Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#176 24. 11. 2011 7:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Chat o čemkoli 5

Když to říká a chová se tak ona, tak to jedovatost a zesměšńování není.
Počkej... tím chceš říct, že pokud to někdo (nejde tedy jen o Arcanum) "má jinak", je to omluva prakticky pro cokoli?
Že může libovolně (zne)používat "jedovatost a zesměšńování" a je hájenej svojí "jinakostí" bez ohledu na ty, které urazil, dotkl se jich, ublížil jim?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#177 24. 11. 2011 7:41

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Chat o čemkoli 5

helena napsal(a):

Když to říká a chová se tak ona, tak to jedovatost a zesměšńování není.
Počkej... tím chceš říct, že pokud to někdo (nejde tedy jen o Arcanum) "má jinak", je to omluva prakticky pro cokoli?
Že může libovolně (zne)používat "jedovatost a zesměšńování" a je hájenej svojí "jinakostí" bez ohledu na ty, které urazil, dotkl se jich, ublížil jim?

Majkafa to pravděpodobně myslí ironicky, ale to ty asi víš.
Mě by také zajímal fenomén "Arcanum". Vypadá to, že si s tím, co znamenají slova vůbec neláme hlavu, převrací význam slov, hraje si s nimi. Co platí u jiných, tak u ní neplatí.
Pak mi ale není jasné, co sleduje tím, že se baví s námi obyčejnými lidmi a co nám to má říci.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#178 24. 11. 2011 7:49

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

heleno, nevěřím, žes nepochopila, že mé psaní bylo ironické.
Ostatně Vějířovka už to napsala.

 

#179 24. 11. 2011 7:54

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

Vějířovka napsal(a):

Majkafa to pravděpodobně myslí ironicky, ale to ty asi víš.
Mě by také zajímal fenomén "Arcanum". Vypadá to, že si s tím, co znamenají slova vůbec neláme hlavu, převrací význam slov, hraje si s nimi. Co platí u jiných, tak u ní neplatí.Pak mi ale není jasné, co sleduje tím, že se baví s námi obyčejnými lidmi a co nám to má říci.

Ano. Bohužel jí evidentně nedochází, jak může takovým postojem ublížit. Ona přece může, ona je "na druhém břehu". hm.

Někdy mě to štve. Ale počkám, ona si naběhne sama. Ostatně včera s mimoňováním tomu už moc nescházelo. Ale obávám se, že jí to stejně nikdy nedojde. sad

Všichni si naběhneme sami, když něco děláme špatně. Tím myslím samozřejmě i sebe. A taky Arcanum. Nikdo nemá právo suplovat Boha. On si to ohlídá sám. Neboť Boží mlýny... atd.

Upravil(a) majkafa (24. 11. 2011 8:05)

 

#180 24. 11. 2011 10:31

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

helena napsal(a):

Když to říká a chová se tak ona, tak to jedovatost a zesměšńování není.
Počkej... tím chceš říct, že pokud to někdo (nejde tedy jen o Arcanum) "má jinak", je to omluva prakticky pro cokoli?
Že může libovolně (zne)používat "jedovatost a zesměšńování" a je hájenej svojí "jinakostí" bez ohledu na ty, které urazil, dotkl se jich, ublížil jim?

Ne Heli,tady vubec nejde o to ze kdyz to mam jinak, ze by to mela byt nejaka omluva delat to ci ono.
( ted je uplne jedno ze to m. myslela ironicky )

Berete se prilis vazne,berete vazne iluze a v Tom to vezi.  stolt

Uz vcera jsem psala ze neexistuje zaruka ze ostatni uvidi skutecnost namisto iluzi.
Jsem s tim smirena. 

Pokud by jste vedeli co opravdu znamenaji projekce a jak vznikaji,meli by jste v Tom jasno.
Ale nemate. A takovy je zivot.

Majkafo a nejen Ty zamette si pred svym prahem. Zamyslete se nad tim jak se chovate vy, co citite v tu chvili kdyz neco pisete smerem ke me.
Ten kdo Tebe vytaci jsi Ty sama,nejsem to Ja.

Me dochazi naopak naprosto vsechno,vidim to co Ty nevidis ale to Ti vubec Nedochazi.

A kdybych byla jako Ty a Tobe stejne smyslejici,zacala bych tady taky vykrikovat  a stezovat si ze me ublizujete a zesmesnujete.
Zlodej krici chytte zlodeje. stolt 

Vejirovko mozna na to prijdes. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#181 24. 11. 2011 10:40

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

helena napsal(a):

Když to říká a chová se tak ona, tak to jedovatost a zesměšńování není.
Počkej... tím chceš říct, že pokud to někdo (nejde tedy jen o Arcanum) "má jinak", je to omluva prakticky pro cokoli?
Že může libovolně (zne)používat "jedovatost a zesměšńování" a je hájenej svojí "jinakostí" bez ohledu na ty, které urazil, dotkl se jich, ublížil jim?

Ne Heli,tady vubec nejde o to ze kdyz to mam jinak, ze by to mela byt nejaka omluva delat to ci ono.
( ted je uplne jedno ze to m. myslela ironicky )

Berete se prilis vazne,berete vazne iluze a v Tom to vezi.  stolt

Uz vcera jsem psala ze neexistuje zaruka ze ostatni uvidi skutecnost namisto iluzi.
Jsem s tim smirena. 

Pokud by jste vedeli co opravdu znamenaji projekce a jak vznikaji,meli by jste v Tom jasno.
Ale nemate. A takovy je zivot.

Majkafo a nejen Ty zamette si pred svym prahem. Zamyslete se nad tim jak se chovate vy, co citite v tu chvili kdyz neco pisete smerem ke me.
Ten kdo Tebe vytaci jsi Ty sama,nejsem to Ja.

Me dochazi naopak naprosto vsechno,vidim to co Ty nevidis ale to Ti vubec Nedochazi.

A kdybych byla jako Ty a Tobe stejne smyslejici,zacala bych tady taky vykrikovat  a stezovat si ze me ublizujete a zesmesnujete.
Zlodej krici chytte zlodeje
. stolt 

Vejirovko mozna na to prijdes. smile

Arcanum, jsem si vědoma, že občas urážím jiné přispěvatele. Bohužel se někdy neudržím. Ale já to nepopírám, jako to popíráš ty. hm.
To tvé včerejší mimoňování a momoňování je hloupost malého dítěte a urážení pisatelů. Úplně stejně, jako když se toho dopustím někdy já. Mezi mnou a tebou není žádný rozdíl.

Ostatně, Arcanum, i ty si stěžuješ a vykřikuješ. Přinejmenším si stěžuješ, že tě někdo oslovuje hirondel. A hirondel dokonce ani není "urážka" tvého typu - mimoň. Je to tvůj skutečný předchozí nick. A přesto jsi tu už mockrát psala, že tady hirondel není, i minimálně jedno psaní ke mně, že ti tohle oslovení vadí. Bylo to v ironické rovině. Takže - zametej taky před vlastním prahem. smile

Upravil(a) majkafa (24. 11. 2011 10:54)

 

#182 24. 11. 2011 10:49

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Me dochazi naopak naprosto vsechno,vidim to co Ty nevidis ale to Ti vubec Nedochazi.

Myslím, že naprosto všechno ti nedochází, i když vidím, že skutečně vidíš, co tu všichni nevidí.
Projekce je fenomen, který funguje, ale kterému se ti, co nevidí, prostě velmi úpo.r.ně brání. A to tak úpo.r.ně, že nemají už energii na to, aby rozklíčovali vlastní iluze....

Pokud něco pojmenuju: uráží mne, ubližuje mi, je drzá, je taková a maková, blá blá, je jasné, že to musím znát, protože jinak bych to nepojmenovala. Jenže už málokomu je jasné, že pokud to pořád dokola řeší, tak to taky aktuálně žije a měl by si skutečně nejprve zamést před svým vlastním prahem. Pokud to jen vidí a sdělí, tak to prostě jen vidí, nic víc, nic míň.
Už to nežije. Má pouze zkušenost, kterou sděluje.

Jenže málokdo z pouhých písmenek pozná, jak to kdo má. Nu a nejmenší šanci má to poznat ten, kdo se vzteká, že ona je uááááááááááá, ble ble, brrrrr, fuj je taková a maková stolt
Možná, že jsi s tím smířená, ale všechno ti tak úplně nedochází..... Jsi bezesporu Přátelská duše a jako taková tu nejsi zdaleka sama. Ale i ty tu máš svou Přátelskou duši, Arcanum stolt
Nedochází ti to? winkstolt

Upravil(a) Pandorraa (24. 11. 2011 10:57)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#183 24. 11. 2011 10:53

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

majkafa napsal(a):

Arcanum, jsem si vědoma, že občas urážím jiné přispěvatele. Bohužel se někdy neudržím. Ale já to nepopírám, jako to popíráš ty. hm.
To tvé včerejší mimoňování a momoňování je hloupost malého dítěte a urážení pisatelů. Úplně stejně, jako když se toho dopustím někdy já. Mezi mnou a tebou není žádný rozdíl.

Nic jsi opet nepochopila. Opakovat uz to neni tedy potreba.

Ja jsem v podstate Ty,to ano avsak to jeste neznamena ze ja delam to co Ty a Tobe stejne smyslejici vidis. stolt


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#184 24. 11. 2011 10:55

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

majkafa napsal(a):

Arcanum, jsem si vědoma, že občas urážím jiné přispěvatele. Bohužel se někdy neudržím. Ale já to nepopírám, jako to popíráš ty. hm.
To tvé včerejší mimoňování a momoňování je hloupost malého dítěte a urážení pisatelů. Úplně stejně, jako když se toho dopustím někdy já. Mezi mnou a tebou není žádný rozdíl.

Nic jsi opet nepochopila. Opakovat uz to neni tedy potreba.

Ja jsem v podstate Ty,to ano avsak to jeste neznamena ze ja delam to co Ty a Tobe stejne smyslejici vidis. stolt

Ještě jsem k tomu příspěvku něco dopsala.
Ty nevidíš, protože nechceš vidět. Ani ve psaní Pan nevidíš. Dokud nebudeš chtít sama uvidět, my s tím bohužel nic neuděláme.
Momentálně je zbytečné s tebou vůbec o čemkoliv diskutovat.

Upravil(a) majkafa (24. 11. 2011 10:56)

 

#185 24. 11. 2011 10:58

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Ja jsem v podstate Ty,to ano avsak to jeste neznamena ze ja delam to co Ty a Tobe stejne smyslejici vidis. stolt

Tak o tom žádná stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#186 24. 11. 2011 10:59

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Pandorraa napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Me dochazi naopak naprosto vsechno,vidim to co Ty nevidis ale to Ti vubec Nedochazi.

Myslím, že naprosto všechno ti nedochází, i když vidím, že skutečně vidíš, co tu všichni nevidí.
Projekce je fenomen, který funguje, ale kterému se ti, co nevidí, prostě velmi úpo.r.ně brání. A to tak úpo.r.ně, že nemají už energii na to, aby rozklíčovali vlastní iluze....

Pokud něco pojmenuju: uráží mne, ubližuje mi, je drzá, je taková a maková, blá blá, je jasné, že to musím znát, protože jinak bych to nepojmenovala. Jenže už málokomu je jasné, že pokud to pořád dokola řeší, tak to taky aktuálně žije a měl by si skutečně nejprve zamést před svým vlastním prahem. Pokud to jen vidí a sdělí, tak to prostě jen vidí, nic víc, nic míň.
Už to nežije. Má pouze zkušenost, kterou sděluje.

Jenže málokdo z pouhých písmenek pozná, jak to kdo má. Nu a nejmenší šanci má to poznat ten, kdo se vzteká, že ona je uááááááááááá, ble ble, brrrrr, fuj je taková a maková stolt
Možná, že jsi s tím smířená, ale všechno ti tak úplně nedochází..... Jsi bezesporu Přátelská duše a jako taková tu nejsi zdaleka sama. Ale i ty tu máš svou Přátelskou duši, Arcanum stolt
Nedochází ti to? winkstolt

Pandoro, Ty zertujes?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#187 24. 11. 2011 10:59

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

Pandorraa napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Ja jsem v podstate Ty,to ano avsak to jeste neznamena ze ja delam to co Ty a Tobe stejne smyslejici vidis. stolt

Tak o tom žádná stolt

Arcanum, ano. Můj mimoň není o nic méně nebo více mimoňovatější, než když takhle oslovíš někoho ty. stolt

 

#188 24. 11. 2011 11:02

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Chat o čemkoli 5

majkafa napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Ja jsem v podstate Ty,to ano avsak to jeste neznamena ze ja delam to co Ty a Tobe stejne smyslejici vidis. stolt

Tak o tom žádná stolt

Arcanum, ano. Můj mimoň není o nic méně nebo více mimoňovatější, než když takhle oslovíš někoho ty. stolt

Tak úplně to majko nevidím. Já to vnímám tak, že Arc jen moc tlačí na pilu...chce si hrát, ale nebere v potaz, že tu není s kým. Všichni ji berou moc vážně, sebe berou moc vážně....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#189 24. 11. 2011 11:06

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

Pan, na hraní musí být dva. A já si s Arcanem hrát nechci. smile S takovou, jaká je tady a teď, ne. smile

 

#190 24. 11. 2011 11:17

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Pandorraa napsal(a):

Já to vnímám tak, že Arc jen moc tlačí na pilu...chce si hrát, ale nebere v potaz, že tu není s kým. Všichni ji berou moc vážně, sebe berou moc vážně....

Poslu Ti skutecnost. pussa

Arcanum netlaci na zadnou pilu. smile
Slovo chtit (chce) tam nepatri. smile
A uz vubec neni skutecna Tva myslenka,ze nebere neco v potaz. Ze neco  nevidi.

Pisilam Ti to Prave proto ze vim a psala jsi to I Ty,ze malo kdo z pismenek pozna skutecnost - tedy to jak to kdo ma,jak to ma ten druhy a tedy v tomato pripade ja. wink


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#191 24. 11. 2011 11:21

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

majkafa napsal(a):

Pan, na hraní musí být dva. A já si s Arcanem hrát nechci. smile S takovou, jaká je tady a teď, ne. smile

Pak tedy nevstupuj tam kde se objevim. Jestli musis,pak musis a na to si posvit. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#192 24. 11. 2011 11:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Chat o čemkoli 5

chce si hrát, ale nebere v potaz, že tu není s kým. Všichni ji berou moc vážně, sebe berou moc vážně....
Hmm... těžko hrát s někým, jehož hry jsou poněkud vypečené vissla a kdo v jejich průběhu mění pravidla pro mnohé nepředvídatelně a nelogicky va

Upravil(a) helena (24. 11. 2011 11:28)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#193 24. 11. 2011 11:35

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Chat o čemkoli 5

Všichni ji určitě neberou vážně... wink smile

Není tady

 

#194 24. 11. 2011 11:38

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

majkafa napsal(a):

Arcanum, jsem si vědoma, že občas urážím jiné přispěvatele. Bohužel se někdy neudržím. Ale já to nepopírám, jako to popíráš ty. hm.
To tvé včerejší mimoňování a momoňování je hloupost malého dítěte a urážení pisatelů. Úplně stejně, jako když se toho dopustím někdy já. Mezi mnou a tebou není žádný rozdíl.

Nic jsi opet nepochopila. Opakovat uz to neni tedy potreba.

Ja jsem v podstate Ty,to ano avsak to jeste neznamena ze ja delam to co Ty a Tobe stejne smyslejici vidis. stolt

aha - takže když všichni ukradnem prachy - já, hirondel, majkafa - tak ty prachy ukradnem všichni, krom  hirondel, páč ta si je půjčila jen na věčný časy....
dobrá logika godlike


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#195 24. 11. 2011 11:39

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

helena napsal(a):

chce si hrát, ale nebere v potaz, že tu není s kým. Všichni ji berou moc vážně, sebe berou moc vážně....
Hmm... těžko hrát s někým, jehož hry jsou poněkud vypečené vissla a kdo v jejich průběhu mění pravidla pro mnohé nepředvídatelně a nelogicky va

stolt Taky mi Arcanum žíly netrhá. Někdy mě její příspěvky rozčílí, ale že bych z toho dělala drama, to ne. Zavřu net a jdu Metelescu blescu. smile Občas mě zcela poklidně napadnou myšlenky, jaký je to zvláštní člověk. To je všechno.

 

#196 24. 11. 2011 11:41

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

Zklamaná napsal(a):

aha - takže když všichni ukradnem prachy - já, hirondel, majkafa - tak ty prachy ukradnem všichni, krom  hirondel, páč ta si je půjčila jen na věčný časy....
dobrá logika godlike

lol To je trefné. stolt Zklamaná, dík. To mě opravdu rozesmálo. lol

 

#197 24. 11. 2011 11:50

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Chat o čemkoli 5

Zklamčo big_smilebig_smile
Majkafo, já kvůli nikomu net nezavírám. Nepoužívám ani ignore... a jestli mě rozčilují některé příspěvky, pak jsou zcela jiného ražení, než ty, co píše arcanum. hmm

Není tady

 

#198 24. 11. 2011 11:55

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum mám ráda, a netočí a nevadí mně její věčné otázky. tongue


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#199 24. 11. 2011 11:59

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

helena napsal(a):

Když to říká a chová se tak ona, tak to jedovatost a zesměšńování není.
Počkej... tím chceš říct, že pokud to někdo (nejde tedy jen o Arcanum) "má jinak", je to omluva prakticky pro cokoli?
Že může libovolně (zne)používat "jedovatost a zesměšńování" a je hájenej svojí "jinakostí" bez ohledu na ty, které urazil, dotkl se jich, ublížil jim?

Ne Heli,tady vubec nejde o to ze kdyz to mam jinak, ze by to mela byt nejaka omluva delat to ci ono.
( ted je uplne jedno ze to m. myslela ironicky )

Berete se prilis vazne,berete vazne iluze a v Tom to vezi.  stolt

Uz vcera jsem psala ze neexistuje zaruka ze ostatni uvidi skutecnost namisto iluzi.
Jsem s tim smirena. 

Pokud by jste vedeli co opravdu znamenaji projekce a jak vznikaji,meli by jste v Tom jasno.
Ale nemate. A takovy je zivot.

Majkafo a nejen Ty zamette si pred svym prahem. Zamyslete se nad tim jak se chovate vy, co citite v tu chvili kdyz neco pisete smerem ke me.
Ten kdo Tebe vytaci jsi Ty sama,nejsem to Ja.

Me dochazi naopak naprosto vsechno,vidim to co Ty nevidis ale to Ti vubec Nedochazi.

A kdybych byla jako Ty a Tobe stejne smyslejici,zacala bych tady taky vykrikovat  a stezovat si ze me ublizujete a zesmesnujete.
Zlodej krici chytte zlodeje. stolt 

Vejirovko mozna na to prijdes. smile



Nevylučuji to, že mi to nakonec dojde. Chceš snad naznačit, že slova nejsou schopna vyjádřit pravdu, proto ukazuješ, jak je možné si s nimi hrát.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#200 24. 11. 2011 12:04

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 5

javena napsal(a):

Zklamčo big_smilebig_smile
Majkafo, já kvůli nikomu net nezavírám. Nepoužívám ani ignore... a jestli mě rozčilují některé příspěvky, pak jsou zcela jiného ražení, než ty, co píše arcanum. hmm

javeno, jestli reaguješ na mé psaní, tak jsi to nepochopila. Nepsala jsem, že kvůli komukoliv zavírám net. Ale prostě když už na babi být nechci, zavřu si stránku a jdu zase dělat něco jiného. smile Nepsala jsem ten příspěvek směrem k tobě.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů