký aspoň pokus - ale to aj u nej - vylepši im psychiku, vnímanie seba a sveta. Ak sa totiž nič neurobí s ich psychikou, tak sa môžu raz ocitnú znovu na slobode a aj keby sa už nedali dokopy, môžu "vyrába" deti znovu, s niekým iným... a znovu ich urobi nešastnými.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#90 6. 1. 2012 9:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥

posla ho na 8 rokov do väzenia, ak zároveň nepodstúpi nejakú terapiu
Seli, neznáme rozsudek - je docela možný, že tam nějaká léčba taky bude. Jenže těch 8 roků je mediálně zajímavějších. To jen u paní se zmínili o psychiatrech, protože u ní to byla podmínka, aby nešla do basy.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#91 6. 1. 2012 10:37

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Web

Dobre ranko a take vsechno dobre, hodne zdravicka, pohody a uspechu v Novem roce vsem uzivatelum a uzivatelkam Babinetu preje Xicht Morphidlo tongue Tak to bychom meli.
Tak co ? Jaxte svatkovali ? Bo ja byl na SK a venoval se moji super dokonale mladounke ( to je tajne kdo to je ) na ktere se stavam pomalu ale jiste zavisly a momentalne kdybych nemel hafo prace tak si to nejspis budu chtit hodit ( konopne lano uz doma mam, ale mam nizke stropy, coz je na pikaču ), vypustil bych to do plena a kamaradky z BBN by me jakoby zachranovaly a me by to delalo moc dobre, hehe smile

"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

#92 6. 1. 2012 10:42

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Web

majkafa napsal(a):

Přes všechno
8 let mi přijde moc

Nazdarek Majkafaaa ! smile Twl na tebe jsem uplne za ty mesice zapomel hmm Jak se mas kitten ? hjarta

"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

#93 6. 1. 2012 17:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Čaf, Morf, čo a privádza spä na miesto činu? wink Svedomie, zvedavos, alebo...?

Brita

Není tady

#94 6. 1. 2012 18:23

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Nazdarek Dusicko, Ty jeste stale na Babinetu ? Koukam ze mas nakvakano 17665, coz je doooost slusne  A co jinac zavinac ?
Opouštím třetí dimenci wink
A co Ty? Jak se vede?

Upravil(a) dusička (6. 1. 2012 18:23)

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#95 6. 1. 2012 22:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

big_smile Dusi, čítala som "demenci"....

Brita

Není tady

#96 6. 1. 2012 23:57

Xsara
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

big_smile Dusi, čítala som "demenci"....

Sel, to bude nakažlivý. Četla jsem totéž. big_smile

Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

#97 7. 1. 2012 9:03

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

big_smile jo i tak by se to mohlo říct big_smile

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#98 7. 1. 2012 12:34

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Dnes jsme jeli do vedlejsiho mesta,sokovalo me ,ze jsme potkali 3 lidi pesky 20 km,protoze cestou zpet jsme je potkali skoro u cile.Jestli nahodou se nesli hlasit na postu,ale zase v sobotu??Nevim.Spis me to zarazi jestli je to tak,ze lide berou smesnou podporu a jeste se musi nejak dopravit se hlasit na postu,kdyz penize na cestu jim nezbyva a to pry se museji hlasit i 3x v tydnu jak jsem se docetla....

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#99 7. 1. 2012 12:37

holcina
♥♥♥♥♥♥-

lol a jak víš kam šli? třeba byli jen na procházce lol

Není tady

#100 7. 1. 2012 12:40

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

eremuruss napsal(a):

Dnes jsme jeli do vedlejsiho mesta,sokovalo me ,ze jsme potkali 3 lidi pesky 20 km,protoze cestou zpet jsme je potkali skoro u cile.Jestli nahodou se nesli hlasit na postu,ale zase v sobotu??Nevim.Spis me to zarazi jestli je to tak,ze lide berou smesnou podporu a jeste se musi nejak dopravit se hlasit na postu,kdyz penize na cestu jim nezbyva a to pry se museji hlasit i 3x v tydnu jak jsem se docetla....

dumbom

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí