|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Když se domluvíte, tak rozhodně ne.
Není tady

Kaly napsal(a):
Myslíte, že ten test otcovství bude nutný?? A kolik to tak může stát??
to záleží jen na soudci. Já měl v žalobě napsáno že to otcovství nikdo nerozporuje, že biologický otec se k tomu hlásí - a soudkyně aniž by si nás pozvala, hned nás poslala na testy. Ty stály 18 tisíc. Měla je zaplatit matka, ovšem nakonec nezaplatila, právě proto že otcovství nebylo po*né - zaplatil to stát kvůli aktivitě paní soudkyně
Není tady
Kally, nejjednodušší by bylo se vdát za budoucího tatínka prcka. Třeba jen vy dva a nějací svědci. Pak budete muset k soudu, a i když píšeš, že BM problémy dělat nebude, přeci jen to bude lítání a vysvětlování. Žalobu k soudu pak může podat kdokoliv z Vás"tří" rodičů.
Není tady