Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 12. 2011 11:00

Zorro Mstitel
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 3. 2010
Příspěvky: 142

Vánoce, charita a vy

Ježíšek prý letos nemůže nadělovat! Jak jsme nedávno uvedli, index dobrého chování Čechů poklesl,  a tak se nejspíše budeme muset s vánočními dárky rozloučit. Jediné, co může vánoční pohodu zachránit, je pomoc bližním. smile
Ale teď vážně, jak jste na tom s dobročinností vy? Jste ochotni (nejen) o Vánocích pomoci potřebným? Kdo si podle Vás pomoc zaslouží, a kde byste s pomocí přinejmenším váhali?

Není tady

 

#2 15. 12. 2011 22:51

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Vánoce, charita a vy

všichni tady ti charitativní loudilové mě neuvěřitelně s..........

A pokud si někdy sledoval třeba vánoční koncert pro jakousik charitu či tu Světlušku-konceert,tak tam ty prachy přibývaly rychlostí blesku.Tak jaképak nedávání.Taky bych chtěla mít rakové kouzelné vánoční konto,ách:cool:

Není tady

 

#3 16. 12. 2011 8:59

Taylor
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2011
Příspěvky: 61

Re: Vánoce, charita a vy

Mě zas nejvíc s... štvou ti pouliční loudilové, charitativní konzerty nebo kupování dárečků konkrétním dětem jsou mi milejší.
Jednou mě takový pouliční "loudil" zastavil, normálně se s nimi už ani nedávám do řeči, protože jich vysílají do ulic mraky, ale tenhle měl dobrou vyřídilku a  skoro mě ukecal, a už už jsem lovila z peněženky nějaké drobné. Pak jsem si vzpomněla, že už žádné drobné vlastně nemám a on na to, že mu můžu dát i větší peníze, že mi je rozmění, že to tak lidé normálně dělají a z té své kasičky  vytáhl štos bankovek. big_smiledumbom A pak se strašně divil, když jsem z charitativní činnosti rychle vycouvala. big_smile

Upravil(a) Taylor (16. 12. 2011 9:00)

Není tady

 

#4 17. 12. 2011 13:16

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Vánoce, charita a vy

Dala bych jen v případě přímé pomoci někomu. Hare krišna jsou  agresivní a vulgární feáci, kteří otravují slušné lidina ulici , mladí lidé přes den žebrají za čelem charity, večer propíjí darované peníze v barech. Já už jsem vyučená od pomoci. Myslím, že se peníze stejně k potřebným nedostanou.

Není tady

 

#5 18. 12. 2011 0:07

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Vánoce, charita a vy

Aneri napsal(a):

Dala bych jen v případě přímé pomoci někomu. Hare krišna jsou  agresivní a vulgární feáci, kteří otravují slušné lidina ulici , mladí lidé přes den žebrají za čelem charity, večer propíjí darované peníze v barech. Já už jsem vyučená od pomoci. Myslím, že se peníze stejně k potřebným nedostanou.

Tak,tak.Je to průhledná a podloudná zlodějina,nic jinýho.Taky jsem měla na mysli ty pouliční loudily.

Není tady

 

#6 3. 1. 2012 22:43

Georg
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 12. 2011
Příspěvky: 169

Re: Vánoce, charita a vy

Dát nějakou tu korunu na dobrý účel je vždy super !  hjarta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů