Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 12. 2011 18:00

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Strašně jsme se pohádali

Takhle jako před chvílí  jsme se s manželem ještě nikdy nepohádali. Je mi tak zle a nemám ani komu si postěžovat. Kvůli dluhům je nᚠživot o ničem, jen lítáme z práce do práce, žijeme ve stresu a naše hádky se stupňují.
Poslední dobou se moje myšlenky točí okolo sebevraždy. Už nevim co mám dělat...

Není tady

 

#2 6. 12. 2011 18:01

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Strašně jsme se pohádali

...odjel na noční, byl moc naštvaný. Hlavně aby se mu cestou nic nepřihodilo.

Není tady

 

#3 6. 12. 2011 18:38

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Strašně jsme se pohádali

ve vyhrocených situacích a ve stresu padnou často ostrá slova, která ani nejsou myšlena vážně.
Co napsat manželovi sms, že tě to mrzí, a že si o něj dělᚠstarost..tím nic nezkazíš


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#4 6. 12. 2011 18:55

Aesha
♥♥-----
Registrovaný: 5. 12. 2011
Příspěvky: 51

Re: Strašně jsme se pohádali

To bude dobré, uvidíš a hlavně nemysli na takové pitomosti jako sebevražda, za to bys měla dostat naplácáno... dumbom šanci být naživu máme jen jednu kapitulation V případě vyhrocených situací opravdu padnou věci, které přitom ani vůbec nejsou myšleny vážně, takže je neber doslova. Všechno se nějak vyřeší a ráno moudřejší večera, nechala bych prostě "vychladnout obě strany" smile Já se s manželem taky občas chytnu (ale to je přece normální, lepší než být roky zticha a pak si jednoho dne navzájem podříznout krky:lol:), a párkrát jsme si pěkně zanadávali a když jsem se ho zeptala druhý den (když už bylo vše ok), tak mi řekl, že to rozhodně nemyslel vážně, ale jen sem ho v tu chvíli tak vyprudila (a že to my ženský pěkně umíme!), že si musel nějak ulevit lol A jak tu píší ostatní, zkus mu napsat jednu smsku, že ti to je líto, tím nic nezkazíš, ale ne abyste se po smskách hádali! To radši nepiš nic a nech to "zchladnout". dumbom

Upravil(a) Aesha (6. 12. 2011 18:59)


Oblíbený citát:
"Orel much nechytá."

Není tady

 

#5 6. 12. 2011 18:55

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Strašně jsme se pohádali

Určitě mu napiš, a se celou noc netrápíš že odjel ve zlém.  Ohledně dluhů - nemohli byste sehnat nějakého nezávislého poradce, který by vaši situaci posoudil? Nějakého "krotitele dluhů" - člověk někdy neví jaké všechny možnosti má...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#6 6. 12. 2011 19:17

majkafa
Host

Re: Strašně jsme se pohádali

Aesha napsal(a):

To bude dobré, uvidíš a hlavně nemysli na takové pitomosti jako sebevražda, za to bys měla dostat naplácáno... dumbom šanci být naživu máme jen jednu kapitulation V případě vyhrocených situací opravdu padnou věci, které přitom ani vůbec nejsou myšleny vážně, takže je neber doslova. Všechno se nějak vyřeší a ráno moudřejší večera, nechala bych prostě "vychladnout obě strany" smile Já se s manželem taky občas chytnu (ale to je přece normální, lepší než být roky zticha a pak si jednoho dne navzájem podříznout krky:lol:), a párkrát jsme si pěkně zanadávali a když jsem se ho zeptala druhý den (když už bylo vše ok), tak mi řekl, že to rozhodně nemyslel vážně, ale jen sem ho v tu chvíli tak vyprudila (a že to my ženský pěkně umíme!), že si musel nějak ulevit lol A jak tu píší ostatní, zkus mu napsat jednu smsku, že ti to je líto, tím nic nezkazíš, ale ne abyste se po smskách hádali! To radši nepiš nic a nech to "zchladnout". dumbom

Aesho, tohle může napsat jen někdo, kdo o tom vůbec nic neví. Což takhle trošku přemýšlení a empatie. Člověka v tomto rozpoložení opravdu slova "to bude dobré, nemysli na pitomosti"  akorát dostanou ještě hlouběji, než se zachází.

 

#7 6. 12. 2011 19:51

Aesha
♥♥-----
Registrovaný: 5. 12. 2011
Příspěvky: 51

Re: Strašně jsme se pohádali

m ajkafa napsal(a):

Aesha napsal(a):

To bude dobré, uvidíš a hlavně nemysli na takové pitomosti jako sebevražda, za to bys měla dostat naplácáno... dumbom šanci být naživu máme jen jednu kapitulation V případě vyhrocených situací opravdu padnou věci, které přitom ani vůbec nejsou myšleny vážně, takže je neber doslova. Všechno se nějak vyřeší a ráno moudřejší večera, nechala bych prostě "vychladnout obě strany" smile Já se s manželem taky občas chytnu (ale to je přece normální, lepší než být roky zticha a pak si jednoho dne navzájem podříznout krky:lol:), a párkrát jsme si pěkně zanadávali a když jsem se ho zeptala druhý den (když už bylo vše ok), tak mi řekl, že to rozhodně nemyslel vážně, ale jen sem ho v tu chvíli tak vyprudila (a že to my ženský pěkně umíme!), že si musel nějak ulevit lol A jak tu píší ostatní, zkus mu napsat jednu smsku, že ti to je líto, tím nic nezkazíš, ale ne abyste se po smskách hádali! To radši nepiš nic a nech to "zchladnout". dumbom

Aesho, tohle může napsat jen někdo, kdo o tom vůbec nic neví. Což takhle trošku přemýšlení a empatie. Člověka v tomto rozpoložení opravdu slova "to bude dobré, nemysli na pitomosti"  akorát dostanou ještě hlouběji, než se zachází.

Napsala jsem to jak jsem to cítila a nemyslím si, že o tom nic nevím smile A majkafo, nepatříš mezi špičku uživatelů, kteří jsou nejvíc ignorováni uživateli? Jsem tu nová, ale tebe jsem v tomto seznamu viděla na prvním místě. Nejsem tu, abych někomu ubližovala nebo se nad někoho povyšovala wink, chtěla jsem povzbudit a pomoci.

Upravil(a) Aesha (6. 12. 2011 19:55)


Oblíbený citát:
"Orel much nechytá."

Není tady

 

#8 6. 12. 2011 20:02

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Strašně jsme se pohádali

Aesha napsal(a):

m ajkafa napsal(a):

Aesha napsal(a):

To bude dobré, uvidíš a hlavně nemysli na takové pitomosti jako sebevražda, za to bys měla dostat naplácáno... dumbom šanci být naživu máme jen jednu kapitulation V případě vyhrocených situací opravdu padnou věci, které přitom ani vůbec nejsou myšleny vážně, takže je neber doslova. Všechno se nějak vyřeší a ráno moudřejší večera, nechala bych prostě "vychladnout obě strany" smile Já se s manželem taky občas chytnu (ale to je přece normální, lepší než být roky zticha a pak si jednoho dne navzájem podříznout krky:lol:), a párkrát jsme si pěkně zanadávali a když jsem se ho zeptala druhý den (když už bylo vše ok), tak mi řekl, že to rozhodně nemyslel vážně, ale jen sem ho v tu chvíli tak vyprudila (a že to my ženský pěkně umíme!), že si musel nějak ulevit lol A jak tu píší ostatní, zkus mu napsat jednu smsku, že ti to je líto, tím nic nezkazíš, ale ne abyste se po smskách hádali! To radši nepiš nic a nech to "zchladnout". dumbom

Aesho, tohle může napsat jen někdo, kdo o tom vůbec nic neví. Což takhle trošku přemýšlení a empatie. Člověka v tomto rozpoložení opravdu slova "to bude dobré, nemysli na pitomosti"  akorát dostanou ještě hlouběji, než se zachází.

Napsala jsem to jak jsem to cítila a nemyslím si, že o tom nic nevím smile A majkafo, nepatříš mezi špičku uživatelů, kteří jsou nejvíc ignorováni uživateli? Jsem tu nová, ale tebe jsem v tomto seznamu viděla na prvním místě. Nejsem tu, abych někomu ubližovala nebo se nad někoho povyšovala wink, chtěla jsem povzbudit a pomoci.

Aha Aesho....,vidíš,já vůbec nevím,kde se takový seznam hledá..va..a kde se teda hledá?

Není tady

 

#9 6. 12. 2011 20:10

Aesha
♥♥-----
Registrovaný: 5. 12. 2011
Příspěvky: 51

Re: Strašně jsme se pohádali

Revliba napsal(a):

Aesha napsal(a):

m ajkafa napsal(a):


Aesho, tohle může napsat jen někdo, kdo o tom vůbec nic neví. Což takhle trošku přemýšlení a empatie. Člověka v tomto rozpoložení opravdu slova "to bude dobré, nemysli na pitomosti"  akorát dostanou ještě hlouběji, než se zachází.

Napsala jsem to jak jsem to cítila a nemyslím si, že o tom nic nevím smile A majkafo, nepatříš mezi špičku uživatelů, kteří jsou nejvíc ignorováni uživateli? Jsem tu nová, ale tebe jsem v tomto seznamu viděla na prvním místě. Nejsem tu, abych někomu ubližovala nebo se nad někoho povyšovala wink, chtěla jsem povzbudit a pomoci.

Aha Aesho....,vidíš,já vůbec nevím,kde se takový seznam hledá..va..a kde se teda hledá?

Jdi do Nastavení = Profil menu = poté klikni na identifikace
a když sjedeš myší níže je tam tabulka "Deset nejčastěji ignorovaných uživatelů"


Oblíbený citát:
"Orel much nechytá."

Není tady

 

#10 6. 12. 2011 20:16

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Strašně jsme se pohádali

Aesha napsal(a):

Revliba napsal(a):

Aesha napsal(a):


Napsala jsem to jak jsem to cítila a nemyslím si, že o tom nic nevím smile A majkafo, nepatříš mezi špičku uživatelů, kteří jsou nejvíc ignorováni uživateli? Jsem tu nová, ale tebe jsem v tomto seznamu viděla na prvním místě. Nejsem tu, abych někomu ubližovala nebo se nad někoho povyšovala wink, chtěla jsem povzbudit a pomoci.

Aha Aesho....,vidíš,já vůbec nevím,kde se takový seznam hledá..va..a kde se teda hledá?

Jdi do Nastavení = Profil menu = poté klikni na identifikace
a když sjedeš myší níže je tam tabulka "Deset nejčastěji ignorovaných uživatelů"

Děkuji Aesho,ale snažila jsem se ti naznačit něco jiného...asi takhle..některé informace není nutné zdůrazňovat,pokud ty sama víš,co říkáš(píšeš)...jinými slovy..obranou míníš-li útok,ničeho nedosáhneš,ani dobrých rad od jiných,ani sama se nestaneš dobrým rádcem...

Není tady

 

#11 6. 12. 2011 20:17

majkafa
Host

Re: Strašně jsme se pohádali

Aesha, neřekla bych, že jsi tu nová. Možná nový nick. No nic.

Mendy, taky jsem pro, napsat mu sms. Abychom neusínali bez omluvy, bez vyřešení ... To se někdy stává, takové hádky. Důležité je to, co následuje po nich. Hodně štěstí.

 

#12 6. 12. 2011 20:20

Aesha
♥♥-----
Registrovaný: 5. 12. 2011
Příspěvky: 51

Re: Strašně jsme se pohádali

majkafa napsal(a):

Aesha, neřekla bych, že jsi tu nová. Možná nový nick. No nic.

Mendy, taky jsem pro, napsat mu sms. Abychom neusínali bez omluvy, bez vyřešení ... To se někdy stává, takové hádky. Důležité je to, co následuje po nich. Hodně štěstí.

Ale já tu jsem opravdu nová smile nicméně už chápu, proč jsi na prvním místě v oblíbenosti mezi uživateli dumbom


Oblíbený citát:
"Orel much nechytá."

Není tady

 

#13 6. 12. 2011 20:23

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Strašně jsme se pohádali

Aesho, opravdu nic ve zlém - ale tvůj příspěvek vůbec nezní jako povzbuzení, ale zní jako banalizovaní problému... to je to poslední co mendy potřebuje...  a  majkafa nepíše o ubližování nebo povyšování se, ale o empatii a to je to co tvojemu příspěvku naprosto chybí, z příspěvku mendy úplně čiší zoufalství a blafy typu "neboj to bude dobrý" když, jak píše kromě jiného, se topí v dluzích jsou trošku mimo


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#14 6. 12. 2011 20:26

majkafa
Host

Re: Strašně jsme se pohádali

Vím, jak se člověk cítí ve chvílích, kdy má myšlenky na konec. Bagatelizování v takové chvíli bohužel nepomáhá.

 

#15 6. 12. 2011 20:27

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Strašně jsme se pohádali

Aesha napsal(a):

nicméně už chápu, proč jsi na prvním místě v oblíbenosti mezi uživateli dumbom

majkafu ignoruje 19 lidí, a že je tady registrovaná už dlouho, to se může stát každému coby dup...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#16 6. 12. 2011 21:24

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Strašně jsme se pohádali

Hádku vždycky vyvolám já. Neumím udržet emoce na uzdě, vylívám si na něj vztek. Dneska jsem na něj byla i sprostá. Teď je mi to líto, už jsem se mu smskou omluvila, ale zatím žádná reakce.
Tak půjdu radši spát, už jsem toho dneska pokazila dost.

Není tady

 

#17 6. 12. 2011 21:27

Aesha
♥♥-----
Registrovaný: 5. 12. 2011
Příspěvky: 51

Re: Strašně jsme se pohádali

Mendy napsal(a):

Hádku vždycky vyvolám já. Neumím udržet emoce na uzdě, vylívám si na něj vztek. Dneska jsem na něj byla i sprostá. Teď je mi to líto, už jsem se mu smskou omluvila, ale zatím žádná reakce.
Tak půjdu radši spát, už jsem toho dneska pokazila dost.

Sice opět dostanu vylágoš od ostatních, ale ráno moudřejší večera! Pokud je teď uražený, tak ti asi ani neodepíše, prostě ho nech vychladnout, omluvíš se zítra. Držím ti moc palce. A nezlob se, pokud jsem napsala něco nevhodného, co by tě nějak urazilo smile


Oblíbený citát:
"Orel much nechytá."

Není tady

 

#18 6. 12. 2011 21:29

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Strašně jsme se pohádali

Aesha napsal(a):

majkafa napsal(a):

Aesha, neřekla bych, že jsi tu nová. Možná nový nick. No nic.

Mendy, taky jsem pro, napsat mu sms. Abychom neusínali bez omluvy, bez vyřešení ... To se někdy stává, takové hádky. Důležité je to, co následuje po nich. Hodně štěstí.

Ale já tu jsem opravdu nová smile nicméně už chápu, proč jsi na prvním místě v oblíbenosti mezi uživateli dumbom

Aesho - každýho věc, jestli si dá někoho do ignoru nebo ne. Nemusíš to tu stále opakovat. Ani to, že tu si nová. Protože můžeme Ti věřit, a nemusíme. A jestliže si tu nová, rozhlížej se, čti, ale neodsuzuj někoho, kdo píše jadrně a druhým se to nelíbí. I to se tu stává.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#19 6. 12. 2011 21:30

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Strašně jsme se pohádali

Mendy - jojo, taky si někdy říkám, kdyby člověk uměl počítat do deseti, nechat mluvit toho druhého, jak to myslí. Jenže když se derou na povrch emoce, ve vzteku se řekne cokoliv, a pak je to Tobě i druhému líto. Jen někteří chlapi to přejdou z minuty na hodinu. Ty se tu užíráš, chlap už na to nemyslí (ne všechny chlapi jsou stejný). smskou nic nezkazíš.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#20 6. 12. 2011 21:32

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Strašně jsme se pohádali

Mendy napsal(a):

Hádku vždycky vyvolám já. Neumím udržet emoce na uzdě, vylívám si na něj vztek. Dneska jsem na něj byla i sprostá. Teď je mi to líto, už jsem se mu smskou omluvila, ale zatím žádná reakce.
Tak půjdu radši spát, už jsem toho dneska pokazila dost.

První známka úspěchu, že sis to sama sobě dokázala přiznat. Co takhle nějakou jogu na zklidnění duše, místo vzteku prásknout dveřma a jít se projít. Vymysli něco, čím by si dokázala předcházet těm negativním emocím. Stejně ve vzteku nic nevyřešíš, ale to Ty víš.
Jojo , taky jsem horká hlava. dumbom


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#21 7. 12. 2011 8:44

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Strašně jsme se pohádali

dumbom tak já jsem asi jiná nebo divná... ale nevidím na příspěvku Aeshy nic hrozného... spíše nechápu to rozhořčení, které vyvolal. big_smile
Mě pobavila Dušička s jógou na zklidnění duše....  nevíme pozadí, proč má Mendy takové reakce... ale vzhledem k tomu, že jsem žila s chlapem, co udělal dluhy a tak jsme je spolu spláceli a on dělala další i přes slinty, že už to víckrát neudělá... tak musím říct, že jóga by byla to poslední, co by mi pomohlo. tongue
Jdeš do práce, vyděláváš, všechno jde na nájem a splátky, v krámě obracíš každou korunu... nejdeš do kina, divadla, protože je to zbytečné utrácení, potraviny nakupuješ tak, že obracíš kačku 3x než koupíš zas chleba a paštiku... Kdo nezažil nepochopí tu marnost a následnou radost z toho, že si zase půjčil nebo šel na pivo... wink
A rada... no už je to asi passé, ale SMS nic nezkazí... a vzhledem k tomu, že z prvního příspěvku cítím spíše ten pocit marnosti, který pak graduje do hádky... tak promluvit si s manželem o tom, jak alespoň trochu žít ve smyslumalé radosti i přes fakt, že splácíme, splácíme a splácíme....
Držím pěsti. smile

A ještě dodám, že by stálo určitě za to zajít si pokecat někam k odborníkům... kámošky jsou dobrý, ale nemají potřebný odstup. Odborník ano. hmm

Upravil(a) javena (7. 12. 2011 8:49)

Není tady

 

#22 7. 12. 2011 10:47

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Strašně jsme se pohádali

tak si jdu přečíst,jestli na Babi není něco nového zajímavého a narazím na příspěvek od Aeshi - není tu prý dlouho,ale už stačila zkouknout seznamy,hm,nemᚠpraxi třeba z STB či něčeho podobného?
Já sem chodím už několik let,ale pídit se po nějakém seznamu a ještě k tomu takovém,to mě dosud nenapadlo,že by něco takového mohlo existovat.A čtu,že tohle nezaujalo jen mě.No bylo by zajímavý,o kolik víc teď bude na chvíli tenhle seznam navštěvován-nech žije zábava,pro kterou všichnitady na toto forum chodíme.cool

Není tady

 

#23 7. 12. 2011 11:03

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Strašně jsme se pohádali

Ach jo, vy toho vždycky naděláte, vosy agresivní, že vás to baví! Je mi jedno, kdo je Aeshi, na jejím příspěvku mi nepřišlo divnýho nic, spíš se mi protáhl obličej, když dorazila paní učitelka Majka a jala se zase dělat pořádek, jak to má ve zvyku. Co tady furt někoho napomínáte?!! A si každej píše jak sám dokáže a nech si z toho zakladatel/ka vlákna vezme co sám/sama chce, ne? Nebo to jako mělo vyznít tak, že pokud není někdo dost empatickej, nech drží hubu, nebo by se tazatel třeba mohl zasebevraždit??? Že já sem vůbec lezu. Kam strčím čumák, tam úřaduje Majkafa a školí a školí. Ne, není to můj problém, jak ji chápu. Ona se jinak chápat nedá. Vždycky jsem Tě, Majko, ráda četla. Ale co tady zavádíš svůj monopol a patent na rozum, jdeš mi na nervy. Co Tě k tomu pudí, že furt ostatní usměrňuješ, napomínáš, poučuješ?


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#24 7. 12. 2011 11:16

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Strašně jsme se pohádali

Kam strčím čumák, tam úřaduje Majkafa a školí a školí.
Klíííííd ADFko - to je určitě jen a jen pro naše dobro http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#25 7. 12. 2011 11:21

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Strašně jsme se pohádali

helena napsal(a):

Kam strčím čumák, tam úřaduje Majkafa a školí a školí.
Klíííííd ADFko - to je určitě jen a jen pro naše dobro http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

lollollol jasně , souhlasím ale když mi někdo vadí , tak ho nečtu, dám do ignore a jede se dál ne. Proč by měl člověk držet hubu. O to nejde, ale má cenu se tady dohadovat, a říkat, že Majkafa má 19 ignorovaných? roll

Upravil(a) dusička (7. 12. 2011 11:22)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů