Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 19. 11. 2011 8:33

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

eremuruss napsal(a):

Modroočka napsal(a):

aprill napsal(a):


hm a já mám doma skřítky , kteří mi mění spodní prádlo za menší kapitulation,  potvory jedny butter.

Asi mám doma taky trpajzlíky. Taky mi mizí věci, ale občas se najdou. Jenže někde jinde, než by měly být.

Jo a Aprill, zkus jinej prací prášek nebo aviváž. Prý to může být i tím lollollollol fakt, možná to jen špatně pereš reta ale mně se to stává taky

No,me se to stava taky,ale nebude to avivazi,ale mou rozezranosti....lol

Erem, tak když víš, čím to je, proč s tím něco neuděláš?
Já to vím, že to není aviváží lol a tak cvičím, 2x denně. A nejsem rozežraná, spíš naopak, jím dost málo. Což ovšem taky nemusí být to nejlepší.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#52 19. 11. 2011 8:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Modroočka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Modroočka napsal(a):


Hmmmm, mᚠpravdu, Pavli a možná už jsem včera večer něco podělala. No jo, celá já.

proč myslíš ?

Proč? To bych ti tady na skle těžko vysvětlovala, Pavli. Ale třeba to tak není, já to nevím, já si to myslím. Nevím, jak někdo chápe to, co řeknu nebo napíšu.

tak si s tím nelam hlavu a uvidíš, co bude. vrátit se k tomu a vysvětlit to můžeš kdykoliv, kdybys z toho měla pořád blbej pocit.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#53 19. 11. 2011 8:37

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Všechno je, jak má být.
Jestli máme být s někým, tak budeme. A když ne, tak kdybychom se rozkrájely, nebudeme.

Modroočko, neboj se a věř, že jestli s ním mᚠbýt, tak budeš. smile
A jestli ne, tak proč litovat toho, co by nebylo dobré.

Jsem si to takhle černé na bílém sesumírovala i pro sebe teď. smile
Protože jsem blbá a 6 let poté jsem večer usínala a ráno se probudila s tím, že je jediný muž, kterého bych chtěla, aby teď ležel vedle mě. I přes to všechno, co bylo. Dobré na tom je to, že to nebolí. smile Že je to jen myšlenka. (Přání?) (Překvapuje mě, kde se tam ve mně vzalo.) Zítra to bude 6 let, co jsme se naposledy milovali.

Upravil(a) majkafa (19. 11. 2011 8:41)

 

#54 19. 11. 2011 8:45

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Ty mᚠpamě, Majko wink
To já si nepamatuju. Mám problém si vzpomenout, kdy jsem ho vyexpedovala a kdy jsem se rozváděli. Zajímavý je, že datum svatby si pamatuju.  Vdávala jsem se 12.12. ve 13.00 v roce 1987.
Pamatuju si rodný čísla, pamatuju si kdeco, i telefonní čísla, ale kdy jsem se rozváděla si nepamatuju lol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#55 19. 11. 2011 8:47

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

eremuruss napsal(a):

A tos ho opravdu potkala v lese? va

Ne, Erem, v lese jsem s ním byla na vycházce. Ale docela jsi mě pobavila, věříš?
Do lesa teď budu chodit po ránu běhat, ale musím si koupit paralyzér, kdoví, na koho tam narazím lol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#56 19. 11. 2011 8:48

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Svatba 13.7.1985
Rozvod 18.12.2007

 

#57 19. 11. 2011 8:50

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Modroočko, taky si hodlám koupit něco na obranu. V září jsem při procházce narazila na bezdomovce a fakt jsem měla strach, bylo to hodně nepříjemné setkání.
Naše firma se brzy přestěhuje a  budu chodit do práce daleko, tmou a prázdným parkem na opuštěném místě.

 

#58 19. 11. 2011 8:51

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Modroočko, moc ti přeji zamilovanost, lásku, hezký čas.
Ale nedá mi nezeptat se. Je nezadaný?

 

#59 19. 11. 2011 8:53

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

majkafa napsal(a):

Modroočko, moc ti přeji zamilovanost, lásku, hezký čas.
Ale nedá mi nezeptat se. Je nezadaný?

Ano, rozvedený.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#60 19. 11. 2011 8:53

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Teda, říká to, občanku jsem mu nekontrolovala wink


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#61 19. 11. 2011 8:55

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

majkafa napsal(a):

Modroočko, taky si hodlám koupit něco na obranu. V září jsem při procházce narazila na bezdomovce a fakt jsem měla strach, bylo to hodně nepříjemné setkání.
Naše firma se brzy přestěhuje a  budu chodit do práce daleko, tmou a prázdným parkem na opuštěném místě.

No, já mám pepřový sprej, ale paralyzér by byl lepší a hodlám něco koupit i mamince, protože chodí Matese venčit do lesa. Přece jen mám o ni strach.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#62 19. 11. 2011 8:58

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Modroočka napsal(a):

Ano, rozvedený.

To je dobře. Jestli má srdce připravené pro tebe.

 

#63 19. 11. 2011 8:59

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Modroočka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Modroočko, taky si hodlám koupit něco na obranu. V září jsem při procházce narazila na bezdomovce a fakt jsem měla strach, bylo to hodně nepříjemné setkání.
Naše firma se brzy přestěhuje a  budu chodit do práce daleko, tmou a prázdným parkem na opuštěném místě.

No, já mám pepřový sprej, ale paralyzér by byl lepší a hodlám něco koupit i mamince, protože chodí Matese venčit do lesa. Přece jen mám o ni strach.

a kde ho máš?

Není tady

 

#64 19. 11. 2011 9:06

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

aprill napsal(a):

Modroočka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Modroočko, taky si hodlám koupit něco na obranu. V září jsem při procházce narazila na bezdomovce a fakt jsem měla strach, bylo to hodně nepříjemné setkání.
Naše firma se brzy přestěhuje a  budu chodit do práce daleko, tmou a prázdným parkem na opuštěném místě.

No, já mám pepřový sprej, ale paralyzér by byl lepší a hodlám něco koupit i mamince, protože chodí Matese venčit do lesa. Přece jen mám o ni strach.

a kde ho máš?

JJ, správná otázka lol mám ho v kapse.
V kabelce by mi byl naprd, než bych ho našla, v té změti věcí, co v ní nosím


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#65 19. 11. 2011 9:07

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Četla jsem, že lepší je nějaký tekutý sprej. Protože ten pepřák, když trošku zafouká, může mít opačný účinek, mᚠho v gesichtu ty.

 

#66 19. 11. 2011 9:08

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

majkafa napsal(a):

Četla jsem, že lepší je nějaký tekutý sprej. Protože ten pepřák, když trošku zafouká, může mít opačný účinek, mᚠho v gesichtu ty.

Koupím si ten paralyzér wink hlavně, aby pak někdo neparalyzoval mě, to by bylo mrzuté


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#67 19. 11. 2011 9:08

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Modroočka napsal(a):

aprill napsal(a):

Modroočka napsal(a):


No, já mám pepřový sprej, ale paralyzér by byl lepší a hodlám něco koupit i mamince, protože chodí Matese venčit do lesa. Přece jen mám o ni strach.

a kde ho máš?

JJ, správná otázka lol mám ho v kapse.
V kabelce by mi byl naprd, než bych ho našla, v té změti věcí, co v ní nosím

tummenupp, protože já ho mám v kabelce, nedávno jsem ho ukazovala jednomu známému (policajt) a  trvalo mi cca 3 minuty, než jsem ho vykopala a to jsem byla v naprostém klidu a mohla si část kabelky vyložit na stůl lol . musím, říct, že mě kolega pochválil  dumbom .

Není tady

 

#68 19. 11. 2011 9:12

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

April - Ty dneska perlíš lollol
Ale je fakt, že si to umím živě představit, když hledám klíče nebo mobil, cokoliv, v kabelce. dumbomdumbomdumbom


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#69 19. 11. 2011 9:14

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Modroočka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Četla jsem, že lepší je nějaký tekutý sprej. Protože ten pepřák, když trošku zafouká, může mít opačný účinek, mᚠho v gesichtu ty.

Koupím si ten paralyzér wink hlavně, aby pak někdo neparalyzoval mě, to by bylo mrzuté

já ti nevím, myslím, že ten pepřák je dostačující wink

Není tady

 

#70 19. 11. 2011 9:14

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

aprill napsal(a):

Modroočka napsal(a):

aprill napsal(a):


a kde ho máš?

JJ, správná otázka lol mám ho v kapse.
V kabelce by mi byl naprd, než bych ho našla, v té změti věcí, co v ní nosím

tummenupp, protože já ho mám v kabelce, nedávno jsem ho ukazovala jednomu známému (policajt) a  trvalo mi cca 3 minuty, než jsem ho vykopala a to jsem byla v naprostém klidu a mohla si část kabelky vyložit na stůl lol . musím, říct, že mě kolega pochválil  dumbom .

Aprill, ty jsi fakt dílo lol se směju, že ani psát nemůžu.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#71 19. 11. 2011 9:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

majkafa napsal(a):

Modroočko, taky si hodlám koupit něco na obranu. V září jsem při procházce narazila na bezdomovce a fakt jsem měla strach, bylo to hodně nepříjemné setkání.
Naše firma se brzy přestěhuje a  budu chodit do práce daleko, tmou a prázdným parkem na opuštěném místě.

já potkala naposled bezdomovce v parku. jak jsem vycvičená, že buď mlaďoši nebo bezdomovci somrují drobný nebo cigaretu, tak když jsem ho viděla, že se ke mně blíží, nasadila jsem svoje zamračený kukuč, abych ho odradila a a neotravoval. a on jak šel kolem, tak mi říká, proč se taková hezká ženská mračí, a se usměju, že mi to bude slušet víc a že na světě je přece tak krásně .. v tu chvíli jsem se za sebe styděla a byla červená až na pr... ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#72 19. 11. 2011 9:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

aprill napsal(a):

Modroočka napsal(a):

aprill napsal(a):


a kde ho máš?

JJ, správná otázka lol mám ho v kapse.
V kabelce by mi byl naprd, než bych ho našla, v té změti věcí, co v ní nosím

tummenupp, protože já ho mám v kabelce, nedávno jsem ho ukazovala jednomu známému (policajt) a  trvalo mi cca 3 minuty, než jsem ho vykopala a to jsem byla v naprostém klidu a mohla si část kabelky vyložit na stůl lol . musím, říct, že mě kolega pochválil  dumbom .

lol
vidím, že sebou nosíš taky hromadu nutných a potřebných věcí, jako já tongue


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 19. 11. 2011 9:27

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

No tak já když udělám svůj "nas.ranej" ksicht, tak odradím asi každýho, a že mi tenhle ksicht jde docela dobře smile


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#74 19. 11. 2011 9:32

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Modroočka napsal(a):

Ty mᚠpamě, Majko wink
To já si nepamatuju. Mám problém si vzpomenout, kdy jsem ho vyexpedovala a kdy jsem se rozváděli. Zajímavý je, že datum svatby si pamatuju.  Vdávala jsem se 12.12. ve 13.00 v roce 1987.
Pamatuju si rodný čísla, pamatuju si kdeco, i telefonní čísla, ale kdy jsem se rozváděla si nepamatuju lol

Tak datum sve svatby si taky pamatuji,protoze to bylo den po sametove revoluci 18.11.1989 a dobre se to pamatuje.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#75 19. 11. 2011 9:37

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XIII

Modroočka napsal(a):

eremuruss napsal(a):

A tos ho opravdu potkala v lese? va

Ne, Erem, v lese jsem s ním byla na vycházce. Ale docela jsi mě pobavila, věříš?
Do lesa teď budu chodit po ránu běhat, ale musím si koupit paralyzér, kdoví, na koho tam narazím lol

Ja myslela,ze ses seznamila v tom lese,kdyz si psala,ze si sla do lesa nenalicena,prece jenom na rande bych sla nalicena i kdybych mela vybirat nekde brambory.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů