|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Stránky: 1
Ahoj těhulky, máte někdo zkušenosti s lokální anestezii v době těhotenství, v prvním trimestru jestli jí může zubní lékař podat |?
Není tady
Myslíš injekci do dásně?To není problém,je to jen lokálně,velmi malé množství a k miminku se to nedostane.Pokud to musí být a nebudeš to absolvovat každý den,tak je to v pohodě.Držím pěsti,ať to nebolí a hlavně klid.Horší než místní anestezie je pro miminko velký stres.....



Není tady
Také jsem to řešila a mělo by to být ok 
Není tady
no injekci do dásně, mam hodně ted kazů a ze zubaře mam šílený strach ,takže nevim jestli bych to bez injekce vydržela vůbec.
Není tady

Já měla problém se zubama a normálně umrtvoval a vysvětloval, že to v těhu vůbec nevadí. Dostala jsem jich několik a na závěr umrtvoval i celou pusu, protože musel tahat nervy a čistit kanálky. Jediné co nechtěl dělat rentgen, prý také nevadí, ale to, že nebylo nezbytné, tak ho nedělal.
Není tady
Stránky: 1