Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 11. 2011 18:33

Terezka30
♥------
Registrovaný: 6. 11. 2011
Příspěvky: 3

Re: Kolega a manžel

Jj, mᚠpravdu. S manželem to bylo na začátku taky úžasný. Sex s ním mě bavil, ale teď by mi to s ním stačilo tak 1x za měsíc. Nejde o to, že bychom neexperimentovali. Ale mě se experimentovat ani nechce. Jak to funguje u vás po takové době vztahu? S kolegou nemáme žádný buhvíjaký sex - normální, ale vždycky se na něj hrozně těším, baví mě to s ním i bez experimentů, kdovíjakých poloh a sexuálních pomůcek........ Prostě mě hrozně přitahuje a vzrušuje, líbí se mi ho dotýkat, líbat ho, dělat to s ním......



mokory napsal(a):

No, ženský, docela se do Terezky obouváte:dumbom:
Přijde mi ale taky jako pitomost to hned vytroubit manželovi, vlastně proč? Pomohlo Ti to? Jemu tedy určitě ne.
Nový koště dobře mete..tomu bych přirovnala vztah s přítelem, vždy píšeš, že sex byl s manželem taky báječn-v počátcích, že až časem je to stereotyp..ale to je normální, udělala jsi ty něco proto, aby to tak nebylo? Jasně, že s novým partnerem je to lepší, jiný, nový, neokoukaný. Víš, jaá bych do toho novýho vztahu  nešla-asi. Zvl᚝, pokud Tvůj manžel je prima chlap. O tom novým toho moc nevíš, svýho znᚠa můžeš mu věřit(myslím).
CHápu to, jak jsi vzplanula, znám to. Ale dej si chvíli času, vzpomeň si,jak to bylo mezi tebou a manželem ze začátku..určitě taky krásný.
Ale poradit si musíš sama, jak jinak. A držím palce pro dobrou volbu.

Není tady

 

#27 8. 11. 2011 18:44

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kolega a manžel

Po té debatě o rozvodu a o tom, jak prodáme nᚠdům, který jsme tak dlouho budovali, se mi udělalo úplně špatně a prostě jsem to stopla a už jsme se o tom přestali bavit.
Ovšem pan manžel evidentně nemá ani tušení, že tě doma drží barák a ne on, že... tongue
http://fora.babinet.cz/img/smilies/sad.pngTřeba bys mohla začít uvažovat o tom jak ho z domu dostat... http://fora.babinet.cz/img/smilies/usch.gif
Všechno mi to přijde ale nefér jak k manželovi, kterého podvádím, tak ke kolegovi, kterému nemůžu nabídnout normální vztah, ale pouhé tajné se scházení.
U manžela ti to zas tak moc nevadí... to by ti bylo špatně z jinejch věcí - a kdybys nelpěla na tom, co pevně svírᚠv drápech, tak by ses úplně klidně mohla férově rozejít a mít "normální vztah".
S manželem to bylo na začátku taky úžasný.
Tuhle větu by sis měla opakovat několikrát (hodně několikrát) denně...vissla

Upravil(a) helena (8. 11. 2011 18:48)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#28 8. 11. 2011 19:52

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Kolega a manžel

Ale otázka nezní zda jedno nebo druhé. Při troše moudrosti a odvahy jsi mohla mít dlouhá léta oboje. Takhle se obávám, že nebudeš mít ani jedno ani druhé. Souhlasím s tím, že tahat do toho tímhle způsobem partnera je vůči němu těžce nefér.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#29 9. 11. 2011 0:15

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Kolega a manžel

Terezo, Ty jsi neměla  vést ani "čistě hypotetické" úvahy o rozvodu, protože pokud nemᚠdefinitivně jasno, slovo "rozvod" jsi neměla vůbec před manželem vypustit z úst. Každý partner, který je "čistě hypoteticky" postaven před takovouhle konfrontaci totiž logicky zbystří a začne si všímat věcí, kterých by si - nebýt oné nešastné rozpravy - předtím vůbec nevšiml stolt

Oni si bohužel totiž všichni ti podvádějící myslí, jak jsou mazaní, jak mají svoje zálety pečlivě zakonspirované a jak je jejich partner s odpuštěním úplně blbý a nechá se opít rohlíkem roll Aby ses nespletla, Terezo, protože po té osudné rozpravě bych vsadila krk na to, že si Tě manžel začne nenápadně, leč bedlivě všímat a z jednotlivých indicií si možná začne dávat leccos dohromady. A aby ses nedivila, až na Tebe či nedejbože na kolegu jednoho krásného dne zčistajasna udeří s nezvratnými důkazy o vaší nevěře, které mezitím důkladně schraňoval stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#30 9. 11. 2011 7:51

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Kolega a manžel

Nenápadně, leč bedlivě všímat, zčistajasna udeří, nezvratné důkazy, důkladně schraňoval. Bože můj roll


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#31 9. 11. 2011 8:15

Blossom
Host

Re: Kolega a manžel

Axi napsal(a):

Nenápadně, leč bedlivě všímat, zčistajasna udeří, nezvratné důkazy, důkladně schraňoval. Bože můj roll

Co ti na tom přijde divného, Axi?

Kdyby před tebou tvá manželka - jen tak čistě hypoteticky vissla -  začla mluvit o rozvodu a prodeji domu, co jste si spolu postavili, tak by ses - oprávněně -  taky asi začal pídit, odkud vítr vane.

Mě docela překvapuje, že ti podvádějící jsou si tak jistí tím,že jsou pánem té situace, že situace bude taková - jak oni sami se nakonec rozhodnou. Lámou si hlavu - milenec, nebo manžel? (Milenka, nebo manželka?)
Nějak spoléhají na to, že oba dotyční po nich neustále za všech okolností touží a že tedy je jen na nich, na těch podvádějících, jak se rozhodnou, koho z těch dvou svou přízní nakonec poctí.... dumbom

Jenže - situace někdy nabere najednou takový švuňk, že se dotyčný nestane divit, a už vůbec není pánem té situace a jen nevěřícně zírá, jak se to kolem něj rozběhlo a že on sám to už nemůže nějak ovlivnit nebo zastavit.

 

#32 9. 11. 2011 8:23

majkafa
Host

Re: Kolega a manžel

Axi, jsem moc ráda, že už ti rozumím.

 

#33 9. 11. 2011 9:06

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Kolega a manžel

ono, Majko, jde o to, jestli bys byla takhle všechápající a uvědomělá i v případě, že bys měla doma svého partnera, kterého bys měla ráda, případně s ním měla malé děti wink ...

Není tady

 

#34 9. 11. 2011 9:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kolega a manžel

Nenápadně, leč bedlivě všímat, zčistajasna udeří, nezvratné důkazy, důkladně schraňoval.
Líbila by se ti víc změna terminologie na "sledovat  na každým kroku, vrazit pár facek, lustrování mobilu a mailu, ukládaní vyšmírovaného"? http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#35 9. 11. 2011 10:07

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Kolega a manžel

Terez, u manžela tě drží ten jen ten barák?V souvislosti s ním se totiž zmiňuješ jen o tom.

Není tady

 

#36 9. 11. 2011 10:26

majkafa
Host

Re: Kolega a manžel

mia napsal(a):

ono, Majko, jde o to, jestli bys byla takhle všechápající a uvědomělá i v případě, že bys měla doma svého partnera, kterého bys měla ráda, případně s ním měla malé děti wink ...

mio, já jsem takhle uvědomělá před 6 lety nebyla a pořádně jsem to podělala. Doufám, že kdyby mě to potkalo příště, už to bude lepší.
Psala jsem, že Aximu rozumím. Neviď za tím to, co tam není, co sis tam dosadila sama, prosím.

Btw o partnerovi, kterého máme skutečně rády, se nevyjadřujeme tak, jak se vyjadřovala Kiara. smile

Upravil(a) majkafa (9. 11. 2011 10:29)

 

#37 9. 11. 2011 10:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kolega a manžel

Btw o partnerovi, kterého máme skutečně rády, se nevyjadřujeme tak, jak se vyjadřovala Kiara.
A to konkrétně jak?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#38 9. 11. 2011 10:45

majkafa
Host

Re: Kolega a manžel

heleno, konkrétně si přečti znovu příspěvek Kiary a reakci Axiho a budeš to vědět, jestlis to zatím nepochopila. Jestli to nepochopíš ani pak, s tím já neudělám nic.

 

#39 9. 11. 2011 12:22

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kolega a manžel

majkafo, zřejmě jsi otázku nepochopila, takže opravuju - co se tobě na Kiary vyjádření přesně nelíbí?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#40 9. 11. 2011 12:25

majkafa
Host

Re: Kolega a manžel

Přesně to, co Aximu.
A ani na tvém příspěvku č. 34 - ironickému podotknutí, jestli by se víc líbilo... blábláblá se mi taky nelíbí vůbec nic. big_smile
Kapišto?

 

#41 9. 11. 2011 12:48

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Kolega a manžel

Blossom napsal(a):

Axi napsal(a):

Nenápadně, leč bedlivě všímat, zčistajasna udeří, nezvratné důkazy, důkladně schraňoval. Bože můj roll

Co ti na tom přijde divného, Axi?

Kdyby před tebou tvá manželka - jen tak čistě hypoteticky vissla -  začla mluvit o rozvodu a prodeji domu, co jste si spolu postavili, tak by ses - oprávněně -  taky asi začal pídit, odkud vítr vane.

Mě docela překvapuje, že ti podvádějící jsou si tak jistí tím,že jsou pánem té situace, že situace bude taková - jak oni sami se nakonec rozhodnou. Lámou si hlavu - milenec, nebo manžel? (Milenka, nebo manželka?)
Nějak spoléhají na to, že oba dotyční po nich neustále za všech okolností touží a že tedy je jen na nich, na těch podvádějících, jak se rozhodnou, koho z těch dvou svou přízní nakonec poctí.... dumbom

Jenže - situace někdy nabere najednou takový švuňk, že se dotyčný nestane divit, a už vůbec není pánem té situace a jen nevěřícně zírá, jak se to kolem něj rozběhlo a že on sám to už nemůže nějak ovlivnit nebo zastavit.

Ano, Blossom, přesně takovouto situaci a přesně takové důsledky jsem měla na mysli a jsem ráda, žes mě - na rozdíl od jiných - pochopila big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#42 9. 11. 2011 12:53

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Kolega a manžel

majkafa napsal(a):

Btw o partnerovi, kterého máme skutečně rády, se nevyjadřujeme tak, jak se vyjadřovala Kiara. smile

yikesvayikes ?!?
majkafo, já jsem se nevyjadřovala o partnerovi vlastním, leč o partnerovi cizím. Můžeš mi konkrétně říct, JAK jsem se vyjádřila, NAD ČÍM ses pozastavila a CO KONKRÉTNĚ se Ti na mém příspěvku nelíbilo?!?

Mě by to totiž velmi zajímalo a soudě podle příspěvků ostatních, Tvoje reakce není jasná ani jim va


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#43 9. 11. 2011 15:12

majkafa
Host

Re: Kolega a manžel

Pozastavila jsem se nad tím samým, co Axi.
Víc se k tomu nebudu vyjadřovat.

 

#44 9. 11. 2011 16:59

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Kolega a manžel

Axi napsal(a):

Ale otázka nezní zda jedno nebo druhé. Při troše moudrosti a odvahy jsi mohla mít dlouhá léta oboje. Takhle se obávám, že nebudeš mít ani jedno ani druhé. Souhlasím s tím, že tahat do toho tímhle způsobem partnera je vůči němu těžce nefér.

...a zrovna s tímto bych třeba já měla problém...
Pokud mám partnera, který mě miluje a důvěřuje mi, bych tohoto nebyla schopná. Cítila bych to z mé strany jako jasný podraz a faleš.
Ale věřím, že každý jsme jiný, někomu tohle vyhovuje....a taky to něco vypovídá o něm samém...
Samozřejmě za předpokladu, že oba partneři nehrají stejnou hru a nejsou s tím oba srozuměni.

Není tady

 

#45 9. 11. 2011 20:17

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Kolega a manžel

Blossom napsal(a):

Axi napsal(a):

Nenápadně, leč bedlivě všímat, zčistajasna udeří, nezvratné důkazy, důkladně schraňoval. Bože můj roll

Co ti na tom přijde divného, Axi?

Uvažovat o partnerovi, člověku, kterého nade vše miluju, tímhle způsobem považuju za vadné. Pokud si někdo zakládá na partnera složky (nebo tímto způsobem přemýšlí), je jedině dobře se takového chudáka co nejdřiv zbavit. Ty by ses při takovýhle úvahách nestyděla sama před sebou, Blossom?

Blossom napsal(a):

Kdyby před tebou tvá manželka - jen tak čistě hypoteticky vissla -  začla mluvit o rozvodu a prodeji domu, co jste si spolu postavili, tak by ses - oprávněně -  taky asi začal pídit, odkud vítr vane.

Nemusíš mi to věřit, ale nezačal; v tomhle mám úctu jak k ní, tak k sobě.

Blossom napsal(a):

Mě docela překvapuje, že ti podvádějící jsou si tak jistí tím,že jsou pánem té situace, že situace bude taková - jak oni sami se nakonec rozhodnou. Lámou si hlavu - milenec, nebo manžel? (Milenka, nebo manželka?)
Nějak spoléhají na to, že oba dotyční po nich neustále za všech okolností touží a že tedy je jen na nich, na těch podvádějících, jak se rozhodnou, koho z těch dvou svou přízní nakonec poctí.... dumbom

Jenže - situace někdy nabere najednou takový švuňk, že se dotyčný nestane divit, a už vůbec není pánem té situace a jen nevěřícně zírá, jak se to kolem něj rozběhlo a že on sám to už nemůže nějak ovlivnit nebo zastavit.

Někdy možná jo, ale asi ne moc často, že? Pánem situace je skoro vždycky ten nezávislý a je to tak dobře. Tu možnost má totiž každý. By mě zajímalo, proč mají všichni utkvělou představu že buď milenec nebo manžel roll


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#46 9. 11. 2011 20:47

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Kolega a manžel

mia napsal(a):

Axi napsal(a):

Ale otázka nezní zda jedno nebo druhé. Při troše moudrosti a odvahy jsi mohla mít dlouhá léta oboje. Takhle se obávám, že nebudeš mít ani jedno ani druhé. Souhlasím s tím, že tahat do toho tímhle způsobem partnera je vůči němu těžce nefér.

...a zrovna s tímto bych třeba já měla problém...
Pokud mám partnera, který mě miluje a důvěřuje mi, bych tohoto nebyla schopná. Cítila bych to z mé strany jako jasný podraz a faleš.
Ale věřím, že každý jsme jiný, někomu tohle vyhovuje....a taky to něco vypovídá o něm samém...
Samozřejmě za předpokladu, že oba partneři nehrají stejnou hru a nejsou s tím oba srozuměni.

Moudrost a odvaha je potreba ke SMILSTVU?
Mno, to si "ten druhy" mne pesticky... skurt


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#47 9. 11. 2011 21:02

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Kolega a manžel

Axi, já neznám Terezina manžela, takže moje spekulace bez čistě s rezervou wink Málokterému manželu však nezabliká v hlavě varovné světélko, když jeho žena začne doma "čistě hypoteticky" hovořit o rozvodu a rozebírat jednotlivé varianty.

Nevím, co Tě natolik irituje na slovních obratech typu "Nenápadně, leč bedlivě všímat, zčistajasna udeří, nezvratné důkazy, důkladně schraňoval. Bože můj" že jsi pocítil potřebu je vypíchnout. Ostatně slova, která jsem použila, nejsou z mé hlavy, ani nejdou z mého přesvědčení - stačí si tady pozorně přečíst vlákna, která zakládali pánové, postiženi manželčinou nevěrou. Budeš se tomu divit, ale valná většina z nich reagovala na manželčinu nevěru přesně takovým způsobem, z kterého Ty dostávᚠvosypky big_smile

Mᚠpravdu v tom, že pánem situace je skoro vždycky ten nezávislý - jenže já si dovolím skromně připodotknout, že "nezávislost" je velká proměnná. Časy se mění, lidé s nimi, vztahy se úměrně tomu vyvíjejí a přeskupují a nezřídka si závislý partner postupem několika let vypěstuje takovou nezávislost, až druhý z partnerů nestačí zírat big_smile

Nevím, jak jsi přišel na to, "proč mají všichni utkvělou představu že buď milenec nebo manžel". Já žádné podobné utkvělé představy nemám, naopak jsem si dovolila chmurnou předpověď, že situace by se mohla zvrátit tak, že by nemusel zůstat ani milenec, ani manžel stolt

Upravil(a) Kiara (9. 11. 2011 21:03)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#48 9. 11. 2011 21:09

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Kolega a manžel

mia napsal(a):

Axi napsal(a):

Ale otázka nezní zda jedno nebo druhé. Při troše moudrosti a odvahy jsi mohla mít dlouhá léta oboje. Takhle se obávám, že nebudeš mít ani jedno ani druhé. Souhlasím s tím, že tahat do toho tímhle způsobem partnera je vůči němu těžce nefér.

...a zrovna s tímto bych třeba já měla problém...
Pokud mám partnera, který mě miluje a důvěřuje mi, bych tohoto nebyla schopná. Cítila bych to z mé strany jako jasný podraz a faleš.
Ale věřím, že každý jsme jiný, někomu tohle vyhovuje....a taky to něco vypovídá o něm samém...
Samozřejmě za předpokladu, že oba partneři nehrají stejnou hru a nejsou s tím oba srozuměni.

Věřím, že dokonalí a morální lidé řeší svoje partnerské problémy dokonale a elegantně. Akorát, že se jim to stejně tak nějak podivně vyvaluje bokem. Stačí se tu začíst grater


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#49 9. 11. 2011 21:34

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Kolega a manžel

Axi napsal(a):

mia napsal(a):

Axi napsal(a):

Ale otázka nezní zda jedno nebo druhé. Při troše moudrosti a odvahy jsi mohla mít dlouhá léta oboje. Takhle se obávám, že nebudeš mít ani jedno ani druhé. Souhlasím s tím, že tahat do toho tímhle způsobem partnera je vůči němu těžce nefér.

...a zrovna s tímto bych třeba já měla problém...
Pokud mám partnera, který mě miluje a důvěřuje mi, bych tohoto nebyla schopná. Cítila bych to z mé strany jako jasný podraz a faleš.
Ale věřím, že každý jsme jiný, někomu tohle vyhovuje....a taky to něco vypovídá o něm samém...
Samozřejmě za předpokladu, že oba partneři nehrají stejnou hru a nejsou s tím oba srozuměni.

Věřím, že dokonalí a morální lidé řeší svoje partnerské problémy dokonale a elegantně. Akorát, že se jim to stejně tak nějak podivně vyvaluje bokem. Stačí se tu začíst grater

Axi, jsi schopen připustit, že vztah může i po xx letech fungovat tak, že netřeba bokovek?

Není tady

 

#50 9. 11. 2011 21:49

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Kolega a manžel

mia napsal(a):

Axi napsal(a):

mia napsal(a):

...a zrovna s tímto bych třeba já měla problém...
Pokud mám partnera, který mě miluje a důvěřuje mi, bych tohoto nebyla schopná. Cítila bych to z mé strany jako jasný podraz a faleš.
Ale věřím, že každý jsme jiný, někomu tohle vyhovuje....a taky to něco vypovídá o něm samém...
Samozřejmě za předpokladu, že oba partneři nehrají stejnou hru a nejsou s tím oba srozuměni.

Věřím, že dokonalí a morální lidé řeší svoje partnerské problémy dokonale a elegantně. Akorát, že se jim to stejně tak nějak podivně vyvaluje bokem. Stačí se tu začíst grater

Axi, jsi schopen připustit, že vztah může i po xx letech fungovat tak, že netřeba bokovek?

Ta věta je vadná, na tuhle diskusi nepřistupuju. storstark
Co má udělat ta paní, která založila vlákno, aby byla poctivá vůči okolí i vůči sobě, hmm?

Upravil(a) Axi (9. 11. 2011 21:50)


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů