Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 11. 2011 18:17

Petrpetr
♥------
Registrovaný: 4. 11. 2011
Příspěvky: 12

Rozpad

Po dvanáctiletém vztahu a dvou společných dětech se se mnou rozešla přítelkyně.Ještě se neodstěhovala a už má "kamaráda".Prosil jsem,škemral a nic.Jen výsměch.Hádali jsme se často,ale že to dojde takhle daleko,to bych nevěřil.Nejím,nespím,nic mě nebaví.Co mám dělat?Jak se s tím vyrovnat?


Kdo chce,hledá způsobyKdo nechce,hledá důvody.

Není tady

 

#2 4. 11. 2011 18:40

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Rozpad

Zřídit praktické stránky rozchodu. Přiznat si že to bolí a sakra bude. Uvědomit si, že jste spolu sice měli možnost ujít kus cesty, ale dál už budeš muset zase sám. Poděkovat za jezké chvíle, zapomenout na ty špatně a jít zas do víru života.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#3 4. 11. 2011 18:45

Petrpetr
♥------
Registrovaný: 4. 11. 2011
Příspěvky: 12

Re: Rozpad

Já slyším odevšud,že bude lépe.Jen to ted nejde,srdíčko bolí a nepomohla ani návštěva psychologa.Mám ji pořád rád a nevím,jak se stím vyrovnat!


Kdo chce,hledá způsobyKdo nechce,hledá důvody.

Není tady

 

#4 4. 11. 2011 19:52

majkafa
Host

Re: Rozpad

Ač to tak zní, není to fráze. Čas všechno zhojí a vyléčí. U mě taky vyléčil. Je to laskavý lékař. Drž se.

 

#5 4. 11. 2011 19:53

majkafa
Host

Re: Rozpad

A zaměstnej se, aby tě příliš netrápily myšlenky.

 

#6 4. 11. 2011 22:17

Tonda26
♥------
Registrovaný: 29. 10. 2011
Příspěvky: 11

Re: Rozpad

Ahoj,
posílám podporu, ono je to hrozné a ještě bude. Taky jsem se cítil strašně, furt to šlo s časem ne k lepšímu ale k horšímu, po týdnu jsem to přestal zvládat a nejedl, nebavilo mě nic, dokonce i vpráci jsem flákal vše jak mohl a tak abych neměl průšvih. To nepočítám téměř nonstop myšlení na ni, v noci neusnout až ve 4 ráno na hodinu než vstanu. No prostě peklo. Bylo to celé neukjončené, tak jsem se s ní sešel, vyříkal si, řekl jí že to bylo fajn, že ji miluju ale snad se rozhodla správně a ví co dělá. Od té doby, když už sem nevěděl co a jak se mě najednou začalo dělat lépe a teď po několika týdnech jpořád na ni myslím, ale už spím, jím a jsem i schopný vymyslet prezentaci do práce. Ale bolí to pořád a občas mám minutky, kdy se jen tak tupě zadívám a....ale jak jsem si sáhl na dno tak od toho dna sem se i odrazil, chce to jen impuls. Ale bolet to bude dlouho bohužel...A vím, že ženský nesnášej prosení a tím spíš ode mě utečou, proto jsem to bral s chladnou hlavou a nadhledem jak psal JohnyB. Stejně s tím už nic neuděláme, tak jsme se naposled prošli, v klidu popovídali se vší slušností a nashledanou...
Hlavně s někým buď, s kamarády, rodinou ale hlavne nezůstavej sám, to je nejhorší to pak vteřiny běží tak pomalu...ono jakákoliv čonnost ti pomůže jak psala Majkafka

Upravil(a) Tonda26 (4. 11. 2011 22:22)

Není tady

 

#7 4. 11. 2011 23:23

Petrpetr
♥------
Registrovaný: 4. 11. 2011
Příspěvky: 12

Re: Rozpad

Nejhorší je,že jsem se před chvílí vrátil z projíždky autem otevřel dveře a zaslechl konec hovoru: Je mi po Tobě smutno a těším se až tě zase uvidím.To si opravdu nevolala s maminkou.Jsi dobrý,že jsi se odrazil od dna.Vzkaz pro TONDA26.Na to nemám sílu.Musím ji vídat i potom,protože spolu máme děti.Ted dotaz z jiného soudku.Ozvala se mi dávná kamarádka.Kdysi se mnou chtěla chodit,ale zůstalo jen u kamarádství.Ted se od kamarádů doslechla,jak mi je a že chodím i k psychologovi a ozvala se mi,že mě chce vidět.Je prý v podobné situaci jako já.Mám se s ní sejít?Co když v tom vidí to,že jsem sám a možná snadná kořist na sbalení?Nebo si chce jen ulechčit od svých problémů a popovídat si?A abych nezapoměl,nový "kamarád" mé ted již ex má přítelkyni a malé dvojčátka?Má takový vztah cenu?

Upravil(a) Petrpetr (5. 11. 2011 7:02)


Kdo chce,hledá způsobyKdo nechce,hledá důvody.

Není tady

 

#8 5. 11. 2011 17:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Rozpad

Ozvala se mi dávná kamarádka... Je prý v podobné situaci jako já.Mám se s ní sejít?
Sejít klidně - na kafe a střízlivej domů (k sobě http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png). Jinak hrozí reálný nebezpečí, že buď jeden druhýho budete považovat za vhodnej objekt ke stěžování si, případně rovnou "pomstě" partnerům... nebo, protože si budete tak hezky "rozumět", postižení tímtéž (a nikdo jinej to nebude chtít poslouchat), prostě si "zbydete" a vytvoříte krásně zahořklej a nedůvěřivej pár.

Má takový vztah cenu?
To je blbě maskovanej dotaz "mohla by se případně vrátit?" (nejlíp ke mně).
Vzhledem k tomu, že to není tvůj vztah, celkem nic ti do toho není, pokud tedy neuvažuješ o případném zpětvzetí přítelkyně domů, až to "cenu" mít nebude...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 5. 11. 2011 21:22

Petrpetr
♥------
Registrovaný: 4. 11. 2011
Příspěvky: 12

Re: Rozpad

Diky,to mi radí všichni v okolí.Ale jsou to mí známí,tak jsem to bral tak,že jsou zaujatí.Proč ji nebrát,asi ji mám pořád rád.A s tou známouspát nebudu a pár taky né.Jsem blbej,ale mám ji pořád rád!


Kdo chce,hledá způsobyKdo nechce,hledá důvody.

Není tady

 

#10 6. 11. 2011 10:05

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Rozpad

JA myslim, ze chapu tvoji uvahu ´kdyz milenec me partnerky ma mala dvojcata´, existuje velka pravdepodobnost, ze "romanek s moji partnerkou" je jen ulet... Taky bych se asi na veci tak divala, byt na tvem miste...
Druha vec, schuzka s davnou kamaradkou - proc ne. Vybrecite se navzajem, a pokud nesklouznete k nejakym "pudovym zalezitostem", muzete se na svuj momentalni "problem" podivat ocima toho druheho (a tak ho uvidet treba v jinych, lepsich barvach...) Muze to dokonce zapusobit podobne, jako terapie s psychologem... Treba ti ona kamaradka rekne neco podobneho - a ty "budes schopen to slyset, a pochopit"...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#11 6. 11. 2011 13:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rozpad

ty píšeš, že ji mᚠrád, ale na jiném vlákně, že si ji nevážíš. co je to za vztah s někým, koho si nevážím, ke komu nemám úctu ?
to vypadá spíš na zoufalství, ne na lásku.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#12 6. 11. 2011 16:03

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Rozpad

Když ono lásce se asi nedá poručit a jen tak ji stopnout....
Brácha byl ve stejné situaci - lítal ode zdi ke zdi, byl na tom fakt špatně, podporu rodiny měl, ale nestačilo to. Začal to řešit hospodou, nevhodným vztahem....Naštěstí vztah ukončil a to pití také pominulo. Ale trvalo to. Co je ale hlavní - teď má super přítelkyni, takovou, které bývalá manželka nesahá ani po kotníky. On to ví a váží si jí. A on jeho. Hrozně moc mu to přeju.
Petře, musíš tomu dát čas. Teď si to protrpíš, ale bude dobře. Hlavně to uzavři, nečekej, že se k Tobě vrátí. Nech ji být. A až se s tím vším srovnáš, třeba také potkᚠtu opravdu pravou. Přeji Ti to.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#13 6. 11. 2011 16:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rozpad

jak se to tak pozná, jestli sahá nebo nesahá bývalé ani po kotníky vissla
tohle je nějáká móda ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#14 6. 11. 2011 17:43

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Rozpad

PPavlaa napsal(a):

jak se to tak pozná, jestli sahá nebo nesahá bývalé ani po kotníky vissla
tohle je nějáká móda ?

Pozná se to lehce. A ne každá změna musí být k horšímu. Lidi se chovají různě, někteří líp, někteří hůř. Někdo je do nepohody, někdo ne. Někdo má rád mimomanželské vztahy, někdo ne. Atd, atd. Tak to bylo , je a asi i bude. Lidi prostě nejsou stejní.
Ty nepoznáš, s kterým člověkem je ti líp a s kterým hůř? Nedokážeš to posoudit?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#15 6. 11. 2011 18:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rozpad

kdes přišla na to, že říkám, že každá změna musí být k horšímu ? jen se pozastavuju nad tím, jak se v poslední době rozmáhá, jak každá/ý, kdo je ten ex, musí být fuj. to přece není pravda. a podíl na tom, proč to neklape, mívají obvykle oba dva. navíc - kde mᚠjistotu, že ten nový a úúúžasný partner, s tebou jednou škaredě nezacvičí, třeba i hůř, než ten před ním ?
a ano, judyno, poznám, s kým je mi líp, ale nedovolila bych si posuzovat tohle za někoho jiného.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#16 6. 11. 2011 18:46

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Rozpad

PPavlaa napsal(a):

kdes přišla na to, že říkám, že každá změna musí být k horšímu ? jen se pozastavuju nad tím, jak se v poslední době rozmáhá, jak každá/ý, kdo je ten ex, musí být fuj. to přece není pravda. a podíl na tom, proč to neklape, mívají obvykle oba dva. navíc - kde mᚠjistotu, že ten nový a úúúžasný partner, s tebou jednou škaredě nezacvičí, třeba i hůř, než ten před ním ?
a ano, judyno, poznám, s kým je mi líp, ale nedovolila bych si posuzovat tohle za někoho jiného.

stolt zlatá slova, PPavloo stolt

Ono se vždycky říká: "Neříkej hop, dokud nepřeskočíš - napřed se podívej, do čeho jsi to vlastně skočil" big_smile. A aby člověk mohl říct, že nový vztah je vyvedený, musí počkat nejméně rok až dva (a ani ten rok-dva někdy nejsou žádnou zárukou).


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#17 6. 11. 2011 18:48

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Rozpad

PPavlaa napsal(a):

kdes přišla na to, že říkám, že každá změna musí být k horšímu ? jen se pozastavuju nad tím, jak se v poslední době rozmáhá, jak každá/ý, kdo je ten ex, musí být fuj. to přece není pravda. a podíl na tom, proč to neklape, mívají obvykle oba dva. navíc - kde mᚠjistotu, že ten nový a úúúžasný partner, s tebou jednou škaredě nezacvičí, třeba i hůř, než ten před ním ?
a ano, judyno, poznám, s kým je mi líp, ale nedovolila bych si posuzovat tohle za někoho jiného.

Pavlo, neříkám, že každý ex je fuj. Já mluvím o konkrétním vztahu  a věř, že dobře vím, o čem v tomto konkrétním případě mluvím. Rozhodně nepíšu všeobecně, to bych si opravdu nedovolila. Jenom jsem popsala Petrovi  případ mého bráchy s tím, že všechno zlé se u něj  nakonec v dobré obrátilo. A že může být i  líp, než bylo. Nic víc, nic míń. Chtěla jsem pouze povzbudit.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#18 6. 11. 2011 18:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rozpad

Kiara napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

kdes přišla na to, že říkám, že každá změna musí být k horšímu ? jen se pozastavuju nad tím, jak se v poslední době rozmáhá, jak každá/ý, kdo je ten ex, musí být fuj. to přece není pravda. a podíl na tom, proč to neklape, mívají obvykle oba dva. navíc - kde mᚠjistotu, že ten nový a úúúžasný partner, s tebou jednou škaredě nezacvičí, třeba i hůř, než ten před ním ?
a ano, judyno, poznám, s kým je mi líp, ale nedovolila bych si posuzovat tohle za někoho jiného.

stolt zlatá slova, PPavloo stolt

Ono se vždycky říká: "Neříkej hop, dokud nepřeskočíš - napřed se podívej, do čeho jsi to vlastně skočil" big_smile. A aby člověk mohl říct, že nový vztah je vyvedený, musí počkat nejméně rok až dva (a ani ten rok-dva někdy nejsou žádnou zárukou).

no, já bych o vyvedeném vztahu mluvila možná až na smrtelný posteli smile když kolikrát vidím, co jsou lidi schopni tomu druhýmu udělat i po 20 letech fungujícího manželství ... roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#19 6. 11. 2011 18:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rozpad

Judyna napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

kdes přišla na to, že říkám, že každá změna musí být k horšímu ? jen se pozastavuju nad tím, jak se v poslední době rozmáhá, jak každá/ý, kdo je ten ex, musí být fuj. to přece není pravda. a podíl na tom, proč to neklape, mívají obvykle oba dva. navíc - kde mᚠjistotu, že ten nový a úúúžasný partner, s tebou jednou škaredě nezacvičí, třeba i hůř, než ten před ním ?
a ano, judyno, poznám, s kým je mi líp, ale nedovolila bych si posuzovat tohle za někoho jiného.

Pavlo, neříkám, že každý ex je fuj. Já mluvím o konkrétním vztahu  a věř, že dobře vím, o čem v tomto konkrétním případě mluvím. Rozhodně nepíšu všeobecně, to bych si opravdu nedovolila. Jenom jsem popsala Petrovi  případ mého bráchy s tím, že všechno zlé se u něj  nakonec v dobré obrátilo. A že může být i  líp, než bylo. Nic víc, nic míń. Chtěla jsem pouze povzbudit.

tak hlavně, aby to vydrželo tak, jak říkáš.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#20 6. 11. 2011 19:14

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Rozpad

PPavlaa napsal(a):

Kiara napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

kdes přišla na to, že říkám, že každá změna musí být k horšímu ? jen se pozastavuju nad tím, jak se v poslední době rozmáhá, jak každá/ý, kdo je ten ex, musí být fuj. to přece není pravda. a podíl na tom, proč to neklape, mívají obvykle oba dva. navíc - kde mᚠjistotu, že ten nový a úúúžasný partner, s tebou jednou škaredě nezacvičí, třeba i hůř, než ten před ním ?
a ano, judyno, poznám, s kým je mi líp, ale nedovolila bych si posuzovat tohle za někoho jiného.

stolt zlatá slova, PPavloo stolt

Ono se vždycky říká: "Neříkej hop, dokud nepřeskočíš - napřed se podívej, do čeho jsi to vlastně skočil" big_smile. A aby člověk mohl říct, že nový vztah je vyvedený, musí počkat nejméně rok až dva (a ani ten rok-dva někdy nejsou žádnou zárukou).

no, já bych o vyvedeném vztahu mluvila možná až na smrtelný posteli smile když kolikrát vidím, co jsou lidi schopni tomu druhýmu udělat i po 20 letech fungujícího manželství ... roll

Ano, to je pravda. Nikdo dopředu neví, jak to dopadne. Vidíš jen to, co bylo nebo je. Rok, dva je pořád krátká doba.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#21 6. 11. 2011 19:14

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Rozpad

PPavlaa napsal(a):

Judyna napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

kdes přišla na to, že říkám, že každá změna musí být k horšímu ? jen se pozastavuju nad tím, jak se v poslední době rozmáhá, jak každá/ý, kdo je ten ex, musí být fuj. to přece není pravda. a podíl na tom, proč to neklape, mívají obvykle oba dva. navíc - kde mᚠjistotu, že ten nový a úúúžasný partner, s tebou jednou škaredě nezacvičí, třeba i hůř, než ten před ním ?
a ano, judyno, poznám, s kým je mi líp, ale nedovolila bych si posuzovat tohle za někoho jiného.

Pavlo, neříkám, že každý ex je fuj. Já mluvím o konkrétním vztahu  a věř, že dobře vím, o čem v tomto konkrétním případě mluvím. Rozhodně nepíšu všeobecně, to bych si opravdu nedovolila. Jenom jsem popsala Petrovi  případ mého bráchy s tím, že všechno zlé se u něj  nakonec v dobré obrátilo. A že může být i  líp, než bylo. Nic víc, nic míń. Chtěla jsem pouze povzbudit.

tak hlavně, aby to vydrželo tak, jak říkáš.

Děkuji za něj.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#22 7. 11. 2011 13:30

LenkaK
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2011
Příspěvky: 1

Re: Rozpad

Ahoj Petře,
přesně jak ti radí známí,i lidi tady,tak i já,čas to všechno zahojí,jiný lék na rozchod není.Musíš si projít tou bolestí,trápením se,ponížením a den ode dne bude líp.
A přestaň očekávat,že se vrátí nebo,že ji nový vztah nevyjde,co na tom,že její milenec má dvojčátka,možná to takhle vyhovuje oběma,být spolu,ale nežít spolu,s tebou jak píšeš žila 12let,tak to asi pro ní nebylo to pravé ořechové a odchází,tobě nezbyde jenom se s tím smířit,protože mám z tebe takový pocit,že ty chceš tady od všech slyšet jediné,že se k tobě vrátí a že se s tím nemᚠsmiřovat,ale čekat,a moc dobře víš,že je to blbost a trápení se navíc.Musíš se k tomu postavit čelem jako my všichni,vytrpět si to a časem to odezní,uvidíš sám,nesnaž si namlouvat něco jinýho

Není tady

 

#23 7. 11. 2011 14:10

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Rozpad

Judyna napsal(a):

Když ono lásce se asi nedá poručit a jen tak ji stopnout....
Brácha byl ve stejné situaci - lítal ode zdi ke zdi, byl na tom fakt špatně, podporu rodiny měl, ale nestačilo to. Začal to řešit hospodou, nevhodným vztahem....Naštěstí vztah ukončil a to pití také pominulo. Ale trvalo to. Co je ale hlavní - teď má super přítelkyni, takovou, které bývalá manželka nesahá ani po kotníky. On to ví a váží si jí. A on jeho. Hrozně moc mu to přeju.
Petře, musíš tomu dát čas. Teď si to protrpíš, ale bude dobře. Hlavně to uzavři, nečekej, že se k Tobě vrátí. Nech ji být. A až se s tím vším srovnáš, třeba také potkᚠtu opravdu pravou. Přeji Ti to.

jj,nové koště dobře mete smile


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#24 7. 11. 2011 15:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozpad

PPavlaa napsal(a):

kdes přišla na to, že říkám, že každá změna musí být k horšímu ? jen se pozastavuju nad tím, jak se v poslední době rozmáhá, jak každá/ý, kdo je ten ex, musí být fuj. to přece není pravda. a podíl na tom, proč to neklape, mívají obvykle oba dva. navíc - kde mᚠjistotu, že ten nový a úúúžasný partner, s tebou jednou škaredě nezacvičí, třeba i hůř, než ten před ním ?
a ano, judyno, poznám, s kým je mi líp, ale nedovolila bych si posuzovat tohle za někoho jiného.

NO, keď ide o brata, tak nečakajme objektivitu - ani ja neviem, či by som jej bola celkom schopná, aj keď za zaujatú sa nepovažujem. A tiež sa mi nepáči to triedenie, rebríčkovanie a porovnávanie, ale keby Judy napísala "Bracho je teraz ešte šastnejší ako s exkou", tak by to zrejme vystihlo vec a neznelo tak nabubrele.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#25 8. 11. 2011 19:34

Petrpetr
♥------
Registrovaný: 4. 11. 2011
Příspěvky: 12

Re: Rozpad

LenkaK napsal(a):

Ahoj Petře,
přesně jak ti radí známí,i lidi tady,tak i já,čas to všechno zahojí,jiný lék na rozchod není.Musíš si projít tou bolestí,trápením se,ponížením a den ode dne bude líp.
A přestaň očekávat,že se vrátí nebo,že ji nový vztah nevyjde,co na tom,že její milenec má dvojčátka,možná to takhle vyhovuje oběma,být spolu,ale nežít spolu,s tebou jak píšeš žila 12let,tak to asi pro ní nebylo to pravé ořechové a odchází,tobě nezbyde jenom se s tím smířit,protože mám z tebe takový pocit,že ty chceš tady od všech slyšet jediné,že se k tobě vrátí a že se s tím nemᚠsmiřovat,ale čekat,a moc dobře víš,že je to blbost a trápení se navíc.Musíš se k tomu postavit čelem jako my všichni,vytrpět si to a časem to odezní,uvidíš sám,nesnaž si namlouvat něco jinýho

Asi je to pravda,ale stále bydlíme v jedné domácnosti.Proto je pro mě těžké,když vím,že nekoho má.Třeba spolu nic nemaji,ale raději to nechci vědět.Udělali jsme oba spoustu hloupostí,ale vše se dá řešit.Jen se musí chtít.Zpátky ji už snad nevezmu,protože by se jí už asi nedalo věřit.Píšu snad,protože ted bych to ještě asi chtěl.Sám nevím,je to ted těžké.


Kdo chce,hledá způsobyKdo nechce,hledá důvody.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů