Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 12. 2011 11:24

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Strašně jsme se pohádali

Javeno - a pomůže Ti k lepším výsledků bouřlivé emoce a záchvaty vzteku?
Proto jsem psala - třeba joga - ono to není nic jednoduchého, sklidnit mysl, když si naštvaná, ale tou naštvaností stejně člověk nic nevyřeší akorát si ničí svoje zdraví.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#27 7. 12. 2011 11:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Strašně jsme se pohádali

ono to není nic jednoduchého, sklidnit mysl, když si naštvaná
Znám jednodušší způsob - otevřít okno http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Byste nevěřili, jak bleskově uklidní mysl vědomí, že právě řvete pro radost širému okolí...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#28 7. 12. 2011 12:16

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Strašně jsme se pohádali

dusička napsal(a):

helena napsal(a):

Kam strčím čumák, tam úřaduje Majkafa a školí a školí.
Klíííííd ADFko - to je určitě jen a jen pro naše dobro http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

lollollol jasně , souhlasím ale když mi někdo vadí , tak ho nečtu, dám do ignore a jede se dál ne. Proč by měl člověk držet hubu. O to nejde, ale má cenu se tady dohadovat, a říkat, že Majkafa má 19 ignorovaných? roll

Nemá, to jistě nemá. Mě ale prostě bouchly saze. kapitulation


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#29 7. 12. 2011 12:20

majkafa
Host

Re: Strašně jsme se pohádali

Je úsměvné číst rozbory počtu mých ignorací. Mít vaše starosti... smile Kdyby ve mně bouchaly saze kvůli třeba počtu ignorů uživatele xxx nebo yyyy ...  hm.
Popravdě jsem ani nevěděla, kolik jich mám, dávno mi to už nepadlo do oka.
Ale kdysi mě rozesmálo, když Pan psala něco v tom smyslu, že jak je to možné, že jich mám víc, než ona. big_smile
Nu, dík za informaci, tím jsem zjistila, že stále vedu. big_smile Prima. Jsem beran s ascendentem v beranu a mě uspokojuje být jen první nebo když ne první, tak poslední. Nic mezi tím. Mám radost. lol
offtopicdumbom

Upravil(a) majkafa (7. 12. 2011 12:28)

 

#30 7. 12. 2011 12:35

Aesha
♥♥-----
Registrovaný: 5. 12. 2011
Příspěvky: 51

Re: Strašně jsme se pohádali

Děkuji za podporu těm, kteří na mém příspěvku nevidí nic špatného, protože jsem nikomu nechtěla žádným způsobem přeci ublížit, psala jsem,  jak to cítím já a jak to běžně dělám ve svém životě (bohužel nemohu radit v případě zadlužení, to je hodně ošemetný problém a na ten jsem proto přímo nereagovala).

O seznamu ignorujících vím, protože pokud jste (opět opakuji, promiňte) někde noví, při registraci samozřejmě zákonitě jdete do nastavení a přenastavujete si svůj profil a dívate se co vás zaujalo. Proto mě spíš rozesmálo to, že nejvíc ignorovaná uživatelka mě bude rozebírat a plísnit za cosi roll až bude někdo vystudovaný v psychologii, tak poté ho budu akceptovat, ale na urážky nebo snižování mého názoru prostě reagovat nebudu. Napsala jsem jen svůj názor a byl určen pro tu, která téma zavedla, ne pro psychologa amatéra wink


Oblíbený citát:
"Orel much nechytá."

Není tady

 

#31 7. 12. 2011 12:46

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Strašně jsme se pohádali

dusička napsal(a):

Javeno - a pomůže Ti k lepším výsledků bouřlivé emoce a záchvaty vzteku?
Proto jsem psala - třeba joga - ono to není nic jednoduchého, sklidnit mysl, když si naštvaná, ale tou naštvaností stejně člověk nic nevyřeší akorát si ničí svoje zdraví.

No, možná bych byla byla klidná a vyrovnaná, a to patrně i v případě, když jsem zjistila, že si můj cho drahý zas někde půjčil, ovšem páru bych pustila stejně (já bych bez nějakýho toho popuštění páry měla spíš vředy... ale každej to máme nějak), ovšem s o to větší razancí - zvláště pak v momentě, kdy by si exekutor odnášel zařízení bytu... Fakt mě to pobavilo - se vidím jak sedím v klidu a ómmm... přičemž mám na uchu chlápka, co se pídí po svý pohledávce. big_smile Jo, to jsem vydejchávala v pravidelných intervalech a dost to pomáhalo, aby to se mnou neseklo... ale jak ten idiot (protože člověk který zadlužuje rodinu a věci neřeší, lže a td... je idiot) přišel domů, lítalo to u nás, jak na Ruzyni. Víš, zklidnění mysli mi pomáhá co se týká mých pubertálních dětí... divných sousedů... pracovních věcí... ale tohle je jinej kalibr. S řešením alá jóga bych dopadla jak munďákovi... hmm
Nevím, mám pocit, že problém tady není, že Mendy vyvolává hádky... problém je jinde a to jóga neřeší. 
Ale je to jen pocit.
Fakt jsem se ale pobavila. big_smile

Není tady

 

#32 7. 12. 2011 13:01

Isabel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 5. 2008
Příspěvky: 2522
Web

Re: Strašně jsme se pohádali

Pardon, ze sem lezu, jdu se jen zastat Majkafy big_smile Ja mam zase pocit, ze kamkoliv vlezu, vsude se navazi do Majkafy dumbom Kdykoliv jsem cetla jeji prispevky, tak mi prislo, ze to ma hlavu i patu. smile


http://lagf.lilypie.com/oWpsp2.png
http://lb2f.lilypie.com/sS4Ip2.png
http://lmtf.lilypie.com/xmqep1.png

Není tady

 

#33 7. 12. 2011 19:32

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Strašně jsme se pohádali

ADFka2 napsal(a):

Ach jo, vy toho vždycky naděláte, vosy agresivní, že vás to baví! Je mi jedno, kdo je Aeshi, na jejím příspěvku mi nepřišlo divnýho nic, spíš se mi protáhl obličej, když dorazila paní učitelka Majka a jala se zase dělat pořádek, jak to má ve zvyku. Co tady furt někoho napomínáte?!! A si každej píše jak sám dokáže a nech si z toho zakladatel/ka vlákna vezme co sám/sama chce, ne? Nebo to jako mělo vyznít tak, že pokud není někdo dost empatickej, nech drží hubu, nebo by se tazatel třeba mohl zasebevraždit??? Že já sem vůbec lezu. Kam strčím čumák, tam úřaduje Majkafa a školí a školí. Ne, není to můj problém, jak ji chápu. Ona se jinak chápat nedá. Vždycky jsem Tě, Majko, ráda četla. Ale co tady zavádíš svůj monopol a patent na rozum, jdeš mi na nervy. Co Tě k tomu pudí, že furt ostatní usměrňuješ, napomínáš, poučuješ?

Rekla si to dist ostre, ale v podstate souhlasim. Taky registruji , ze Majkafa napomina, jako kdyby byla zdejsi moderatorka.
Ja vzdycky zasnu nad jejim postojem, kdyz kritizuje, ze uz to ten dotycny driv pred par roky psal a ze to ma mit uz vyreseno. A nebo ze nekdo nemaani tuchy , tak at neradi. Ah jo.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#34 8. 12. 2011 23:28

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Strašně jsme se pohádali

sahleb napsal(a):

ADFka2 napsal(a):

Ach jo, vy toho vždycky naděláte, vosy agresivní, že vás to baví! Je mi jedno, kdo je Aeshi, na jejím příspěvku mi nepřišlo divnýho nic, spíš se mi protáhl obličej, když dorazila paní učitelka Majka a jala se zase dělat pořádek, jak to má ve zvyku. Co tady furt někoho napomínáte?!! A si každej píše jak sám dokáže a nech si z toho zakladatel/ka vlákna vezme co sám/sama chce, ne? Nebo to jako mělo vyznít tak, že pokud není někdo dost empatickej, nech drží hubu, nebo by se tazatel třeba mohl zasebevraždit??? Že já sem vůbec lezu. Kam strčím čumák, tam úřaduje Majkafa a školí a školí. Ne, není to můj problém, jak ji chápu. Ona se jinak chápat nedá. Vždycky jsem Tě, Majko, ráda četla. Ale co tady zavádíš svůj monopol a patent na rozum, jdeš mi na nervy. Co Tě k tomu pudí, že furt ostatní usměrňuješ, napomínáš, poučuješ?

Rekla si to dist ostre, ale v podstate souhlasim. Taky registruji , ze Majkafa napomina, jako kdyby byla zdejsi moderatorka.
Ja vzdycky zasnu nad jejim postojem, kdyz kritizuje, ze uz to ten dotycny driv pred par roky psal a ze to ma mit uz vyreseno. A nebo ze nekdo nemaani tuchy , tak at neradi. Ah jo.

A navíc mi neodpověděla kapitulation


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#35 9. 12. 2011 7:12

majkafa
Host

Re: Strašně jsme se pohádali

Adfko, to je teda ale donebevolající, že si dovolila neodpovědět big_smilelol

 

#36 9. 12. 2011 10:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Strašně jsme se pohádali

majkafa napsal(a):

Vím, jak se člověk cítí ve chvílích, kdy má myšlenky na konec. Bagatelizování v takové chvíli bohužel nepomáhá.

Fakt? A nie je to tak, že vieš, ako sa TY cítiš vo chvížach, keď TY mᚠmyšlienky na koniec? A čo keď sa Mendy alebo ja alebo ktokožvek iný cíti INAK? Už len preto, že má napríklad iný dôvod? Neviem síce úplne presne, čo Mendy poradi . asi len pokúsi sa trochu zmierni svoje slová a snaži sa vysvetli si hádku po vychladnutí - ale určite sa nemienim tvári, že niečo, čo napíše iný, musí by zle... Niekedy môže pomôc banalita, inokedy hlboká filozofia... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#37 9. 12. 2011 10:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Strašně jsme se pohádali

Mendy napsal(a):

Hádku vždycky vyvolám já. Neumím udržet emoce na uzdě, vylívám si na něj vztek. Dneska jsem na něj byla i sprostá. Teď je mi to líto, už jsem se mu smskou omluvila, ale zatím žádná reakce.
Tak půjdu radši spát, už jsem toho dneska pokazila dost.

Tak sa skús nauči nejako tie emócie kroti, trebárs s pomocou psychológa... Žila som s cholerikom 10 rokov a úprimne - už by som do toho nešla. na to fakt nemám nervy... Ale on bol extrém, a to ty hádam nie si... Okrem toho, vždy sa dá niečo robi, niečo zmeni, ak je vôža.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#38 9. 12. 2011 10:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Strašně jsme se pohádali

javena napsal(a):

dusička napsal(a):

Javeno - a pomůže Ti k lepším výsledků bouřlivé emoce a záchvaty vzteku?
Proto jsem psala - třeba joga - ono to není nic jednoduchého, sklidnit mysl, když si naštvaná, ale tou naštvaností stejně člověk nic nevyřeší akorát si ničí svoje zdraví.

No, možná bych byla byla klidná a vyrovnaná, a to patrně i v případě, když jsem zjistila, že si můj cho drahý zas někde půjčil, ovšem páru bych pustila stejně (já bych bez nějakýho toho popuštění páry měla spíš vředy... ale každej to máme nějak), ovšem s o to větší razancí - zvláště pak v momentě, kdy by si exekutor odnášel zařízení bytu... Fakt mě to pobavilo - se vidím jak sedím v klidu a ómmm... přičemž mám na uchu chlápka, co se pídí po svý pohledávce. big_smile Jo, to jsem vydejchávala v pravidelných intervalech a dost to pomáhalo, aby to se mnou neseklo... ale jak ten idiot (protože člověk který zadlužuje rodinu a věci neřeší, lže a td... je idiot) přišel domů, lítalo to u nás, jak na Ruzyni. Víš, zklidnění mysli mi pomáhá co se týká mých pubertálních dětí... divných sousedů... pracovních věcí... ale tohle je jinej kalibr. S řešením alá jóga bych dopadla jak munďákovi... hmm
Nevím, mám pocit, že problém tady není, že Mendy vyvolává hádky... problém je jinde a to jóga neřeší. 
Ale je to jen pocit.
Fakt jsem se ale pobavila. big_smile

A kde si vzala to o tom, že Mendin muž robí dlhy? V jej príspevku som sa nedočítala, že by to bol ON... Ak je to tak, tak pomôže skôr rozvies sa, rozís, právne zaisti, aby na mňa nepadali JEHO dlhy... a až potom jóga. big_smile A prípadne psychoterapeut.

Upravil(a) Selima (9. 12. 2011 10:12)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#39 9. 12. 2011 17:20

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Strašně jsme se pohádali

Dluhy máme společné. Jen se nám to hodně vymklo a to tak, že v podstatě vyděláváme jen na ty dluhy. Jsme blbí a za blbost se holt platí. Jen mě štve, že se kvůli tomu čim dál víc hádáme.

Není tady

 

#40 9. 12. 2011 20:51

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Strašně jsme se pohádali

Mendy napsal(a):

Dluhy máme společné. Jen se nám to hodně vymklo a to tak, že v podstatě vyděláváme jen na ty dluhy. Jsme blbí a za blbost se holt platí. Jen mě štve, že se kvůli tomu čim dál víc hádáme.

Jakou další cestu vidíš?

Není tady

 

#41 9. 12. 2011 21:21

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Strašně jsme se pohádali

Mendy napsal(a):

Dluhy máme společné. Jen se nám to hodně vymklo a to tak, že v podstatě vyděláváme jen na ty dluhy. Jsme blbí a za blbost se holt platí. Jen mě štve, že se kvůli tomu čim dál víc hádáme.

Mendy, ale vy jste ty půjčené peníze investovali do hmatatelných záležitostí - oprava baráku. Není to tak, že byste ty peníze prohráli v automatech, dělali někomu ručitele a splátky padly na vás a tak podobně. Čili splácíte svoje na vlastním, což je sice chabá útěcha, ale přece jenom lepší něco, než nic.

Podívej, jednou ty dluhy splatit prostě musíte a do té doby budete muset zatnout zuby a vydržet to. Pokud to ve vás bublá a jste oba dva ve stresu, nacvičte si nějaké techniky, jak se odreagovat - ne na tom druhém partnerovi, ale třeba na neživém předmětu, kterého není škoda big_smile Pořád lepší rozflákat nějaký starý hrnek, než se rafnout s manželem a ztěžovat si už takhle dost těžkou situaci.

Někudy ta agrese, ta bezmocnost a ten vztek prostě vyjít musí a je zbytečné, aby to odnášel ten druhý partner, který je úplně ve stejné situaci, jako já stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#42 11. 12. 2011 21:41

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Strašně jsme se pohádali

Revliba napsal(a):

Mendy napsal(a):

Dluhy máme společné. Jen se nám to hodně vymklo a to tak, že v podstatě vyděláváme jen na ty dluhy. Jsme blbí a za blbost se holt platí. Jen mě štve, že se kvůli tomu čim dál víc hádáme.

Jakou další cestu vidíš?

Pokud budeme mít oba práci a budeme zdraví, pak to bude ok. Ale pokud o práci přijdeme a to je docela možný, protože nám už podstatně snížili plat a v lednu se chystá propouštění. V tom případě to vidim hodně blbě.
Takže ta cesta povede asi k psychiatrovi. V mém případě na 100%

Není tady

 

#43 11. 12. 2011 21:52

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Strašně jsme se pohádali

majkafa napsal(a):

Ale kdysi mě rozesmálo, když Pan psala něco v tom smyslu, že jak je to možné, že jich mám víc, než ona. big_smile

No! To tedy fakt nechápu grater
Vlastně, ty jsi kdysi řekla, že tuhle hitparádu vyhraješ a koukám, že jako beran beranovitej plníš svá předsevzetí.
Ale všeho dočasu, jsem v těsném závěsu winktonguestolt

Sorry za offtopickapitulation

Upravil(a) Pandorraa (11. 12. 2011 21:53)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#44 12. 12. 2011 0:16

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Strašně jsme se pohádali

Mendy napsal(a):

Dluhy máme společné. Jen se nám to hodně vymklo a to tak, že v podstatě vyděláváme jen na ty dluhy. Jsme blbí a za blbost se holt platí. Jen mě štve, že se kvůli tomu čim dál víc hádáme.

Ahoj Mendy, tak tohle přesně znám, my níže citovaní Munďákovi jsme na tom úplně stejně jako vy. Dluhy a hádky. Je faktem, že do druhého dne to vychladne a pak spolu zase mluvíme normálně, takže doufám ,že u vás je to taky tak.


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#45 12. 12. 2011 3:22

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Strašně jsme se pohádali

Děkuji všem, kdo se drží tématu, ty, co zde chtějí jenom plkat nad hloupostmi prosím, aby si k tomu vybrali méně závažné téma - ideálně se slovem CHAT v titulku...
Díky za pochopení - nemusím snad ani dodávat, že v případě, že bude vlákno pokračovat v tomto duchu, bude bohužel uzavřeno.


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#46 12. 12. 2011 16:31

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Strašně jsme se pohádali

Rosamunda napsal(a):

Mendy napsal(a):

Dluhy máme společné. Jen se nám to hodně vymklo a to tak, že v podstatě vyděláváme jen na ty dluhy. Jsme blbí a za blbost se holt platí. Jen mě štve, že se kvůli tomu čim dál víc hádáme.

Ahoj Mendy, tak tohle přesně znám, my níže citovaní Munďákovi jsme na tom úplně stejně jako vy. Dluhy a hádky. Je faktem, že do druhého dne to vychladne a pak spolu zase mluvíme normálně, takže doufám ,že u vás je to taky tak.

Jojo, přesně tak je tomu i u nás. Jenže tyhle stupňující se hádky mě dostávají do ještě větších depresí, sráží na kolena. A přitom je to všechno zbytečný. A snad nejhorší na tom je, že je to všechno kvůli penězům roll

Není tady

 

#47 12. 12. 2011 21:08

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Strašně jsme se pohádali

Selima napsal(a):

javena napsal(a):

dusička napsal(a):

Javeno - a pomůže Ti k lepším výsledků bouřlivé emoce a záchvaty vzteku?
Proto jsem psala - třeba joga - ono to není nic jednoduchého, sklidnit mysl, když si naštvaná, ale tou naštvaností stejně člověk nic nevyřeší akorát si ničí svoje zdraví.

No, možná bych byla byla klidná a vyrovnaná, a to patrně i v případě, když jsem zjistila, že si můj cho drahý zas někde půjčil, ovšem páru bych pustila stejně (já bych bez nějakýho toho popuštění páry měla spíš vředy... ale každej to máme nějak), ovšem s o to větší razancí - zvláště pak v momentě, kdy by si exekutor odnášel zařízení bytu... Fakt mě to pobavilo - se vidím jak sedím v klidu a ómmm... přičemž mám na uchu chlápka, co se pídí po svý pohledávce. big_smile Jo, to jsem vydejchávala v pravidelných intervalech a dost to pomáhalo, aby to se mnou neseklo... ale jak ten idiot (protože člověk který zadlužuje rodinu a věci neřeší, lže a td... je idiot) přišel domů, lítalo to u nás, jak na Ruzyni. Víš, zklidnění mysli mi pomáhá co se týká mých pubertálních dětí... divných sousedů... pracovních věcí... ale tohle je jinej kalibr. S řešením alá jóga bych dopadla jak munďákovi... hmm
Nevím, mám pocit, že problém tady není, že Mendy vyvolává hádky... problém je jinde a to jóga neřeší. 
Ale je to jen pocit.
Fakt jsem se ale pobavila. big_smile

A kde si vzala to o tom, že Mendin muž robí dlhy? V jej príspevku som sa nedočítala, že by to bol ON... Ak je to tak, tak pomôže skôr rozvies sa, rozís, právne zaisti, aby na mňa nepadali JEHO dlhy... a až potom jóga. big_smile A prípadne psychoterapeut.

Sel, to je fuk, kdo udělal dluhy, tady jsou společné... ale jsou a ten tlak je stejnej nebo alespoň podobnej. hmm Cokoli se vydělá, jde na splátky, cokoli je potřeba koupit je strašný problém a pak stačí málo - jeden něco koupí dle druhého zbytečně... nikam nechoděj kultura, zábava... a už to lítá. Já tady nereagovala na Mendi, ale na dušičku. wink

Není tady

 

#48 12. 12. 2011 22:37

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Strašně jsme se pohádali

Mendy napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Mendy napsal(a):

Dluhy máme společné. Jen se nám to hodně vymklo a to tak, že v podstatě vyděláváme jen na ty dluhy. Jsme blbí a za blbost se holt platí. Jen mě štve, že se kvůli tomu čim dál víc hádáme.

Ahoj Mendy, tak tohle přesně znám, my níže citovaní Munďákovi jsme na tom úplně stejně jako vy. Dluhy a hádky. Je faktem, že do druhého dne to vychladne a pak spolu zase mluvíme normálně, takže doufám ,že u vás je to taky tak.

Jojo, přesně tak je tomu i u nás. Jenže tyhle stupňující se hádky mě dostávají do ještě větších depresí, sráží na kolena. A přitom je to všechno zbytečný. A snad nejhorší na tom je, že je to všechno kvůli penězům roll

Chvilku mi o tom vyprávěj, mě nejvíc deptá to, že nevidím konce kraje. Doufám, že už jste si tu hádku vyjasnili a doufám, že aspoň vy máte nějakou naději ty dluhy po....ý splatit. U nás to bude teda na hodně dlouho, jestli vůbec.


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#49 15. 12. 2011 16:26

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Strašně jsme se pohádali

Rosamunda napsal(a):

Mendy napsal(a):

Rosamunda napsal(a):


Ahoj Mendy, tak tohle přesně znám, my níže citovaní Munďákovi jsme na tom úplně stejně jako vy. Dluhy a hádky. Je faktem, že do druhého dne to vychladne a pak spolu zase mluvíme normálně, takže doufám ,že u vás je to taky tak.

Jojo, přesně tak je tomu i u nás. Jenže tyhle stupňující se hádky mě dostávají do ještě větších depresí, sráží na kolena. A přitom je to všechno zbytečný. A snad nejhorší na tom je, že je to všechno kvůli penězům roll

Chvilku mi o tom vyprávěj, mě nejvíc deptá to, že nevidím konce kraje. Doufám, že už jste si tu hádku vyjasnili a doufám, že aspoň vy máte nějakou naději ty dluhy po....ý splatit. U nás to bude teda na hodně dlouho, jestli vůbec.

Už u nás zase vládne pohoda, jsem ráda.
Jestli budeme mít naději dluhy splatit záleží na tom, jestli budeme mít práci. U nás je to taky ještě na dlouho - 5 let. Dlouhá doba, člověk neví co bude zítra.

Není tady

 

#50 15. 12. 2011 19:40

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Strašně jsme se pohádali

Tak to jsem ráda, že aspoň někde je naděje. Já kdybych vydělávala dost nadprůměrně, tak bych to možná splatila za 20 let. U nás už je jinak taky vše OK, všechno jsme si snad vyjasnili, takže fungujeme celkem normálně, odmyslím-li ty nervy s dluhy. Takže vám přeju pevné nervy a držím pěti, a´t vám to splácení vychází a a nedopadne někdo z vás jako já. Skončila jsem na neschopence.


Out from the dark into the light !

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů