Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 12. 2011 10:48

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Vodnáři a Vodnářky sem

Ahoj, potřebovala bych poradit, nevím co si myslet... Poznala jsem jednoho vodnáře, zezačátku jsme si strašně moc rozumněli, dalo by se říct, že mě uháněl. Bohužel (?) já se zamilovala a začala jsem se chovat jako on (aktivní, časté sms/hovory atd.,) a on řekl, že ho uháním a vnucuju se. Našel si jinou, přesto se mnou byl kamarád a nakonec řekl, že neví co dělat + lámal mě na lepší přátelství (jistě chápete). Ona - dávná láska, Beranka ( já Ryba ), která se chlubila a povyšovala celou dobu nade mnou, jak ví jak na něho apod., přitom já držela celou dobu jazyk za zuby, neřekla jsem mu, že mi vyhrožuje, nadává mi a šije na mě boudu, aby mě od něho dostala.

Stalo se, že jsme se spolu vyspali, trávil se mnou hodně času ( nešlo jen o sex ), vodil mě mezi známý, do společnosti a já ho začala milovat.

Pak přišla krize o 106 - jeho přítelkyně mi vyhrožovala, nadávala mi, jeho rodina, se kterou jsem neměla žádný problém mě začala nenávidět, poštvali mě proti němu/jeho proti mě, ona začala říkat, že ji obtěžuji atd.,

Hádky, vyhrožování, nadávky a stres - většina z mé strany k němu. Odešel se slovy, že nebudeme, ani přátelé, že jsem mu ublížila, že nemá na to, aby řešil problémy. To mě naštvalo ještě víc, začala jsem se chovat jak hysterka - vyčítala mu a v jedné sms mu napsala co k němu cítím, společně s dalšími výčitkami. Nebral mi telefon, neodepisoval na smsky. Na sms, zda se uvidíme, zda budeme přítelé ? Mi neodepsal.

Po asi 2 měsících mého mlčení, přišel s tím, že ví, kde je pravda ( že jsem ho nepomlouvala, nelhala mu, jak se mu snažilo jeho okolí tvrdit a vnutit ), nabídl mi přátelství - ruku na to, a že nic víc, omluvil se mi a řekl, že proti mě nic nemá.

Přesto od té doby měl i záchvat " nenápadné komunikace " furt psal, volal a následně se snažil vše zahrát do autu " ty jsi mi taky psala " - ano, ale kdysi a na to mi dávno odepsal, hlásil se ke mě na veřejnosti. To trvá dodnes.

Čas šel dál, já se dala psychicky dopohody - žádné scény, častí a blbé smsky ( bohužel celá věc zašla až tak daleko, že na mě jeho přítelkyně podala oznámení a šlo to k jistým úřadům ), po rozsudku a mém obvinění, jsem se jakoby probudila, řekla mu že za vším je ona, jen aby se mě zbavila, a že už nebudu z ticha. Nevěřil, nechápal a pak řekl " tak to ti děkuju, teď jsem za největšího idiota ", a že prý ho opustila. Přesto se nezajímal o důkazy, řekla jsem mu, že si obstarám za peníze i nahrávky telefonů, abych mu dokázala pravdu. To odmítl, a šetřím peníze. Přešla jsem to.

Od té doby co je sám, tak kdykoli mu napíšu (on mě málokdy), ihned mi odpoví, a jde o cokoli, co vím jiní čekají na odpověď den, či dva, a nebo se nedočkají. Na veřejnosti se ke mě hlásí. Věří mi, svěřuje se mi .....

Já ho miluji a chtěla bych ho zpět, ale mezi námi se toho stalo tolik co mě brzdí a ..... yikes( Bolí mě to, že se nepídil popravdě a věřil lhářům.

Nevím jak se k němu chovat ? Hlavní problém vidím v tom, že jeho nadřízený je můj nynější přítel, kterého však chci opustit. On se přítele bojí, má v něm velkou autoritu.

Kamarádkou mi bylo vysvětleno, že si nemám nic dělat z toho, že mi už nepíše, tak jako dřív - prý to dělají jen v období zamilovanosti.

Ani z toho, že se odmlčel, křičel na mě a podlehl stresu, následně odešel na x měsíců, prý kdybych pro něho nic neznamenala, vživotě už o něm neuslyším.

Prý kdyby mi nevěřil, tak mi nepíše pravdu. atd.,

Upravil(a) QW13 (11. 12. 2011 11:06)

Není tady

 

#2 11. 12. 2011 11:58

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Klasika. Co to ma spolecneho s hvezdnym znamenim?
"""Hlavní problém vidím v tom, že jeho nadřízený je můj nynější přítel, kterého však chci opustit. On se přítele bojí..."""
Az "opustis" pritele, muzete si hupsnout zpatky do sveho "rozboureneho vodniho kralovstvi"... tummenupp


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#3 11. 12. 2011 13:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Čo vlastne chceš? Aký druh vzahu, akú mᚠo ňom predstavu? A je ti on vôbec schopný a ochotný tú predstavu naplni? wink Porozpmýšžaj...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4 11. 12. 2011 14:20

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Selima napsal(a):

Čo vlastne chceš? Aký druh vzahu, akú mᚠo ňom predstavu? A je ti on vôbec schopný a ochotný tú predstavu naplni? wink Porozpmýšžaj...

Jsem Ryba, tak že je jasné jaký vztah chci, ale pro jistotu to napíšu - vážný

Není tady

 

#5 11. 12. 2011 14:30

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

QW13, já nechápu, co s Tvým příběhem mají společného horoskopy a měsíční znamení, ve kterém jste se všichni tři narodili va Milá zlatá, je lépe věřit zdravému selskému rozumu, nežli osudové ne/přitažlivosti mezi jednotlivými měsíčními znameními a podle toho se zařídit stolt

Podle toho, co píšeš, tak jste spolu chodili, následně jste se rozešli, přítel si našel novou přítelkyni-svoji dávnou lásku. Přesto jste spolu byli v kontaktu, vyspali jste se spolu, což se pochopitelně nelíbilo ani jeho přítelkyni, ani jeho rodině (a ty se divíš?!? Tobě by se líbilo, kdyby Ti někdo ustavičně lezl do zelí?!?), pak přišla krize, nadávky od Tebe směrem k němu, odmlka.

Potom příšlo Tvoje obvinění za "časté a blbé SMSky", za které na Tebe jeho přítelkyně podala tr. oznámení a zač jsi byla jak obviněna, tak i odsouzena mad a následně došlo k tomu, že ho jeho přítelkyně opustila. Jen tak mezi řečí jsi zmínila "nepodstatný detail", že i Ty mᚠv současné době přítele, kterého jsi připravena opustit, jen kdyby Tvůj milovaný kývl.

QW13: setkala jsem se s lecčím, ale aby nějaká slečna šla takhle vytrvale přes mrtvoly ve snaze znovu polapit bývalého přítele, který se s ní rozešel, s tím jsem se tedy opravdu ještě nesetkala usch A že jsi používala zbraně opravdu nejhoršího kalibru - scházela ses s bývalým jeho přítelkyni za zády a spali jste spolu, bombardovala jsi ji "blbými" SMSkami až tak, že na Tebe musela jeho přítelkyně podat trestní oznámení a Ty jsi byla odsouzena, neustále ho kontaktuješ a jsi připravena opustit kvůli němu i svého stávajícího přítele, jenom kdyby bývalý projevil aspoň trochu zájem.

Já být na místě Tvého bývalého, tak mě takové čoro-moro, co si s Tebou až doteďka zažil od Tebe znechutí a odradí natolik, že bych se raději přestěhovala až na samý konec republiky, abych od Tebe měla pokoj. Takhle zaatě lpět na jednom jediném chlapovi a dělat všechny možné scény, abychom byli spolu - bez ohledu na oba dva naše oficiální partnery - to se jen tak nevidí dumbom

To, co Ty vydávᚠza "lásku" a "zamilovanost" je totiž prachobyčejná uminutost a posedlost, která s láskou nemá nic společného. Jsi jako malá, vzteklá holčička, které někdo sebral její hračku a ona dupe nožičkama a vymejšlí všechny možné intriky a úskoky, aby svoji oblíbenou hračku získala nazpět, protože s JEJÍ hračkou si nikdo jiný prostě hrát nesmí a nebude. Dup ...!!!


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#6 11. 12. 2011 15:12

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Kiara napsal(a):

QW13, já nechápu, co s Tvým příběhem mají společného horoskopy a měsíční znamení, ve kterém jste se všichni tři narodili va Milá zlatá, je lépe věřit zdravému selskému rozumu, nežli osudové ne/přitažlivosti mezi jednotlivými měsíčními znameními a podle toho se zařídit stolt

Podle toho, co píšeš, tak jste spolu chodili, následně jste se rozešli, přítel si našel novou přítelkyni-svoji dávnou lásku. Přesto jste spolu byli v kontaktu, vyspali jste se spolu, což se pochopitelně nelíbilo ani jeho přítelkyni, ani jeho rodině (a ty se divíš?!? Tobě by se líbilo, kdyby Ti někdo ustavičně lezl do zelí?!?), pak přišla krize, nadávky od Tebe směrem k němu, odmlka.

Potom příšlo Tvoje obvinění za "časté a blbé SMSky", za které na Tebe jeho přítelkyně podala tr. oznámení a zač jsi byla jak obviněna, tak i odsouzena mad a následně došlo k tomu, že ho jeho přítelkyně opustila. Jen tak mezi řečí jsi zmínila "nepodstatný detail", že i Ty mᚠv současné době přítele, kterého jsi připravena opustit, jen kdyby Tvůj milovaný kývl.

QW13: setkala jsem se s lecčím, ale aby nějaká slečna šla takhle vytrvale přes mrtvoly ve snaze znovu polapit bývalého přítele, který se s ní rozešel, s tím jsem se tedy opravdu ještě nesetkala usch A že jsi používala zbraně opravdu nejhoršího kalibru - scházela ses s bývalým jeho přítelkyni za zády a spali jste spolu, bombardovala jsi ji "blbými" SMSkami až tak, že na Tebe musela jeho přítelkyně podat trestní oznámení a Ty jsi byla odsouzena, neustále ho kontaktuješ a jsi připravena opustit kvůli němu i svého stávajícího přítele, jenom kdyby bývalý projevil aspoň trochu zájem.

Já být na místě Tvého bývalého, tak mě takové čoro-moro, co si s Tebou až doteďka zažil od Tebe znechutí a odradí natolik, že bych se raději přestěhovala až na samý konec republiky, abych od Tebe měla pokoj. Takhle zaatě lpět na jednom jediném chlapovi a dělat všechny možné scény, abychom byli spolu - bez ohledu na oba dva naše oficiální partnery - to se jen tak nevidí dumbom

To, co Ty vydávᚠza "lásku" a "zamilovanost" je totiž prachobyčejná uminutost a posedlost, která s láskou nemá nic společného. Jsi jako malá, vzteklá holčička, které někdo sebral její hračku a ona dupe nožičkama a vymejšlí všechny možné intriky a úskoky, aby svoji oblíbenou hračku získala nazpět, protože s JEJÍ hračkou si nikdo jiný prostě hrát nesmí a nebude. Dup ...!!!

Vůbec jsi to nepochopila, ale to je asi moje chyba, tak že znovu.

Já jsem od něho odešla, poté co mi sdělil, že potkal dávnou lásku. Utla jsem kontakt. On ne. Nebyl týden, kdy by se mi neozval. Jako kamarád. Měsíce jsem bojovala sama se sebou a nakonec podlehla. Přeci jen jsem ho milovala. Ano, začali jsme si za jejími zády, ale nešlo jen o sex - chovali jsme se k sobě jako partneři a kolikrát trávili ve společnosti večer jen tak.

Aby bylo jasno - o to jde - ona si všechno vymyslela, vymyslela si, že jí píšu, přitom ten, kdo mi psal byla ona, urážela mě v telefonu, psala výhružný smsky a já držela jazyk za zuby, udělala jsem ze sebe tu špatnou jen, aby mě nechala být. Bohužel, on ji uvěřil, stejně, tak jeho rodina, aby ne. A já hrála tuhle hru jen, abych měla kli, přistoupila jsem na toli alá ta zlá mrcha.

Jenom že ona toho nenechala, dokonce když mě náhodou potkala, tak mi nadávala, vyhrožovala a schazovala mě a mě těhdy došlo, že se mě bojí ( to mi bylo sděleno i jím samotným ), že ve mě vidí hrozbu. Tehdy jsem byla pořád svobodná, narozdíl od něho.

Po čase a hlavně po rozsudku, kdy mě šlo hlavně o princip, nikoli o pokutu mi došla trpělivost a tak jsem při setkáním s ním mu řekla do očí pravdu, že je to mrcha, a že za vším je ona. Poděkoval mi, odpustil mi a já chtěla víc (ukázat mu důkazy), neudělala jsem to, stačilo, že za ním šel (už tehdy) můj přítel a promluvil si s ním, protože jako jeden z mála si přečetl sms/emaily, které mi od ní chodily.


A aby bylo jasno holčičko ( promin, ale vůbec jsi nepochopila moji diskuzi, a nebo mᚠdnes špatný den a já ti padla "do noty" ) ten, kdo mě neustále kontaktoval byl on. Já jen v období našeho stresu (trval půl roku !) nevěděla co a jak - strašně mě ničilo, že jsem najela na roli té zlé a přitom jsem si nechala ubližovat.

Není tady

 

#7 11. 12. 2011 15:33

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

a jak tě mohl někdo odsoudit "jen tak" bez jakýhkoliv důkazů , když ty jsi žádné vyhrožování a hrůzné sms nepsala?

Není tady

 

#8 11. 12. 2011 15:37

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

agewa napsal(a):

a jak tě mohl někdo odsoudit "jen tak" bez jakýhkoliv důkazů , když ty jsi žádné vyhrožování a hrůzné sms nepsala?

Důkazy byly, ale její důkazy, jelikož nešlo o TČ, ale o přestupek, tak se nic nešetřilo. Slovo proti slovu, důkazy proti důkazum. I já svý doložila proti ní - sms, emaily od ní. Nejdříve komise, že jo, nic proti vám není, nebudete obviněná. Pak 3x její nálet a ejhle, změna rozhodnutí. Přitom on stál na mé straně, bránil mě.

Já udělala jednu hlavní chybu, ze stresu a nutnosti klidu jsem něco přiznala. Chyba, vím to. Ale já neunesu stres a nedokážu v něm jednat.

Ale o to nejde, chci pomoci ve vztahu. Přestupek a rozhodnutí už nezměním.

Není tady

 

#9 11. 12. 2011 15:46

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Takže si všechnmo nevymyslela....když důkazy byly ?
A co tvůj současný přítel? Ten už ví, že ho chceš opustit ?

Tak mám pocit, že si ten příběh dost upravuješ :
Hádky, vyhrožování, nadávky a stres - většina z mé strany k němu. Odešel se slovy, ..... To mě naštvalo ještě víc, začala jsem se chovat jak hysterka - vyčítala mu a v jedné sms mu napsala co k němu cítím, společně s dalšími výčitkami. Nebral mi telefon, neodepisoval na smsky.... Na sms, zda se uvidíme, zda budeme přítelé ? .....Mi neodepsal.

Po asi 2 měsících mého mlčení,

žádné scény, častí a blbé smsky ( bohužel celá věc zašla až tak daleko, že na mě jeho přítelkyně podala oznámení a šlo to k jistým úřadům )

Není tady

 

#10 11. 12. 2011 15:59

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

agewa napsal(a):

Takže si všechnmo nevymyslela....když důkazy byly ?
A co tvůj současný přítel? Ten už ví, že ho chceš opustit ?

Tak mám pocit, že si ten příběh dost upravuješ :
Hádky, vyhrožování, nadávky a stres - většina z mé strany k němu. Odešel se slovy, ..... To mě naštvalo ještě víc, začala jsem se chovat jak hysterka - vyčítala mu a v jedné sms mu napsala co k němu cítím, společně s dalšími výčitkami. Nebral mi telefon, neodepisoval na smsky.... Na sms, zda se uvidíme, zda budeme přítelé ? .....Mi neodepsal.

Po asi 2 měsících mého mlčení,

žádné scény, častí a blbé smsky ( bohužel celá věc zašla až tak daleko, že na mě jeho přítelkyně podala oznámení a šlo to k jistým úřadům )

Ach jo, vymyslela - její důkazy byly její výmysly. Nešlo o TČ, jak jsem psala, tak se nic nešetřilo.

Přítel to ví, protože jsem ho už opustila, ale bylo mi ho líto a já se vrátila.

Víš, nemůžu napsat den po dni jak to bylo, vzala jsem to ve zkratce, ale jinak, když jsi detailistka. Hádky, nadávky, výčitky bylo potom co mě ta jeho psychicky ničila a dala na mě oznámení, on odešel kvůli mému jednání a tomu, že jsem pro klid řekla JO, UBL͎ILA JSEM TI, UDĚLALA JSEM VŠECHNO CO ŘÍKÁ, já se pak dala dohromady - žádný psaní, vysvětlování jako předtím ( to bylo ty výčitky, nadávky, projevy lásky - byla jsem zoufalá ) a on přišel s tím, že ví pravdu, dokonce při mě stál před komisí. Bylo pozdě. Já se přiznala jen, proto aby to celý skončilo.

Není tady

 

#11 11. 12. 2011 16:13

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Já jsem od něho odešla, poté co mi sdělil, že potkal dávnou lásku. Utla jsem kontakt. On ne. Nebyl týden, kdy by se mi neozval. Jako kamarád. Měsíce jsem bojovala sama se sebou a nakonec podlehla. Přeci jen jsem ho milovala. Ano, začali jsme si za jejími zády, ale nešlo jen o sex - chovali jsme se k sobě jako partneři a kolikrát trávili ve společnosti večer jen tak.
Hm ... a Ty si myslíš, že to bylo naprosto v pořádku, když měl tou dobou oficiální přítelkyni?!?

Pak se ale nesmíš čertit, když si Tě podváděná slečna někde odchytla a ... "když mě náhodou potkala, tak mi nadávala, vyhrožovala a schazovala mě" To je mazec, ona si nechtěla dát nechat líbit, že se jí za zády scházíš s přítelem ... lol MMCH co bys dělala Ty, kdybys zjistila, že se Tvůj přítel sice s bývalkou rozešel, ale scházejí se spolu a spí spolu - Ty by sis to nechala líbit?!? Asi ne, viď .... big_smile A buď ráda, že ta slečna nebyla tzv. "od rány" a že Ti místo nadávek a výhrůžek rovnou někde nedala pár přes ústa, takhle jste skončily akorát před přestupkovou komisí. Kdybys neměla máslo na hlavě a byla jsi čistá jako lilium, tak by neměli důvod Tě odsoudit a žádný trest bys nevyfásla stolt

MMCH nepochopila jsem, v jakém vztahu chceš pomoci. Jediný vztah, který mᚠje s Tvým oficiálním přítelem a v žádném jiném vztahu nejsi, protože to, že marně toužíš po svém bývalém se vztahem rozhodně nazvat nedá,- na vztah musí být vždycky dva. A Ty už jsi mluvila se svým bývalým o tom, že byste se k sobě vrátili a byli zase spolu, nebo on Ti něco podobného navrhoval, že se tak ptᚠlol?!? Jestli nemᚠsuper stoprocentní jistotu, že když se rozejdeš se svým přítelem, že budete okamžitě se svým bývalým spolu, tak na nějaké rady raději zapomeň, protože tady vskutku není, co řešit.

Aby Ti i s tím pověstným holubem na střeše neufrnkl i ten vrabec, co ho mᚠv hrsti ... stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#12 11. 12. 2011 16:30

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

QW13 napsal(a):

...Víš, nemůžu napsat den po dni jak to bylo, vzala jsem to ve zkratce, ale jinak, když jsi detailistka. Hádky, nadávky, výčitky bylo potom co mě ta jeho psychicky ničila a dala na mě oznámení, on odešel kvůli mému jednání a tomu, že jsem pro klid řekla JO, UBL͎ILA JSEM TI, UDĚLALA JSEM VŠECHNO CO ŘÍKÁ, já se pak dala dohromady - žádný psaní, vysvětlování jako předtím ( to bylo ty výčitky, nadávky, projevy lásky - byla jsem zoufalá ) a on přišel s tím, že ví pravdu, dokonce při mě stál před komisí. Bylo pozdě. Já se přiznala jen, proto aby to celý skončilo.

Nedělej ze sebe chudinku dumbom

Kdybys té slečně pořád nelezla za přítelem, ona by neměla žádný důvod Tě napadat a "psychicky ničit", jak si tady stěžuješ. Aspoň jsi dostala tolik potřebnou lekci, že provádíš-li někomu nějakou sviňárnu, ten druhý je schopen se účinně bránit a praštit Tě pořádně přes prsty ... a že ne vždycky Ti v životě všechno splavně a beztrestně projde reta


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#13 11. 12. 2011 17:44

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Kiara napsal(a):

Já jsem od něho odešla, poté co mi sdělil, že potkal dávnou lásku. Utla jsem kontakt. On ne. Nebyl týden, kdy by se mi neozval. Jako kamarád. Měsíce jsem bojovala sama se sebou a nakonec podlehla. Přeci jen jsem ho milovala. Ano, začali jsme si za jejími zády, ale nešlo jen o sex - chovali jsme se k sobě jako partneři a kolikrát trávili ve společnosti večer jen tak.
Hm ... a Ty si myslíš, že to bylo naprosto v pořádku, když měl tou dobou oficiální přítelkyni?!?

Pak se ale nesmíš čertit, když si Tě podváděná slečna někde odchytla a ... "když mě náhodou potkala, tak mi nadávala, vyhrožovala a schazovala mě" To je mazec, ona si nechtěla dát nechat líbit, že se jí za zády scházíš s přítelem ... lol MMCH co bys dělala Ty, kdybys zjistila, že se Tvůj přítel sice s bývalkou rozešel, ale scházejí se spolu a spí spolu - Ty by sis to nechala líbit?!? Asi ne, viď .... big_smile A buď ráda, že ta slečna nebyla tzv. "od rány" a že Ti místo nadávek a výhrůžek rovnou někde nedala pár přes ústa, takhle jste skončily akorát před přestupkovou komisí. Kdybys neměla máslo na hlavě a byla jsi čistá jako lilium, tak by neměli důvod Tě odsoudit a žádný trest bys nevyfásla stolt

MMCH nepochopila jsem, v jakém vztahu chceš pomoci. Jediný vztah, který mᚠje s Tvým oficiálním přítelem a v žádném jiném vztahu nejsi, protože to, že marně toužíš po svém bývalém se vztahem rozhodně nazvat nedá,- na vztah musí být vždycky dva. A Ty už jsi mluvila se svým bývalým o tom, že byste se k sobě vrátili a byli zase spolu, nebo on Ti něco podobného navrhoval, že se tak ptᚠlol?!? Jestli nemᚠsuper stoprocentní jistotu, že když se rozejdeš se svým přítelem, že budete okamžitě se svým bývalým spolu, tak na nějaké rady raději zapomeň, protože tady vskutku není, co řešit.

Aby Ti i s tím pověstným holubem na střeše neufrnkl i ten vrabec, co ho mᚠv hrsti ... stolt

Tak jinak, vidím, že jsem měla napsat HNED NAZAČÁTKU PRAVDU. Ona nevěděla o tom, že ji se mnou 1x podvedl, jinak jsme se měsíce scházeli jako přátelé, i ve společnosti apod., Neomlouvám se, ale ona o nás nevěděla. Jak asi ? Já ji to neřekla, on tuplem ne. A to nemluvím o tom, že mi řekl, že se s ní hodlá rozejít, že jde jen o praktický vztah, že ji nemiluje, má ji rád.

O.K, jenom že doneslo se jí, že ho se mnou vidí, a ač mě neznala, tak mi začala psát - přitom jemu nakukala, že ji píšu já a ji to psychicky ničí. Když jsem s ní mluvila - odchytila si mě - tak hysterický záchvat z její strany, nadávky, výhružky. Ano, tehdy mi došlo, že se mě bojí a nejenom mě, ale chovala se opravdu jak srab. Dělala mi peklo, mě, mojí rodině, a aby nechala alespoň jeho a moji rodinu, vzala jsem na sebe její práci - nechala jsem ze sebe udělat svini, ikdyž uznávám, ano v jedný sms, kde mě opravdu jen urážela, schazovala, vyhrožovala jsem ji napsala: že ji podvedl, se mnou. A co ona ? Kolikrát jsem byla svědkem, že ji údajně píšu, kdykoli, cokoli mu o mě řekla, že prý údajně dělám, tak mi to hned řekl on sám - nikdy to nebyla pravda, vždycky to byly její výmysly. Když mi začala vyhrožovat i právníkem a tím, že má vliv, tak mi došlo: holka, kašli na to, dělej co chce ona. Vzdala jsem to a "všechno" na sebe stáhla.

Bohužel, ona ničeho nenechala, až nyní co ho opustila. Mě je ukradená, nikdy jsem si jí nevšímala, nikdy jsem na ni neřekla sebemenší špatný slovo, až se lidi okolo divili za to co mi provádí.

Mě jde o to, jak s ním jednat, protože já v sobě mám propast, problém, který překročit chci, protože s ním je mi krásně. Nemůžu být s někým koho nemiluji, nikdy milovat nebudu a dala jsem mu šanci jen, protože jsem viděla, že je se mnou šastný a miluje mě. To je moje hodně blbá vlastnost - obětovat se a klidně se nechat ničit jen, aby byl druhý happy.

Není tady

 

#14 11. 12. 2011 17:54

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

QW13 napsal(a):

agewa napsal(a):

Takže si všechnmo nevymyslela....když důkazy byly ?
A co tvůj současný přítel? Ten už ví, že ho chceš opustit ?

Tak mám pocit, že si ten příběh dost upravuješ :
Hádky, vyhrožování, nadávky a stres - většina z mé strany k němu. Odešel se slovy, ..... To mě naštvalo ještě víc, začala jsem se chovat jak hysterka - vyčítala mu a v jedné sms mu napsala co k němu cítím, společně s dalšími výčitkami. Nebral mi telefon, neodepisoval na smsky.... Na sms, zda se uvidíme, zda budeme přítelé ? .....Mi neodepsal.

Po asi 2 měsících mého mlčení,

žádné scény, častí a blbé smsky ( bohužel celá věc zašla až tak daleko, že na mě jeho přítelkyně podala oznámení a šlo to k jistým úřadům )

Ach jo, vymyslela - její důkazy byly její výmysly. Nešlo o TČ, jak jsem psala, tak se nic nešetřilo.

Přítel to ví, protože jsem ho už opustila, ale bylo mi ho líto a já se vrátila.
Víš, nemůžu napsat den po dni jak to bylo, vzala jsem to ve zkratce, ale jinak, když jsi detailistka. Hádky, nadávky, výčitky bylo potom co mě ta jeho psychicky ničila a dala na mě oznámení, on odešel kvůli mému jednání a tomu, že jsem pro klid řekla JO, UBL͎ILA JSEM TI, UDĚLALA JSEM VŠECHNO CO ŘÍKÁ, já se pak dala dohromady - žádný psaní, vysvětlování jako předtím ( to bylo ty výčitky, nadávky, projevy lásky - byla jsem zoufalá ) a on přišel s tím, že ví pravdu, dokonce při mě stál před komisí. Bylo pozdě. Já se přiznala jen, proto aby to celý skončilo.

až se ti povede uhnat bývalého , tak už ti ho líto nebude?

Není tady

 

#15 11. 12. 2011 17:57

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

QW13 napsal(a):

Kiara napsal(a):



:

Tak jinak, vidím, že jsem měla napsat HNED NAZAČÁTKU PRAVDU. Ona nevěděla o tom, že ji se mnou 1x podvedl, jinak jsme se měsíce scházeli jako přátelé, i ve společnosti apod., Neomlouvám se, ale ona o nás nevěděla. Jak asi ? Já ji to neřekla, on tuplem ne. A to nemluvím o tom, že mi řekl, že se s ní hodlá rozejít, že jde jen o praktický vztah, že ji nemiluje, má ji rád.

O.K, jenom že doneslo se jí, že ho se mnou vidí, a ač mě neznala, tak mi začala psát - přitom jemu nakukala, že ji píšu já a ji to psychicky ničí. Když jsem s ní mluvila - odchytila si mě - tak hysterický záchvat z její strany, nadávky, výhružky. Ano, tehdy mi došlo, že se mě bojí a nejenom mě, ale chovala se opravdu jak srab. Dělala mi peklo, mě, mojí rodině, a aby nechala alespoň jeho a moji rodinu, vzala jsem na sebe její práci - nechala jsem ze sebe udělat svini, ikdyž uznávám, ano v jedný sms, kde mě opravdu jen urážela, schazovala, vyhrožovala jsem ji napsala: že ji podvedl, se mnou. A co ona ? Kolikrát jsem byla svědkem, že ji údajně píšu, kdykoli, cokoli mu o mě řekla, že prý údajně dělám, tak mi to hned řekl on sám - nikdy to nebyla pravda, vždycky to byly její výmysly. Když mi začala vyhrožovat i právníkem a tím, že má vliv, tak mi došlo: holka, kašli na to, dělej co chce ona. Vzdala jsem to a "všechno" na sebe stáhla.

Bohužel, ona ničeho nenechala, až nyní co ho opustila. Mě je ukradená, nikdy jsem si jí nevšímala, nikdy jsem na ni neřekla sebemenší špatný slovo, až se lidi okolo divili za to co mi provádí.

Mě jde o to, jak s ním jednat, protože já v sobě mám propast, problém, který překročit chci, protože s ním je mi krásně. [b]Nemůžu být s někým koho nemiluji
, nikdy milovat nebudu a dala jsem mu šanci jen, protože jsem viděla, že je se mnou šastný a miluje mě. To je moje hodně blbá vlastnost - obětovat se a klidně se nechat ničit jen, aby byl druhý happy.

a co tvůj současný přítel?
jakou šanci jsi mu dala?

Není tady

 

#16 11. 12. 2011 18:02

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

QW13: Děvče zlaté, když chodíš s někým zadaným pravidelně do společnosti, tak vás tam spolu uvidí kde kdo - jeho známí, její známí - a hned zatepla to donese té dotyčné. S tím jsi nepočítala wink ?!?

A pak mi nejde do hlavy, jak slečna, o které tvrdíš, že jsi ji nikdy předtím neznala, zčistajasna získala Tvé číslo na mobil. Že by nadpřirozené schopnosti?!? Nebo to bylo tak, že ten, kdo Tě naprášil, ten Tě taky znal a škodolibě slečně poskytl Tvoje číslo, aby si to s Tebou mohla vyřídit tongue ?!?

Nemůžu být s někým koho nemiluji, nikdy milovat nebudu a dala jsem mu šanci jen, protože jsem viděla, že je se mnou šastný a miluje mě. To je moje hodně blbá vlastnost - obětovat se a klidně se nechat ničit jen, aby byl druhý happy.
QW13 - a on Ti někdo drží nabitou pistoli u hlavy, abys se svým přítelem dál byla?!? Vždy to nemusíš dělat, nemusíš se obětovat, to není Tvoje povinnost, být s někým, koho nemiluješ. Co Ti brání, abys svému příteli slušně vysvětlila, že ho nemiluješ a tudíž s ním být nemůžeš va ?!?


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#17 11. 12. 2011 18:18

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Kiara napsal(a):

QW13: Děvče zlaté, když chodíš s někým zadaným pravidelně do společnosti, tak vás tam spolu uvidí kde kdo - jeho známí, její známí - a hned zatepla to donese té dotyčné. S tím jsi nepočítala wink ?!?

A pak mi nejde do hlavy, jak slečna, o které tvrdíš, že jsi ji nikdy předtím neznala, zčistajasna získala Tvé číslo na mobil. Že by nadpřirozené schopnosti?!? Nebo to bylo tak, že ten, kdo Tě naprášil, ten Tě taky znal a škodolibě slečně poskytl Tvoje číslo, aby si to s Tebou mohla vyřídit tongue ?!?

Nemůžu být s někým koho nemiluji, nikdy milovat nebudu a dala jsem mu šanci jen, protože jsem viděla, že je se mnou šastný a miluje mě. To je moje hodně blbá vlastnost - obětovat se a klidně se nechat ničit jen, aby byl druhý happy.
QW13 - a on Ti někdo drží nabitou pistoli u hlavy, abys se svým přítelem dál byla?!? Vždy to nemusíš dělat, nemusíš se obětovat, to není Tvoje povinnost, být s někým, koho nemiluješ. Co Ti brání, abys svému příteli slušně vysvětlila, že ho nemiluješ a tudíž s ním být nemůžeš va ?!?

Stalo se, vysvětlila a odešla - nevzal to. Předtím, hned na začátku jsem mu řekla, a si nic neslibuje, že jsem srdcem jinde.


No, co se týče ní, ano jedna osoba znající mě i jeho a mající chu se pomstít jemu si vesele donášela, přibarvovala a lhala a ona se toho chytla. To ji neberu, ale pokud jste nezažili její výstup, tak nepochopíte.

Není tady

 

#18 11. 12. 2011 19:01

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

No, co se týče ní, ano jedna osoba znající mě i jeho a mající chu se pomstít jemu si vesele donášela, přibarvovala a lhala a ona se toho chytla. To ji neberu, ale pokud jste nezažili její výstup, tak nepochopíte.
No, co se týká toho, že se scházíte slečně za zády a děláte z ní oba dva hlupáka, v tom ta dotyčná osoba ani moc nelhala, ani si moc nepřibarvovala, co myslíš tongue ?!? Svatá prostoto, s tím jsi přece musela počítat, že se najde někdo, kdo zná vás oba a kdo vás taky napráší ... a možná jsi s tím i počítala, jenomže jsi nečekala od slečny takovou bouřlivou reakci, jaká nastala tongue Co jsi čekala, že dotyčná udělá - měla Ti za to snad ještě přinést kytku, že se jí slejzᚠs přítelem roll !?


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#19 11. 12. 2011 19:07

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Kiara napsal(a):

No, co se týče ní, ano jedna osoba znající mě i jeho a mající chu se pomstít jemu si vesele donášela, přibarvovala a lhala a ona se toho chytla. To ji neberu, ale pokud jste nezažili její výstup, tak nepochopíte.
No, co se týká toho, že se scházíte slečně za zády a děláte z ní oba dva hlupáka, v tom ta dotyčná osoba ani moc nelhala, ani si moc nepřibarvovala, co myslíš tongue ?!? Svatá prostoto, s tím jsi přece musela počítat, že se najde někdo, kdo zná vás oba a kdo vás taky napráší ... a možná jsi s tím i počítala, jenomže jsi nečekala od slečny takovou bouřlivou reakci, jaká nastala tongue Co jsi čekala, že dotyčná udělá - měla Ti za to snad ještě přinést kytku, že se jí slejzᚠs přítelem roll !?

Prosim tě ty se snad nescházíš s kamarády ? Tak to je mi tě líto ( nic ve zlým ). Navíc my jsme tehdy byli kamarádi, čili žádný dotyky, natož intimnosti. Dva jedinci sedící naproti/vedle sebe, bavící se, smějící se, popíjející, co zajdou třeba i na fotbálek, jen tak pokecají před domem apod., Co je na tom špatnýho ?

Ano, i když byl s ní byli jsme v kontaktu (on byl ten aktivní, když opomenu naše stresové období - kdy já se nebránila, udělala ze sebe mrchu, která mu ublížila a on tomu samo uvěřil ). Ona o nás nevěděla - tehdy když jsme se spolu vyspali.

Ke všemu, teď jsme zase "jen" kamarádi a co jsem se před pár dny nedozvěděla ? Že mě s ním vidí, jak se líbáme na ulici, zajímavý, přitom už je několik týdnův nemocnici a naše intimnosti zcela poslední proběhly loni.

Lidi mají bujnou fantazii, někdy až moc. Ano, neberu ji, že měla strach, ale to co předvedla ona, tak za to se mi omluvil i on, sám řekl, že se mě bojí, přitom tehdy NIC nevěděla a tušit ? Že by bujná fantazie íjí, nebo druhých (opět) ? Jwjí problém, ale mohla to řešit kapánek jinak a ne jak hysterka a lhářka přes policii, úřady a nakonec se i sama shodila před sebou.

Není tady

 

#20 11. 12. 2011 19:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Kiara napsal(a):

Já jsem od něho odešla, poté co mi sdělil, že potkal dávnou lásku. Utla jsem kontakt. On ne. Nebyl týden, kdy by se mi neozval. Jako kamarád. Měsíce jsem bojovala sama se sebou a nakonec podlehla. Přeci jen jsem ho milovala. Ano, začali jsme si za jejími zády, ale nešlo jen o sex - chovali jsme se k sobě jako partneři a kolikrát trávili ve společnosti večer jen tak.
Hm ... a Ty si myslíš, že to bylo naprosto v pořádku, když měl tou dobou oficiální přítelkyni?!?

Pak se ale nesmíš čertit, když si Tě podváděná slečna někde odchytla a ... "když mě náhodou potkala, tak mi nadávala, vyhrožovala a schazovala mě" To je mazec, ona si nechtěla dát nechat líbit, že se jí za zády scházíš s přítelem ... lol MMCH co bys dělala Ty, kdybys zjistila, že se Tvůj přítel sice s bývalkou rozešel, ale scházejí se spolu a spí spolu - Ty by sis to nechala líbit?!? Asi ne, viď .... big_smile A buď ráda, že ta slečna nebyla tzv. "od rány" a že Ti místo nadávek a výhrůžek rovnou někde nedala pár přes ústa, takhle jste skončily akorát před přestupkovou komisí. Kdybys neměla máslo na hlavě a byla jsi čistá jako lilium, tak by neměli důvod Tě odsoudit a žádný trest bys nevyfásla stolt

MMCH nepochopila jsem, v jakém vztahu chceš pomoci. Jediný vztah, který mᚠje s Tvým oficiálním přítelem a v žádném jiném vztahu nejsi, protože to, že marně toužíš po svém bývalém se vztahem rozhodně nazvat nedá,- na vztah musí být vždycky dva. A Ty už jsi mluvila se svým bývalým o tom, že byste se k sobě vrátili a byli zase spolu, nebo on Ti něco podobného navrhoval, že se tak ptᚠlol?!? Jestli nemᚠsuper stoprocentní jistotu, že když se rozejdeš se svým přítelem, že budete okamžitě se svým bývalým spolu, tak na nějaké rady raději zapomeň, protože tady vskutku není, co řešit.

Aby Ti i s tím pověstným holubem na střeše neufrnkl i ten vrabec, co ho mᚠv hrsti ... stolt

Panebože, ty fakt žiješ v takýchto vzahoch? Že ti to pripadá NORMÁLNE? Mne nie... Mám pochopenie pre nejaký OKAMŽITÝ citový skrat, ale nie pre systematické obažovanie  - ktoré je mmch, ako sa aj tu ukázalo, kontraproduktívne. Človek - dokonca ani muž - nie je majetok a nedá sa "tresta" niekoho, kto si ho dovolí použi big_smile . Druhá vec je, načo je žene chlap, ktorý sa nevie rozhodnú - asi na dve veci, ale s tým nemá tá prípadná "tretia" vežmi nič spoločné.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#21 11. 12. 2011 19:32

QW13
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2011
Příspěvky: 15

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Selima napsal(a):

Kiara napsal(a):

Já jsem od něho odešla, poté co mi sdělil, že potkal dávnou lásku. Utla jsem kontakt. On ne. Nebyl týden, kdy by se mi neozval. Jako kamarád. Měsíce jsem bojovala sama se sebou a nakonec podlehla. Přeci jen jsem ho milovala. Ano, začali jsme si za jejími zády, ale nešlo jen o sex - chovali jsme se k sobě jako partneři a kolikrát trávili ve společnosti večer jen tak.
Hm ... a Ty si myslíš, že to bylo naprosto v pořádku, když měl tou dobou oficiální přítelkyni?!?

Pak se ale nesmíš čertit, když si Tě podváděná slečna někde odchytla a ... "když mě náhodou potkala, tak mi nadávala, vyhrožovala a schazovala mě" To je mazec, ona si nechtěla dát nechat líbit, že se jí za zády scházíš s přítelem ... lol MMCH co bys dělala Ty, kdybys zjistila, že se Tvůj přítel sice s bývalkou rozešel, ale scházejí se spolu a spí spolu - Ty by sis to nechala líbit?!? Asi ne, viď .... big_smile A buď ráda, že ta slečna nebyla tzv. "od rány" a že Ti místo nadávek a výhrůžek rovnou někde nedala pár přes ústa, takhle jste skončily akorát před přestupkovou komisí. Kdybys neměla máslo na hlavě a byla jsi čistá jako lilium, tak by neměli důvod Tě odsoudit a žádný trest bys nevyfásla stolt

MMCH nepochopila jsem, v jakém vztahu chceš pomoci. Jediný vztah, který mᚠje s Tvým oficiálním přítelem a v žádném jiném vztahu nejsi, protože to, že marně toužíš po svém bývalém se vztahem rozhodně nazvat nedá,- na vztah musí být vždycky dva. A Ty už jsi mluvila se svým bývalým o tom, že byste se k sobě vrátili a byli zase spolu, nebo on Ti něco podobného navrhoval, že se tak ptᚠlol?!? Jestli nemᚠsuper stoprocentní jistotu, že když se rozejdeš se svým přítelem, že budete okamžitě se svým bývalým spolu, tak na nějaké rady raději zapomeň, protože tady vskutku není, co řešit.

Aby Ti i s tím pověstným holubem na střeše neufrnkl i ten vrabec, co ho mᚠv hrsti ... stolt

Panebože, ty fakt žiješ v takýchto vzahoch? Že ti to pripadá NORMÁLNE? Mne nie... Mám pochopenie pre nejaký OKAMŽITÝ citový skrat, ale nie pre systematické obažovanie  - ktoré je mmch, ako sa aj tu ukázalo, kontraproduktívne. Človek - dokonca ani muž - nie je majetok a nedá sa "tresta" niekoho, kto si ho dovolí použi big_smile . Druhá vec je, načo je žene chlap, ktorý sa nevie rozhodnú - asi na dve veci, ale s tým nemá tá prípadná "tretia" vežmi nič spoločné.

Promin, ale psala jsem to dost jasně: vzdala jsem to a PŘIZNALA JSEM SE ke všemu co ona chtěla. Komise mě odsoudila, ač mě předtím, než mi ruply nervy a bylo mi jedno jak dopadnu, hlavně, aby byl zase klid, řekla, že na mě nic nemají. Bohužel, psychika udělala svoje.

Měsíce mi psala, nadávala mi, vyhrožovala (tehdy nic nevěděla, nespali jsme spolu, jen věděla, že jsme přátelé), když mi ujely nervy a já ji řekla, že ano, spali jsme spolu. Napsala mi sms, kde bylo, že buď od něho odejdu, a nebo vše bude řešit právník. Zastrašování ? Tak to se u mě sekla. Byla jsem nad věcí, nedala se, ale, ani ona. Tehdy jsem ji, ani (nikdy) neřekla, že se s ní chtěl rozejít, co mi o ní řekl, asi by ji to kleplo. Furt mě pomlouvala, moji rodinu, vymýšlela si - měsíce, dva, tři, půl roku v kuse. O.K, došly mi síly a já to vzdala, jemu jsem ve vzteku řekla, že má pravdu, že jsem mu ublížila atd., odešel, pohádali jsme se. Po pár dnech mi doělo, že jsem udělala chybu, začala jsem mu psát, vysvětlovala pravdu (pozdě), pak vyčítala a poprvé v životě projevila city. Odmlčel se na pár měsíců. Pak přišel, pochopil pravdu, omluvil a začal mě bránit před komisí. Bohužel pozdě. Po přečtení rozhodnutí jsme oba nevěřili vlastním očím - výmysly, blbosti, věci, které s našemu výpovědmi neměly co dělat. Chtěl se odvolat, já ne. Zaplatila jsem pokutu a tím to pro mě skončilo. Ona se s ním rozešla, a ikdyž mě kdykoli, kdekoli vidí, tak mě nenechá být. Já ji, ani nezdravím. Sám mi řekl, a se ji vyhýbám, jinak skončím pod kytičkama a on hned vedle mě.

Dík bohu, alespoň on zjistil pravdu, omluvil se mi. Naštěstí, toho si vážím.

K příteli jsem byla upřímná víc než dost, je to jeho problém. Je to tvrdý, ale je to tak.

Není tady

 

#22 11. 12. 2011 20:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Prosim tě ty se snad nescházíš s kamarády?
Pokud s někým spí, pak to není kamarádství... a jeho partnerce (je-li to skutečná partnerka - ne zas jen "někdo, s kým spí") zřejmě vadilo ne "scházení se", ale to, že jste vystupovali ve společnosti jako pár.

No, co se týče ní, ano jedna osoba znající mě i jeho a mající chu se pomstít jemu si vesele donášela, přibarvovala a lhala a ona se toho chytla. To ji neberu, ale pokud jste nezažili její výstup, tak nepochopíte.
Inu s čím kdo zachází... aneb okolo močidla chodě, nádchy neujdeš http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png - a někdo má holt to vystupování jaksi hlasitější, na tom není co chápat. I dáma se umí změnit v hokyni http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Jen nechápu, proč jsi tolik dotčena tím "donášením, přibarvováním a lhaním"? S tou "osobou" jste na přibližně stejné úrovni, co se způsobů chování týče.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#23 11. 12. 2011 21:31

nokturno
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2011
Příspěvky: 102

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Se nedivím, že to musíš psát na internet, protože vypravovat někomu tenhle ,,horor" v běžném životě ,tak si klepe na čelo....

Není tady

 

#24 14. 12. 2011 15:53

sikBerticka
♥------
Registrovaný: 6. 10. 2011
Příspěvky: 6

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

Tak s timhle nezbyva nez souhlasit:jojo:... Po precteni cele historie prispevku (ktery me zajimal z toho duvodu, ze jsem vodnar) absolutne nechapu ...hlavne proc nekdo neco takoveho vubec resi??? Moje rada QW13: vykasli se na to, zamestnej se necim uzitecnym a neres kraviny !

Není tady

 

#25 14. 12. 2011 21:56

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Vodnáři a Vodnářky sem

sikBerticka napsal(a):

... vykasli se na to, zamestnej se necim uzitecnym a neres kraviny !

tummenupp godlike tummenupp godlike tummenupp


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů