Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 11. 2011 18:28

poupatko81
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2011
Příspěvky: 7

Pochybnosti před svatbou

Měla některá z vás pochybnosti před svatbou o tom, zda je ten vᚠnastávající ten pravý a zda děláte dobře? Najednou se mi před očima promítá celý můj dosavadní život. Již dlouho jsem na tento okamžik čekala a těšila se ale teď jsem na rozpacích...

Není tady

 

#2 20. 11. 2011 18:31

nokturno
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2011
Příspěvky: 102

Re: Pochybnosti před svatbou

......bohužel, intuice byla pravdivá....butter

Upravil(a) nokturno (20. 11. 2011 18:32)

Není tady

 

#3 20. 11. 2011 19:04

majkafa
Host

Re: Pochybnosti před svatbou

Poslouchej svou intuici. Já jsem ji neposlouchala.
Vdávala jsem se těhotná. Bála jsem se života s mým bývalým manželem, cítila jsem, že se na něj nebudu moct spolehnout, že mi nebude oporou. Má intuice byla pravdivá.

Upravil(a) majkafa (20. 11. 2011 19:06)

 

#4 20. 11. 2011 20:02

poupatko81
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2011
Příspěvky: 7

Re: Pochybnosti před svatbou

majkafa napsal(a):

Poslouchej svou intuici. Já jsem ji neposlouchala.
Vdávala jsem se těhotná. Bála jsem se života s mým bývalým manželem, cítila jsem, že se na něj nebudu moct spolehnout, že mi nebude oporou. Má intuice byla pravdivá.

Majkafo, díky za názor. Mrzí mě, že Ti to nedopadlo s manželem dobře. Já si na přítele nemůžu v žádném ohledu zatím stěžovat, mám v něm oporu a můžu se na něj vždy spolehnout a vím, že mi pomůže. Já si spíš rekapituluji svůj dosavadní život, vybavují se mi různé vzpomínky až do detailů. Možná se té zásadní změny v mém životě bojím a proto takto přemýšlím, třeba to k tomu trochu patří.....

Není tady

 

#5 20. 11. 2011 20:06

majkafa
Host

Re: Pochybnosti před svatbou

Já ti nevím, poupátko. Možná to je u tebe něco jiného, ale pochybnosti jsou pochybnosti.
Teď mám lásku, muže, se kterým se nebojím. S jistotou vím, že s ním bych se nebála vykročit do života a neměla bych pochybnosti jako tenkrát. Ale kdoví, možná je to i věkem. I když, já se vdávala ve 22. Byli jsme spolu 22 let, než jsme se rozvedli. Tobě je asi víc, jestli je 81 rok narození. To už není takové nezkušené mládí...
Ale tímhle si bohužel musíme projít každý sám a ty si stejně udělᚠto, co budeš muset. Hodně štěstí.

Upravil(a) majkafa (20. 11. 2011 20:07)

 

#6 20. 11. 2011 20:12

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Pochybnosti před svatbou

Poupátko a není to jenom strach z neznámého, ze změny?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#7 20. 11. 2011 20:27

poupatko81
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2011
Příspěvky: 7

Re: Pochybnosti před svatbou

majkafa napsal(a):

Já ti nevím, poupátko. Možná to je u tebe něco jiného, ale pochybnosti jsou pochybnosti.
Teď mám lásku, muže, se kterým se nebojím. S jistotou vím, že s ním bych se nebála vykročit do života a neměla bych pochybnosti jako tenkrát. Ale kdoví, možná je to i věkem. I když, já se vdávala ve 22. Byli jsme spolu 22 let, než jsme se rozvedli. Tobě je asi víc, jestli je 81 rok narození. To už není takové nezkušené mládí...
Ale tímhle si bohužel musíme projít každý sám a ty si stejně udělᚠto, co budeš muset. Hodně štěstí.

Ano, 81 je můj rok narození. Moc děkuji Majkafo za přáníčko smile, snad to vyjde!

Není tady

 

#8 20. 11. 2011 20:29

poupatko81
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2011
Příspěvky: 7

Re: Pochybnosti před svatbou

Bety napsal(a):

Poupátko a není to jenom strach z neznámého, ze změny?

Bety, já doufám, že je to tak jak píšeš a že se za tím neskrývá nic jiného.

Není tady

 

#9 20. 11. 2011 20:32

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Pochybnosti před svatbou

Víš hodně lidí si naopak bylo jistých, že to vyjde a krachlo to... každopádně teď budete na všechno dva. Přeji ti aby to vyšlo!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#10 20. 11. 2011 20:40

poupatko81
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2011
Příspěvky: 7

Re: Pochybnosti před svatbou

Bety napsal(a):

Víš hodně lidí si naopak bylo jistých, že to vyjde a krachlo to... každopádně teď budete na všechno dva. Přeji ti aby to vyšlo!

děkuji pussa

Není tady

 

#11 20. 11. 2011 21:08

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Pochybnosti před svatbou

Tady se dnes někdo díval na "Čtyři svatby a jeden pohřeb" wink
Vdávala jsem se taky těhotná, nepřemýšlela jsem nad tím, jestli je to ten pravý nebo ne.
Nakonec nebyl, rozvedli jsme se. Myslela jsem si, že nám manželství vydrží až do smrti... jaká naivita!
Ale být tebou jdu do toho, no když to nevýjde, tak se rozvedeš smile
Hodně štěstí!!!

Není tady

 

#12 20. 11. 2011 21:13

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Pochybnosti před svatbou

Poupátko - já bych možná i řekla, že to nejsou pochybnosti, jestli si ho vzít za manžela nebo ne.
Ale spíš to, že je to velká změna v životě. Změna příjmení, už nebudeš svobodná, ale vdaná. Je to velký krok. Jak říká vála moje babička - manželství je jako sázka do loterie. stolt
Hodně štěstí Ti přeju. pussa


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#13 21. 11. 2011 7:37

poupatko81
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2011
Příspěvky: 7

Re: Pochybnosti před svatbou

dusička napsal(a):

Poupátko - já bych možná i řekla, že to nejsou pochybnosti, jestli si ho vzít za manžela nebo ne.
Ale spíš to, že je to velká změna v životě. Změna příjmení, už nebudeš svobodná, ale vdaná. Je to velký krok. Jak říká vála moje babička - manželství je jako sázka do loterie. stolt
Hodně štěstí Ti přeju. pussa

Mooc děkuji dusičko za přáníčko pussa

Není tady

 

#14 21. 11. 2011 7:39

poupatko81
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2011
Příspěvky: 7

Re: Pochybnosti před svatbou

Lena01 napsal(a):

Tady se dnes někdo díval na "Čtyři svatby a jeden pohřeb" wink
Vdávala jsem se taky těhotná, nepřemýšlela jsem nad tím, jestli je to ten pravý nebo ne.
Nakonec nebyl, rozvedli jsme se. Myslela jsem si, že nám manželství vydrží až do smrti... jaká naivita!
Ale být tebou jdu do toho, no když to nevýjde, tak se rozvedeš smile
Hodně štěstí!!!

tummenupp děkuji Leno, určitě do toho půjdu smile

Není tady

 

#15 21. 11. 2011 8:59

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Pochybnosti před svatbou

majkafa napsal(a):

Poslouchej svou intuici. Já jsem ji neposlouchala.
Vdávala jsem se těhotná. Bála jsem se života s mým bývalým manželem, cítila jsem, že se na něj nebudu moct spolehnout, že mi nebude oporou. Má intuice byla pravdivá.

Mela jsem to taky tak jako Majka, intuice nezklamala,ale i tak,ze jsem to vedela, jsem s nim chtela prozit alespon par let zivota.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#16 3. 12. 2011 19:32

Poppy10
♥♥-----
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 28. 6. 2009
Příspěvky: 30

Re: Pochybnosti před svatbou

ja myslim, ze je jedno zda vam intuice neco napovida ci ne.Spis je dulezita pritomnost.Tim chci rict, pokud mas pochybnosti o svym vyvolenym,v tom ohledu zda mas v nem oporu zda si rozumite atd.tak jit do svatby by asi byl tezkej omyl,ale pokud v dulezitych vecech pochybnost neni tak proc do toho nejit.Clovek stejne do budoucna nevidi a ono to muze klapat pouze 10let,anebo klidne  i 30let..Laska az do smrti stejne neexistuje,to sem si myslela mozna tak v 16.Clovek si ma uzivat to krasny co je prave ted.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů