Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#201 24. 11. 2011 12:13

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Vějířovko - slova jsou jen vyřčené myšlenky, to, co jimi vyjadřuje má základ v hlavě, kde pracuje již s tím, jestli to bude pravda, nebo lež. Takže tvrzení, že ač dělá to samé, co jiní, je v jejím příladě jiné, je blbost. Znovu přirovnání k ukradeným penězům.
Růže je růže, déšt je mokrý, zima je studená, léto je teplé - objektivní pravdy jsou jen jedny. Růže nemůže být tulipán, ale může být různě barevná - ale vždy to bude růže.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#202 24. 11. 2011 12:20

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Vejirovka napsal(a):

Chceš snad naznačit, že slova nejsou schopna vyjádřit pravdu, proto ukazuješ, jak je možné si s nimi hrát.

NE. 

Pokud jednoho dne pochopis,pak TVA radost bude zaroven moje radost. smile

Ale Vejirku,pochopit se to da jedine tak ze se stanes mnou. Ze poznas na vlastni kuzi to co jsem poznala ja. pussa


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#203 24. 11. 2011 12:22

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Vejirovka napsal(a):

Chceš snad naznačit, že slova nejsou schopna vyjádřit pravdu, proto ukazuješ, jak je možné si s nimi hrát.

NE. 

Pokud jednoho dne pochopis,pak TVA radost bude zaroven moje radost. smile

Ale Vejirku,pochopit se to da jedine tak ze se stanes mnou. Ze poznas na vlastni kuzi to co jsem poznala ja. pussa

No uvidíme jestli to ještě do smrti zvládnu - už moc času nemám.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#204 24. 11. 2011 12:25

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Chat o čemkoli 5

Zklamaná napsal(a):

Vějířovko - slova jsou jen vyřčené myšlenky, to, co jimi vyjadřuje má základ v hlavě, kde pracuje již s tím, jestli to bude pravda, nebo lež. Takže tvrzení, že ač dělá to samé, co jiní, je v jejím příladě jiné, je blbost. Znovu přirovnání k ukradeným penězům.
Růže je růže, déšt je mokrý, zima je studená, léto je teplé - objektivní pravdy jsou jen jedny. Růže nemůže být tulipán, ale může být různě barevná - ale vždy to bude růže.

Máš v určité oblasti pravdu, ale myšlenka nebývá komplexní, vše vyjadřující - a Hirondel myslím mluví v koanech.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#205 24. 11. 2011 12:27

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Chat o čemkoli 5

Zklamaná napsal(a):

Vějířovko - slova jsou jen vyřčené myšlenky, to, co jimi vyjadřuje má základ v hlavě, kde pracuje již s tím, jestli to bude pravda, nebo lež. Takže tvrzení, že ač dělá to samé, co jiní, je v jejím příladě jiné, je blbost. Znovu přirovnání k ukradeným penězům.
Růže je růže, déšt je mokrý, zima je studená, léto je teplé - objektivní pravdy jsou jen jedny. Růže nemůže být tulipán, ale může být různě barevná - ale vždy to bude růže.

Pardon,ale objektivní pravdy neexistují...tedy tak to vnímám já

Není tady

 

#206 24. 11. 2011 12:27

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Ale Vejirku,pochopit se to da jedine tak ze se stanes mnou. Ze poznas na vlastni kuzi to co jsem poznala ja. pussa

Tím, že někdo pozná na vlastní kůži to, co poznal jiný, se nestane jím.
Takhle to nefunguje.
Tím, že já zažiju např. rozvod stejně jako má kamarádka, se nestanu jí ani to nebudu vnímat stejně jako ona. Z prostého důvodu. Ona je ona a já jsem já. Existuje o tom i spousta odborné literatury, není to nic, co bych si vymyslela a pokládala za neomylné tvrzení.

Vějířovko, to myslíš vážně, co píšeš, nebo si děláš legraci? Nějak se mi nezdá, že bys to mohla myslet vážně.

 

#207 24. 11. 2011 12:31

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Chat o čemkoli 5

majkafa napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Ale Vejirku,pochopit se to da jedine tak ze se stanes mnou. Ze poznas na vlastni kuzi to co jsem poznala ja. pussa

Tím, že někdo pozná na vlastní kůži to, co poznal jiný, se nestane jím.
Takhle to nefunguje.
Tím, že já zažiju např. rozvod stejně jako má kamarádka, se nestanu jí ani to nebudu vnímat stejně jako ona. Z prostého důvodu. Ona je ona a já jsem já. Existuje o tom i spousta odborné literatury, není to nic, co bych si vymyslela a pokládala za neomylné tvrzení.

Vějířovko, to myslíš vážně, co píšeš, nebo si děláš legraci? Nějak se mi nezdá, že bys to mohla myslet vážně.

Majko, já nevím co myslíš.
Nedělám si legraci, myslím že to má nějaký smysl, že Arc reaguje a mluví tak, jak mluví - a zdá se mi, že problém je v tom, že tomu nerozumím.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#208 24. 11. 2011 12:31

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Racionalni mysleni nikdy ( opakuju ze nikdy ) neni schopno pojmout to co jej presahuje.
Jestlize se clovicek bude i sebevic snazit pochopit svym racionalnim  myslenim ( ohranicenym)  neco co se uz ocita za nim,Tam kde jeho dosah uz nedosahuje,tak se bude zakonite mylit se svym ohranicenym poznatkem.  stolt


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#209 24. 11. 2011 12:33

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Chat o čemkoli 5

majkafa napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Ale Vejirku,pochopit se to da jedine tak ze se stanes mnou. Ze poznas na vlastni kuzi to co jsem poznala ja. pussa

Tím, že někdo pozná na vlastní kůži to, co poznal jiný, se nestane jím.
Takhle to nefunguje.
Tím, že já zažiju např. rozvod stejně jako má kamarádka, se nestanu jí ani to nebudu vnímat stejně jako ona. Z prostého důvodu. Ona je ona a já jsem já. Existuje o tom i spousta odborné literatury, není to nic, co bych si vymyslela a pokládala za neomylné tvrzení.

Vějířovko, to myslíš vážně, co píšeš, nebo si děláš legraci? Nějak se mi nezdá, že bys to mohla myslet vážně.

Majko,já si myslím,že v tomto případě pragmatismus nelze aplikovat...já tomu rozumím,ale neumím to verbalizovat...pamatuješ,jak jsme jednou řešily,jak je škoda,že my lidé máme jen ta "chudá" slova..? smile

Není tady

 

#210 24. 11. 2011 12:37

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

Revlibo, pamatuji si to.
Ale tohle je o něčem jiném. Já se můžu z rozvodu hroutit a má kamarádka bude juchat, že je volná. A přitom je to pořád rozvod. smile Nikdo z nás nebude mít při jakékoliv události naprosto identické pocity jako ten druhý = nestane se jím tím, že prožil stejnou událost. Dokud jsme lidé a žijeme na Zemi. Tady a teď. smile

Upravil(a) majkafa (24. 11. 2011 12:38)

 

#211 24. 11. 2011 12:39

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Revliba napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Vějířovko - slova jsou jen vyřčené myšlenky, to, co jimi vyjadřuje má základ v hlavě, kde pracuje již s tím, jestli to bude pravda, nebo lež. Takže tvrzení, že ač dělá to samé, co jiní, je v jejím příladě jiné, je blbost. Znovu přirovnání k ukradeným penězům.
Růže je růže, déšt je mokrý, zima je studená, léto je teplé - objektivní pravdy jsou jen jedny. Růže nemůže být tulipán, ale může být různě barevná - ale vždy to bude růže.

Pardon,ale objektivní pravdy neexistují...tedy tak to vnímám já

s tím nesouhlasím - růže je růže, slunce stále svítí, sníh je bílý...
to jsou objektivní pravdy - objektivní pravda je shoda poznání a skutečnosti.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#212 24. 11. 2011 12:39

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Racionalni mysleni nikdy ( opakuju ze nikdy ) neni schopno pojmout to co jej presahuje.
Jestlize se clovicek bude i sebevic snazit pochopit svym racionalnim  myslenim ( ohranicenym)  neco co se uz ocita za nim,Tam kde jeho dosah uz nedosahuje,tak se bude zakonite mylit se svym ohranicenym poznatkem.  stolt

Ano, to beru, ale slova jsou nástroj racionálního myšlení, takže je nemá smysl používat v případě, kdy je to racionální myšlení přesaženo.
Snad je možné použít koany nebo různá přirovnání (jiný výraz mě nenapadá), jaká se používají třeba v Bibli nebo v textech gnostiků.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#213 24. 11. 2011 12:39

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Vějířovka napsal(a):

Myslim mluví v koanech.

Dokonce to nejsem vubec 'ja' kdo mluvi- pise.


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#214 24. 11. 2011 12:40

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Myslim mluví v koanech.

Dokonce to nejsem vubec 'ja' kdo mluvi- pise.

Jasnačka. big_smile

 

#215 24. 11. 2011 12:43

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Chat o čemkoli 5

majkafa napsal(a):

javena napsal(a):

Zklamčo big_smilebig_smile
Majkafo, já kvůli nikomu net nezavírám. Nepoužívám ani ignore... a jestli mě rozčilují některé příspěvky, pak jsou zcela jiného ražení, než ty, co píše arcanum. hmm

javeno, jestli reaguješ na mé psaní, tak jsi to nepochopila. Nepsala jsem, že kvůli komukoliv zavírám net. Ale prostě když už na babi být nechci, zavřu si stránku a jdu zase dělat něco jiného. smile Nepsala jsem ten příspěvek směrem k tobě.

Jasně, zavřeš net a co bylo na netu zůstává na netu. smile Já to zas myslela tak, že příspěvky neobcházím, nepřeskakuji a nepoužívám proto ani ignore. Napsala jsem to v rychlosti a blbě. smile

Není tady

 

#216 24. 11. 2011 12:48

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Racionalni mysleni nikdy ( opakuju ze nikdy ) neni schopno pojmout to co jej presahuje.
Jestlize se clovicek bude i sebevic snazit pochopit svym racionalnim  myslenim ( ohranicenym)  neco co se uz ocita za nim,Tam kde jeho dosah uz nedosahuje,tak se bude zakonite mylit se svym ohranicenym poznatkem.  stolt

Objektivní pravdou je, že vesmír je veliký. Ale není objektivní pravdou, že je nekonečný. Teprve, až přijde poznání o vesmíru a shodne se poznání se skutečností, lze mluvit o objektivní pravdě. Prozatím je to neprobádané, tudíž na bázi domnívání.

Ani ty nemůžeš nikdy (opakuji, že nikdy) potvrdit objektivně to, co tu tvrdíš - neboť vlastně ani nevíš, o čem mluvíš. Jsou to jen fráze vyčtené z knih stejných domněnkářů, jako ty. To není vůbec o chápání - jde o skutečnost a tu ty nemůžeš doložit, aby se shodla v objektivní pravdě.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#217 24. 11. 2011 12:53

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

majkafa napsal(a):

Revlibo, pamatuji si to.
Ale tohle je o něčem jiném. Já se můžu z rozvodu hroutit a má kamarádka bude juchat, že je volná. A přitom je to pořád rozvod. smile Nikdo z nás nebude mít při jakékoliv události naprosto identické pocity jako ten druhý = nestane se jím tím, že prožil stejnou událost. Dokud jsme lidé a žijeme na Zemi. Tady a teď. smile

ano majko - obě jste prošly objektivní pravdou = rozvodem, ale subjektivní pravdou je, že každá z vás to vnímala (nesla, citíla) jinak. Objektivní pravda je, že obě jste rozvedené.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#218 24. 11. 2011 12:53

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Vějířovka napsal(a):

,,,,,, myslím že to má nějaký smysl, že Arc reaguje a mluví tak, jak mluví - a zdá se mi, že problém je v tom, že tomu nerozumím.

stolt


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#219 24. 11. 2011 12:55

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

Jelikož to není Arcanum, kdo zde píše pod nickem Arcanum, tak ani ty peníze, co ukradne, ona vlastně neukradne. lol
To "jen" my, co jsme tu sami za sebe... big_smile A to já jsem raději sama za sebe a nebudu se maskovat kóanem ani společným vědomím, nevědomím či tím, že všichni jedno jsme. Protože to tak je v rámci vesmíru a věčnosti.

Ale tady a teď, lidé na Zemi, takhle opravdu nežijeme. Protože to už bysme nebyli my na Zemi. Ale my lidé teď na Zemi jsme a to nepopřeme žádnými povídačkami ani pravdami, které jsou platné v rámci Všehomíra věčnosti.

Arcanum, až budeš mít hlad, řekni si, že to vlastně ty hlad nemáš, že to je někdo "jiný" a už nejez a nepij. big_smile A pak si popovídáme. lol Vlastně ne, protože já pít a jíst budu. big_smile

Upravil(a) majkafa (24. 11. 2011 12:56)

 

#220 24. 11. 2011 12:57

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

Zklamaná napsal(a):

majkafa napsal(a):

Revlibo, pamatuji si to.
Ale tohle je o něčem jiném. Já se můžu z rozvodu hroutit a má kamarádka bude juchat, že je volná. A přitom je to pořád rozvod. smile Nikdo z nás nebude mít při jakékoliv události naprosto identické pocity jako ten druhý = nestane se jím tím, že prožil stejnou událost. Dokud jsme lidé a žijeme na Zemi. Tady a teď. smile

ano majko - obě jste prošly objektivní pravdou = rozvodem, ale subjektivní pravdou je, že každá z vás to vnímala (nesla, citíla) jinak. Objektivní pravda je, že obě jste rozvedené.

Ano, souhlasím s tím, co píšeš. Je to tak.

 

#221 24. 11. 2011 12:59

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

,,,,,, myslím že to má nějaký smysl, že Arc reaguje a mluví tak, jak mluví - a zdá se mi, že problém je v tom, že tomu nerozumím.

stolt

Ale houby, Vějířovko. Rozumíš všemu, čemu máš jako člověk žijící na Zemi v tomto čase.
Až Arcanum někoho zavraždí, bude odsouzena stejně jako kdokoliv jiný. Její kecy, že to nebyla ona, neboť všichni jedno jsme atd. jí fakty nepomůžou.
Prospělo by jí,kdyby se opravdu postavila nohami na Zem, když už se narodila tady a teď.
Protože to, že se narodila tady a teď, určitě má nějaký smysl, není-liž pravda? big_smile Že by ten, aby se zmateriálnila a zracionálnila? A bude se rodit znovu a znovu, dokud jí to nedojde, že všechno chce své.

Upravil(a) majkafa (24. 11. 2011 13:00)

 

#222 24. 11. 2011 13:06

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

majkafa napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Myslim mluví v koanech.

Dokonce to nejsem vubec 'ja' kdo mluvi- pise.

Jasnačka. big_smile

godlike tak už máme jasno dumbom si to musím vtlouct do hlavy big_smile


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#223 24. 11. 2011 13:08

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Ta ktere jsem sve jedno sdeleni smerovala o nem verim rozjima.
Citim vejirovko ze mas zajem pochopit,protoze to cosi v Tobe je tim pritahovano.
Nektri to dokazi,jini ne.  smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#224 24. 11. 2011 13:10

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Ta ktere jsem sve jedno sdeleni smerovala o nem verim rozjima.
Citim vejirovko ze mas zajem pochopit,protoze to cosi v Tobe je tim pritahovano.
Nektri to dokazi,jini ne.  smile

Arcanum, jak - věříš? Chyba. Nechca ses spletla. Ty přeciž nemůžeš věřit, když ty všechno VÍŠ. smile Jo, pardon. To jsi zase nepsala ty. Tak to teda potom pardon. smile

 

#225 24. 11. 2011 13:10

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Tááák Vějířovko - máš to zpečetěno - stala jsi se Vyvolenou lol


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů