Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 7. 11. 2011 18:08

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Žárlivost

To je podle mně diagnóza. Vůbec mu nedochází, jak se partnerce může znechutit.
Jo a ještě jsem si vzpomněla, když jsme se rozešli, tak samozřejmě věděl, že je to proto, že jsem si už dávno někoho našla.  big_smile  Proti takové chorobné žárlivosti není obrany.

Není tady

 

#52 7. 11. 2011 18:11

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Žárlivost

Pokud mu dᚠdruhou šanci, podle mně ztratíš čas a stejně to nevydržíš. U takového žárlivce je absolutně cokoliv důvod k žárlení.

Není tady

 

#53 7. 11. 2011 18:13

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

On to přiznal, že to krásné mezi námi zkazil. Že nikoho tak nemiloval jako mě, ale nedokáže pochopit, že se v mých očích prostě ponížil a že to nejde vzít tak lehce zpátky. Třeba si to uvědomil, třeba ne, že s žárlivostí daleko nedojde.

Není tady

 

#54 7. 11. 2011 18:16

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Žárlivost

Podle mně to má v sobě a je to na odbornou pomoc, ale to on si asi nepřizná. Zatím je to na úrovni slibů a horoucích vyznání.

Není tady

 

#55 7. 11. 2011 18:19

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

lea: jojo prej to má z předešlého vztahu, že ho partnerka podváděla. Za to já ale přeci nemůžu, já jsem mu žádné podněty nedávala a ted mi bude vyznávat city a já z toho mám být asi na měkko.

Není tady

 

#56 7. 11. 2011 18:27

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Žárlivost

Možná, že by se předchozí partnerka divila. dumbom

Není tady

 

#57 7. 11. 2011 18:35

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Žárlivost

bla bla...  tak ho testuj,,, pár týdnů,, Jak se bude tvářit při příchodu sms,,,, při schůzce  kámoškou.
bude nervozní .. lol.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#58 7. 11. 2011 18:42

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

když já už nevím, zda vůbec na to testování mám ještě sílu.

Není tady

 

#59 7. 11. 2011 18:44

majkafa
Host

Re: Žárlivost

Pájinko, nemᚠzapotřebí vztah s takovým chlápátkem s komplexama.
Ve věku třeba 50 žena a 44 muž je vztah s "opačným" věkovým rozdílem OK. Ale ve vašem věku - on se teprve hledá a navíc žárlivost je rakev vztahu. Já bych od toho dala ruce pryč co nejdříve. Než bude pozdě a budete mít dítě.

 

#60 7. 11. 2011 19:21

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

já už se v tom ztrácím

Není tady

 

#61 7. 11. 2011 19:45

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Žárlivost

ADFka2 napsal(a):

... A jde za odborníkem. . . Možná kdybys byla přivázaná u topení 24/7 a bez mobilu, spal by lépe...

NESPAL!!!... Protoze...

ADFka2 napsal(a):

...  Je to choroba, musí se léčit. Ta choroba. smile
Otázka je, má-li to cenu, pokud on s tím nechce nic dělat.

N E M A, grater """pokud on s tím nechce nic dělat"""...
JA rikam: Pryc od nej.


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#62 7. 11. 2011 19:52

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

ViktorkaM: on s tím údajně chce něco dělat, uznal i to, že to přehnal a že je blbec

Není tady

 

#63 7. 11. 2011 20:10

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Žárlivost

Kamaradka mela taky chorobneho zarlivce...
Ona noblesni dama, on dobre situovany skvele vypadajici (=atraktivni) muz.
Kdyz se "prosli namestim", vsichni se ohledli s dojmem ´jak jim to slusi´...
---
Predtim, nez na ono namesti vyrazili, se doma u nich odehravalo asi toto:
Muzu si dat k tomuhle kostymku na krk tenhle satek?
Urcite ano, uzasne s nim ladi a budes moc atraktivni..., takovou te miluju...
Milacku, a tahle rtenka a lak na nehty..., neni to moc vyzyvave?
Ale jdi ty, je to krasne nevinne... (a svudne, ty certice jedna tongue )
Ja vim, ze mas rad me vysoke podpatky, ale radsi bych sla v techle "balerinach"...
Lasko! (Uz je slyset vyhruzny ton v hlase... usch    va va va ), VIS DOBRE, ze chci jen tve dobro, miluju te nade vsechno na svete... ale DNES BYCH SI PRAL (tohle je veledule!!!), aby ses libila vsem /v prekladu: abys POCHOPILA, co ja ve sve nemoci POTREBUJU.../
... atd.
Zazila jsem to, ac v "jinem podani"...
Doporucuji film "Noci s nepritelem" s moji milovanou Dzuliii...

Upravil(a) ViktorkaM (7. 11. 2011 20:15)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#64 7. 11. 2011 23:58

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Žárlivost

Pájinka 111 napsal(a):

lea: jojo prej to má z předešlého vztahu, že ho partnerka podváděla. Za to já ale přeci nemůžu, já jsem mu žádné podněty nedávala a ted mi bude vyznávat city a já z toho mám být asi na měkko.

Můj již bývalý partner mi taky říkal, že žárlí kvůli tomu, že ho jeho bývalá podváděla. Koukal mi do mobilu, stále mě podezíral, že mám v práci milence a podobné nesmysly. Jsou to jen hloupé výmluvy. Manipulace. Někdo mi tady na babi napsal, ruce pryč a že největší žárlivci můžou být také největší proutníci. Vše se vyplnilo a dnes jsem ráda, že je pryč a to hooodně daleko smile . Vše, co tak hodně odsuzoval, sám později pak předváděl v plné kráse.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#65 8. 11. 2011 8:10

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Žárlivost

Pájinko 111,

může argumentovat svojí velkou láskou k Tobě, proč ne, ale chorobné podezírání je výsledkem něčeho, co má v sobě zakódováno a čas od času to prostě musí ven. S tím nic nenaděláš. Pokud nejsi dostatečně silná a rozhodná stát na svém, že tak to nechceš, budeš mu dávat další a další šance a pokaždé to dopadne stejně. Situace vygraduje, on se omluví, slíbí, a bude se držet, než to zase přežene. Vím, o čem mluvím, protože po x letém manželství se společným majetkem a dětmi je to skutečně něco. Pak si člověk uvědomí, jak ty signály léta přehlížel a jak byl hloupý, že jen ustupoval. Uvědomí si, že si sám svojí poddajností zavřel dveře k příbuzným, přátelům, koníčkům v hloupé naději, že když se podvolí, nebude důvod k tomu, aby s ním byl partner nespokojený. Jenomže požadavky se stupňují a Ty zjistíš, že bys pomalu nemohla dětem do sámošky pro svačinu...Teď si vem ty markety a ty příležitosti...jé pane, to je můj košík....a je to.big_smile

Buď ráda, že jste dosud pouze pár, co spolu chodí /o společném bydlení nebyla řeč nebo ano?/ Je lhostejné, zda jsi skutečně maximálně loajální nebo zda se poohlížíš jinde. On bude žárlit stejně. Věrnost nelze prokázat. Musela bys pracovat doma bez komunikační techniky a on by musel každý den před odchodem do práce za sebou zamykat. Nemusím být moc velký prorok, abych si nepomyslela, že se Tě bude po návratu ptát - tak na copak jsi celý den myslela?A nezvonil někdo? A koukala jsi z okna? A až by ho napadlo, že bys s někým mohla komunikovat do ulice, tak by ta okna zatloukl...

Zkrátka, Pájinko, je to na Tobě. Od šestnáctileté slečny bych možná čekala nějaké ty šance, ovšem od ženy ve Tvém věku spíše ne. Ostatně, Páji, proč on nemá stejně starou nebo mladší známost? Nevěří si. Raději volí ženu o něco starší, protože si myslí, že tam to bude pro něj lepší. Mladá holka by ho poslala do háje. Ta se chce bavit, i když má známost.

Není tady

 

#66 8. 11. 2011 8:38

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

On mi prej věří, ale občas jedná s horkou hlavou. Že nejdřív mluví a pak myslí, což je problém. Není to lehké asi ani pro něj, vše to sice přiznal, což beru za pozitivní,když si žárlivec přizná,že je chyba na jeho straně ,ale ještě t잚í a možná i nemožné je s tím něco dělat jako posunout se a přestat žárlit

Není tady

 

#67 8. 11. 2011 9:44

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Žárlivost

Pájinka 111 napsal(a):

Není to lehké asi ani pro něj, vše to sice přiznal, což beru za pozitivní,když si žárlivec přizná,že je chyba na jeho straně ...

To je ale manipulace, přesunul svůj problém na tebe totiž. "jo, promiň, to víš, to ta moje žárlivost, už jsem jí zase nezvládĄ"....a jede se dál smile Chci tím říct, že přiznání - jsem žárlivec - nic neřeší, on to o sobě dávno ví. Jenže teď už je to mezi vámi zveřejněno, něco jako když se ukáže, že má nějakou chorobu, a je to vlastně alibi. Může používat argumenty jako "přece musíš pochopit....vždy mě znáš"....a podobně. Časem by mohl dospět i k tomu, že tě obviní, že mu s jeho problémem nijak nepomáháš, naopak chodíš si někam sama a poobně, takže vlastně jsi tam, kde jsi byla.

Upravil(a) Daphné (8. 11. 2011 9:55)

Není tady

 

#68 8. 11. 2011 10:16

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Žárlivost

Pájinka 111 napsal(a):

No právě, ted žadoní at mu dám ještě druhou šanci....ráda bych mu jí dala, ale copak se můžu přetvařovat ,že se nic nestalo...Třeba se pletu, ale dle mého názoru by to v sobě jen potlačoval a za čas by se to znovu stalo.  Jaký máte názor vy?

Ano ,presne takhle to byt muze i nemusi. smile  Zarlivost je vlastne nemoc.Neni snadne se z ni vylecit a proto se jeji projev opakuje. A kdyz se to dusi-potlacuje ,pak to bouchne s velkou intenzitou. 
Jasne ze je dulezity prvni krok aby to o sobe vedel(ze to o sobe vi jak jsem vycetla) dalsi veci ale je a tou dulezitou, jestli s tim dokaze skutecne neco udelat-vylecit to. To zalezi na nem.
Vedet to o sobe a nebyt schopen si s tim sam poradit a nebo jit a hledat pomoc prinasi opakujici sceny. Takze muj nazor je,ze dokud se neuzdravi az na dren,bude to opakovat.
Cim vic bude ztracen ve sve nesnazi,tim vic bude frustrovan a pak jak rekla Daphne,muze dojit k tomu ze s Tebou bude manipulovat.
A nebo se opravdu probere,rozsviti se mu,zacne na te sve zarlivosti pracovat svedomite a uzdravi se.
Jde o to jak se k tomu sam postavi ,jak zvoli sve kroky.
Kdyz se nebude schopen probrat ,pak je to zaruka ze se jeho zarlive projevy budou opakovat.
Tam pak zalezi na tobe jestli zvolis s nim byt za takovych okolnosti. smile   Ja bych nebyla. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#69 8. 11. 2011 10:58

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Žárlivost

Pájinka 111 napsal(a):

lea: jojo prej to má z předešlého vztahu, že ho partnerka podváděla. Za to já ale přeci nemůžu, já jsem mu žádné podněty nedávala a ted mi bude vyznávat city a já z toho mám být asi na měkko.

Pajinko mela jsem to take tak na zacatku vztahu,pritele drivejsi partnerka podvadela a ja trpela jeho neduverou ve me.Vse se usadilo,kdyz me opravdu poznal,ze jsem jina nez jeho byvalka.To same bylo i s penezma,ta hrozna neduvera,ze vsechno rozhazu jako jeho byvalka a nadelam dluhy,byla to jeho cerna mura.Jenomze poznal,ze u me nic takoveho nehrozi a ma ve me duveru.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#70 8. 11. 2011 14:50

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Žárlivost

Pájinka 111 napsal(a):

On mi prej věří, ale občas jedná s horkou hlavou. Že nejdřív mluví a pak myslí, což je problém. Není to lehké asi ani pro něj, vše to sice přiznal, což beru za pozitivní,když si žárlivec přizná,že je chyba na jeho straně ,ale ještě t잚í a možná i nemožné je s tím něco dělat jako posunout se a přestat žárlit

Nemůže ti věřit,když se takhle chová.On ti možná věřit chce,ale nevěří. To,že uzná svou chybu je sice dobrý,ale to je tak všechno....taky ti po dalším výstupu může říct:"...vždy jsem ti to říkal,jakej jsem,tak co se teď divíš...". A pochybuji,že se jen tak posune někam dál.To,aby člověk v sobě potlačil své přirozeno a "stal se někým jiným",to chce dost času,pevnou vůli a disciplínu.Změnit způsob svého myšlení.Ale pozor,nesmí to být přetvářka,musí to tak doopravdy cítit.Ne jen tak působit navenek a uvnitř být jiný. A tohle je podle mě otázka několika let...tím jak bude dospívat,dostávat "rány" od života,získávat zkušenosti apod.- tím se změnit může. Každý se totiž s nabývajícími roky měníme....


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#71 8. 11. 2011 16:51

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Žárlivost

Pájinko, žárlivost je strašná vlastnost. Můj první přítel byl taky žárlivec a žádný med to nebyl. Strašně nám ta jeho žárlivost otrávila vztah....Za chvíli se přistihneš přitom, že mu ani nebudeš chtít říct, kam jdeš a s kým, aby ses vyhnula případné scéně...
Já bych se zamyslela nad tím, co chci. Jestli chci další čas investovat do někoho, kdo má takový problém a doufat a věřit, že se to změní. Jestli chci mít za pár let dítě a jestli ho chci mít s tímto partnerem.

Není tady

 

#72 8. 11. 2011 17:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Žárlivost

prej to má z předešlého vztahu, že ho partnerka podváděla
To je podobnej blábol a pitomá vejmluva... stejně jako kdyby říkal, že minulá partnerka se chovala jako světice, na cizího chlapa ani nepomyslela, natož aby očkem mrkla - a proto se tak budeš chovat taky.
beru za pozitivní,když si žárlivec přizná,že je chyba na jeho straně
Prd a vořech - on SI nic nepřiznal. On TI říká to, co chceš slyšet, protože nějakým šestým smyslem (a tihle ho mají sakra vyvinutej) vytušil, že bys mu to ještě nějakej čas mohla papat horký - to je ta "druhá šance" - a on by si tě mezitím hezky zpracovával do povolna...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#73 8. 11. 2011 19:01

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Žárlivost

Přiznávat si může co chce,přesně tak!!!On za to nemůže,je to silnější než on.Pokud se změní,časem,tak jedině k horšímu.Přestane si brát servítky.
Chorobného žárlivce měla kamarádka.Jela vedle do vesnice k sestře na návštěvu a při pití kávy v obyváku se sestra zahleděla do koruny stromu na zahradě hned za oknem a on tam seděl na větvi a pozoroval je.
Jednou ho přistihla jak jí prohlíží spodní prádlo,když přišla z práce,jestli tam náhodou nenajde nějaké stopy po nevěře a očuchával jí tvář,jestli nevoní pánskou kolínskou.Byl spíš směšný,ale spousta žárlivců bývá i agresivní a to už sranda není.Já bych mu možná dala šanci,ale zároveň bych ho podrobila zkoušce ohněm,jak tu někdo zmiňoval.Objednala bych si pár sms od kamarádky,přečetla je s úsměvem a odložila telefon beze slova.Sms by obsahovala větu,to byla ta poslední šance drahý,seber se a zmiz z mého života.Potom bych odešla jako na WC,ale pozorovala ho.

Není tady

 

#74 9. 11. 2011 8:16

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

No právě, táhne mi na 30 a čekat na něco, jestli se to změní se mi moc nechce. Na druhou stranu je jinak úplně v pohodě a dokáže mě rozesmát, utěšit, pomoct mi

Není tady

 

#75 9. 11. 2011 8:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Žárlivost

je jinak úplně v pohodě a dokáže mě rozesmát, utěšit, pomoct mi
No, mě by takovejhle hoch taky rozesmál šmírováním za kavárenským oknem big_smile... jen by to bylo poprvé a naposledy.
Ani s tou útěchou a pomocí bych nebyla tak hrr... čím víc budeš "jeho", tím spíš tý empatie bude ubejvat. Takže útěcha možná nastoupí, až po jeho invektivách, nedejbože fackách, budeš brečet... a pomoc může spočívat například v tom, že ti iniciativně najde práci na doma, nanejvejš místo v ryze dámským kolektivu pět minut od baráku.
A ještě jedna věc - i když se říká, že a jak na tom až tak moc nezáleží, vᚠvěkový rozdíl tu bude pořád. No a představ si, že by mohlo dojít i k tomu, že si chlapec najde mladší model a "vina padne na tvou hlavu" tongue, protože ses "nechovala jako slušná ženská", tedy podle jeho představ. něco podobnýho už tu bylo...

Upravil(a) helena (9. 11. 2011 8:35)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů