Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#901 1. 3. 2012 10:17

Korin
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 8. 2008
Příspěvky: 801

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Já dávám Toma poslední dobou na bříško tak čtyřikrát denně, jen na pár minut ovšem. Končí to řevem nebo tím, že se přisaje k pěstičce :-) Když byl mladší, nebylo prakticky kdy ho trénovat (usínal hned po krmení), přetáčeli jsme ho jen po koupání, abych mu mohla namazat záda. Koupeme 3x týdně. K našemu nošení - nemám pocit, že by ho má náruč uklidňovala, dudlík funguje mnohem líp. Včera jsem ho dala do manduky a řval ještě víc. Nejlíp mi zabírá kombinace zavinutí do plíny a zavinovačky, k tomu dudlík a nosit nebo ještě lépe pojíždět košem přes nějaký hrb tummenupp

Upravil(a) Korin (1. 3. 2012 10:18)


http://www.eticker.co.za/tickers/umna9bmbqpf3dzax.png

http://www.eticker.co.za/tickers/61zy20bdhqdykt6j.png

Není tady

 

#902 1. 3. 2012 10:27

alexxandra
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2480

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Gall, tak to je jiná, jsem to blbě pochopila lol Jestli je to hodina za celý den, tak to je asi OK, jsem si říkala, že ležet hodinu na břiše bych ani já nedala lol lol

Já zatím musím cvičit doma, dopolední cvičení vesměs nikde není natož zumba. Chlap chodí odpoledne školit až do večera, tak mě to štve dumbom Jsem si stáhla aspoň crunch pilates, cvičím 2 x týdně, jak to vyjde a výsledky jsou super!


http://lbyf.lilypie.com/peUxp2.png

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/lmq5dLA.jpghttp://lb2m.lilypie.com/CTChp1.png

Není tady

 

#903 1. 3. 2012 15:00

Kaly
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2008
Příspěvky: 1965

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Holky jak to máte se sexem? Dodržujete, že by se v šestinedělí nemělo?? Vím, že nejspíš není ani čas.


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-295336d7541c47e580859b35566058e6.png


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-e3854670bf9a70497e74d154d28b6035.png

Není tady

 

#904 1. 3. 2012 15:01

gall
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Most
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 2510

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Alex si dobrá že se doma donutíš tummenupp taky bych měla něco dělat gloria

hele řekněte mi je možný aby tříměsíčnímu kojenci stačilo spát tři hodiny denně? va já už z té naší holky kvetu hmm už třetí den skoro nespí, ale je naložená, furt se řehtá, vydrží sama i docela, no nevím. V noc ise budí po hodině a půl, nerozumím tomu. Paradoxně nelíp spí v noci když tam nejsem, večer než jdu spát a ráno když jí kolem páté nakrmím a vojta vstává kolem 6 tak to spí třeba dneska do 9,15, někdy do 8.
už si říkám jestli třeba nechrápu a nebudím jí tím lol

Korin, pěstička v puse, to je u nás furt. Imrvére smile


Vojtík
http://www.tickerclub.com/cache/75eb15045f.png
Johanka
http://www.tickerclub.com/cache/22660ba17f.png

Není tady

 

#905 1. 3. 2012 15:51

janinka_v
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 1068

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Kaly, my sestinedeli dodrzeli, chut by i byla ale bala jsem se a docela dlouho krvacela. A s tim tvym porodem...

Gall, my to mame s Krystofem podobny, ted jsem na dve noci u nasich a mam ho vedle postele a budi on me i ja jeho. Takze jsem rada, ze ho v Budapesti mame v pokojiku.


Krystof - leden 2012

Cap nebo vrana - duben 2016

Není tady

 

#906 1. 3. 2012 18:09

gall
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Most
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 2510

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Kaly šestinedělí bych dodržela, i kvůli možné infekci, max s kondomem.


Vojtík
http://www.tickerclub.com/cache/75eb15045f.png
Johanka
http://www.tickerclub.com/cache/22660ba17f.png

Není tady

 

#907 2. 3. 2012 10:28

ifka1
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 5. 2011
Příspěvky: 180

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Ahoj,

Ivule, nejprve veliká gratulace! Asi sis to taky "pěkně" užila. Hlavně že už to máme za sebou.

Kaly, my taky dodrželi šestinedělí, i o chvili dýl, kvůli tomu šití.

Alex, gratulace k výsledkům cvičení, mě se váha konečně hnula ale jen o 0,5kg hmm stále 7,5kg zbývá, když je počasí tak chodíme na procházky 5km, ale problém je v tom, že nechodím rychle jak bych chtěla, Lukášek to brzdí, leda když jede na odrážedle, tak jsme o trochu ryhlejší. Pilates jsem si stáhla taky, ale necvičila ani jednou. butter


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb2f.lilypie.com/gihxp1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Second Birthday tickers" /></a>
<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb5f.lilypie.com/CI1Pp1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Fifth Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#908 2. 3. 2012 14:36

Kaly
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2008
Příspěvky: 1965

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Tak o váze mi ani nemluvte. Mi zůstalo deset kilo. Nemůžu se na sebe ani podívat. Ted to dostat dolů.


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-295336d7541c47e580859b35566058e6.png


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-e3854670bf9a70497e74d154d28b6035.png

Není tady

 

#909 2. 3. 2012 19:02

alexxandra
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2480

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Holky, tak abych vás trochu povzbudila, mám ještě pořád 5 kg nahoře big_smile Cvičení mi hodně zpevňuje problémové partie, hlavně břicho se krásně stáhlo. Ale potřebovala bych kardiovaskulární cvičení, abych rychleji spalovala hlavně ty tuky. Plánovala jsem si, že budu chodit dopoledne na zumbu a doplňovat to po večerech právě tím pilates. Jenže zumba na potvoru dopoledne není sad Minimálně nikde v rozumném dosahu.

Kaly, my taky dodrželi šestinedělí, už kvůli těm očistkům a tak. Mně by to nebylo příjemný už jen kvůli tomu pocitu, jinak po porodu jsem byla ok, téměř nešitá. A i jak píše Gall, můžeš dostat infekci. Ještě jsi relativně brzy po porodu, tak si odpočiň, nebo co zkusit jen mazlení wink

Gall, mně Emča právě přes den taky už málo spí. Max. po půl hodinách a pak dlouho leží vzhůru a povídá si. Minule jsem šla od doktorky a říkala si, že Emča v kočíku zase usla, tak půjdu do obchodu nakoupit. No vzbudila se mi v obchodě a řvala hlady dumbom Naštěstí jsem měla pohotově flašku s mlíkem, tak jsem jí vrazila tu flašku do kočíku mezi fusak, ona si ji přidržela a takhle jsme jely domu va lol


http://lbyf.lilypie.com/peUxp2.png

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/lmq5dLA.jpghttp://lb2m.lilypie.com/CTChp1.png

Není tady

 

#910 2. 3. 2012 19:11

gall
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Most
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 2510

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Psala Ivule, že malý má žloutenku, a je na svícení. Ona má víc jak 20 stehů venku i vevnitř dostala po revizi 7 vaků s krví a už je líp. Prcek má zlomenou klíční kost va ale hojí se to tak snad půjdou brzy dom.

no asi to nebylo moc hezký roll

Alex, jojo jsou to nespavci tongue u nás bavíc je dudlík v nemistosti a začíná si vćucal palec roll většinou teda narve celou pěst, ale občas jen palec. hmm


Vojtík
http://www.tickerclub.com/cache/75eb15045f.png
Johanka
http://www.tickerclub.com/cache/22660ba17f.png

Není tady

 

#911 2. 3. 2012 21:39

alexxandra
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2480

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Gall, pěst je u nás taky v kurzu, celou ji ocucává, moc se mi to nelíbí. Jenže dudlík jsem do ní prostě nikdy nedostala, stejně to měl Mikuláš. Já mám nedudlíkové děti. Pozor na to cucání prstů, Mikuláš to má jako zlozvyk dodnes, a to je mu šest, musíme mu zalepovat prsty náplastí, dělá to totiž podvědomě. Snad se to odbourá časem samo rock

Ivule to teda měla asi divoký, chudinka a bobíšek taky! Doufám, že se brzo uzdraví a už bude jen dobře :-)


http://lbyf.lilypie.com/peUxp2.png

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/lmq5dLA.jpghttp://lb2m.lilypie.com/CTChp1.png

Není tady

 

#912 3. 3. 2012 8:05

Kaly
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2008
Příspěvky: 1965

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Alex moje ségra si cucala palec skoro do patnácti a taky o tom nevěděla. Dělala to tak nějak automaticky.
Jinak to Ivuli lituju.


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-295336d7541c47e580859b35566058e6.png


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-e3854670bf9a70497e74d154d28b6035.png

Není tady

 

#913 3. 3. 2012 16:46

Kaly
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2008
Příspěvky: 1965

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Holky neznáte něco na škytavku?? Mates skoro po každém jídle škyta.


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-295336d7541c47e580859b35566058e6.png


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-e3854670bf9a70497e74d154d28b6035.png

Není tady

 

#914 3. 3. 2012 20:29

gall
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Most
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 2510

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Kaly dej mu ještě trochu napít, přejde ho.

Alex podle mě je to normální to cucání rukou, další stupeň vývoje, ještě hodně dlouho budou všechno poznávat hlavně pusou. S tím palcem je to ovšem jiná, to se mi taky nelíbí, naštěstí to často nedělá. Dudlík taky nechce.


Vojtík
http://www.tickerclub.com/cache/75eb15045f.png
Johanka
http://www.tickerclub.com/cache/22660ba17f.png

Není tady

 

#915 4. 3. 2012 21:43

Kacc
♥♥-----
Registrovaný: 11. 8. 2011
Příspěvky: 84

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Ahoj holky,

zdravím po delší době. Návštěvu paňmámy jsem ve zdraví přežila. S Alexem jsou dny fajnový a taky dny uplakaný a ublinkaný...prostě jak kdy. Noci jsou super - dokáže spát i 8 hodin v kuse a když ne, tak se vzbudí jednou a pak ráno. Už se kluk opravdu krásně usmívá a komunikuje i hlasově, hraje si s potvůrkama na kolotoči nad postýlkou - je s ním čím dál větší sranda big_smile
Koníčky mi pase pěkně, ale dlouho to taky nevydrží smile
Manžel mi na dlouho odjel moooc daleko, naštěstí přijela moje maminka a moc skvěle mi tady pomáhá a dělá nám společnost.
Ohledně sexu...vydržela jsem bez zhruba těch šest týdnů (bez pár dní)...prostě jsem se už cítila super a v pohodě (a taky jsem se chtěla ještě  přitulit než M odjede).

Mně u Alexe na škytavku zabírá zahřát bříško - přitulit na svoje bříško, nebo zabalit do dečky smile

Holky ve kterém týdnu jste byli s malýma na první hexe? Mně řekl doktor v 8.týdnu (v očko-knížce je 10.týden...jak je to teda?


http://lb1f.lilypie.com/qTHLp1.png

Není tady

 

#916 4. 3. 2012 22:41

janinka_v
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 1068

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Kaccc, pokud jste nemeli TBC, tak se hexa vetsinou ockuje v 9. tydnu. Pokud jako my mate Tbc, tak nejdriv  po zahojeni, tj tak kolem tretiho mesice.

My jsme zpatky z Prahy, zitra napisu vic, ted jdu padnout.


Krystof - leden 2012

Cap nebo vrana - duben 2016

Není tady

 

#917 5. 3. 2012 7:35

gall
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Most
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 2510

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

U nás se začíná na 3měsíční kontrole očkovat.

Psala Ivule že už jsou doma, ale že nemůže sedět takže nejde ani na PC. Je prý pořád chudokrevná a hodně unavená, do toho má málo mlíčka, no není se co divit sad mám pozdravovat.


Vojtík
http://www.tickerclub.com/cache/75eb15045f.png
Johanka
http://www.tickerclub.com/cache/22660ba17f.png

Není tady

 

#918 5. 3. 2012 9:16

Kaly
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2008
Příspěvky: 1965

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

No s tím sezením to znám. Mě to trvalo kolem 20 dní než jsem si na chvíli sedla. :-) A ani ted to ještě není slavné.


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-295336d7541c47e580859b35566058e6.png


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-e3854670bf9a70497e74d154d28b6035.png

Není tady

 

#919 5. 3. 2012 9:21

katerffina
♥♥♥♥---
Místo: Domažlicko
Registrovaný: 1. 3. 2011
Příspěvky: 456

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

ahoj holky, u nás začal ve středu ječet po snad hodině, což způsobilo, že ve čtvrtek jsem vstala s hučením v hlavě a silnou podrážděností...No abych to zkrátila vyústilo to jako obvykle v moji migrénu a ztrátu mlíka, takový průjem s chuchvalci hlenů ze studeného Nutrilonu (moje chyba - moje výčitky) jako bonus a další lahůdky (řvoucí pták, všude bordel, frustrace, zoufalství, sebeobviňování, pocity neschopnosti a méněcenosti)
dnes už to vypadá dobře smile, tak snad konečně vyluxuju ty hromady prachu, na které mi tu krásně svítí sluníčko smile
už zase vříská, že by? dumbomroll


Matyášhttp://lb2m.lilypie.com/eB8Rp1.png
Jakub 14
Pavel 15

Není tady

 

#920 5. 3. 2012 9:50

Korin
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 8. 2008
Příspěvky: 801

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Kacc, taky chci dítě, které spí 8 hodin smile ! My jdeme v 9 týdnech na kontrolu motorického vývoje a to už prý máme mít ujasněné, co chceme očkovat. Kromě hexy chystáme prckovi rotarix a synflorix, ale nechci to v žádném případě dávat dohromady, ani s hexou. Ranní nácvik pasení se zvrhl v prohýbání a zarputilé držení hlavy na jednu stranu sad Mám dost často pocit, že preferuje jednu stranu, nicméně ta se stejně často mění wink Katerffino, jakého máte papoucha, něco většího, afrického? Bordel a pocity neschopnosti mívám i bez migrény...


http://www.eticker.co.za/tickers/umna9bmbqpf3dzax.png

http://www.eticker.co.za/tickers/61zy20bdhqdykt6j.png

Není tady

 

#921 5. 3. 2012 10:02

janinka_v
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 1068

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Holky, jsme zpátky, Kryštof zvládnul cestu tam i zpátky na jedničku, těch pět a půl hodiny prospal s jedním krmením, jen jak byl tak dlouho v autosedačce, tak ho první noc trápilo bříško, tak jsem zvědavá na dnešní noc. Udělala jsem tam poznatek, že jsem ráda, že má vlastní pokojíček, protože první noc spal s námi v ložnici a nespali jsme všichni. My budili jeho a on nás. Takže na druhou noc putoval do obýváku a byl klid. smile Jen ty kecy příbuzenstva, že nemáme dítě v ložnici, mám pocit, že jediný, kdo nás chápe je moje máma.

Za ten týden tam udělal strašný pokrok, furt se řehní na všechno a všechny, už doráží a povídáním si vynucuje pozornost.

V sobotu jsme ho nechali na hlídání mamce na celý den a vyrazili kešovat. Po téměř roce jsem zase lezla na strom cca 10 m (s jištěním na laně) a ještě teď mě bolí všechny svaly. :-) Budu muset začít cvičit. Krásně jsem si za ten den odpočinula a vyčistila hlavu od plen a krmení. Kryštof byl spokojenej a mamka taky.

Teď zase na víkend jedeme do Debrecenu (samozřejmě kešovat), občas si připadám jak cikánská famílie, furt sbaleno a někde na cestách. Ale jsem ráda, že se nenudíme a nedřepíme doma, je to sice logisticky náročnější, ale stojí to za to.

Korin, u nás taky preferoval dost dlouho levou stranu, teď jak začíná být pohyblivější, tak jí otáčí i na druhou. Plus mu tam dávám různý hračky, zásadně na něj povídám z té druhé strany.

Taky jsme byli v Čechách u doktorky, ta ho strašně chválila, já myslela, že dostaneme sprdunk za to, že pořádně nepase atd., a on tam ukázkově pásl a ještě stihnul házet úsměvy na sestřičku. Potvora jedna mrňavá.

Kat, držím palce, ať je líp (možná zkus místo Nutrilonu něco jinýho, Kryštof mi takhle blbě kadil po Milumilu, pak jsme změnili na Bebu a je v pohodě, akorát strašně smrdí, když se pokadí).

Ivuli držím palce, ať je jí líp, Gall, pozdravuj jí. Chudák si asi musela vytrpět.


Krystof - leden 2012

Cap nebo vrana - duben 2016

Není tady

 

#922 5. 3. 2012 13:52

gall
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Most
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 2510

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Kat, jsem si říkala co je s tebou mad a mlíko už je myslíš pořád fuč nebo se skončenou migrénou je to zase v pohodě? hjarta
a pocity marnosti a bezmocnosti mám taky roll

Korin, taky mi dítě spí max 3 hodiny v kuse v noci, přes den po půl hodinách dumbom
a s tím očkováním, já myslela že rotaviry se můžou očkovat jenom do tří týdnu? to je asi blbost co gloria
Jani super že jste to zvládli i sis odpočinula, to je paráda tummenupp super že mám mamku takovou akční, že si troufla mít celý den mimino tummenupp tummenupp


Vojtík
http://www.tickerclub.com/cache/75eb15045f.png
Johanka
http://www.tickerclub.com/cache/22660ba17f.png

Není tady

 

#923 5. 3. 2012 20:21

katerffina
♥♥♥♥---
Místo: Domažlicko
Registrovaný: 1. 3. 2011
Příspěvky: 456

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Gall hjarta, nee, s kojením nekončím, u mě je to docela normální, že chvíli mám víc a zamrazuju a najednou nic. Tak holt zase piju kojočaj a odstříkávám, no. Ty toho taky moc nenaspíš, co? Já to měla teď ty tři noci a dny, plus teda srcedrásající řev, jen co otevřel oči, asi nová image cool dudlik, a mám z toho úplně vymleto. Jsem na všechny, kromě Matesa, úplně po*ná. Nejvíc na manžela. Že jsem tu sama, že chodí do práce, že na sebe nemáme čas, že brzo vstává, že chodí brzo spát, že si jezdí kam chce a tak.....dumbom Já myslela, že jsem si to odbyla zamlada, v prvním manželství, že už jsem nad věcí. A - houbeles! Tak já si jedněma dětma zkazím mládí a dalším dítětem stáří......dumbomlol

Korin, máme senegalskýho debiliuse. Řve kdykoli vrznou dveře a hlavně když Mates usne. Chudák, co si asi myslí? Než se narodil Matyáš, tak to byl roztomilounký křiklounek a teď mu syčivě nadávám už od sedmi od rána, dneska jsem ho dokonce šťouchla takovou silikonovou mašlovačkou rollrodna

Jani, závidím!!

Abych vás potěšila, mám stále skoro 7kg nahoře, jediné co mi zabírá je cvičení a na to musím mít energii a tu momentálně nemám. Zítra se zase pokusím doplahočit na tu Zumbu, třeba mi to zvedne náladu. Ale pochybuju.

Upravil(a) katerffina (5. 3. 2012 20:23)


Matyášhttp://lb2m.lilypie.com/eB8Rp1.png
Jakub 14
Pavel 15

Není tady

 

#924 5. 3. 2012 20:29

Korin
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 8. 2008
Příspěvky: 801

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Janinko, nejsi tu sama kačerka smile Ovšem stromy nechávám manželovi (těch 10 m byla čtyřka?), kamarádi mě nasazují do plazivek a vodních toků big_smile S malým jsme kešovat ještě nebyli sad
Poslední týden bylo naše prevítě v noci skoro vzorné, na první zátah vydrželo bez potravy i něco přes 4 hodiny (netvrdím, že spal celou dobu), ale s postupem noci jede v tříhodinovkách a kratších... Přes den jak kdy. Snažím se nekrmit častěji než po 2,5 h ale někdy vyměknu.
Očkování proti rotavirům se dle mé dr. musí zahájit do 16 t a ukončit do 24 t.
Ach jo, řev.


http://www.eticker.co.za/tickers/umna9bmbqpf3dzax.png

http://www.eticker.co.za/tickers/61zy20bdhqdykt6j.png

Není tady

 

#925 5. 3. 2012 20:33

Korin
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 8. 2008
Příspěvky: 801

Re: CHAT: Zimňátka 11/12 č. 2

Senegalce máme v rodině ;-) Umí jedno sprosté slovo, několik mobilních melodií (monofonních big_smile ) a spoustu skřeků. Taky vím, že je zvukově nejčilejší, když je člověk po noční dumbom


http://www.eticker.co.za/tickers/umna9bmbqpf3dzax.png

http://www.eticker.co.za/tickers/61zy20bdhqdykt6j.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů