Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 11. 2011 20:39

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Spokojenost s mobilním operátorem?

Ráda bych se vás zeptala, jak jste spokojeni se svým mobilním operátorem?
Já jsem již několik let u vodafonu, mám tarif 350 nabito, v rámci tohoto paušálu mám 70 volných minut, když to podělím, výjde mi 5,-Kč za minutu volání, což mi až tak výhodné nepříjde dumbom
Přemýšlím o přechodu na dobíjení, tam výjde minuta volání 3,-Kč, anebo zvolit úplně  jiného operátora?
Tak by mě zajímalo jak jste na tom vy? Jestli máte něco výhodnějšího?

Není tady

 

#2 20. 11. 2011 20:42

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

Lena01 napsal(a):

Ráda bych se vás zeptala, jak jste spokojeni se svým mobilním operátorem?
Já jsem již několik let u vodafonu, mám tarif 350 nabito, v rámci tohoto paušálu mám 70 volných minut, když to podělím, výjde mi 5,-Kč za minutu volání, což mi až tak výhodné nepříjde dumbom
Přemýšlím o přechodu na dobíjení, tam výjde minuta volání 3,-Kč, anebo zvolit úplně  jiného operátora?
Tak by mě zajímalo jak jste na tom vy? Jestli máte něco výhodnějšího?

já mám také Vodafone a vyhovuje mi to. Při dobíjení sice platíš míň za volání,ale sms je dražší a já víc píšu..
Mamka má O2,ale zase je to podmíněné smlouvou na 2 roky..


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#3 20. 11. 2011 20:51

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

Ono je to hrozně individuání, někdo víc píše, někdo víc volá... ale příjde mi opravu za minutu volání 5,-Kč hodně... smlouva na 2 roky by mi nevadila, u vodafonu jsem asi 7 let..
A jak to má mamka u O2?

Není tady

 

#4 20. 11. 2011 21:20

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

http://www.o2.cz/osobni/mobilni-tarify/

má 300min a platí 900Kč..ale to mi přijde dost..chápu to třeba pro firmu, ale ona volá kolikrát jen proto, aby jí to nepropadlo..vyhozené prachy


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#5 21. 11. 2011 3:23

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

Já mám Vodafone, paušál za 260 měsíčně, tři čísla neomezeně, volám a píšu jen na tyhle čísla.
Pak mám T-mobile, tam mám Mých 5, což nevyužiju, protože nemám pět lidí s T-mobilem. Z toho volám a píšu sms ostatním. Utratím hodně a přemýšlím, jak to udělat s tím T-mob. Oni těch paušálních tarifů moc na výběr nemají. A nejsem s T-mob.spokojená, ani omylem.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#6 21. 11. 2011 9:15

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

já jsem s Vodafonem spokojená hodně. Ted má nově paušál za 1490,- tj. neomezený včetně přenosu dat a sms. Takže platím tuhle sumičku a volám a internetuju si kdy si vzpomenu komu si vzpomenu a všichni kolegové a rodina si ode mne volají a vyřizují všechny úřady a pod. Konečně se nestresuju a za to těch pár stovek stojí. Je fakt, že víc telefonuju, protože mě nic neomezuje a ještě ušetřím, dřív jsem měla co dělat vejít se do 3 tisíc.

Upravil(a) xxxx (21. 11. 2011 9:16)


dum spiro spero

Není tady

 

#7 21. 11. 2011 9:39

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

Ježíši, já když se blížím s účtem k tisícovce, tak na mě jdou mrákoty... většinou se vejdu do šesti kil... Mám T-mobile, spokojenost nic moc...
Já tedy mobil používám jen na neodkladné věci - děti a tak... většinou píšu SMS, jinak blafu přes skype a pod... takže mi štve, že platím hodně. hmm

Není tady

 

#8 21. 11. 2011 9:55

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

No tak já když se blížím k pětistovce tak šílím dumbom
Dříve mobily nebyly a žili jsme, ale teď je jiná doba... ale když to slyším, že v zahraničí to mají levnější, tak mně to štve...

Není tady

 

#9 21. 11. 2011 10:08

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

T-mobil , mých 5, paušál za 500Kč  a jsem spokojená

Není tady

 

#10 21. 11. 2011 14:38

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

javena napsal(a):

Ježíši, já když se blížím s účtem k tisícovce, tak na mě jdou mrákoty... většinou se vejdu do šesti kil... Mám T-mobile, spokojenost nic moc...
Já tedy mobil používám jen na neodkladné věci - děti a tak... většinou píšu SMS, jinak blafu přes skype a pod... takže mi štve, že platím hodně. hmm

my platíme se synem kolem 600 dohromady na jeden účet..on má u Vodafonu nějaký studenstký tarif..platí asi 96 kč paušál a má 20 min. volání, sms je za 1kč...já mám 250Kč tarif a 50 volných min. a sms taky za 1Kč.
O změně neuvažuji..


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#11 21. 11. 2011 15:07

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

Lena01 napsal(a):

No tak já když se blížím k pětistovce tak šílím dumbom
Dříve mobily nebyly a žili jsme, ale teď je jiná doba... ale když to slyším, že v zahraničí to mají levnější, tak mně to štve...

V zahraničí,konkrétně v rakousku to mají tak nějak podobně jako já u nás,jelikož jsem jako korporátní zákazník - pracuji jako osvč pro firmu,která má smlouvu s O2,takže: za měsíční paušál 180,-Kč mám 220 volných minut,to samo mohu mít i na další 3 sim karty,využívám tak 2 a to pro kluky,faktura přijde vždy jedna.SMS jsou za 1,50Kč.

Za celou fa pro nás 3 za volných 660 min+dalších provolaných platím kolem 600,-/měs.

Klasicky tak provolám cca kolem 500min a platím tak jen za svůj účet necelé 300,-Kč.Za minutu volání po provolání volných minut pak platím např. i jen 0,25Kč - to když volám dětem či mezi prac.kolegy,pak se taky ceny za min.liší i dle toho jestli jde o víkend,špičku.

No a kluci mají nařízeno provolat těch 220min,což se jim už téměř daří.Takže volají místo psaní smsek.

tonguesmilesmile

Není tady

 

#12 21. 11. 2011 15:17

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

aprill napsal(a):

T-mobil , mých 5, paušál za 500Kč  a jsem spokojená

Souhlas. Občas přelezu, ale ne nijak extrémně.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#13 23. 11. 2011 9:01

Kamchinka
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 194

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

Mám t-mobile, pausal 500hit, a dobry. spokojena. Leno, zkus zmenit zatim jen tarif u vodafonu.
mnohdy ty zastaraly pausaly jsou dost nevyhodny.

Není tady

 

#14 3. 1. 2012 23:07

Georg
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 12. 2011
Příspěvky: 169

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

Jsem u O2 absolutně nespokojen s cenovou nabídkou. Co nejdříve přecházím na T-mobile.

Není tady

 

#15 8. 1. 2012 16:05

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

Vodafone...790kč a 500min zdarma+100sms . Jsem naprosto spokojená

Není tady

 

#16 8. 1. 2012 19:59

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

xxxx napsal(a):

já jsem s Vodafonem spokojená hodně. Ted má nově paušál za 1490,- tj. neomezený včetně přenosu dat a sms ..... Je fakt, že víc telefonuju, protože mě nic neomezuje a ještě ušetřím, dřív jsem měla co dělat vejít se do 3 tisíc.

Jak je vidět, každý to máme jiné. My máme doma internet za 300,- (v práci jsme na internetu celou dobu, a tak internet na mobilu nepotřebujeme. Proto ani nepotřebujeme chytrý telefon) a tak se mi  paušál za 200,- od T-mobile zdá zbytečně drahý! Většinou toho zas až tolik neprovolám. Prostě nemám důvod. Lidi, kteří prokecají celou cestu hromadnou dopravou mě štvou. dumbom
Nebaví mě je celou cestu poslouchat. Bohužel si to však musím nechat líbit...  sad

Není tady

 

#17 8. 1. 2012 21:14

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Spokojenost s mobilním operátorem?

O2 , pevná i mobil...
Drahý, nespolehlivý (vypnou linku na 2 dny a ani se neomluvěj, u mobilu vypadává signál)
Ale zase mně bavěj na zákaznický lince:
Nedávno jsem něco vyřizovala s operátorkou na O2 ohledně faktur a ta slečna při našem hovoru povídá : jak si tady prohlížím vᚠúčet, vy platíte poměrné vysoké částky, víte to? lol


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů