Oznámení

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#2026 2. 7. 2021 20:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Můj chybí taky. Ale č.5 ujde.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#2027 2. 7. 2021 21:56

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Xsara1 napsal(a):

Tohle mě fakt rozesmálo. lol  Čert ví, kdo ty žebříčky sestavuje. va
https://www.svetzeny.cz/celebrity/top-1 … d=12454055

Tak sestavila bych asi trochu jinou desítku, ale ta 1 - hmmmmm tummenupp, moje velká láska ze Stmívání hjartarodna

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

#2028 2. 7. 2021 22:11

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Dřív byl pro mě dost přitažlivý Tom Cruise, ale jeho fotka tady tedy nic moc. Z těchto portrétů je pro mě nejzajímavější Brad Pitt. smile

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#2029 2. 7. 2021 22:48

Xsara1
♥♥♥----

Kdybych desítku sestavovala já, z téhle by tam byl jedině Keanu Reeves, ovšem tak před dvaceti lety nebo aspoň po návštěvě kadeřníka a holiče. Ostatní se mi buď jenom nelíbí nebo mi z nich rovnou slejzají nehty, jako třeba z jedničky (sorry, Lenno, ale aspoň ti nepolezu do zelí wink ).
Možná jsem divná, ale mě se vždycky líbili oškliví chlapi. Belmondo, Boris Rösner, a podobné typy. Prostě chodící charisma. Na hezounech nejsem schopna shledat nic hezkého. rodna

"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

#2030 3. 7. 2021 7:58

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Xsara1 napsal(a):

Kdybych desítku sestavovala já, z téhle by tam byl jedině Keanu Reeves, ovšem tak před dvaceti lety nebo aspoň po návštěvě kadeřníka a holiče. Ostatní se mi buď jenom nelíbí nebo mi z nich rovnou slejzají nehty, jako třeba z jedničky (sorry, Lenno, ale aspoň ti nepolezu do zelí wink ).
Možná jsem divná, ale mě se vždycky líbili oškliví chlapi. Belmondo, Boris Rösner, a podobné typy. Prostě chodící charisma. Na hezounech nejsem schopna shledat nic hezkého. rodna

Fakt? Myslím ty "ošklivé chlapy" - jééé, tak to máme úplně opačný vkus tummenupp  Mě se líbí právě ti hezounci big_smile
Co se týká č. 1, tak je zajímavé, že normálně se mi moc nelíbí, ale naprosto na celý život miluju ságu Stmívání, kde byl naprosto úchvatný a tam ho budu milovat nadosmrti big_smile

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

#2031 3. 7. 2021 12:57

rina
♥♥♥♥♥♥-

Rozesmály mě ty rozdílné názory 🤡

Upravil(a) rina (4. 7. 2021 12:10)

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#2032 3. 7. 2021 15:01

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Super, na mě tedy zbývají ti dřevorubci typu Jason Momoa či Can Yaman big_smile ale když se převlíknout za hezounky, už to není ono smile

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#2033 3. 7. 2021 15:29

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Co se týká č. 1, tak je zajímavé, že normálně se mi moc nelíbí, ale naprosto na celý život miluju ságu Stmívání, kde byl naprosto úchvatný a tam ho budu milovat nadosmrti big_smile

Já spadala spíš do týmu Jacoba.. nemám ráda melodramatické muže ve skutečnosti, ani na plátně.. a Edward se v tom teda rochnil rodna

Není tady

#2034 3. 7. 2021 21:03

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Já spadala spíš do týmu Jacoba.. nemám ráda melodramatické muže ve skutečnosti, ani na plátně.. a Edward se v tom teda rochnil rodna

Jacob je ve skutečnosti asi mnohem hezčí než Edward, ale já se do něj v tom filmu prostě zamilovala big_smile  Je to láska na celý život big_smile, dodnes se občas na ty filmy dívám a čtu knihy dokola hjarta  Shodou okolností jsem teď před pár dny začala číst úplně novou knihu - a to Stmívání z pohledu Edwarda hjarta

- Gary Smith

Někde tu je...

#2035 3. 7. 2021 21:51

Irma
♥♥♥♥---

Z nabízených fotek asi jen Brad Pitt, ale mým hereckým favoritem není smile A protože rovnováha je v životě důležitá, tak se nám líbí hezouni i ošklivci, to je fajn big_smile

De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

#2036 4. 7. 2021 9:50

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Shodou okolností jsem teď před pár dny začala číst úplně novou knihu - a to Stmívání z pohledu Edwarda hjarta

Vím, že ta kniha vyšla, ale s mužem jsme usoudili, že tohle opravdu číst nemusíme smile Ptal se mě, jestli bych ji chtěla, ale právě pro jeho charakter mě to nijak neláká. Což je paradox, protože na tom je postavená celá sága, která se mi celkově líbila smile Dej pak vědět, jak se líbilo wink

Není tady

#2037 4. 7. 2021 14:56

Soleil
♥♥♥♥♥--

Mně se nejvíc líbí Bradley Cooper. Dala bych ho na 1. místo. A i když fakt moc nemusím černochy, je mi sympatickej Omar Sy. Hezky se směje. Obecně se mi líbí chlapi, co mají hezkej úsměv (a zuby) smile

Není tady

#2038 4. 7. 2021 18:50

Xsara1
♥♥♥----

Palomita napsal(a):

Super, na mě tedy zbývají ti dřevorubci typu Jason Momoa či Can Yaman big_smile ale když se převlíknout za hezounky, už to není ono smile

godlike Ve vteřině, kdy jsem odeslala svůj přehled "krasavců" jsem si uvědomila, že jsem zapomněla na Momou! Přiznávám bez mučení, že z toho se mi orosily čočky. Zvlášť když si vyrazil nahoře bez. lol
A je fajn, že si ty chlapy tak pěkně a přátelsky rozdělíme. big_smile

"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

#2039 4. 7. 2021 20:07

Rouge
♥------

Palomita napsal(a):

Xsara1 napsal(a):

žejo? Tipla bych to na chlapy big_smile První místo mě fakt rozesmálo a můj tip chybí pro jistotu úplně big_smile

smile taky bych tipovala, že to sestavují chlapy, ale ptala jsem se manžela a ten říkal, že tak nějak nechápe umístění cca 8 z 10 umístěných mužů, ale samozřejmě s poznámkou, že ho ten žebříček vlastně vůbec nezajímá :-)

Není tady

#2040 5. 7. 2021 11:46

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Shodou okolností jsem teď před pár dny začala číst úplně novou knihu - a to Stmívání z pohledu Edwarda hjarta

Vím, že ta kniha vyšla, ale s mužem jsme usoudili, že tohle opravdu číst nemusíme smile Ptal se mě, jestli bych ji chtěla, ale právě pro jeho charakter mě to nijak neláká. Což je paradox, protože na tom je postavená celá sága, která se mi celkově líbila smile Dej pak vědět, jak se líbilo wink

Jsem na začátku a je to echt bichle, ale je nádherná! Jednak už jen proto, že Stephenie Meyer píše krásně, umí úplně vtáhnout do děje a pak samozřejmě také kvůli příběhu samotnému. Zase jsem v tom příběhu ve Forks hjarta Pro mě je prostě Stmívání nadosmrti má srdcovka a láska rodna
Jinak od S. Mayer moc doporučuji knihu Hostitel.

- Gary Smith

Někde tu je...

#2041 5. 7. 2021 11:48

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Rouge napsal(a):

Palomita napsal(a):

Xsara1 napsal(a):

žejo? Tipla bych to na chlapy big_smile První místo mě fakt rozesmálo a můj tip chybí pro jistotu úplně big_smile

smile taky bych tipovala, že to sestavují chlapy, ale ptala jsem se manžela a ten říkal, že tak nějak nechápe umístění cca 8 z 10 umístěných mužů, ale samozřejmě s poznámkou, že ho ten žebříček vlastně vůbec nezajímá :-)

Na chlapy to netipuji ani náhodou, ti by do seznamu právě nedali hezouny, ale nějaké "drsnější" chlápky.
Ono je to spíš úplně jednoduché - každý má úplně jiný vkus a ať seznam ukážete komukoliv, tak ve více či méně případech nebude chápat, jak tam můžou být big_smile

- Gary Smith

Někde tu je...

#2042 5. 7. 2021 15:01

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Tady už aspoň trefili dva se šesti.. big_smile https://www.prozeny.cz/clanek/pokochejt … .seznam.cz

Není tady

#2043 5. 7. 2021 15:04

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Jsem na začátku a je to echt bichle, ale je nádherná! Jednak už jen proto, že Stephenie Meyer píše krásně, umí úplně vtáhnout do děje a pak samozřejmě také kvůli příběhu samotnému. Zase jsem v tom příběhu ve Forks hjarta Pro mě je prostě Stmívání nadosmrti má srdcovka a láska rodna

Hostitel tummenupp Četla jsem takhle knihu ze dvou různých pohledů od Hartla - Okamžiky štěstí. Nedělalo to dobrotu. Možná proto, že jsem to četla hned po sobě. S časovým odstupem už by to člověk mohl vnímat jako dva "různé" příběhy. Tak přeji příjemné počtení smile

Není tady

#2044 5. 7. 2021 15:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

Tady už aspoň trefili dva se šesti.. big_smile https://www.prozeny.cz/clanek/pokochejt … .seznam.cz

Tak já tady možná tak Vojtu big_smile

- Gary Smith

Někde tu je...

#2045 5. 7. 2021 15:57

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Hostitel tummenupp Četla jsem takhle knihu ze dvou různých pohledů od Hartla - Okamžiky štěstí. Nedělalo to dobrotu. Možná proto, že jsem to četla hned po sobě. S časovým odstupem už by to člověk mohl vnímat jako dva "různé" příběhy. Tak přeji příjemné počtení smile

Jo, já mám zkušenost s knihou Padesát odstínů šedi - myslím zkušenost čtení ze 2 pohledů. A ačkoliv jsem kdysi knihu z pohledu Anastazie hltala, tak tu samou z pohledu Christiana jsem začala číst několikrát a prostě to nešlo, strašná nuda a po pár stránkách jsem to vždy odložila. To se u Stmívání našetěstí nestalo a je krásná.

- Gary Smith

Někde tu je...

#2046 5. 7. 2021 19:40

Irma
♥♥♥♥---

Ve Vojtovi pořád vidím snowborďáka a je mrňous. Ale má tam nejvíc hlasů smile

Není tady

#2047 5. 7. 2021 19:53

Irma
♥♥♥♥---

Četla jsem si ve vláknu "Kdo je Adléta" a dobře jsem se bavila. Jako malá jsem zpívala ve vánoční Rybovce "měsíc krásně blábolá, lesklý je šatobora" smile

Není tady

#2048 5. 7. 2021 20:11

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

lol

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#2049 5. 7. 2021 20:35

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Palomita napsal(a):

Tak já tady možná tak Vojtu big_smile

Teď to po sobě čtu..dumbom  dva se šesti se dá vykládat všelijak.. to ty knedlíky co se probírají na vaření.. lol

Není tady

#2050 5. 7. 2021 20:37

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Irma napsal(a):

Ve Vojtovi pořád vidím snowborďáka a je mrňous. Ale má tam nejvíc hlasů smile

To by mohlo klapnout.. na mě šli vždycky malí a vychrtlí.. asi měli pocit, že je ochráním styrka lol

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí