Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 12. 2011 10:00

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Axi napsal(a):

Bramborka napsal(a):

Anicko, musí to být asi docela dost nepříjemné, když do nějakého chlapíka investuješ to, co jsi investovala ty, a pořád nic kloudného z toho .....

Člověku, který na partnerské vztahy aplikuje pravidla pro účetnictví, chybí nějaká podstatná část inteligence pro vztah. Tahle pravidla v milenecké části vztahu prostě nefungují.

Bramborka napsal(a):

Proč dal přednost své nadcházející? A proč si vůbec začal románek s tebou? Proč jste se pak dali dohromady? Proč a v čem se změnil po změně zaměstnání? Proč změnil přátele, či známé? Proč se rozvádí?
Není možné, že jeho vztah k ženám je oportunistický, čistě konzumní, a že třeba v tom spočívá gró jeho charisma(tu)?

Ano, nezávislí muži, kteří svoji hodnotu neodvozují od toho, co si o nich myslí ženy, a vztah s partnerkou pro ně není ta nejdůležitější věc na světě, jsou přitažliví. A tak je to správně.

Axi:
Ano, nezávislé ženy, které svoji hodnotu neodvozují od toho, co si o nich myslí muži, a vztah s partnerem pro ně není ta nejdůležitější věc na světě, jsou přitažlivé. A tak je to správně

Není tady

 

#27 8. 12. 2011 11:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Člověku, který na partnerské vztahy aplikuje pravidla pro účetnictví, chybí nějaká podstatná část inteligence pro vztah.
Ty skutečně považuješ za vztah, dokonce milenecký, když pán oznámí
"že se mnou nechce být, jen by mu vyhovovalo, kdybych tu pořád pro něj byla, na sex, na práci, na povídání, ale ne na život"?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#28 8. 12. 2011 11:33

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Axi napsal(a):

Člověku, který na partnerské vztahy aplikuje pravidla pro účetnictví, chybí nějaká podstatná část inteligence pro vztah. Tahle pravidla v milenecké části vztahu prostě nefungují.

Kdo je aplikuje? Aplikuje je zde někdo? Nevyplývá mi to jasně z Aniččina dosavadního psaní. Možná, že jsem zmátla svou formulací v otázce.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#29 8. 12. 2011 14:28

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Axi napsal(a):

Bramborka napsal(a):

Anicko, musí to být asi docela dost nepříjemné, když do nějakého chlapíka investuješ to, co jsi investovala ty, a pořád nic kloudného z toho .....

Člověku, který na partnerské vztahy aplikuje pravidla pro účetnictví, chybí nějaká podstatná část inteligence pro vztah. Tahle pravidla v milenecké části vztahu prostě nefungují.

Axi, z diskuse vyplynulo, že Anička do milence žádné počitatelné položky neinvestovala, tudíž se na její situaci žádná pravidla o účetnictví nevztahují. To, co Anička investovala, je hodnota na peníze nepřevoditelná smile

A helena má opět pravdu - v této situaci nelze mluvit o žádném vztahu a už vůbec ne o vztahu mileneckém stolt protože milenec je Aničce v současné době ochoten nabídnout pouze shookání jednou za čas, spojené s nezávazným poklábosením a blíže nespecifikovanými pracovními povinnostmi stolt

offtopic Já si dovedu představit leccos, ale situaci, kdy by mi nabídl milenec pouze nezávazné sexování a ještě abych mu - dejme tomu - na chatě natírala plot nebo okopávala záhonky, načež by si se mnou jen tak poklábosil, jak jde život ... takovou situaci si tedy opravdu představit nedovedu va Ještě ke všemu, když mám svoji rodinu, malé dítě a moje pozornost by tedy měla logicky směřovat k zajišování blaha vlastní rodiny mad Fakt si nedovedu představit, že bych na tohle přistoupila, manželovi bych věšela bulíky na nos, že jezdím například k rodičům nebo sestře a místo toho bych pracovala, sexovala a klábosila u milence, který by mi jasně sdělil, že pro společný život se mnou nepočítá a já jsem pro něj jenom na tu práci a na to shookání ... dumbom

Upravil(a) Kiara (8. 12. 2011 14:37)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#30 8. 12. 2011 14:34

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Kiara napsal(a):

... milenec je Aničce v současné době ochoten nabídnout pouze shookání jednou za čas, spojené s nezávazným poklábosením stolt

Já bych to brala ... pokud není už ve vztahu dítě, tak se stejně ten chlap na nic jinýho nehodí smile
Což teda neplatí o Aniččce...
Anka, važ si dobrýho bydla!


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#31 8. 12. 2011 15:15

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Axi napsal(a):

PetrHl napsal(a):

Aničko, musí to být strašně těžké nevědět co chci a jít za tím tak dlouho dokud si nepo.eru celý život wink

...pravil pán, který se stále ohlíží zpět a život mu mezitím uniká mezi prsty roll

lollollol že by můj anděl strážný?

Upravil(a) PetrHl (8. 12. 2011 15:18)

Není tady

 

#32 9. 12. 2011 6:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: tak trochu zvlastni rozchod

situaci, kdy by mi nabídl milenec pouze nezávazné sexování a ještě abych mu - dejme tomu - na chatě natírala plot nebo okopávala záhonky, načež by si se mnou jen tak poklábosil, jak jde život...
Můžu mít chlapa na sex, na pokec, případně se můžu realizovat na jeho zahrádce, pokud bez některé z těchto věcí nemůžu bejt a doma nemám... ale ani v jenom případě bych ho nenazývala "milencem"... spíš (i když to zní ošklivě http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png) čímsi jako "prostředníkem" nebo "prostředkem" k dosažení toho, co pro sebe potřebuju, a už je to orgazmus nebo bio eko mrkev http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Ty dvě poslední varianty jsou jasné, k té první bych jen dodala, že pán na čistou shookačku taky není milenec, i když tak bývá zhusta nazýván (v opačné gardu platí rovněž).

Upravil(a) helena (9. 12. 2011 6:40)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#33 9. 12. 2011 7:53

nokturno
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2011
Příspěvky: 102

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Jaký šel, takovou našel. Nevedla dvě domácnosti, nevedla nic a proto se s ní do budoucnosti nepočítá. On také procitnul a zřejmě hledá ženu pro život ve dvou.

Není tady

 

#34 9. 12. 2011 8:24

majkafa
Host

Re: tak trochu zvlastni rozchod

helena napsal(a):

Ty dvě poslední varianty jsou jasné, k té první bych jen dodala, že pán na čistou shookačku taky není milenec, i když tak bývá zhusta nazýván (v opačné gardu platí rovněž).

Fíha. To jsem nevěděla.

 

#35 9. 12. 2011 8:35

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Fíha. To jsem nevěděla.
To víš - člověk se stále učí... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#36 9. 12. 2011 10:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: tak trochu zvlastni rozchod

mamba napsal(a):

Reálně si neumím představit dlouhodobé fungování ve dvou domácnostech, včetně mé časté nepřítomnosti o víkendech (výlety s milencem). Nabízejí se jen dvě možnosti, kdy by to fungovalo: Buď je manžel totální hňup, nebo si dávno žije vlastním životem a moje nepřítomnost mu vyhovuje.  A  tak či onak- obojí by pro mne bylo nepřijatelné.
Myslím si, že nás tady někdo pěkně tahá za nos

A prečo? big_smile Lebo NIEKTO by to nerobil, tak to nemôže ruobi nikto iný? Na mňa osobne by to tiež nebolo, ja som lenivá pamäta si lži a konšpirova a je mi žúto energie do toho vkladanej (a aj verná som vlastne bola asi skôr z lenivosti a pohodlnosti wink ), ale to neznamená, že to tak musí ma KAŽDÝ. Inak, pre zakladatežku: Nevidím iné riešenie, len si to odbolie, zmieri sa s tým, že "Čo bolí, to prebolí"... a pamätaj, že koniec niečoho znamená prakticky vždy začiatok niečoho iného. Či zlepšenia vzahu s manželom alebo začiaotk nejakého iného vzahu - to je už na tebe. Ale vesmír nemá rád vákuum a snaží sa ho zaplni, takže keď niekde vznikne nejaká diera, medzera, prázdnota, je tendencia zaplni ju niečím iným. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#37 9. 12. 2011 10:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: tak trochu zvlastni rozchod

helena napsal(a):

situaci, kdy by mi nabídl milenec pouze nezávazné sexování a ještě abych mu - dejme tomu - na chatě natírala plot nebo okopávala záhonky, načež by si se mnou jen tak poklábosil, jak jde život...
Můžu mít chlapa na sex, na pokec, případně se můžu realizovat na jeho zahrádce, pokud bez některé z těchto věcí nemůžu bejt a doma nemám... ale ani v jenom případě bych ho nenazývala "milencem"... spíš (i když to zní ošklivě http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png) čímsi jako "prostředníkem" nebo "prostředkem" k dosažení toho, co pro sebe potřebuju, a už je to orgazmus nebo bio eko mrkev http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Ty dvě poslední varianty jsou jasné, k té první bych jen dodala, že pán na čistou shookačku taky není milenec, i když tak bývá zhusta nazýván (v opačné gardu platí rovněž).

A koho by si teda nazvala milencom, ak nie muža, ktorý ti poskytuje telesnú rozkoš? Klábosenie a kutilstvo sú teda povedzme bonus navyše, ale...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#38 9. 12. 2011 10:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Sel, od milence očekávám právě nějaký ten "bonus navíc" - i když práce pro něj to zrovna být nemusí http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Potřebě těla bych mohla vyhovět v podstatě s kýmkoliv - asi jako pánové navštěvující příslušné podniky. Rovněž pro ně ale existuje jistý rozdíl mezi "zaměstnankyní" a milenkou.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#39 9. 12. 2011 11:43

majkafa
Host

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Nu, já to mám tak, že s milencem se miluji. Sex bych měla s libovolným pánem, abych vyhověla potřebě těla. Ale to není milování. smile
Jo, a s manželem se taky miluji, když ho miluji, a jinak s ním mám "jenom" sex. big_smile

 

#40 9. 12. 2011 11:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Nu, já to mám tak, že s milencem se miluji. Sex bych měla s libovolným pánem, abych vyhověla potřebě těla. Ale to není milování.
Vždy říkám totéž...
To Selima se podivuje, že pána poskytujícího "telesnú rozkoš" nenazývám milencem.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#41 10. 12. 2011 8:01

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: tak trochu zvlastni rozchod

helena napsal(a):

Nu, já to mám tak, že s milencem se miluji. Sex bych měla s libovolným pánem, abych vyhověla potřebě těla. Ale to není milování.
Vždy říkám totéž...
To Selima se podivuje, že pána poskytujícího "telesnú rozkoš" nenazývám milencem.

Vy jste tedy holky srandovní, obě dvě.
Jestlipak to ti vaši pánové vědí, že s nimi neshookáte, ale že se s nimi milujete a jak se to od sebe rozezná.

Upravil(a) Vějířovka (10. 12. 2011 8:05)


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#42 10. 12. 2011 8:31

majkafa
Host

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Vějířovko, rozezná se to snadno. Podle toho, co cítím.
Můj milý ví, co cítím.

 

#43 10. 12. 2011 13:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: tak trochu zvlastni rozchod

helena napsal(a):

Nu, já to mám tak, že s milencem se miluji. Sex bych měla s libovolným pánem, abych vyhověla potřebě těla. Ale to není milování.
Vždy říkám totéž...
To Selima se podivuje, že pána poskytujícího "telesnú rozkoš" nenazývám milencem.

Ja to mám inak... pán na telesnú rozkoš je milenec (s ne-milencom by asi ani tá telesná rozkoš celkom nebola), s bonusom/bonusmi to potom je priatež, frajer, partner, snúbenec - podža situácie. wink Ale ďakujem za vysvetlenie, ono je dobré ujasni pojmoslovie. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#44 10. 12. 2011 13:58

majkafa
Host

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Já doplním, samozřejmě že ne s úplně libovolným pánem.

Jo, Vějířovko, zaregistrovalas, že pro mě znamená milenec a můj milý něco jiného? winkbig_smile

 

#45 10. 12. 2011 21:58

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: tak trochu zvlastni rozchod

mamba napsal(a):

Axi napsal(a):

Bramborka napsal(a):

Anicko, musí to být asi docela dost nepříjemné, když do nějakého chlapíka investuješ to, co jsi investovala ty, a pořád nic kloudného z toho .....

Člověku, který na partnerské vztahy aplikuje pravidla pro účetnictví, chybí nějaká podstatná část inteligence pro vztah. Tahle pravidla v milenecké části vztahu prostě nefungují.

Bramborka napsal(a):

Proč dal přednost své nadcházející? A proč si vůbec začal románek s tebou? Proč jste se pak dali dohromady? Proč a v čem se změnil po změně zaměstnání? Proč změnil přátele, či známé? Proč se rozvádí?
Není možné, že jeho vztah k ženám je oportunistický, čistě konzumní, a že třeba v tom spočívá gró jeho charisma(tu)?

Ano, nezávislí muži, kteří svoji hodnotu neodvozují od toho, co si o nich myslí ženy, a vztah s partnerkou pro ně není ta nejdůležitější věc na světě, jsou přitažliví. A tak je to správně.

Axi:
Ano, nezávislé ženy, které svoji hodnotu neodvozují od toho, co si o nich myslí muži, a vztah s partnerem pro ně není ta nejdůležitější věc na světě, jsou přitažlivé. A tak je to správně

Tak to je evidentní, a co jako?


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#46 10. 12. 2011 22:01

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: tak trochu zvlastni rozchod

helena napsal(a):

Člověku, který na partnerské vztahy aplikuje pravidla pro účetnictví, chybí nějaká podstatná část inteligence pro vztah.
Ty skutečně považuješ za vztah, dokonce milenecký, když pán oznámí
"že se mnou nechce být, jen by mu vyhovovalo, kdybych tu pořád pro něj byla, na sex, na práci, na povídání, ale ne na život"?

Povídání, milování i práci za život považuju. A, pokud něco požaduju, nebo se dokonce domnívám, že mám na něco nárok (což je v milenecké části vztahu k smíchu), měl bych se nejprve podívat, co sám nabízím.smile


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#47 10. 12. 2011 22:21

majkafa
Host

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Život je přeciž každá vteřina našeho pobytu na Zemi. smile

 

#48 11. 12. 2011 6:21

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: tak trochu zvlastni rozchod

majkafa napsal(a):

Já doplním, samozřejmě že ne s úplně libovolným pánem.

Jo, Vějířovko, zaregistrovalas, že pro mě znamená milenec a můj milý něco jiného? winkbig_smile

Nejsem Vej, ale JA zaregistrovala. To ale jeste nemusi znamenat, ze ten tvuj "shook" je nejak "jinaci", nez obycejne smilstvo...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#49 11. 12. 2011 13:56

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Axi, kdybys napsal nezávislí jedinci ve smyslu muži i ženy, tak  OK.To, cos napsal původně, mi zaznělo hodně nadutě. Hlavně, že už  máme  jasno.

Není tady

 

#50 11. 12. 2011 14:53

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: tak trochu zvlastni rozchod

Selima:
Ptᚠse mě, proč si mylím, že příběh Aničky je smyšlený. Především mi dovol, abych si myslela co chci. Nicméně ti odpovím: Při  představě každodenního soužití s nic netušícím manželem,  denní péčí o dítě a domácnost si nejen psychicky, ale i technicky nedovedu představit dlouhodobé paralelní soužití s milencem, včetně výletů a vedení další domácnosti. Jednoduše proto, že to technicky není možné, ani při velké spolupráci jak manžela, tak milence.

Něco jiného je krátkodobý úlet.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů