Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 11. 2011 16:33

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

výběr matrace

Prosím babinetky o radu  kapitulation   . Chtěli bychom po 5.letech vyměnit matrace , ale výrobců je moc a madrací ještě více  yikes . Jak si vybrat správně , na co si dát pozor. Prosím Vaše rady a postřehy, třeba i souromou zprávu, aby jsme nedělali reklamu konk.firmě. Děkuji smile


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#2 21. 2. 2012 18:39

myky
♥------
Registrovaný: 21. 2. 2012
Příspěvky: 4

Re: výběr matrace

Ahoj
jsem sice babineák, ale to snad nevadí...

my jsme doma řešili stejný problém, chodili jsme od jednoho studia zdravého spánku k druhému... asi 2 měsíce mad
a až ve http://www.spisladce.cz/ nám rozumě poradili
vysvětlili nám několik věcí :
1. - jediné a to zlaté pravidlo : matraci vyzkoušet a vybírat podle svých pocitů
    - když matrace "sedne" je přeci úplně nepodstatné z jakého materiálu matrace je nebo jestli    je se zónováním nebo bez...

dále bych dal spíše pár svých vydřených postřehů a tipů

1.) každý máme svoji vlastní matraci (ve společné 2posteli) - lepší manipulace a pratelnost, možnost vlastní volby matrace

2) snímatelný pratelný potah dělitelný na poloviny (zip ze všech 4stran) ušetří určitě spoustu práce

3) platí zlaté pravidlo vyzkoušet si matraci !!

poznali jsme, že střední tuhost ( 3 z 5 ) je u každého výrobce a i u jednotlivých matrací nesrovnatelná tedy pro srandu spíše pak pro zlost...

Není tady

 

#3 27. 2. 2012 16:36

Babicak
♥------
Registrovaný: 27. 2. 2012
Příspěvky: 5

Re: výběr matrace

Ahoj smile
Babineáku je dobře, že tady nejme samý baby big_smile

Musím ti dát za pravdu, ve studiu SpiSladce.cz nám taky dávali spoustu dobrých rad... ještě se tedy stále rozhodujeme, ale máme už zůžený výběr na dva typy smile
Líbili se nám matrace Médea Plus a Curem C2000. Máte s nimi nějakou zkušenost? Děkuju smile

Není tady

 

#4 13. 3. 2012 15:37

MarcyR
♥------
Registrovaný: 13. 3. 2012
Příspěvky: 3

Re: výběr matrace

Můžu se jen optat, sháním matrace a jsem teprve na začátku průzkumu.... Je přeci jen nějaký důležitý rozdíl mezi materiálem??? hmm

Není tady

 

#5 13. 3. 2012 16:36

Rybol
♥------
Registrovaný: 13. 3. 2012
Příspěvky: 1

Re: výběr matrace

Co já vím,tak všichni doporučují spíš pěnovky matrace. I my máme doma pěnové. I když tedy zpočátku jsme přemýšleli o latexových. Přišla mi celkem pohodlná, ale pak mě manželka přesvědčila k jiné, která jí vyhovovala líp.
Ale přesný rozdíl mezi materiály neznam big_smile big_smile big_smile

Není tady

 

#6 13. 2. 2014 16:08

horakovakiki
♥------
Registrovaný: 14. 11. 2013
Příspěvky: 2

Re: výběr matrace

Ja mam penovou a konkretne latexovou...moc se v tom nevyznam ale myslim ze je penova...minimalne ma podobne vlastnosti kupovala jsem na www.latexovematrace.com

Není tady

 

#7 19. 12. 2014 20:24

nela.nelina
♥------
Registrovaný: 25. 10. 2014
Příspěvky: 6

Re: výběr matrace

My jsme si koupili z Prospánku tuhle matraci http://www.prospanek.cz/matrace-tempur-original-15-cm, doporučili nám jí v obchodě na problémy se zády a taky že odvětrává takže je to dobré na alergie, protože se tam nezabydlují roztoči smile je to značka tempur, takže s ní počítáme na dlouho

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů