Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#776 19. 12. 2011 20:18

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

dusička napsal(a):

a jo Rejko rodna
já to brala podle písně ročník sedmdesát a husákovy děti - nepočítala a nezkoumala jsem to dopodrobna. wink

Dušičko,já taky nezkoumala,ale jednou jsem manželovi taky řekla něco v tom smyslu,že nejsem Husákovo dítě,páč jsem dítě svých rodičů a on mi na to odpověděl,že jsem se stejně narodila za Svodody,tak a si z toho nedělám těžkou hlavu....dumbom a teď se mi to vybavilo a musela jsem se podělit....pussa


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#777 19. 12. 2011 20:21

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

majkafa napsal(a):

ViktorkaM napsal(a):

holcina napsal(a):

...nevím jaké změny udělal Pilip v MŠ za změny, proto se ptám

No proste ho zprasil. Prisel do skolstvi tusim se vzdelanim ekonomickeho smeru, o vyuce pravdepodobne vedel jen podle svych vlastnich studii... zacal zavadet takove nesmysly, ktere kdyz jsem videla, ze opravdu vstoupi v platnost, odesla jsem. Mnoha z jeho opatreni se po kratke dobe zas rusily, ale jeho zasah byl startem devastace skolstvi. Nelituju, ze jsem odesla, protoze na takovem humbuku jsem se podilet nechtela. Kdybych zustala, vyrazili by mne za protesty...

Nu, jestli jsi učila v mateřské školce, to o školství věru moc nebylo...

Mateřské školy patří pod MŠMT.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#778 19. 12. 2011 20:26

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Bramborko, já vím. Psala jsem - MOC nebylo. Dělala jsem na Obecním úřadě a měli jsme vesnickou školku. Vím, jak se financují školky.

 

#779 19. 12. 2011 20:28

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

dusička napsal(a):

Viktorko - to je na ban, co si ted napsala v posledním příspěvku

zadej o nej


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#780 19. 12. 2011 20:29

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

majkafa napsal(a):

Bramborko, já vím. Psala jsem - MOC nebylo. Dělala jsem na Obecním úřadě a měli jsme vesnickou školku. Vím, jak se financují školky.

Nejen financují, i řídí. Takže chápu, že Viktorku mohl ministr Pilip otrávit a mohla odejít, aniž by byla vyhozena......
Škoda jen, že neuvádí, co ji nejvíc štvalo. Zajímalo by mě to.
Ačkoli, pokud byla ostentativní Svědkyní Jehovovou (a nevím, lze-li být jinou), asi musela narazit.
Narazila by i na mě, byla-li bych matkou její svěřenkyně. tongue

Upravil(a) Bramborka (19. 12. 2011 20:32)


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#781 19. 12. 2011 20:30

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Viky - já tu nejsem od toho, abych žádala moderátory o ban.
Napsala jsem Ti to proto, protože se mi Tvůj urážející příspěvek nelíbil.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#782 19. 12. 2011 20:32

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Bramborka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Bramborko, já vím. Psala jsem - MOC nebylo. Dělala jsem na Obecním úřadě a měli jsme vesnickou školku. Vím, jak se financují školky.

Nejen financují, i řídí. Takže chápu, že Viktorku mohl ministr Pilip otrávit a mohla odejít, aniž by byla vyhozena......
Škoda jen, že neuvádí, co ji nejvíc štvalo. Zajímalo by mě to.

Bramborko, nemᚠevidentně přehled, co kdo financuje. Mýlíš se. Provoz financuje třeba v našem případě obec. Mzdy financuje ministerstvo.

 

#783 19. 12. 2011 20:34

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

majkafa napsal(a):

Bramborka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Bramborko, já vím. Psala jsem - MOC nebylo. Dělala jsem na Obecním úřadě a měli jsme vesnickou školku. Vím, jak se financují školky.

Nejen financují, i řídí. Takže chápu, že Viktorku mohl ministr Pilip otrávit a mohla odejít, aniž by byla vyhozena......
Škoda jen, že neuvádí, co ji nejvíc štvalo. Zajímalo by mě to.

Bramborko, nemᚠevidentně přehled, co kdo financuje. Mýlíš se. Provoz financuje třeba v našem případě obec. Mzdy financuje ministerstvo.

Nemám přehled, to vím. Přesto - mzdy jsou rovněž peníze wink.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#784 19. 12. 2011 20:35

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

viktorko, proč mi neodpovíš co konkrétně tě dohnalo k odchodu ze školství?

Není tady

 

#785 19. 12. 2011 20:37

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

dekuji

za zajem

otazky musim nacist v linku...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#786 19. 12. 2011 20:39

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Bramborko, mzdy jsou jen malá část nákladů. Větší je budova, kde školka je, teplo, voda atd.atd.atd.
Ale tohle je mimo téma. V každém případě ministerstvo do "osnov" školek nezasahuje a neřídí je tak, jako řídí všechny stupně škol a to jsem měla na mysli. Ve školce mají dobré učitelky poměrně velkou samostatnost pro práci s dětmi.

 

#787 19. 12. 2011 20:40

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Dcerka mi psala před chvílí, že uvažují o tom, že se půjdou poklonit panu prezidentovi i s vnoučkem. Moc mile mě překvapila.

 

#788 19. 12. 2011 20:41

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

dusička napsal(a):

Viktorko - to je na ban, co si ted napsala v posledním příspěvku

Žádej o něj!!!


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#789 19. 12. 2011 20:43

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

majkafa napsal(a):

Viktorko, to je na ban.

Žádej o něj, podruhé...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#790 19. 12. 2011 20:45

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Odpovim. Az bude vhodny cas...

holcina napsal(a):

viktorko, proč mi neodpovíš co konkrétně tě dohnalo k odchodu ze školství?


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#791 19. 12. 2011 20:55

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Vážení diskutující, opravdu jen zírám, co někteří jsou schopni napsat. Nikdo nikoho nenutí, aby uctíval pana Václava Havla, je to každého věc, ale je základní pravidlo lidské slušnosti se neotírat o někoho, kdo právě zemřel, stejně tak ani o jeho blízké pozůstalé. Od včerejška, co jsme se všichni dozvěděli o úmrtí pana Havla, a kdy nejen nᚠnárod, ale celý svět, truchlí nad skonem velké osobnosti, tady krom vyjádření účasti padají i slova, která ani nebudu citovat, neb jak jistě všichni ví, osobní dohady patří do SZ, proto nechápu, proč se tímto musí brodit ostatní uživatelé !  Už podruhé píšu, že respektuji názor každého, nebudou se zde ale tolerovat tyto pavlačové urážky. Očekávala jsem ostřejší debatu, je to tak asi správné, co člověk, to názor. Nevstupovala jsem do diskuze, často vyhrocené, možná právě z úcty a ze smutku nad ztrátou tak významného člověka, tak nějak jsem myslela, že si to tady proberete jako dospělí, zamyslíte se, popřejete si hezké svátky a tak ... škoda no.

Téma uzavírám, nemám nejmenší chu brodit se tímto i nadále, stejně tak je mi nesmírně líto, jak někteří dokážou zanést vlákno, které je určeno jako pieta panu Václavu Havlovi (myšleno vlákno na politickém).

Viktorko, obě dvě víme, jak to je, a já opravdu nemám chu Tě pořád napomínat, že zrovna ty bys ta pravidla měla dodržovat. Za Tvůj poslední příspěvek, který ač je zde debata místy celkem ostrá, byl nejurážlivější,  Ti uděluji ban.

Ostatním, kteří také sklouzli k jistým urážkám, dávám prozatím napomenutí s tím, že při dalších urážkách bude bez varování udělován ban. Rovnou upozorňuji, že je proti pravidlům zdejšího serveru rozebírat udělení banu.


Celé vlákno dám k posouzení ostatním moderátorům, aby se vyjádřili, případně navrhli další postup. Díky za pochopení.



 

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů