Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 12. 2011 15:17

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Jak na Vodnáře?

Já (Ryba) a on (Vodnář) jsme si prošli hodně krásným, ale i zlým(to díky lidem,nechci se k tomu vracet).

Nakonec se stalo,že za mnou přišel,omluvil se mi za své chování,nabídl přátelství(tehdy jako ještě zadaný),že o mě nechce přijít,záleží mu na mě.Hm,odpustila jsem,ale nikdy nezapomenu na jeho ublížení,ač on to tak nevidí a pořád mi říká:já ti neublížil.

Po čase se s ním rozešla přítelkyně,teď je sám,vlastně skoro 2 měsíce.Naskytly se mu zdravotní problémy,je v nemocnici už 3 týdny.A já se ptám,jak na něho?


Uzavřel se do sebe,před pár dny jsem mu psala esemesku,běžnou,na kterou by mi odpověděl.Přeci jen,odpoví mi na cokoli a kdykoli-zase jsme za dobře,zase si rozumíme,věříme si,svěřuje se mi apod.,

Odpověď se nedostavila,ukončila jsem to tedy s ním přes sms s tím,že mi toto(ignorace,mlčení) jeho chování ubližuje.Ihned mi odepsal,že prý se mi omlouvá,ale že nepíše s nikým,protože potřebuje čas na to,aby zkousnul to co ho postihlo.

Respektuji to,ale mám o něho strach,bojím se o něho,nevidíme se,nejsme v kontaktu,protože se uzavřel a já strachy pomalu šílím,protože nevím co s ním je.

Dala jsem mu najevo,že jeho rozhodnutí chápu,že mu vždycky budu oporou a až bude chtít,aby se ozval.(je to dva dny)

A já se ptám,máte s tím zkušenost?A je to normální u vodnářů?Přeci jen každej máme nějaký problém,někdo měnší,někdo větší,ale přeci jen pomůže se i vypovídat,být s druhým,odreagovat se.........

Vím,že vodnáři neznají pojem čas,doba pro ně nic neznamení.S ním jsem zažila,že v momentě,ve stresu mi řekl,konec,ublížila jsi mi,nejsme přátelé,ignoroval mě,nezvedal telefony,neodepisoval,ale po 2 měsících přišel sám od sebe,pozval mě na skleničku,promluvili jsme si,a všechno bylo naprosto v pohodě.Od té doby je všechno v pohodě.

Miluju ho,celým srdíčkem a dala bych za něho život,kdo zná ryby,tak chápe,bohužel,jeho nadřízený je můj kolega:(.Nevím co dělat?Jak se k němu chovat?

Není tady

 

#2 14. 12. 2011 16:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak na Vodnáře?

šmárjápano, on ti neodpoví na sms a ty na základě toho, to s ním ukončíš a ještě přes sms vava
kolik ti je, 15 ? roll
a to ho chceš ujišovat, že mu budeš vždycky oporou ? a věří tomu big_smile

koukám, že jste vlastně oba stejní ...

já bych v tom nic vodnářskýho nehledala podle toho, co píšeš.

Upravil(a) PPavlaa (14. 12. 2011 16:11)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#3 14. 12. 2011 16:46

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Re: Jak na Vodnáře?

PPavlaa napsal(a):

šmárjápano, on ti neodpoví na sms a ty na základě toho, to s ním ukončíš a ještě přes sms vava
kolik ti je, 15 ? roll
a to ho chceš ujišovat, že mu budeš vždycky oporou ? a věří tomu big_smile

koukám, že jste vlastně oba stejní ...

já bych v tom nic vodnářskýho nehledala podle toho, co píšeš.

Ano, ukončila jsem to, ale s humorem, napsala jsem mu, že to beru, že se mnou nechce být v kontaktu. O.K, a že to chápu.

Pro mě jako Rybu je důležitý mít jistotu v osobním životě. Jinde ne. Žiju pro lásku, partnera a jako i na něho je toho na mě za poslední půl rok moc, byla jsem mu oporou, on si toho moc vážil, prý mi moc děkuje, že mu pomáhám.

Ale i mě prostě došly baterky a stačí te´d málo - malá nejistota a já jsem v háji, dělám rozhodnutí, který nechce, chovám se jako nikdy předtím.

Prostě potřebuju pomoc, získat zase sebe samotnou, vrátit se k sobě, ale i jeho. Kamarádka má Vodnáře, dost mi poradila a říkala mi, že i tohle chování - uzavřou se před světem když se jim něco děje - je normální, prý a s ním mlčím, prý kdybych pro něho nic neznamenala, už o něm neuslyším, jako jiný, vzhledem k tomu všemu co se mezi náma a okolo nás událo .......

Prý mě má jistě rád a možná, že víc než rád, ale něco mu brání a já to nesmím podělat svým chováním, ale jak víme a známe každý, když je člověk ve stresu chová se jak prvotřídní idiot, dělá věci, který nechce apod.,

Abych nastínila co se mezi náma dělo víc jak půl rok: na základě zlých lidí, kteří nás rozdělili, jsme se podezírali, hádali, obviňovali, jeho blízcí na mě hodili svinstva, který přitom udělali oni jemu, já měla všeho plný zuby, ve vzteku jsem mu řekla, že jo, ublížila jsem ti (nebyla to pravda), policie, přestupkový řízení, tam vyšlo najevo, že jsem blb, kterej se ve stresu dokáže i přiznat k tomu, že je negramotný, či cokoli, jen abych měla klid, naštěstí přišel na pravdu, naštěstí se mi omluvil, stále prý věřil, že v ničem nejedu, ale já se chovala naopak (zase díky stresu, zezačátku jsem prvních 3 měsíce zvládala, ale pak výhružky, nadávky, pomluvy od jeho blízkých a já kapitulovala ---- nechci se o tom bavit, rozebírat to a vracet se k tomu ).

Tohle mě zkrátka a jasně změnilo, nejraději bych si nafackovala, za to, že jsem ze sebe udělala mrchu, vzala na sebe cizí prohřešky a nechala se zastrašovat sad A tohle celý mě prostě dohání do nejistoty, proto zkrátka a jasně stačí sebemenší zavání - ignorace přes sms z jeho strany a já prostě plaším.

Přitom dřív by to se mnou, ani nehlo, řekla bych si: no, co tak nemá čas, odpoví za chvilku .......

Bojím se, strašně se bojím, udělala jsem tolik chyb - když mě chtěl, já nechtěla jeho, začal si s jinou, všechno zlo způsobila ona a já si začala s jeho nadřízeným - kluk, který mě miluje celým srdíčkem, ale já jeho ne. Když mi Vodnář řekl, že je sám, první co jsem udělala bylo to, že jsem opustila přítele, brečel, psal, volal, já se vrátila, bylo mi ho moc líto. Nemiluji ho, nikdy ho milovat nebudu, nevodím ho za nos, ví, ke komu co cítím, a asi podvědomě cítí, že od něho chci odejít, ale on to odmítá .........

Upravil(a) QW13 (14. 12. 2011 16:52)

Není tady

 

#4 14. 12. 2011 18:51

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Jak na Vodnáře?

Naco oteviras dalsi "stejne" vlakno? va
http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=47351


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#5 15. 12. 2011 12:40

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jak na Vodnáře?

QW 135,

myslím, že bys měla nejdřív řešit sebe a až pak jeho. Sama nejsi psychicky v pohodě, tak jak chceš být oporou jemu?

Jednoho Vodnáře mám doma - když komunikovat nechtějí, tak prostě nechtějí a žádný tlaky a výhrůžky přes sms fakt nic nezmění. Když je jim špatně, tak jsou nejraději někde zalezlí, kde jsou sami.

Není tady

 

#6 15. 12. 2011 14:29

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jak na Vodnáře?

QW13: Já jsem Ti to původně vůbec nechtěla psát na prvotní vlákno, které jsi tady založila.

Hele, já jsem Vodnářka. Když se s někým rozejdu, tak vím, proč s tím dotyčným už nechci být. Na moji povahu mě spolehlivě odpudí, když dotyčný nechce pochopit, že konec znamená opravdu KONEC, uhání mě, připomíná se mi, textovkuje, mailuje a pořád podniká nějaké sbližovací pokusy, ačkoliv ode mě není vůbec žádná, nebo jen velmi vlažná odezva. Fakt si říkám, jestli je ten dotyčnej natolik natvrdlej, nebo vlezlej jako štěnice, že konec vztahu i po tak dlouhé době odmítá pochopit a zkouší všechny možné páky, aby alespoň nějakým způsobem naviklal moje rozhodnutí už se s ním dál nevídat. A můžu Ti říct: čím je dotyčný vlezlejší a neodbytnější, tím větší ve mně vzbuzuje averzi a už jsem ve stadiu, kdy na něj pohlížím jako na obtížného škvora.

Vodnáři potřebují především svobodu. Jsou to ze všech znamení zvěrokruhu lidé, kteří si vlastní svobody cení nade všechno a jakmile mají pocit, že je někdo k něčemu proti jejich vůli tlačí nebo s nimi manipuluje - frnk!!! a jsou nenávratně pryč stolt

MMCH takovýmhle postupem bys od sebe odplašila každého chlapa - a nemusel by to být ani Vodnář - protože aby si ženská takhle na jednoho jediného chlapa posedle umanula a dělala všechno možné, aby se k ní vrátil, to už není láska, to už je těžká závislost. A žádný chlap se nedá na ženskou, která mu svoji těžkou závislost takhle okatě dává najevo a která vymejšlí všechny možné tahy, aby ho získala za každou cenu nazpátek.

To by od Tebe prchnul každej, milá zlatá, Vodnář-neVodnář a pamatuj si, co se říká: Nikdy nechytíš to, co uháníš ... stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#7 15. 12. 2011 15:00

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Re: Jak na Vodnáře?

Kiara napsal(a):

QW13: Já jsem Ti to původně vůbec nechtěla psát na prvotní vlákno, které jsi tady založila.

Hele, já jsem Vodnářka. Když se s někým rozejdu, tak vím, proč s tím dotyčným už nechci být. Na moji povahu mě spolehlivě odpudí, když dotyčný nechce pochopit, že konec znamená opravdu KONEC, uhání mě, připomíná se mi, textovkuje, mailuje a pořád podniká nějaké sbližovací pokusy, ačkoliv ode mě není vůbec žádná, nebo jen velmi vlažná odezva. Fakt si říkám, jestli je ten dotyčnej natolik natvrdlej, nebo vlezlej jako štěnice, že konec vztahu i po tak dlouhé době odmítá pochopit a zkouší všechny možné páky, aby alespoň nějakým způsobem naviklal moje rozhodnutí už se s ním dál nevídat. A můžu Ti říct: čím je dotyčný vlezlejší a neodbytnější, tím větší ve mně vzbuzuje averzi a už jsem ve stadiu, kdy na něj pohlížím jako na obtížného škvora.

Vodnáři potřebují především svobodu. Jsou to ze všech znamení zvěrokruhu lidé, kteří si vlastní svobody cení nade všechno a jakmile mají pocit, že je někdo k něčemu proti jejich vůli tlačí nebo s nimi manipuluje - frnk!!! a jsou nenávratně pryč stolt

MMCH takovýmhle postupem bys od sebe odplašila každého chlapa - a nemusel by to být ani Vodnář - protože aby si ženská takhle na jednoho jediného chlapa posedle umanula a dělala všechno možné, aby se k ní vrátil, to už není láska, to už je těžká závislost. A žádný chlap se nedá na ženskou, která mu svoji těžkou závislost takhle okatě dává najevo a která vymejšlí všechny možné tahy, aby ho získala za každou cenu nazpátek.

To by od Tebe prchnul každej, milá zlatá, Vodnář-neVodnář a pamatuj si, co se říká: Nikdy nechytíš to, co uháníš ... stolt

Děkuju za radu, ale promin, nepochopila jsi mě. To není Tvá vina, často se mi stává, že v textu mě někdo pochopí zcela jinak a pak když s ním mluvím, tak se diví: jo, to myslíš takhle.

On uháněl mě, já neměla zájem, nebo měla, ale nedávala jsem ho najevo. Jo, uháněla jsem ho a jak jsem tu psala, ho v době, kdy začalo to zlo a já mu chtěla ukázat pravdu - pozdě, ale přeci, akorát toho na mě bylo moc a vzala jsem to za blbý konec, hodně blbý - několik sms denně: vysvětlení, pak " nadávky " a vyčítání a pak projev lásky. Já nevěděla kudy kam a jak mu říct: tihle ti ubližují, nejsem to já..Přišel na to sám až po víc jak půl roce denodenního stresu, který byl díky druhým u něho, ale i u mě a já to prostě nezvládla.

Vrátil se, omluvil se, dal ruku na přátelství a pak to začalo, zase z jeho strany "nenápadný" kontaktování - každý den volání, smsky a i když jsem nebrala, neodepisovala. Všechno bylo o.k, pak spadnul do depresí ( je na tom hodně zdravotně špatně ) a napsal mi, že se mi omlouvá, ale že ho to vzalo, že s nikým nekomunikuje, protože potřebuje čas to zkousnout.

A já nána, protože pořád jsem ve stresu ( díky jinm věcem teď a prostě už musm chodit i k lékaři, pokecat si, vyzpovídat se z toho a najít klid v duši ) tak mi ruplo v kouli a se slzami v očích jsem mu holt napsala, že jeho mlčení beru jako nezájem, ignoraci, nechu se se mnou bavit.

A prostě on mi ihned odepsal, že ne, že je toho na něho teď moc a není to takový jak by si on přál. Přitom já mu chci být oporou, chci ho klidně vyslechnout, jako dřív, měsíce jsem mu pomáhala, děkoval, vážil si toho a teď tu jsem pro něho zase, klidně, dnem i nocí, ale mě jako Ryvku strašně ubíjí, nejistota ve vztahu - jakýmkoli. A proto pak dělám kopance, který jsem nikdy dřív nedělala, sama se nepoznávám.

A abys věděla, ten kdo s ním skončil jsem byla já, nikoli on. On jel v hádce, kdy už jsme byli "jen" přátelé, odešel se slovy, že jsem mu ublížila apod., přitom já mu nic neprovedla, všechno jeho blízký,ale na to přišel až za hodně dlouho, já se mezitím strašně trápila a podepsalo se to na mě.......

Není tady

 

#8 15. 12. 2011 15:02

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Re: Jak na Vodnáře?

sandra napsal(a):

QW 135,

myslím, že bys měla nejdřív řešit sebe a až pak jeho. Sama nejsi psychicky v pohodě, tak jak chceš být oporou jemu?

Jednoho Vodnáře mám doma - když komunikovat nechtějí, tak prostě nechtějí a žádný tlaky a výhrůžky přes sms fakt nic nezmění. Když je jim špatně, tak jsou nejraději někde zalezlí, kde jsou sami.

Koečně mě někdo pochopil, co tady píšu. DĚKUJU.

O to jde: on se mnou komunikuje, a napíšu cokoli, kdykoli, ihned odepíše, sám se taky ozve, ale už to není jak to bývalo - dřív každý den hovory, smsky z jeho strany


A ano i tak mi to vyznělo, teď není ok a zahrabal se sám do sebe, vždy mi to i napsal, ale já mu chci pomoci, přeci když si člověk pokecá, podělí, vytáhnu ho někam (ted nemůžu je v nemocnici týdny) tak je mu líp ne, odreaguje se.

To na vás neplatí ?

A proč nemám před vodnářem brečet ? Být smutná ?

Není tady

 

#9 15. 12. 2011 15:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak na Vodnáře?

přeci když si člověk pokecá, podělí, vytáhnu ho někam (ted nemůžu je v nemocnici týdny) tak je mu líp ne, odreaguje se.
To na vás neplatí ?

Neplatí.
Když mi bude blbě, a po těle nebo po duši, tak mě takovýhle "dobrodinci" tak akorát nas.erou... zvl᚝ když budou tvrdit, jak se odreaguju. Buď je pošlu do háje nebo (když jsou neodbytný) zařvu - a pak jsem za tu špatnou, která "odmítá pomoc".


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#10 15. 12. 2011 15:46

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jak na Vodnáře?

QW13 napsal(a):

[
Koečně mě někdo pochopil, co tady píšu. DĚKUJU.

O to jde: on se mnou komunikuje, a napíšu cokoli, kdykoli, ihned odepíše, sám se taky ozve, ale už to není jak to bývalo - dřív každý den hovory, smsky z jeho strany


A ano i tak mi to vyznělo, teď není ok a zahrabal se sám do sebe, vždy mi to i napsal, ale já mu chci pomoci, přeci když si člověk pokecá, podělí, vytáhnu ho někam (ted nemůžu je v nemocnici týdny) tak je mu líp ne, odreaguje se.

To na vás neplatí ?

A proč nemám před vodnářem brečet ? Být smutná ?

QW13: nezlob se na mě, ale mně když je z nějakého důvodu opravdu blbě, nejsem OK a požádám okolí, aby mě nechalo na pokoji, tak mě tak akorát spolehlivě nase*e člověk, který moje přání nerespektuje - jak už to psala helena. To, co platí na Tebe, to neplatí na jiného a Ty si musíš uvědomit, že ostatní to holt někdy nemívají navlas stejně, jako to mᚠTy. Někdo potřebuje společnost, když je mu blbě, někdo se bez té společnosti naopak rád obejde a chce být sám. A lidi, kteří nerespketují jeho přání a pořád by ho kontaktovali a někam tahali, z těch dostává přímo vosypky a pokračuje-li to, je schopen poslat je nevybíravě někam stolt (takhle to mám třeba já big_smile)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#11 15. 12. 2011 17:34

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jak na Vodnáře?

QW13 napsal(a):

sandra napsal(a):

QW 135,

myslím, že bys měla nejdřív řešit sebe a až pak jeho. Sama nejsi psychicky v pohodě, tak jak chceš být oporou jemu?

Jednoho Vodnáře mám doma - když komunikovat nechtějí, tak prostě nechtějí a žádný tlaky a výhrůžky přes sms fakt nic nezmění. Když je jim špatně, tak jsou nejraději někde zalezlí, kde jsou sami.

Koečně mě někdo pochopil, co tady píšu. DĚKUJU.

O to jde: on se mnou komunikuje, a napíšu cokoli, kdykoli, ihned odepíše, sám se taky ozve, ale už to není jak to bývalo - dřív každý den hovory, smsky z jeho strany


A ano i tak mi to vyznělo, teď není ok a zahrabal se sám do sebe, vždy mi to i napsal, ale já mu chci pomoci, přeci když si člověk pokecá, podělí, vytáhnu ho někam (ted nemůžu je v nemocnici týdny) tak je mu líp ne, odreaguje se.

To na vás neplatí ?

A proč nemám před vodnářem brečet ? Být smutná ?

QW, to není o znamení, to je převážně o člověku. Ne všichni Vodnáři jsou stejní. Zkus respektovat to, co on chce a nesnaž se ho tlačit do něčeho, o čem ty si myslíš, že by bylo dobré pro něj.


QW, nevím, ale být s něčím vážným v nemocnici a druhý přede mnou ještě brečí a je smutný, tak mi to síly fakt nepřidá.

Jak říkám, nejdřív se dej dohromady ty a pak se hoň za chlapem.

Není tady

 

#12 15. 12. 2011 18:56

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Re: Jak na Vodnáře?

Holyk, máte pravdu, i já to tak kolikrát mám, zavřu se, nic neřeším, chci být sama, jenom že-----bojím se o něho, mám o něho starost, a proto blbnu.

Není tady

 

#13 15. 12. 2011 19:06

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jak na Vodnáře?

QW13: Já chápu, že se o něj bojíš, ale: nejste partneři, nejste ani ve vztahu, akorát Ty si na něho myslíš. Strach o něj můžeš mít horem-dolem, ale za současného stavu věcí skutečně nejsi schopna nic ovlivnit ... stolt Jediné, co můžeš dělat - je čekat.

Čekat je nejt잚í, ale obvykle také nejúčinnější. Já bych se soustředila sama na sebe, na svoje zájmy, na to, co mě baví a počkala bych, až se Vodnář ozve jako první. Jestli na to namítneš, že bys taky mohla čekat do nekonečna, já Ti na to můžu odpovědět, že v tom případě - jestli se neozve - to bude signál k tomu, abys pochopila, že si nemᚠdělat falešné naděje a začala se s tím pomalu nějak vnitřně vyrovnávat.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#14 15. 12. 2011 19:38

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Re: Jak na Vodnáře?

Kiara napsal(a):

QW13: Já chápu, že se o něj bojíš, ale: nejste partneři, nejste ani ve vztahu, akorát Ty si na něho myslíš. Strach o něj můžeš mít horem-dolem, ale za současného stavu věcí skutečně nejsi schopna nic ovlivnit ... stolt Jediné, co můžeš dělat - je čekat.

Čekat je nejt잚í, ale obvykle také nejúčinnější. Já bych se soustředila sama na sebe, na svoje zájmy, na to, co mě baví a počkala bych, až se Vodnář ozve jako první. Jestli na to namítneš, že bys taky mohla čekat do nekonečna, já Ti na to můžu odpovědět, že v tom případě - jestli se neozve - to bude signál k tomu, abys pochopila, že si nemᚠdělat falešné naděje a začala se s tím pomalu nějak vnitřně vyrovnávat.

To je to, já dokázala čekat, když jsem byla v pohodě, a on mě uháněl, byl jak divej - typický vodnářský chování zezačátku, přeci jen kamarádky mají taky vodnáře.

Jenom že potom jsem začaa všechno brát vážně, projevovat a chovat se jako on, trochu zařadil zpátečku, ale byl furt se mnou. Utekl až po naší hádce, sama jsem se nechápala, sama jsem řekla tolik věcí, který jsem nemyslela vážně.

Kolikrát potom zlém jsem myslela, že se už neozve, ozval, vždycky, když jsem to nejmín čekala, když už jsem na něho pomalu, ani nemyslela.

Pokaždý se ozval, i tehdy, když jsem s ním já skončila, ozval se do 3 týdnů - tehdy jsme spolu nemluvi, nepsali vůbec. Po naší hádce to bylo horší, skoro 2 měsíce jsme se neviděli, neslyšeli ( pořádně si, ani nepsali ), ale pak přišel, sám od sebe. Vždycky přišel. Jeho kamarád-můj přítel za ním byl někdy v srpnu, promluvil mu do duše, aby se zamyslel, přišel na pravdu, tehdy zadaný Vodnář m uřekl, že proti mě nic nemá, má mě rád, záleží mu na mě, ale to co se stalo se ho dotklo, ale že pokud to půjde sejde se se mnou - hm, do 3 týdnů se mi ozval, pozval na skleničku, dal ruku na přátelství a od tý doby lo všechno zase v pohodě - on ten aktivní,co se snaží "nenápdně" navazovat kontakt, já ta, která se zase chytla (pozor, žádný projevování citů nic, ale když napsal, já ihned odepsala), viděli jsme se, pohoda, žádný hádky, nic....Já naprosto v klidku. Každý den jsme si psali, volali, pak mu začaly zravotní problémy a já byla ta aktivní, ale pokaždý mi odepsal do minuty, na cokoli, pak asi spadnul do depek a od tý doby.....No, prostě napsal to co napsal, je to pár dní, a já pochopila, že chce být sám. Teď je skoro 2 měsíce sám......Z toho skoro měsíc v nemocnici.

Čekám,vydržím čekat,ale moje mysl je u nohě,mám o něho strach....A proto dělám hovadiny.

Víš on je zase dobrej v tom, že když ví (třeba i v mmtně) že s tebou už nechce být v kontaktu tak ti to napíše,nepindá se s tím, i já po naší hádce uslyšela:nikdy se mi neozývej,nebudu ti psát,volat,odepisovat,ublížila jsi mi,nejsme ani přátelé,už nikdy!!!

A ejhle, stačilo "pár" dní, rozleželo se mu to v kebulce a bylo vše o.k, vím že jsem hádku zavinila já,chtla jsem něco a přitom dělala opak.Taky vím,protože znám jeho blízký,že když skončí tak navždy a hlavně s někým kdo mu ublížil,nebere ohled,neodpustí,když nechce tak nechce a nic s ním nehne.

Upravil(a) QW13 (15. 12. 2011 19:45)

Není tady

 

#15 15. 12. 2011 20:36

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak na Vodnáře?

PPavlaa napsal(a):

šmárjápano, on ti neodpoví na sms a ty na základě toho, to s ním ukončíš a ještě přes sms vava
kolik ti je, 15 ? roll
a to ho chceš ujišovat, že mu budeš vždycky oporou ? a věří tomu big_smile

koukám, že jste vlastně oba stejní ...

já bych v tom nic vodnářskýho nehledala podle toho, co píšeš.

A víš, že docela jo, PAvli? lol Teda, já jako Blíža mám blíže k Vodnářskýmu myšlení, než k Rybímu, ale jsem léta dost těsně obklopená vodníma živlama, tak jsem sis tihla udělat jakýsi obrázek taky.
Totiž, to, co zveme důvěrnou blízkostí my, vzdušníci, má dost jinou kvalitu, než jak to mají zemský, nebo nedejpámbu ohnivý.
A voda je kapitola sama pro sebe.....to, co oni chápou jako blízkost, je prakticky splývání, prolnutí, promíchání. Voda, no.....
Pro jiné je to příliš, oni zase strádají nedostatkem. Ovšem trocha respektu a pochopení z obou stran to může docela snadno napravit.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#16 15. 12. 2011 20:37

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak na Vodnáře?

Jo a myslela jsem emoce, tím prolnutím - o to je to komplikovanější.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#17 24. 6. 2012 16:11

pisnicka3
♥♥-----
Registrovaný: 3. 3. 2011
Příspěvky: 61

Re: Jak na Vodnáře?

Kiara napsal(a):

QW13: Já jsem Ti to původně vůbec nechtěla psát na prvotní vlákno, které jsi tady založila.

Hele, já jsem Vodnářka. Když se s někým rozejdu, tak vím, proč s tím dotyčným už nechci být. Na moji povahu mě spolehlivě odpudí, když dotyčný nechce pochopit, že konec znamená opravdu KONEC, uhání mě, připomíná se mi, textovkuje, mailuje a pořád podniká nějaké sbližovací pokusy, ačkoliv ode mě není vůbec žádná, nebo jen velmi vlažná odezva. Fakt si říkám, jestli je ten dotyčnej natolik natvrdlej, nebo vlezlej jako štěnice, že konec vztahu i po tak dlouhé době odmítá pochopit a zkouší všechny možné páky, aby alespoň nějakým způsobem naviklal moje rozhodnutí už se s ním dál nevídat. A můžu Ti říct: čím je dotyčný vlezlejší a neodbytnější, tím větší ve mně vzbuzuje averzi a už jsem ve stadiu, kdy na něj pohlížím jako na obtížného škvora.

Vodnáři potřebují především svobodu. Jsou to ze všech znamení zvěrokruhu lidé, kteří si vlastní svobody cení nade všechno a jakmile mají pocit, že je někdo k něčemu proti jejich vůli tlačí nebo s nimi manipuluje - frnk!!! a jsou nenávratně pryč stolt

MMCH takovýmhle postupem bys od sebe odplašila každého chlapa - a nemusel by to být ani Vodnář - protože aby si ženská takhle na jednoho jediného chlapa posedle umanula a dělala všechno možné, aby se k ní vrátil, to už není láska, to už je těžká závislost. A žádný chlap se nedá na ženskou, která mu svoji těžkou závislost takhle okatě dává najevo a která vymejšlí všechny možné tahy, aby ho získala za každou cenu nazpátek.

To by od Tebe prchnul každej, milá zlatá, Vodnář-neVodnář a pamatuj si, co se říká: Nikdy nechytíš to, co uháníš ... stolt

horší je,když sám vodnář se chová přesně tak jak ty popisuješ a ještě obviňuje všecky kolem sebe,že kvůli nim pije a fetuje

Není tady

 

#18 24. 6. 2012 17:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak na Vodnáře?

co to má co dělat s vodnářem va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#19 29. 6. 2012 13:45

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jak na Vodnáře?

muj ex je vodnář - už nikdy více yikes


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#20 29. 6. 2012 15:17

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Jak na Vodnáře?

můj manžel je vodnář a já bych neměnila. Ale myslím, že v tom role znamení nehraje roli..brácha je taky vodnář a je úplně jinej, než manžel


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#21 30. 6. 2012 10:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak na Vodnáře?

já snad randila jen s jedním vodnářem smile mě spíš tak něják berou berani, lvi, býci, nějáká ta panna .. vissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#22 3. 7. 2012 20:31

Ing. Iva Veselá
Partner Babinet.cz
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 128

Re: Jak na Vodnáře?

žijete někdo se stejným znamením?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů