Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 19. 11. 2011 12:05

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Vějířovka napsal(a):

Arcanum napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

vějířovko, víkend před námi, hezky si ho užij a nerozčiluj se smile

Presne tak,to chce klid. stolt

Žádné obavy, TY Hirondel, jsi mě z klidu nevyrušila - to já jen v zájmu "vyvažování", jak píše Lupina.

tummenupp


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#102 19. 11. 2011 12:06

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Modroočka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

chytří jsme tady všichni

Já bych zůstala u tohoto, je to výstižný a je to pravda lol

Exactly tummenupp

Je to tak snadny. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#103 19. 11. 2011 12:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

majkafa napsal(a):

Ona není trpělivá. Má hroší kůži a je splachovací. To není trpělivost. To je kafemlejnek.

to si nemyslím.

A co si myslis prave Ty.?
Jak to mam,vim ja sama. vy se bud muzete trefit anebo netrefit.stolt

že se tím vším dohadováním bavíš a krátíš si čas, nebo nevím. nepřemýšlím nad tím. jen mi nepřijdeš jiná, než ostatní, nebo s  hroší kůží. i když jsou chvíle, kdy mě taky sereš big_smile
to bych si mohla myslet, že hroší kůži má i majkafa. kolikrát tady tak vystupuje. při tom si to o ní taky nemyslím.
kdo z nás není něják divnej a občas tu neujíždí wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#104 19. 11. 2011 12:11

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 5

Vějířovka napsal(a):

...Jenže, Hirondel, pokud se ti zdá, že Zklamča nemá pravdu, tak se snaž ji vysvětlit tu svojí pravdu, ale to ty nikdy neděláš.
Pokus se mít úctku ke svému spoludiskutérovi, nenazývej ho stále mimoněm, neodpovídej blá blá blá. Pokud takto stále postupuhješ, tak se asi těžko v dikuzi domluvíš, nechápeš to?

Vej, uz delsi dobu sleduju tvoji "antipatii vuci Hir"... ( grater ), rozhodne nejsem ten, kdo by se ji snazil nejak hajit, nebo zastavat, to ani nahodou ne-e...
Dokaze "me tak vytocit", ze mi horzi infarkt myokardu..., ale,...
Ona je "svojska", zvlastni, vis? (Jako ja rodna ). Ne vsema pochopena... coz je DOBRE... ne vsema "prijata"... coz je SPATNE...
Nepotrebuje "obhajoby a ochrany"... - jak by se ted z me reakce mohlo navenek zdat... tongue
Z meho pohledu nikdy neztratila uctu ke svemu spoludiskuterovi (opravdu to tak citim) a kdyz ho nazvala mimonem, bylo to dle meho usudku v diskusi namiste... Ne jako URAZKA, ale jako fakt, ktery by ho mohl "usmernit k realu"...
JA nevim, treba ma slova byla "hrachem na zed"..., ale chtela bych verit, ze ne-e. rodna rock


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#105 19. 11. 2011 12:13

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Chat o čemkoli 5

PPavlaa napsal(a):

kdo z nás není něják divnej a občas tu neujíždí wink

Všichni jsem tady nějaký divný, já jsem divná furt, někdy jsem i divnější lol
A nejen, že někteří ujíždí, ale oni i vyjíždí
Každej jsme nějakej


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#106 19. 11. 2011 12:15

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Vějířovka napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Zklamča, protože ta se stále snaží jí něco vysvětlovat.

Fakt jooooo? lol
Zajimave.  Ty nevis ze zklamca nevysvetluje?

Ja nic takoveho nevidim a o Tom to take je. wink

Jenže, Hirondel, pokud se ti zdá, že Zklamča nemá pravdu, tak se snaž ji vysvětlit tu svojí pravdu, ale to ty nikdy neděláš.
Pokus se mít úctu ke svému spoludiskutérovi, nenazývej ho stále mimoněm, neodpovídej blá blá blá. Pokud takto stále postupuješ, tak se asi těžko v dikuzi domluvíš, nechápeš to?

Vejirovko,
Skutecne chces ode mne vysvetleni jakym zpusobem uvazuju a jednam?

V Zadnem pripade se na me jednani nedivej jen ze sveho uhlu. a neboli dle svych predstav a neboli dle svych iluzi o me.

Nikdy jsem nerekla ze Zklamca nema pravdu! Jak casto tvrdim- je to Tva interpretace,nikoli skutecnost.
Nemusim jednat dle Nejakych Tvych pravidel. Jak jsi na neco takoveho prisla? Ja jednam dle svych,Ty jednej del svych,to je cele. Nebudu po tobe chtit a ani nezadam aby jsi jednala dle mych pravidel.

Pokus se Ty a vsichni mit uctu k tem druhym. zacni u sebe. Jedna ruka nikdy netleska. Nechapes to?
smile

Upravil(a) Arcanum (19. 11. 2011 12:17)


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#107 19. 11. 2011 12:16

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 5

Zklamaná napsal(a):

...Tak kam ses nacpala ty hirondel? Do přátel, či nepřátel? vissla

Proc se ptas, kdyz stejne zustane tam, kam jsi ji nacpala ty?
Ze by jesitnost? skurt


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#108 19. 11. 2011 12:18

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Chat o čemkoli 5

ViktorkaM napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

...Jenže, Hirondel, pokud se ti zdá, že Zklamča nemá pravdu, tak se snaž ji vysvětlit tu svojí pravdu, ale to ty nikdy neděláš.
Pokus se mít úctku ke svému spoludiskutérovi, nenazývej ho stále mimoněm, neodpovídej blá blá blá. Pokud takto stále postupuhješ, tak se asi těžko v dikuzi domluvíš, nechápeš to?

Vej, uz delsi dobu sleduju tvoji "antipatii vuci Hir"... ( grater ), rozhodne nejsem ten, kdo by se ji snazil nejak hajit, nebo zastavat, to ani nahodou ne-e...
Dokaze "me tak vytocit", ze mi horzi infarkt myokardu..., ale,...
Ona je "svojska", zvlastni, vis? (Jako ja rodna ). Ne vsema pochopena... coz je DOBRE... ne vsema "prijata"... coz je SPATNE...
Nepotrebuje "obhajoby a ochrany"... - jak by se ted z me reakce mohlo navenek zdat... tongue
Z meho pohledu nikdy neztratila uctu ke svemu spoludiskuterovi (opravdu to tak citim) a kdyz ho nazvala mimonem, bylo to dle meho usudku v diskusi namiste... Ne jako URAZKA, ale jako fakt, ktery by ho mohl "usmernit k realu"...
JA nevim, treba ma slova byla "hrachem na zed"..., ale chtela bych verit, ze ne-e. rodna rock

Už končím, Viki, jdu meditovat do kouta.
Já si v podstatě asi myslím to, co ty (teď si odporuji). Skoro si myslím, že je Hirondel opravdu dobrá, ale myslím si, že by měla být míň protivná, pro její vlastní dobro i pro porozumnění s těmi ostatními.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#109 19. 11. 2011 12:21

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

ViktorkaM napsal(a):

Z meho pohledu nikdy neztratila uctu ke svemu spoludiskuterovi (opravdu to tak citim) a kdyz ho nazvala mimonem, bylo to dle meho usudku v diskusi namiste... Ne jako URAZKA, ale jako fakt, ktery by ho mohl "usmernit k realu"...
:

va usměrnit? a dokonce k realu?

A na to si přišla jak? (to, že tak je to právě správně?)

Není to třeba tak, že tím tvým "usměrnit" je, ze spis "vnucuje svoji verzi", a to vetsinou docela nevybiravym zpusobem = invektivami k osobe oponenta, bez ucty k jeho nazoru, bez respektu k tomu, ze existuji i jine postoje k veci a nazory , a uz VUBEC NE s pripustenim moznosti, ze "by mohly byt spravne"...? (ps. to jsou tvá slova... stolt) tak jak to tedy je - jeden usměrňuje a druhý vnucuje, nebo to může být i naopak - jak se tu tak rádo omílá  - z jiného úhlu pohledu (a zejména, jak se to hodí do krámu...takové - kázat vodu a pít víno)


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#110 19. 11. 2011 12:21

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Modroočka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

chytří jsme tady všichni

Já bych zůstala u tohoto, je to výstižný a je to pravda lol

Exactly tummenupp

Je to tak snadny. smile

Snadný? Snadný.
Každej je chytrej svým způsobem. Není to o výši IQ.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#111 19. 11. 2011 12:22

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

PPavlaa napsal(a):

Arcanum napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


to si nemyslím.

A co si myslis prave Ty.?
Jak to mam,vim ja sama. vy se bud muzete trefit anebo netrefit.stolt

že se tím vším dohadováním bavíš a krátíš si čas, nebo nevím. nepřemýšlím nad tím. jen mi nepřijdeš jiná, než ostatní, nebo s  hroší kůží. i když jsou chvíle, kdy mě taky sereš big_smile
to bych si mohla myslet, že hroší kůži má i majkafa. kolikrát tady tak vystupuje. při tom si to o ní taky nemyslím.
kdo z nás není něják divnej a občas tu neujíždí wink

Ani Ty jsi se Pavli netrefila. To ale nevadi. smile

Vidis ja Te nekdy stvu ale Ty mne nikoliv. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#112 19. 11. 2011 12:27

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Vějířovka napsal(a):

Už končím, Viki, jdu meditovat do kouta.
Já si v podstatě asi myslím to, co ty (teď si odporuji). Skoro si myslím, že je Hirondel opravdu dobrá, ale myslím si, že by měla být míň protivná, pro její vlastní dobro i pro porozumnění s těmi ostatními.

Ze jsi to Ty Vejirku,mam pro Tebe vzkaz. A to jednoduse prot,ze se tu o Tom mluvi.

Bud dobra,milujici ostatni bez rozdilu,nebud protivna pro sve vlastni dobro I pro porozumeni s temi ostatnimi ( patrim mezi ty ostatni)

Jestlize tohle plne pochopis ,jestli to v sobe naleznes a uskutecnis,pak to spartris u me. pussa

Upravil(a) Arcanum (19. 11. 2011 12:28)


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#113 19. 11. 2011 12:27

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

ViktorkaM napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

...Tak kam ses nacpala ty hirondel? Do přátel, či nepřátel? vissla

Proc se ptas, kdyz stejne zustane tam, kam jsi ji nacpala ty?
Ze by jesitnost? skurt

Tak tohle fakt nechápu, jak bych mohla být ješitná, pokud někoho někam cpu? va ....ješitná bych mohla být leda tak, pokud bych cpala někam sebe... stolt

a co ty Viktorko? - co si myslíš - jsi přítel? nepřítel? Taky ráda předhazuješ "nevysvětlujte", když se snažíš být chytrá... (já vím, to jsi už taky pochytila, jen umět používat bys to mohla gloria)


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#114 19. 11. 2011 12:28

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 5

PPavlaa napsal(a):

...chytří jsme tady všichni, zvl᚝, když jde o ty druhý wink

Jo, typicke... stolt
Ale uz kdysi davno - pradavno - jsem cetla jednu moooc zajimavou myslenku: Nejlepe vam vase prednosti vyjmenuje (popise, charakterizuje), vas NEPRITEL ... godlike (pac ho ohrozuji, no ni?)
Ten dodatek v zavorce je MUJ VLASTNI POZNATEK, proc tomu tak je... rodna


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#115 19. 11. 2011 12:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Chat o čemkoli 5

Všichni jsem tady nějaký divný, já jsem divná furt, někdy jsem i divnější
Všichni jsou blázni, jenom já jsem letadlo.... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#116 19. 11. 2011 12:33

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Modroočka napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Modroočka napsal(a):


Já bych zůstala u tohoto, je to výstižný a je to pravda lol

Exactly tummenupp

Je to tak snadny. smile

Snadný? Snadný.
Každej je chytrej svým způsobem. Není to o výši IQ.

No ano ocko,je to snadny.
Milovat sebe ,vedet o sobe ze mam stejnou hodnotu jako jine bytosti,ze jsem chytry svym zpusobem,ze jsme si rovni,znamena vsechno.

A ještě tohle je dulezity :
Každy opak pravdy je stejně pravdivý. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#117 19. 11. 2011 12:39

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

]

ViktorkaM napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

...Tak kam ses nacpala ty hirondel? Do přátel, či nepřátel? vissla

Proc se ptas, kdyz stejne zustane tam, kam jsi ji nacpala ty?

Viki,
Chápeš to velice spravne.

A nejen to.
Ta píseň kterou jsi mě poslala me dává znat ze tusis spravne. pussa


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#118 19. 11. 2011 12:40

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 5

Vějířovka napsal(a):

...Už končím, Viki, jdu meditovat do kouta.
Já si v podstatě asi myslím to, co ty (teď si odporuji). Skoro si myslím, že je Hirondel opravdu dobrá, ale myslím si, že by měla být míň protivná, pro její vlastní dobro i pro porozumnění s těmi ostatními.

Dik Vej, za Tvuj respektvuci mne...
Nechci, opravdu NECHCI, abys "sla meditovat do kouta"..., dokonce ani nechci, abys menila svuj nazor na Hir...
Nikdy bych nikomu nechtela brat jeho nazor na cokoliv (krome pripadu,kdy bych JASNE CITILA ohrozeni v rozporu se zakony Bozimi, ci "svetskymi"... )...
Vazne!
Ja jen napsala, co jsem citila, ze mam...
V ramci onoho zde spominaneho "vyvazovani", ale take v ramci svych "sromnych potreb k zivutku"... (TAKY MILUJU SVOBODU - slova... i cinu... reta rock )
Mam te rada, Vej, a na nasem "tajnem planu" racuju, neboj, jen me "cas tlaci", pac "chleba nas vezdejsi" je taky potreba, no ... pussa


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#119 19. 11. 2011 12:42

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 5

Zklamaná napsal(a):

...A na to si přišla jak? (to, že tak je to právě správně?)

Není to třeba tak, že tím tvým "usměrnit" je, ze spis "vnucuje svoji verzi", a to vetsinou docela nevybiravym zpusobem = invektivami k osobe oponenta, bez ucty k jeho nazoru, bez respektu k tomu, ze existuji i jine postoje k veci a nazory , a uz VUBEC NE s pripustenim moznosti, ze "by mohly byt spravne"...? (ps. to jsou tvá slova... stolt) tak jak to tedy je - jeden usměrňuje a druhý vnucuje, nebo to může být i naopak - jak se tu tak rádo omílá  - z jiného úhlu pohledu (a zejména, jak se to hodí do krámu...takové - kázat vodu a pít víno)

Ne. Ona to nedela tak o.d.p.o.r.ne a primitivne, jako ty... skurt

Upravil(a) ViktorkaM (19. 11. 2011 12:42)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#120 19. 11. 2011 12:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Arcanum napsal(a):


A co si myslis prave Ty.?
Jak to mam,vim ja sama. vy se bud muzete trefit anebo netrefit.stolt

že se tím vším dohadováním bavíš a krátíš si čas, nebo nevím. nepřemýšlím nad tím. jen mi nepřijdeš jiná, než ostatní, nebo s  hroší kůží. i když jsou chvíle, kdy mě taky sereš big_smile
to bych si mohla myslet, že hroší kůži má i majkafa. kolikrát tady tak vystupuje. při tom si to o ní taky nemyslím.
kdo z nás není něják divnej a občas tu neujíždí wink

Ani Ty jsi se Pavli netrefila. To ale nevadi. smile

Vidis ja Te nekdy stvu ale Ty mne nikoliv. smile

ale to je jedno, jakej mᚠdůvod. aspoň mě určitě. když tě chci číst, čtu tě, když ne, nečtu.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#121 19. 11. 2011 12:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Chat o čemkoli 5

ViktorkaM napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

...A na to si přišla jak? (to, že tak je to právě správně?)

Není to třeba tak, že tím tvým "usměrnit" je, ze spis "vnucuje svoji verzi", a to vetsinou docela nevybiravym zpusobem = invektivami k osobe oponenta, bez ucty k jeho nazoru, bez respektu k tomu, ze existuji i jine postoje k veci a nazory , a uz VUBEC NE s pripustenim moznosti, ze "by mohly byt spravne"...? (ps. to jsou tvá slova... stolt) tak jak to tedy je - jeden usměrňuje a druhý vnucuje, nebo to může být i naopak - jak se tu tak rádo omílá  - z jiného úhlu pohledu (a zejména, jak se to hodí do krámu...takové - kázat vodu a pít víno)

Ne. Ona to nedela tak o.d.p.o.r.ne a primitivne, jako ty... skurt

došly argumenty, tak se uchýlíš k blbým řečem ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#122 19. 11. 2011 12:54

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

ViktorkaM napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

...A na to si přišla jak? (to, že tak je to právě správně?)

Není to třeba tak, že tím tvým "usměrnit" je, ze spis "vnucuje svoji verzi", a to vetsinou docela nevybiravym zpusobem = invektivami k osobe oponenta, bez ucty k jeho nazoru, bez respektu k tomu, ze existuji i jine postoje k veci a nazory , a uz VUBEC NE s pripustenim moznosti, ze "by mohly byt spravne"...? (ps. to jsou tvá slova... stolt) tak jak to tedy je - jeden usměrňuje a druhý vnucuje, nebo to může být i naopak - jak se tu tak rádo omílá  - z jiného úhlu pohledu (a zejména, jak se to hodí do krámu...takové - kázat vodu a pít víno)

Ne. Ona to nedela tak o.d.p.o.r.ne a primitivne, jako ty... skurt

o*d*p*o*r*n*ě  primitivně? To vypadá jak? Zatím jsem vůči hirondel nepoužila ani jeden výpad, který by odpovídal tomu tvému psanému primitivnímu a o.d.p.o.r.n.é.m.u

mohla bys to prosím specifikovat, nebo je to pouze tvá iluze?


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#123 19. 11. 2011 12:55

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 5

Zklamaná napsal(a):

...Taky ráda předhazuješ "nevysvětlujte", když se snažíš být chytrá... (já vím, to jsi už taky pochytila, jen umět používat bys to mohla gloria)

Rada predhazuju, nevysvetluje... a snazit se "byt chytra" nepotrebuju, pac jsem. Nekdy ke svemu dobru, ale V DNESNI DOBJE spise ke sve skode...
Nevyuzivam "svoji chytrost" zamerne.
Jednou se me na to kdosi VELMI BLIZKY zeptal: Proc uz nejsi za vodou, byvse takhle chytra? Rekla jsem: nechci hazet perly svinim... (bez urazky, to je jen citace z Bible, vyjadrujici podstatu tehle veci + docela me mrzi, ze sem nechodi cist Petr 100, pac by treba taky pochopil, proc jeho rady typu: ..."kdyz jsi genialni svadlena, udelej zivnost a nasyt deset lidi prumernymi platy...")
Jo, a kdysu davno jsem vyslechla hovor me adolescentni dcery s nejakym svym spoluzakem, kdy rikala: Jo, moja mam je zvlastni, je chytra, ale v dnesni dobe je ji to k nicemu... grater
Tak "moudrost" ma dnes vahu, si myslim... grater


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#124 19. 11. 2011 12:58

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Arcanum napsal(a):


Exactly tummenupp

Je to tak snadny. smile

Snadný? Snadný.
Každej je chytrej svým způsobem. Není to o výši IQ.

No ano ocko,je to snadny.
Milovat sebe ,vedet o sobe ze mam stejnou hodnotu jako jine bytosti,ze jsem chytry svym zpusobem,ze jsme si rovni,znamena vsechno.

A ještě tohle je dulezity :
Každy opak pravdy je stejně pravdivý. smile

To je ono, žádná pravda v realném životě není úplná.
No a zase jsi mě Hirondel dostala. Musím se ti omluvit za dnešní den.
Asi se mi u tebe nelíbí, že nejsi k oponentům laskavá, ale možná, že to tak musí být, nevím.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#125 19. 11. 2011 13:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Chat o čemkoli 5

ViktorkaM napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

...Taky ráda předhazuješ "nevysvětlujte", když se snažíš být chytrá... (já vím, to jsi už taky pochytila, jen umět používat bys to mohla gloria)

Rada predhazuju, nevysvetluje... a snazit se "byt chytra" nepotrebuju, pac jsem. Nekdy ke svemu dobru, ale V DNESNI DOBJE spise ke sve skode...
Nevyuzivam "svoji chytrost" zamerne.
Jednou se me na to kdosi VELMI BLIZKY zeptal: Proc uz nejsi za vodou, byvse takhle chytra? Rekla jsem: nechci hazet perly svinim... (bez urazky, to je jen citace z Bible, vyjadrujici podstatu tehle veci + docela me mrzi, ze sem nechodi cist Petr 100, pac by treba taky pochopil, proc jeho rady typu: ..."kdyz jsi genialni svadlena, udelej zivnost a nasyt deset lidi prumernymi platy...")
Jo, a kdysu davno jsem vyslechla hovor me adolescentni dcery s nejakym svym spoluzakem, kdy rikala: Jo, moja mam je zvlastni, je chytra, ale v dnesni dobe je ji to k nicemu... grater
Tak "moudrost" ma dnes vahu, si myslim... grater

lol

jen jestli ta tvoje chytrost, kterou se tady tak ráda camráš, není jen tvoje iluze.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů