Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 14. 12. 2011 12:53

majkafa
Host

Re: Už mě to nebaví...

Já to vnímám tak, že Ivana píše stále stejně. Spíš mi to přijde jako rezignace a psaní, že není šastná a že "je jí UŽ přes 50, takže může být sama s klidným srdcem" mi moc optimistické nepřijde. Ale je fajn, že se netrápí a je většinou spokojená.
Mně je za chvilku 49 a užívám si nádherné milování a fajn život. Myslím, že ani v 70 není pozdě na lásku, když přijde.
Po rozvodu před 6 lety mi přišlo, že mi skončil svět. Nečekala jsem, že ještě může být tak hezky. smile

Upravil(a) majkafa (14. 12. 2011 12:56)

 

#27 14. 12. 2011 13:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Už mě to nebaví...

A mne pripadá zasa Ivana clekom psokojná v tom, čo žije.... a hlavne úprimná sama k sebe - a zrejme aj k druhým. tummenupp godlike


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#28 14. 12. 2011 15:23

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Už mě to nebaví...

majkafa napsal(a):

Já to vnímám tak, že Ivana píše stále stejně. Spíš mi to přijde jako rezignace a psaní, že není šastná a že "je jí UŽ přes 50, takže může být sama s klidným srdcem" mi moc optimistické nepřijde. Ale je fajn, že se netrápí a je většinou spokojená.
Mně je za chvilku 49 a užívám si nádherné milování a fajn život. Myslím, že ani v 70 není pozdě na lásku, když přijde.
Po rozvodu před 6 lety mi přišlo, že mi skončil svět. Nečekala jsem, že ještě může být tak hezky. smile

Ja Ivane fandim!
Ne kazda potrebujeme k zivotu/ke stesti chlapa.
Ja si taky radsi lehnu s knizkou nebo k televizi misto abych uspokojovala muzske potreby....vissla

Upravil(a) venuše (14. 12. 2011 15:25)

Není tady

 

#29 14. 12. 2011 16:08

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Už mě to nebaví...

Selima napsal(a):

A mne pripadá zasa Ivana clekom psokojná v tom, čo žije.... a hlavne úprimná sama k sebe - a zrejme aj k druhým. tummenupp godlike

Taky se mi zdá. A je statečná. K upřímnosti a pravdivosti je třeba značné odvahy. :godliketummenupp


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#30 14. 12. 2011 20:45

majkafa
Host

Re: Už mě to nebaví...

venuše napsal(a):

Ja Ivane fandim!
Ne kazda potrebujeme k zivotu/ke stesti chlapa.
Ja si taky radsi lehnu s knizkou nebo k televizi misto abych uspokojovala muzske potreby....vissla

Ano, já jsem nikde nepsala, že každá potřebuje k životu/štěstí chlapa. Pokud je nám hezky bez něj a jsme spokojené.
Ale Ivana mi přijde smutná. A proto píšu to, co píšu.

 

#31 14. 12. 2011 21:02

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Už mě to nebaví...

Majkafo - Ivana psala, že se někdy cítí smutná. Nikde nepíše jak je vyloženě štastná.
Ale i mě z jejího psaní přijde, že je se životem spokojená a smířená a užívá si, toho co má. Na nic si nehraje.A mmch - láska k ní může stále přijít. stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#32 14. 12. 2011 21:08

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Už mě to nebaví...

majkafa napsal(a):

....Ale Ivana mi prijde smutna...

Mne taky. Od prvni chvile, co jsem ji cetla a posleze "videla face to face"...
Ona JE SMUTNA. stolt Neco ji chybi! Mozna jenom "pochopeni a oceneni SEBE SAMA"... va kapitulation va ?
Ale mne prave ONA prijde jako ten, kterej potrebuje pouze vysvobozeni polibkem na zatylek..., a..., shodou okolnosti HO zatim nepotkala (pormin, Ivanko, jestli jsem se spletla... grater gloria rodna )
Preju Ivance, aby ten, kdo "umi ňufkat zátylky", prisel. Moc ji to preju!!! par

Upravil(a) ViktorkaM (14. 12. 2011 21:11)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#33 14. 12. 2011 21:08

majkafa
Host

Re: Už mě to nebaví...

dusičko, když si přečteš pozorně, co jsem psala, tak zjistíš, že tam bylo mimo jiné napsáno, že ani v 70 není pozdě na lásku, když přijde. winksmile

 

#34 14. 12. 2011 21:35

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Už mě to nebaví...

majkafa napsal(a):

dusičko, když si přečteš pozorně, co jsem psala, tak zjistíš, že tam bylo mimo jiné napsáno, že ani v 70 není pozdě na lásku, když přijde. winksmile

já vím wink


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#35 14. 12. 2011 22:39

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Už mě to nebaví...

Tak já jsem byla vdaná 10 let a pak jsem měla řadu partnerů na vztahy i jen na úlety a můžu říct, že nefungovalo nic .
I když jsem se snažila najít  nebo nesnažila najít , vyšlo to nastejno , nikde žádnej použitelnej chlap nebyl .   Kdybych chtěla vážnej vztah za každou cenu (měla jsem dvě malé děti) , musela bych tak strašně ustupoval a tolerovat, že jsem se na to radši vykašlala.

A pokud jde o lásku v každém věku ?? Já jsem zjistila zajímavou věc, dokud mi fungovaly hormony , tak jsem byla pořád zamilovaná do nějakýho ničemy , kterej za to nestál a dnes , když už hormony nemám , tak vidím jasnýma střízlivýma očima, že je ničema a že mi nestojí za to, abych udělala krok jeho směrem. smile smile

Z toho bohužel plyne to, že všechny ty moje lásky a touhy byl jen sexuální pud , nic víc .

Není tady

 

#36 14. 12. 2011 23:02

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Už mě to nebaví...

Tím jsem chtěla říct ..... neumím to přesně vysvětlit ......ale já si skutečně myslím, že i ty pocity smutku a pocit opuštěnosti souvisí spíš se sexuální touhou , než s reálnou  samotou . Když to napíšu naplno, ten pocit samoty u žen je touha po penisu (v podvědomí )
A taky souvisí se ZRALOSTÍ  člověka .

Od určité doby jsem začala pociovat , že jsme všichni spojení v jeden celek a člověk není nikdy sám, kolem nás je spousta bytostí a zvířat a lidí a stromů , nikdo  není oddělený , proto je absurdní  se cítít sám.

Není tady

 

#37 14. 12. 2011 23:21

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Už mě to nebaví...

maring napsal(a):

A pokud jde o lásku v každém věku ?? Já jsem zjistila zajímavou věc, dokud mi fungovaly hormony , tak jsem byla pořád zamilovaná do nějakýho ničemy , kterej za to nestál a dnes , když už hormony nemám , tak vidím jasnýma střízlivýma očima, že je ničema a že mi nestojí za to, abych udělala krok jeho směrem. smile smile

Z toho bohužel plyne to, že všechny ty moje lásky a touhy byl jen sexuální pud , nic víc .

Mam to taky tak. To se cloveku fakt ulevi, kdyz se zklidni hormony....

Není tady

 

#38 15. 12. 2011 7:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Už mě to nebaví...

big_smile To môže by pravd au vás, ale jednak Ivana práve píše, že sexuálne jej chlap nejako vežmi nechýba, a druhak - má tuším už tiež 50 rokov, takže to hormonálne "cloumanie" už asi nebude nejaké prudké... wink Niekto proste má pocit, že potrebuje chlapa aj na zdiežanie a duševné porozumenie, no... vissla
Ja by som napísala zakladatežke, ale aj Ivane a ďalším, že podža mňa je tá "potreba chlapa" rôzna v rôzynch životných fázach a v rôznom veku a základ šastia je rozozna, ČO CHCEM JA  a ČO MI PODSÚVA OKOLIE - alebo čo si ja MYSLÍM? že "by sa patrilo". Šastný to človek, ktorý pozná sám seba, svoje potreby a ide ich napĺňa.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#39 15. 12. 2011 8:23

nokturno
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2011
Příspěvky: 102

Re: Už mě to nebaví...

A pokud jde o lásku v každém věku ?? Já jsem zjistila zajímavou věc, dokud mi fungovaly hormony , tak jsem byla pořád zamilovaná do nějakýho ničemy , kterej za to nestál a dnes , když už hormony nemám , tak vidím jasnýma střízlivýma očima, že je ničema a že mi nestojí za to, abych udělala krok jeho směrem.

No, to je BONUS stáří....lollollol

Upravil(a) nokturno (15. 12. 2011 8:23)

Není tady

 

#40 15. 12. 2011 19:47

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Už mě to nebaví...

Jé, to jsem netušila, že vzbudím takový zájem o svou osobu! godlike Já to mám tak, že asi pořád miluju svého BM, asi ho budu milovat už navždy. Je mi smutno po něm, ne po "nějakém" chlapovi. A hormony mi fakt už nepracují, nahradily je AD a libido je fuč. Jsem ráda, ještě se trápit s nějakými sexuálními touhami, to by mi tak chybělo!
Neříkám, že bych nechtěla mít blízkou duši, ale jednou, když jsem si tu stěžovala, že nemůžu najít muže podle svých představ (ne na sex), tak mi Selima napsala, že vlastně hledám kamarádku. A měla pravdu! Takže já se svěřuji kamarádkám a na doprovod na výlety a kulturu mám kamarádky. Když přijdu z práce, jsem utahaná a jsem ráda, že není doma nikdo, komu bych se musela věnovat. Neuměla jsem to ani v manželství a můj ex tím hrozně trpěl. Já si zalezla s knížkou a on se cítil sám. Teď si můžu v klidu číst, koukat se na TV nebo jít spát třeba v 8 večer a bez výčitek svědomí, že se nevěnuju svému partnerovi. O víkendu, to je jiná, to bych ráda měla někoho, s kým bych mohla vyrazit ven, ale do jisté míry to saturují kamarádky.
Nezříkám se lásky, jen si myslím, že by to musela být moc velká náhoda někoho potkat, když se s nikým kromě v práci a stále stejných kamarádek, nestýkám a ještě aby mi ten člověk byl sympatický, já jemu a něco mezi námi vzniklo. Zvl᚝ když je u mě srdce jaksi stále obsazeno mým ex. Měla jsem velký problém se zamilovat už v mládí, takže první láska přišla až v 19, skoro ve 20 a od té doby jsem fakt nepotkala nikoho, kdo by se mi líbil. Jedině Adam Dalgliesh v detektivkách od P.D. Jamesové a ten jaksi neexistuje....

Upravil(a) Ivana (15. 12. 2011 19:49)

Není tady

 

#41 16. 12. 2011 1:35

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Už mě to nebaví...

Ivana napsal(a):

Natálie, taky jsem se na to vykašlala. Jsem sama už 6 let a někdy je mi smutno, ale většinou jsem spokojená. Neumím si vedle sebe představit jiného muže, než toho svého ex. Zkoušela jsem seznamku, nemůžu říct, že bych se setkala s nějakými vyslovenými exoty, snad kromě jednoho, který byl trochu zvláštní, ale prostě mi nikdo nic neříkal. Jen mám štěstí, že je mi už přes 50, takže můžu být sama s klidným srdcem, s partnerem jsem byla 27 let a byla jsem s ním šastná. Teď jsem sice ne šastná, ale většinou spokojená sama. Mám děti (sice už se odstěhovaly) a kamarádky a doma mám svatý klid a pokoj. Dělám si co chci, kdy chci, nemusím se přizpůsobovat nikomu, jen sama sobě. Mám velké štěstí, že jsem introvert a jsem ráda sama.
Ale kdybych byla mladší, tak bych možná někoho hledala, nevím. Je ale fakt, že člověk spíš na někoho narazí, když nehledá. Já měla nejvíc nabídek, když jsem byla čerstvě vdaná.
Natálie, přeju ti, a potkᚠněkoho moc fajn!

Souhlásím, ale určité záležitosti ,na které je nějaký ten partner potřeba smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#42 16. 12. 2011 9:16

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Už mě to nebaví...

určité záležitosti ,na které je nějaký ten partner potřeba
Ano? A jaké například? tongue

Upravil(a) helena (16. 12. 2011 9:17)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#43 16. 12. 2011 16:38

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Už mě to nebaví...

Kromě zplození dítěte o žádné nevím. I ten sex je možno řešit robertkem. Opravy v bytě, stěhování, malování bytu, na všechno je možné zjednat si řemeslníka. Jinak fakt nevím, k čemu ten chlap je tak nezbytný.

Není tady

 

#44 16. 12. 2011 17:00

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Už mě to nebaví...

Ivana napsal(a):

Kromě zplození dítěte o žádné nevím. I ten sex je možno řešit robertkem. Opravy v bytě, stěhování, malování bytu, na všechno je možné zjednat si řemeslníka. Jinak fakt nevím, k čemu ten chlap je tak nezbytný.

jenže k tomu potřebuju ještě objetí, líbání a dotyky. robertek mi nestačí

Není tady

 

#45 16. 12. 2011 17:45

majkafa
Host

Re: Už mě to nebaví...

agewa napsal(a):

Ivana napsal(a):

Kromě zplození dítěte o žádné nevím. I ten sex je možno řešit robertkem. Opravy v bytě, stěhování, malování bytu, na všechno je možné zjednat si řemeslníka. Jinak fakt nevím, k čemu ten chlap je tak nezbytný.

jenže k tomu potřebuju ještě objetí, líbání a dotyky. robertek mi nestačí

stolt Já taky. A ještě sdílení, trávení společného času, povídání, společný smích, pochopení, pocity beze slov a přece viditelně stejné, aspoň občasné společné "obyčejné" bytí, napojení, pocit blízkosti i tehdy, když spolu fyzicky nejsme... smile Prostě vědomí, že On tady je. stolt

 

#46 16. 12. 2011 21:01

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Už mě to nebaví...

Ivana napsal(a):

Kromě zplození dítěte o žádné nevím. I ten sex je možno řešit robertkem. Opravy v bytě, stěhování, malování bytu, na všechno je možné zjednat si řemeslníka. Jinak fakt nevím, k čemu ten chlap je tak nezbytný.

Tak jako my potřebujeme mužskou energii , kvůli rovnováze , musíme mít kolem sebe mužskou energii , takže kolegy, bratry, syny , nebo  ty milence .
Muž je křehké bezbranné zmatené stvoření, které neví kudy a většinou jde směrem , který mu ukazuje jeho penis, tím nemyslím jen za ženou ,ale cokoliv . Takže mužskou energii ano ,ale očekávat od něj logický a pochopitelný chování a dokonce se o něj opírat , je velká chyba .

Oni za to nemůžou, my je můžeme respektovat , obdivovat  , ale musíme je brát s rezervou  a počítat s jejich výkyvy  smilesmile

Není tady

 

#47 16. 12. 2011 21:34

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Už mě to nebaví...

lollollolloldumbom
maring tummenupp

Upravil(a) PetrHl (16. 12. 2011 21:35)

Není tady

 

#48 17. 12. 2011 0:29

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Už mě to nebaví...

maring napsal(a):

Tak jako my potřebujeme mužskou energii , kvůli rovnováze , musíme mít kolem sebe mužskou energii , takže kolegy, bratry, syny , nebo  ty milence .
Muž je křehké bezbranné zmatené stvoření, které neví kudy a většinou jde směrem , který mu ukazuje jeho penis, tím nemyslím jen za ženou ,ale cokoliv . Takže mužskou energii ano ,ale očekávat od něj logický a pochopitelný chování a dokonce se o něj opírat , je velká chyba .

Oni za to nemůžou, my je můžeme respektovat , obdivovat  , ale musíme je brát s rezervou  a počítat s jejich výkyvy  smilesmile

Waaaaau ...lollollol maring, tak tohle bylo sakra dobrý tummenuppgodliketummenupp

S takovouhle stručnou a výstižnou definicí mužů jsem se už dlouho nesetkala ...tummenuppstolttummenupp

Upravil(a) Kiara (17. 12. 2011 0:30)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#49 17. 12. 2011 8:00

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Už mě to nebaví...

Kiara napsal(a):

maring napsal(a):

Tak jako my potřebujeme mužskou energii , kvůli rovnováze , musíme mít kolem sebe mužskou energii , takže kolegy, bratry, syny , nebo  ty milence .
Muž je křehké bezbranné zmatené stvoření, které neví kudy a většinou jde směrem , který mu ukazuje jeho penis, tím nemyslím jen za ženou ,ale cokoliv . Takže mužskou energii ano ,ale očekávat od něj logický a pochopitelný chování a dokonce se o něj opírat , je velká chyba .

Oni za to nemůžou, my je můžeme respektovat , obdivovat  , ale musíme je brát s rezervou  a počítat s jejich výkyvy  smilesmile

Waaaaau ...lollollol maring, tak tohle bylo sakra dobrý tummenuppgodliketummenupp

S takovouhle stručnou a výstižnou definicí mužů jsem se už dlouho nesetkala ...tummenuppstolttummenupp

maring....souhlasím s Kiarou....super

a můžu potvrdit i za sebe.......přítomnost a blízkost muže.....který stojí za to, abyste udělaly krok jeho směrem....to je výhra a něco skvělého.....příští rok mám 60

a naprosto souhlasím......neočekávat oporu......mít ho jako Bonus

Není tady

 

#50 17. 12. 2011 8:46

majkafa
Host

Re: Už mě to nebaví...

Tohle je poněkud úsměvná definice muže. Leda že by byla míněna úsměvně. smile

Btw co přesně znamená - logicky pochopitelné chování? Čí logikou? Logikou ženy? big_smile Jéje, logik na světě je a všechny jsou svým způsobem logické. big_smile

Upravil(a) majkafa (17. 12. 2011 8:48)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů