Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 11. 2011 9:04

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Žárlivost

Ahoj, mám takový problém s partnerem...jsme spolu krátce přibližně půl roku a začíná mi vadit jeho přehnaná žárlivost. Kolikrát se mi již stalo, že jsem ho přistihla jak mě pozoruje...kam jdu. Do jaké míry si myslíte, že je žárlivost ještě v mezích?

Není tady

 

#2 7. 11. 2011 9:06

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

pro upřesnění, partner je o 6 let mladší

Není tady

 

#3 7. 11. 2011 9:10

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Žárlivost

Co je v mezích pro někoho, nemusí být v mezích pro dalšího. Zavdávᚠmu důvody ?  vissla


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#4 7. 11. 2011 9:13

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

No právě, že žádné důvody nemá....jsou to takové varovné signály....nedávno jsem si šla sednou s kámoškou odpoledne na kafčo a on mě dvakrát vytáhnul ven před restauraci a podezíral mě ,že si celou dobu s někým volám a at mu okamžitě ukážu telefon a to mě dost vyděsilo a zarazilo. Jinak je strašně pozornej a hodnej, ale tohle mě fakt dodělalo

Není tady

 

#5 7. 11. 2011 9:25

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Žárlivost

tak je to magor a rychle od něj pryč..  Nejsi jeho majetek !  Časem se to bude určitě zhoršovat.
Víš co, já bych sehnala knížku od Frýbové - Falešní hráči. Napřed si ji přečti sama a pak ji dej přečíst jemu.  Třeba pochopí, jak je směšnej.  lol


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#6 7. 11. 2011 9:30

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

Nejhorší je to, že jsem si ho přestala vážit.Bylo mi uplně trapně  za něj, když mi od vedlejšího stolu řekla nějaká holka, že ten kluk tam stojí už 15 minut a kouká oknem

Není tady

 

#7 7. 11. 2011 9:55

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Žárlivost

Pájo, tohle mi chlap udělat, tak by si docela užil... jen nevím, jestli by to s ním nešvihlo..lol
V takovém vztahu se přeci nedá být.. Abych se bála jít kamkoliv, cože on zas vyvede a kde se budu hanbou propadat..


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#8 7. 11. 2011 10:01

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

No právě, já se nenechám omezovat a teď už jsem v takovém stádiu, že si ho nedokážu vážit a to se asi jen tak nespraví. Ikdyž si říkám, že každej chlap má nějaké neduhy, že on je jinak pozornej, milej, pomáhá mi se vším, ale tohle zavání spíš né láskou z jeho strany, ale majetnictvím vůči mě

Není tady

 

#9 7. 11. 2011 11:31

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Žárlivost

Jsem si zkoušela předastavit co to je "pozoroval kam jdu". Ale tohle je síla.

Sma se musím přiznat, že jsem žárlivá. Naštěstí jsme s přítelem úplně stejně žárliví oba dva. Táta říká, že jsem přehnaně žárlivá. Ale to co tady popisuješ ty by mě nenapadlo ani ve snu udělat.

Takže děkuji....zjistila jsem, že to u mě ještě na doktora není big_smile A tobě můžu jedině poradit, jdi od něj pryč. Lepší to nebude. Bude to jen horší. takže bacha a se nedostaneš někam, z čeho se už špatně vystupuje (společné závazky, děti, atd.).

Není tady

 

#10 7. 11. 2011 11:53

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Žárlivost

Teda já žárlivá nejsem a snad krom pár momentů kolem puberty ani nikdy nebyla... takže představa chlapa šmírujícího mě oknem (nejlépe maskovaného montérkama a mrožím knírem http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png) zda a) jsem fakt s kámoškou, b) mi přítelkyně neslouží coby fěrtoch ke zběsilému telefonování s milencem, mě dost děsí... hlavně teda to, co bych s ním zřejmě byla schopna provést... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#11 7. 11. 2011 12:39

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

Holky nemůžu už s ním dál být, to neustálé podezírání a majetnictví mě dohání k šílenství. Pomalu abych se bála, aby mi nepípla smska nebo mi nevolal nějaký kluk. Žádné podněty k žárlení mu nedávám, ale tak sakra snad si nemyslí, že už navždy budu mluvit jen s ním a na ostatní kluky už se ani nepodívám

Není tady

 

#12 7. 11. 2011 12:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Žárlivost

Ale myslí, Pájinko... a nejen myslí - očekává.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 7. 11. 2011 13:30

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

Už jsem to rozsekla, řekla jsem mu že už si ho nedokážu vážit ...po tom co mi předvedl za scénu

Není tady

 

#14 7. 11. 2011 13:31

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Žárlivost

Pájinka 111 napsal(a):

Holky nemůžu už s ním dál být, to neustálé podezírání a majetnictví mě dohání k šílenství. Pomalu abych se bála, aby mi nepípla smska nebo mi nevolal nějaký kluk. Žádné podněty k žárlení mu nedávám, ale tak sakra snad si nemyslí, že už navždy budu mluvit jen s ním a na ostatní kluky už se ani nepodívám

Tak to já bych se nebála, ale s radostí se domluvila s nějakými známými, aby mi psali a volali. by mě zajímalo co by pak panáček dělal.


Mě takhle jeden přítel chtěl vyzkoušet. Domluvil se s kamarádem, aby si mě přidal do ICQ jako neznámý ctitel a pozval mě na kafe. Bohužel bylo oba na počítače níže než já a tak nevěděli, že si můžu zjistit kdo mi to píše. A já vesele tu jejich komedii hrála a byla připraveno na to kafe jít big_smile
Nakonec na to ale nedošlo, protože tehdejšímu příteli ruply nervy a nevydržel to.

Není tady

 

#15 7. 11. 2011 13:35

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

Kuřátko: už na to nějak nemám, abych ho zkoušela...zda to udělá příště. Podle mě se člověk nezmění, když to má v sobě. Seš i přes to zkoušení tvým přítelem s ním dál nebo si se s ní rozešla kvůli tomu?

Není tady

 

#16 7. 11. 2011 13:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Žárlivost

by mě zajímalo co by pak panáček dělal
No-o... od výbušnější povahy by mohlo padnout třeba pár facek.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#17 7. 11. 2011 13:47

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Žárlivost

Kuřátko napsal(a):

Pájinka 111 napsal(a):

Holky nemůžu už s ním dál být, to neustálé podezírání a majetnictví mě dohání k šílenství. Pomalu abych se bála, aby mi nepípla smska nebo mi nevolal nějaký kluk. Žádné podněty k žárlení mu nedávám, ale tak sakra snad si nemyslí, že už navždy budu mluvit jen s ním a na ostatní kluky už se ani nepodívám

Tak to já bych se nebála, ale s radostí se domluvila s nějakými známými, aby mi psali a volali. by mě zajímalo co by pak panáček dělal.


Mě takhle jeden přítel chtěl vyzkoušet. Domluvil se s kamarádem, aby si mě přidal do ICQ jako neznámý ctitel a pozval mě na kafe. Bohužel bylo oba na počítače níže než já a tak nevěděli, že si můžu zjistit kdo mi to píše. A já vesele tu jejich komedii hrála a byla připraveno na to kafe jít big_smile
Nakonec na to ale nedošlo, protože tehdejšímu příteli ruply nervy a nevydržel to.

Přesně to jsem myslela, když jsem Páje psala snad první nebo druhý příspěvek.  :-)

Taky mi ex kdysi testoval a to si myslím, že nebyl nijak extremně žárlivej, nebo mi to tak tenkrát nepřišlo..   tak jsem na rande s jeho kamarádem šla. Tenkrát jsem přemýšlela, kdo z těch dvou je praštěnější...   Blbé bylo, že mi jeho kamarád nepřitahoval, takže to nešlo až do krajnosti. vissla

Pájo, možná by na chvilku přestal, ale určitě ne na dlouho.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#18 7. 11. 2011 13:52

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

No právě, ted žadoní at mu dám ještě druhou šanci....ráda bych mu jí dala, ale copak se můžu přetvařovat ,že se nic nestalo...Třeba se pletu, ale dle mého názoru by to v sobě jen potlačoval a za čas by se to znovu stalo. Jaký máte názor vy?

Není tady

 

#19 7. 11. 2011 13:58

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Žárlivost

Paji, nejsem s ním. Rozešli jsme se ale kvůli dalším jeho "špatným" vlastnostem.

Myslím, že se nepleteš a bylo by to přesně podle toho cos napsala. Chvilku by se držel a pak by to tu bylo znovu.

Není tady

 

#20 7. 11. 2011 14:02

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

Na druhou stranu se trochu bojím, že toho budu litovat, když mu nedám druhou šanci. Ale jak si ho ted sakra mám začít znovu vážit jako chlapa, když je to u mě šmírák

Není tady

 

#21 7. 11. 2011 14:13

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Žárlivost

Pájinko, je na světě opravdu tak málo chlapů, abys musela dávat druhou šanci někomu, kdo je u tebe šmírák?


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#22 7. 11. 2011 14:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Žárlivost

Na druhou stranu se trochu bojím, že toho budu litovat, když mu nedám druhou šanci.
Druhou šanci potřebuješ ty... nebo spíš druhou (a poslední) možnost ověřit si, že je skutečně takový, jak se projevuje.
Možná pak budeš litovat, žes mu ji dala - ale jestli mᚠdojem, že to chceš...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#23 7. 11. 2011 14:21

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

Bylajsem rozhodnutá ,že už prostě takhle dál ne,jsme spolu teprve pár měsíců a už řešíme hádky. Prosil mě o šanci, že si to uvědomil, tak fakt nevím, jestli mu ji dát nebo ne, ale hrozně u mě klesnul jako v mých očích a nevím, jestli si ho dokážu vážit jako chlapa.

Upravil(a) Pájinka 111 (7. 11. 2011 14:25)

Není tady

 

#24 7. 11. 2011 14:29

Danýsek
♥♥-----
Registrovaný: 15. 9. 2011
Příspěvky: 48

Re: Žárlivost

Pájinka 111 napsal(a):

Bylajsem rozhodnutá ,že už prostě takhle dál ne,jsme spolu teprve pár měsíců a už řešíme hádky. Prosil mě o šanci, že si to uvědomil, tak fakt nevím, jestli mu ji dát nebo ne, ale hrozně u mě klesnul jako v mých očích a nevím, jestli si ho dokážu vžit jako chlapa.

Pájo, miluješ ho i přes to všechno? Láska a vážení si druhého spolu souvisí ale přece je to něco trochu rozdílného. Nelíbí se mi to co ti provedl ale možná bych mu ještě šanci dala. Znám se a vím, že bych pak určitě litovala toho, že jsem mu jí nedala. Při dalším sebemenším náznaku té jeho šílené žárlivosti bych ten vztah již ovšem ukončila.

Není tady

 

#25 7. 11. 2011 14:32

Pájinka 111
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 101

Re: Žárlivost

Žárlivé signály už vysílá déle, upozornila jsem ho na to,že se mi to nelíbí a on řekl, že na tom bude pracovat je to tak měsíc. Po měsící mi předvedl právě tuhle scénu, jak jsem šla s kámoškou.Takže to není poprvé, pořád mě podezírá ,že si píšu s klukama atd.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů