Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 22. 12. 2011 19:53

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

venuše, tomu nerozumím. Tím, že volím pravici nejsem poctivě pracující? :-)))

Není tady

 

#77 22. 12. 2011 20:00

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

teď mě skutečně hodně rozesmála reportហv TV Nova. rozesmáli mě exekutoři, kteří vyhnali chameleona za terárka, aby ho mohli zabavit lol, terárko, ne chameleona dumbom

Není tady

 

#78 22. 12. 2011 20:18

majkafa
Host

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

To byla hodně smutná reportáž. sad

 

#79 22. 12. 2011 20:22

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

majkafa napsal(a):

To byla hodně smutná reportáž. sad

reportហano, ale vyhnat chameleona.......

Není tady

 

#80 22. 12. 2011 20:30

majkafa
Host

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Ti exekutoři se chovali hloupě a necitlivě. dumbom

 

#81 22. 12. 2011 20:50

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

aprill napsal(a):

teď mě skutečně hodně rozesmála reportហv TV Nova. rozesmáli mě exekutoři, kteří vyhnali chameleona za terárka, aby ho mohli zabavit lol, terárko, ne chameleona dumbom

Tak to jsem neviděla, protože čistím koberec půjčeným strojem a TV po dobu práce nemá cenu zapínat. Nicméně bych na ty exekutory napasovala paragraf za týrání zvířat stolt protože chameleon má právo být chován v bezpečném a přiměřeném přístřeší a ne, aby byl vyháněn ze svého terárka. Nehledě na to, že terárko určitě nebylo jediným předmětem, který se v dotyčném bytě dal zabavit.

MMCH napadlo mě, jestli by exekutoři byli taky tak agilní, kdyby v terárku nebyl poměrně neškodný a bezbranný chameleon, ale hověla si tam vypasená krajta, prudce jedovatá černá mamba nebo párek nějakých jedovatých pavouků ... lol

Upravil(a) Kiara (22. 12. 2011 20:51)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#82 22. 12. 2011 20:53

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

holcina napsal(a):

venuše, tomu nerozumím. Tím, že volím pravici nejsem poctivě pracující? :-)))

Pro pracujici je levice.... Takhle volis proti tvym zajmum.

Není tady

 

#83 22. 12. 2011 20:55

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

lol:lol:tak to mě opravdu rozesmálo

Není tady

 

#84 22. 12. 2011 20:59

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Kiara napsal(a):

aprill napsal(a):

teď mě skutečně hodně rozesmála reportហv TV Nova. rozesmáli mě exekutoři, kteří vyhnali chameleona za terárka, aby ho mohli zabavit lol, terárko, ne chameleona dumbom

Tak to jsem neviděla, protože čistím koberec půjčeným strojem a TV po dobu práce nemá cenu zapínat. Nicméně bych na ty exekutory napasovala paragraf za týrání zvířat stolt protože chameleon má právo být chován v bezpečném a přiměřeném přístřeší a ne, aby byl vyháněn ze svého terárka. Nehledě na to, že terárko určitě nebylo jediným předmětem, který se v dotyčném bytě dal zabavit.

MMCH napadlo mě, jestli by exekutoři byli taky tak agilní, kdyby v terárku nebyl poměrně neškodný a bezbranný chameleon, ale hověla si tam vypasená krajta, prudce jedovatá černá mamba nebo párek nějakých jedovatých pavouků ... lol

exekutoři sebrali na co přišli, včetně věcí na které pravděpodobně neměli nárok, ale vytřepat zvíře z terárka bylo fakt k popukání. určitě kdyby tam bylo něco  "zajímavějšího" tak by terárko obešli velkým obloukem.

Není tady

 

#85 22. 12. 2011 21:00

majkafa
Host

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Co chameleon.
Ale vybílili byt rodičům za dluhy tatínka paní, který s nimi nikdy nebydlel. Rodina má dvojčátka miminka a jedno z nich absolvuje chemoterpii. To je zvěrstvo. To ani není zvěrstvo, to bych těm zvířatům ubližovala.

 

#86 22. 12. 2011 21:05

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

majkafa napsal(a):

Co chameleon.
Ale vybílili byt rodičům za dluhy tatínka paní, který s nimi nikdy nebydlel. Rodina má dvojčátka miminka a jedno z nich absolvuje chemoterpii. To je zvěrstvo. To ani není zvěrstvo, to bych těm zvířatům ubližovala.

byla to reportáž, až tak bych ji nevěřila. exekutoři šli podle doručovací adresy hmm .  pravda bude někde v  polovině kapitulation

Není tady

 

#87 22. 12. 2011 21:07

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

aprill napsal(a):

...exekutoři sebrali na co přišli, včetně věcí na které pravděpodobně neměli nárok, ale vytřepat zvíře z terárka bylo fakt k popukání. určitě kdyby tam bylo něco  "zajímavějšího" tak by terárko obešli velkým obloukem.

A to já bych je v tom případě ještě poňoukla: "Klidně si tam dovnitř sáhněte holou rukou, vždy je to jenom užovka, ta vás nekousne" ... lollollol a doufala bych, že se například plivající kobra strefí hned napoprvé ... lollollol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#88 22. 12. 2011 21:10

majkafa
Host

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

aprill napsal(a):

byla to reportáž, až tak bych ji nevěřila. exekutoři šli podle doručovací adresy hmm .  pravda bude někde v  polovině kapitulation

Je hnus, sebrat všechno v rodině s miminky, kde jedno z nich má onkologické potíže.
Adresa neadresa. A před Vánocemi.
V první řadě bychom měli být lidmi.

 

#89 22. 12. 2011 21:12

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

majkafa napsal(a):

aprill napsal(a):

byla to reportáž, až tak bych ji nevěřila. exekutoři šli podle doručovací adresy hmm .  pravda bude někde v  polovině kapitulation

Je hnus, sebrat všechno v rodině s miminky, kde jedno z nich má onkologické potíže.
Adresa neadresa. A před Vánocemi.
V první řadě bychom měli být lidmi.

tatínek taky není bez viny! ten nese ten největší kus viny

Není tady

 

#90 22. 12. 2011 21:30

majkafa
Host

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Chápu, že s tebou je o tomhle těžké se bavit. Jsi poslední dobou hodně necitlivá, aprill. Ale to je spíš na skuhrací.
Btw to nejsou dluhy tatínka dětí. Ale jejich dědečka.

 

#91 22. 12. 2011 22:10

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Ano, bylo to hodně necitlivé a docela nepochopitelné co rodině odvezli, ale co ten, co mu tatínek dluží ?  Ten může mít podobné potíže !!  Nemá nárok žádný na to, aby dostal zpět ?!!!


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#92 22. 12. 2011 22:22

majkafa
Host

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

V tomto případě nechápu, proč by dospělá dcera se dvěma miminky, jedním těžce nemocným, měla být postižena dluhy svého rodiče.

 

#93 22. 12. 2011 22:22

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Modroočka napsal(a):

Jessika napsal(a):

venuše napsal(a):


Ona je v pr.deli cela Evropa. Za to pan Havel opravdu nemuze.....

Čímpak , děvčate, příspíváte, aby Česko v p.r.... nebylo?
Bez urážky, mně to zajímá.

Pracuju, jakože skutečně pracuju, odvádím daně, poctivě, nekradu, netuneluju, poctivě jsem chodila k volbám, v dobré víře jsem volila ty, kterým jsem věřila, což byla vždycky ODS, jako obyčejný člověk jsem se chovala a chovám tak, jak mě doma naučili, slušně, nekrást, nepodvádět, plnit svoje občanské povinnosti, což zní divně, ale prostě se chovám jako slušný člověk. To, v jakým stavu je naše republika, to je vina těch, co dovolili ji rozkrást, vytunelovat, co zlikvidovali všechno, co bylo naše, český. Moje chyba nejspíš je, že jsem volila ty, kteří tohle dopustili. Vždycky jsem ale volila pravici, nikdy levici. Jenže je to jedno, levice, pravice, střed, jak vidno, kam jsm došli, s láskou a pravdou, s poctivostí obyčejných lidí, vysmátí jsou ti u moci a kdo na ně může? Nikdo. Zatím jsem nenašla stranu, které bych mohla věřit a kterou bych v současné době volila.

Když se mně někdo zeptal, co dělám pro dnešní společnost, tak jsem mu odpovídala dost podobně jako ty.
Jsou ale taky lidi (a nejsem to já, bohužel), kteří se domáhají vysvětlení u svých poslanců, proč udělali něco tak a ne jinak...
Jsou lidi, kteří sepisují petice za zachování sadu a když jim stromy padnou před očima, oni "zapláčou" , ale nepadnou a domáhají se vysvětlení, proč tomu tak bylo.
Jsou lidi, kteří po večerech shánějí a připravují podklady pro veřejnou schůzi, kde se má projednávat zastavení chráněné krajinné oblasti, díky pilné přípravě zjistí a definují čachry machry developera a podaří se jim výstavbě zabránit...
Jako běžné označení pro takové lidi používají dotčené strany slova vopruz nebo kverulant .
Já bych pro ně měla označení "svědomí"...
Takové svědomí je třeba rozšiřovat, protože s jídlem roste apetýt a jak to vypadá,  naše poliltiky zřejmě musíme kontrolovat , ne jim jenom pomoct dosáhnout na korýtko... A pak se divit, že jim jejich pomeje chutnají a že se jim nechce od bašty odejít ...


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#94 22. 12. 2011 22:28

majkafa
Host

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Myslím, že politiky nemusíme kontrolovat zřejmě.
Myslím si, že je naší občanskou povinností a právem je kontrolovat a ptát se jich. Jsou to naši zaměstnanci. Dali se na službu národu. A jako já se zodpovídám svému šéfovi, stejně tak se i oni zodpovídají nám. Tohle není k rozesmání, by to tak u nás momentálně leckde s leckým vypadá, že zapomněl, že je služebníkem občanů.

 

#95 22. 12. 2011 23:12

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

majkafa napsal(a):

V tomto případě nechápu, proč by dospělá dcera se dvěma miminky, jedním těžce nemocným, měla být postižena dluhy svého rodiče.

Jasně, že je to sviĄárna, ale známe jen tuto reportហvcelku jednostrannou a to, že za otce něco i zaplatila, může být považováno za přiznání...  mohla mu dělat třeba ručitele... Stejné, jak tuším v úterý v reportáži pán s 5ti dětmi, který má přijít rovnou o celý dům..


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#96 23. 12. 2011 5:55

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Frigo napsal(a):

majkafa napsal(a):

V tomto případě nechápu, proč by dospělá dcera se dvěma miminky, jedním těžce nemocným, měla být postižena dluhy svého rodiče.

Jasně, že je to sviĄárna, ale známe jen tuto reportហvcelku jednostrannou a to, že za otce něco i zaplatila, může být považováno za přiznání...  mohla mu dělat třeba ručitele... Stejné, jak tuším v úterý v reportáži pán s 5ti dětmi, který má přijít rovnou o celý dům..

a o  tom je , známe jen pohled jedné strany .

Není tady

 

#97 23. 12. 2011 5:56

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

majkafa napsal(a):

V tomto případě nechápu, proč by dospělá dcera se dvěma miminky, jedním těžce nemocným, měla být postižena dluhy svého rodiče.

nechápeš spoustu věcí!

Není tady

 

#98 23. 12. 2011 6:19

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

majkafa napsal(a):

Chápu, že s tebou je o tomhle těžké se bavit. Jsi poslední dobou hodně necitlivá, aprill. Ale to je spíš na skuhrací.
Btw to nejsou dluhy tatínka dětí. Ale jejich dědečka.

a od dědečka bylo citlivé rodinu své dcery dostat do takových nepříjemností?

Není tady

 

#99 23. 12. 2011 6:35

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

proč by dospělá dcera se dvěma miminky, jedním těžce nemocným, měla být postižena dluhy svého rodiče
Protože ta dcera, jak padlo v reportáži, už část dluhu za svéh otce zaplatila... ale proč, to nevíme. Klidně můžu spekulovat o tom, že se na dluhu nějakým způsobem podílela... a ano, má vylučovací žalobu, kterou se tam mávalo - ale zas nevíme, jestli už má platný rozsudek, nebo je to zatím jen podaný kus papíru.
Exekutor a jeho pohůnkové se chovali velmi arogantně, pravděpodobně i v rozporu se zákonem (pominu-li základní lidskou slušnost)... ale zatímco TV byla na místě hned, informace o tom, že by paní volala exekutorskou komoru například, či si okamžitě stěžovala někde jinde, mi tam chyběla.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#100 23. 12. 2011 6:53

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

helena napsal(a):

proč by dospělá dcera se dvěma miminky, jedním těžce nemocným, měla být postižena dluhy svého rodiče
Protože ta dcera, jak padlo v reportáži, už část dluhu za svéh otce zaplatila... ale proč, to nevíme. Klidně můžu spekulovat o tom, že se na dluhu nějakým způsobem podílela... a ano, má vylučovací žalobu, kterou se tam mávalo - ale zas nevíme, jestli už má platný rozsudek, nebo je to zatím jen podaný kus papíru.
Exekutor a jeho pohůnkové se chovali velmi arogantně, pravděpodobně i v rozporu se zákonem (pominu-li základní lidskou slušnost)... ale zatímco TV byla na místě hned, informace o tom, že by paní volala exekutorskou komoru například, či si okamžitě stěžovala někde jinde, mi tam chyběla.

Heli,je víc než jasné proč se obrátila na televizi, ono se najde hodně důvěřivých lidí, kteří ji nějakou tu kačku pošlou. kdežto z ex. komory žádné prachy nevymámí hmm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů