Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 11. 2011 7:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Chat o čemkoli 5

haiel napsal(a):

Pche.  Ne pas se pencher au dehors, nicht hinauslehnen,  é pericoloso sporgersi, nenahýnajte sa z okien. cool

To je pravé bohatstvo dcuha. stolt
Ja si už pamätám len stručnosti ako Omnia mea mecum porto.... Mala asom latinu len pol roka, potom nám ju zrušili ako buržoázny prežitok... dumbom a to od nás išlo 7 žudí na medicínu a 3 na právo... hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#27 17. 11. 2011 7:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Chat o čemkoli 5

helena napsal(a):

Imidž inteligenta je pro okolí stresující - kdysi jsem naslouchala na půl ucha cizojazyčnému telefonátu svého kolegy - skutečného znalce asi osmi jazyků. Nějak se zaseknul na slovíčku a ne a ne si vzpomenout... a já, onoho jazyka nikoli mocna, jen tak co mi za kloboučkem zvostalo - jsem mu to slůvko úplně mimochodem napověděla... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Taky si s energií hodnou lepší věci pamatujete blbiny? http://fora.babinet.cz/img/smilies/gloria.gif

Z francúzštiny si pamätám Voulez-vous coucher avec moi? big_smile Ako prvú a jedinú nezabudnutežnú vetu, ktorá sa mi vynorí automaticky, keď počujem túto reč. Blbiny si človek pamätá, pravda... Z čínštiny si pamätám "Moja mama je učitežka", čo je tiež vežmi užitočná vec.... Zo španielčiny, ktorú neovládam, len zo tri nadávky. big_smile A z maďarčiny - teiž neovládam - "prosím si jednu pohžadnicu psa". stolt Samé nepostrádatežné veci - a hlavne hlboko vryté v tých drážkach na hard-disku.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#28 17. 11. 2011 13:31

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Chat o čemkoli 5

Ja som sa po španielsky učila asi tak tri mesiace a pamätám si iba jediné slovo - la rejilla. To je sieka na zavazadlá coollol alebo výplet na stoličke.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#29 17. 11. 2011 16:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Chat o čemkoli 5

Jo, to je děs, tyhle "praktický" slovíčka a věty. Jsem svýho času dělala ve výrazně technickým oboru a byla nucena komunikovat s cizinou... takže si pamatuju šílený 3,14čoviny v cizím jazyce, obzvláště vhodný pro small talk http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#30 17. 11. 2011 17:00

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Chat o čemkoli 5

No, tak základ ze školy jsme měly, že....."kombajnéři stavrochodského sovchozu sklidili letos bavlnu vynikající kvality" a "Soudruh Smith je předákem v Pittsburských válcovnách" coollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#31 17. 11. 2011 17:11

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Chat o čemkoli 5

I když já měla spíš "Soudruh Berdettier je předákem v avignonském družstvu pěstitelů řepky" nebo tak něco cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#32 17. 11. 2011 17:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Chat o čemkoli 5

Ono je celkem fuk, v který řeči buduješ socializmus http://fora.babinet.cz/img/smilies/stolt.gif - nakonec, co jsme chtěli, vždycky jsme si našli (někdy i za vydatné pomoci vyučujících... některých).
Ale vzpomněla jsem si v souvislosti s tématem na drobnou hříčku, která se dá hrát prakticky v jakékoli řeči, pokud hráči zvládají alespoň porozumět novinovým titulkům - ty jsou totiž důležitý, protože kterýkoli z tisku vybraný ve hře znamená popisek pod imaginární obrázek souložícího páru... nevěřila bych nikdy, kterak důstojní akademici obého pohlaví řvou smíchy a mobilizujou svoje jazykový znalosti http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#33 17. 11. 2011 17:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Chat o čemkoli 5

helena napsal(a):

Jo, to je děs, tyhle "praktický" slovíčka a věty. Jsem svýho času dělala ve výrazně technickým oboru a byla nucena komunikovat s cizinou... takže si pamatuju šílený 3,14čoviny v cizím jazyce, obzvláště vhodný pro small talk http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Mňa na humanitnej škole bohvieprečo drvili "sadrolepenková deska s dýhou" (dodnes neviem v žiadnom jazyku poriadne, čo to je big_smile ) a trubkové lešení... Nespomínam si, že by som to bola niekedy použila... Ale zasa v ruštine to bolo zvrhlé iným smerom: v treom ročníku na gmypli sme boli na tri týžden v Moskve a keď sme mali vies zoznamovacie rozhovory s ruskými mládežníkmi (u ktorých sme potom trávili zhruba 10 dní v rodinách), tak sme väčšinou boli schopní konverzova len o životopise Maxima Gorkého alebo problematike Vežkej vlasteneckej vojny usch . Proste nenútená konverzácia ako vyšitá. big_smile Nevedeli sme ani, že "ahoj" na rozlúčku s apovie "poká" - proste pakáreň. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#34 18. 11. 2011 13:43

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Zklamana napsal(a):

"Člověk vždy musí morálně hodnotit své okolí.

Nic nemůže podlomit a rozložit lidský charakter i celou kulturu tak hluboce jako zásada morálního agnosticismu, myšlenka, že člověk nemá vynášet morální soudy o ostatních, že má vše morálně tolerovat, že dobro spočívá v tom, že nikdy nemá rozlišovat dobro od zla.

Je jasné, komu uplatňování této zásady přináší prospěch a komu škodí. Zdržíte-li se ocenění ctností člověka nebo odsouzení jeho neřestí, neuplatňujete vůči němu spravedlnost ani rovné zacházení. Když svým nestranným přístupem v podstatě prohlašujete, že ani dobro ani zlo od vás nemohou nic očekávat – koho tím zrazujete a koho povzbuzujete"?

zdroj: How Does One Lead a Rational Life in an Irrational Society?, The Virtue of Selfishness, strana 82

lol

Zklamco a co jako?    Ja nemam Tvoji hlavu ani Tve mysleni,tak proc jsi to poslala?

Me tento Tvuj pokus prijde naprosto legracni. Vtipny az mimozni. stoltbig_smilewink


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#35 18. 11. 2011 14:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Chat o čemkoli 5

helena napsal(a):

Ono je celkem fuk, v který řeči buduješ socializmus http://fora.babinet.cz/img/smilies/stolt.gif - nakonec, co jsme chtěli, vždycky jsme si našli (někdy i za vydatné pomoci vyučujících... některých).
Ale vzpomněla jsem si v souvislosti s tématem na drobnou hříčku, která se dá hrát prakticky v jakékoli řeči, pokud hráči zvládají alespoň porozumět novinovým titulkům - ty jsou totiž důležitý, protože kterýkoli z tisku vybraný ve hře znamená popisek pod imaginární obrázek souložícího páru... nevěřila bych nikdy, kterak důstojní akademici obého pohlaví řvou smíchy a mobilizujou svoje jazykový znalosti http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Ja sa zasa snažím v každej reči nauči frázy "Áno, to je pravda" a "Taký je život" - dajú sa použi skoro univerzálne. big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#36 18. 11. 2011 16:44

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Zklamana napsal(a):

"Člověk vždy musí morálně hodnotit své okolí.

Nic nemůže podlomit a rozložit lidský charakter i celou kulturu tak hluboce jako zásada morálního agnosticismu, myšlenka, že člověk nemá vynášet morální soudy o ostatních, že má vše morálně tolerovat, že dobro spočívá v tom, že nikdy nemá rozlišovat dobro od zla.

Je jasné, komu uplatňování této zásady přináší prospěch a komu škodí. Zdržíte-li se ocenění ctností člověka nebo odsouzení jeho neřestí, neuplatňujete vůči němu spravedlnost ani rovné zacházení. Když svým nestranným přístupem v podstatě prohlašujete, že ani dobro ani zlo od vás nemohou nic očekávat – koho tím zrazujete a koho povzbuzujete"?

zdroj: How Does One Lead a Rational Life in an Irrational Society?, The Virtue of Selfishness, strana 82

lol

Zklamco a co jako?    Ja nemam Tvoji hlavu ani Tve mysleni,tak proc jsi to poslala?

Me tento Tvuj pokus prijde naprosto legracni. Vtipny az mimozni. stoltbig_smilewink

no a nic - co by jako mělo být? Napsala jsem to, protože jsem to napsat chtěla a bylo to v ten moment adekvátní (a je stále). Jestli ti to přijde legrační, tak je to pro tebe legrační - a co já s tím jako mám dělat? va
Mě naprosto stačí tvá reakce cool


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#37 18. 11. 2011 16:59

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Zklamaná napsal(a):

no a nic - co by jako mělo být? Napsala jsem to, protože jsem to napsat chtěla a bylo to v ten moment adekvátní (a je stále). Jestli ti to přijde legrační, tak je to pro tebe legrační - a co já s tím jako mám dělat? va
Mě naprosto stačí tvá reakce cool

A ja mam naopak s tim co jsi napsala,viz. :  "speciálně pro tebe a tobě podobné ohledně odsuzování a posuzování " a s tim co jsi posleze poslala ,delat jako co?  va  cool

Me naprosto staci Tva vtipnost. cool


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#38 18. 11. 2011 17:01

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

no a nic - co by jako mělo být? Napsala jsem to, protože jsem to napsat chtěla a bylo to v ten moment adekvátní (a je stále). Jestli ti to přijde legrační, tak je to pro tebe legrační - a co já s tím jako mám dělat? va
Mě naprosto stačí tvá reakce cool

A ja mam naopak s tim co jsi napsala,viz. :  "speciálně pro tebe a tobě podobné ohledně odsuzování a posuzování " a s tim co jsi posleze poslala ,delat jako co?  va  cool

Me naprosto staci Tva vtipnost. cool

Třeba si to přečíst a popřemýšlet? roll lol


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#39 18. 11. 2011 17:18

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Zklamaná napsal(a):

Třeba si to přečíst a popřemýšlet? roll lol

Pak Tedy opet k tobe toto: Zklamco a co jako?    Ja nemam Tvoji hlavu ani Tve mysleni....... smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#40 18. 11. 2011 17:27

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Třeba si to přečíst a popřemýšlet? roll lol

Pak Tedy opet k tobe toto: Zklamco a co jako?    Ja nemam Tvoji hlavu ani Tve mysleni....... smile

No to je pravda, a pravda je také i to, že nemᚠmajkafy hlavu a její myšlení - v tom případě je tedy nemístné ji poučovat, že nemá soudit, či odsuzovat tongue
Jinak jako nic wink


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#41 18. 11. 2011 22:11

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Zklamaná napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Třeba si to přečíst a popřemýšlet? roll lol

Pak Tedy opet k tobe toto: Zklamco a co jako?    Ja nemam Tvoji hlavu ani Tve mysleni....... smile

No to je pravda, a pravda je také i to, že nemᚠmajkafy hlavu a její myšlení - v tom případě je tedy nemístné ji poučovat, že nemá soudit, či odsuzovat tongue
Jinak jako nic wink

Mas prilis ohranicene mysleni Zklamco a diky tomu, to moje proste nedas,nepobiras. Ale ja to vic nez chapu ,tomu ver. (ver si cemu chces vissla )

Majka take pise ze Ty moje myslenky nepanimaje,nu sto ?!  (nas ,s, cti hecek prosim big_smilelol )
At to zni trochu parusky. lolcool

Nedava ,nedava,to je zivot. pussa


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#42 18. 11. 2011 22:57

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Arcanum napsal(a):


Pak Tedy opet k tobe toto: Zklamco a co jako?    Ja nemam Tvoji hlavu ani Tve mysleni....... smile

No to je pravda, a pravda je také i to, že nemᚠmajkafy hlavu a její myšlení - v tom případě je tedy nemístné ji poučovat, že nemá soudit, či odsuzovat tongue
Jinak jako nic wink

Mas prilis ohranicene mysleni Zklamco a diky tomu, to moje proste nedas,nepobiras. Ale ja to vic nez chapu ,tomu ver. (ver si cemu chces vissla )

Majka take pise ze Ty moje myslenky nepanimaje,nu sto ?!  (nas ,s, cti hecek prosim big_smilelol )
At to zni trochu parusky. lolcool

Nedava ,nedava,to je zivot. pussa

Jak jsi správně napsala - nemᚠani mou hlavu ani mé myšlení, takže tvé "tvrzení" že mám ohraničené myšlení je pouze a jen tvá ilize. Takže si docela fest protiřečíš - ale s tím se už musíš vypořádat sama. Ale příště, než opět začneš filozofovat nad myšlením druhých, zkus u toho taky přemýšlet svou hlavou, a si tu nekydᚠdo kecek tongue

Tы понимаеш? Ты умная девочка, но y тебa нужно немного времени lol
Я желаю тебa cпокойной ночи pussasova


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#43 18. 11. 2011 23:02

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

Jsem Ti preci rikala ze to nedas ......a je to tady. big_smile Nedavas to.....presne jak ta Majdalenka.  vissla   
Takze Zklamco sovasova


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#44 18. 11. 2011 23:16

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Jsem Ti preci rikala ze to nedas ......a je to tady. big_smile Nedavas to.....presne jak ta Majdalenka.  vissla   
Takze Zklamco sovasova

zase iluze? Něco s tím už dělej gloria


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#45 18. 11. 2011 23:19

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 5

A opet sovasova


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#46 18. 11. 2011 23:25

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

a co já s tím? To je tvůj problém. Je mi tě líto lol


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#47 18. 11. 2011 23:42

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Chat o čemkoli 5

Holky,už jste nudný...přijdu z práce a furt to samý...máte něco zajímavýho...?sova

Není tady

 

#48 18. 11. 2011 23:56

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Chat o čemkoli 5

Revliba napsal(a):

Holky,už jste nudný...přijdu z práce a furt to samý...máte něco zajímavýho...?sova

njn nuda - hirondel se nudí, tady ani noha, tak nějakou tu radost ji dělám, kouknu po dvou hodinách a ona číhá.... v tomhle směru jsem altruista. Ale jen mezi náma - je to na palici, hirondel má omezený slovník...a pak ten věčně dudlíkový smajlík... roll no jak říká Selima - rôznych nás pánbožko má wink
ale jsem ráda, že konečně nový nick - budeš se ji věnovat chvilku, viď? cool Děěěěkuji pussa


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#49 19. 11. 2011 8:09

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Chat o čemkoli 5

Arcanum napsal(a):

Zklamana napsal(a):

"Člověk vždy musí morálně hodnotit své okolí.

Nic nemůže podlomit a rozložit lidský charakter i celou kulturu tak hluboce jako zásada morálního agnosticismu, myšlenka, že člověk nemá vynášet morální soudy o ostatních, že má vše morálně tolerovat, že dobro spočívá v tom, že nikdy nemá rozlišovat dobro od zla.

Je jasné, komu uplatňování této zásady přináší prospěch a komu škodí. Zdržíte-li se ocenění ctností člověka nebo odsouzení jeho neřestí, neuplatňujete vůči němu spravedlnost ani rovné zacházení. Když svým nestranným přístupem v podstatě prohlašujete, že ani dobro ani zlo od vás nemohou nic očekávat – koho tím zrazujete a koho povzbuzujete"?

zdroj: How Does One Lead a Rational Life in an Irrational Society?, The Virtue of Selfishness, strana 82

lol

Zklamco a co jako?    Ja nemam Tvoji hlavu ani Tve mysleni,tak proc jsi to poslala?

Me tento Tvuj pokus prijde naprosto legracni. Vtipny az mimozni. stoltbig_smilewink

Ty  nejsi schopna diskuse, že Hirondel? Ty jen ironizuješ spoludiskutující. Žádná odpověď na téma.
Navíc to na mě dělá dojem, že jakákoli zmínka o morálních zásadách tě rozpálí do běla, pak dojde i na to vaše obvyklé BLÁ BLÁ BLÁ, které se pravděpodobně učíte ve školičce.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#50 19. 11. 2011 8:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Chat o čemkoli 5

vějířovko, víkend před námi, hezky si ho užij a nerozčiluj se smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů