Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 3. 2006 12:36

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

CHodila jsem 6 let s přítelem. Moc jsem ho měla ráda,ale po 2 letech mě přestal přitahovat. Brala jsem ho jako bratra a když jsem s ním měla spát, docela jsem trpěla. Pak jsem si našla manžela. Hrozně mě přitahoval i po roce, ale pak přišli problémy a sex nebyl. Rozvedli jsme se. Teď mám nejlepšího přítele , kterého jsem si mohla přát, krásného synka, který je jeho a je to i nejlepší otec. Jsme spolu přes 2 roky, přesto to přišlo znovu. Opět cítím, že zase po té době v něm vidím spíš bratra, bez kterého si život nedovedu představit, ale už mě zase tolik nepřitahuje. Zase mám pocit, že by to byl "incest" (přehnaně řečeno). Co s tím mám dělat? Jsem nemocná? Mám v sobě nějaký blok? Když si najdu dalšího, obávám se, že časem to bude to samé a pořád dokola. Přítele miluji, ale bez sexu být nemůžem, přesto mě vzrušují jiní. Upozorňuji, že nezachybám, jen to tak cítím. Přítele opravdu miluji. Nevím si rady.

Není tady

 

#2 1. 3. 2006 12:43

Lentilka
Host

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

Ahoj, já měla přítele 5, 5 let. Mohu tě naprosto uklidnit, že jsem to cítila stejně jako ty. Prostě brácha, nejlepší kamarád, který tě vždycky podrží, ale sex?? Ke konci už jsem se tomu vyhýbala jak jsem mohla, prostě to nešlo. Takže klídek, tak to v životě prostě chodí. Ale asi patříš k těm, které se s tím nehodlají smířit, přesně jako já.

 

#3 1. 3. 2006 12:47

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

a ty jsi s ním dodnes? A jeslti ne, mᚠjiného? Jak dlouho? A mᚠto s ním opět stejné? Já to tak měla se 3 muži po sobě,což už asi nevypovídá o špatné volbě partnera, ale o mě. Přítel nynější mě zezačátku tak strašně rajcoval, jen pomyšlení na něj ......no nemusím to psát, to je ta chemie, jak by mi každý řekl, ale přece nemohu skákat ze vztahu do vztahu, nemohu ani zahybat a nemohu ani být bez sexu. Nebo aspon bez toho pravého, krásného z jakého něco mám.

Není tady

 

#4 1. 3. 2006 12:52

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

měla by jsi asi hledat ten důvod proč tě nepřitahuje ??

hodně dělá stereotyp, chtělo by to trochu změnu (nemyslím nevěru) ale prostě změnu ... protože pořád měnit partnery taky nejde a být bez sexu taky ne :-((

Není tady

 

#5 1. 3. 2006 13:16

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

vašek.... já mám pocit, že mám spíš nějaký zvláštní blok. Jak toho člověka poznám blíže, přijde mi divné s ním spát. Jestli je tam najednou stud, já fakt nevím. On mě nakonec přitahuje, když si to dělám sama, myslím na něj. Ale když k tomu má dojít, ne že by mi to bylo nepříjemné, ale nevzruším se jen tak a pak orgasmus trvá dost dlouho.

Není tady

 

#6 1. 3. 2006 13:19

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

A lesbickou lásku si zkusila?


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#7 1. 3. 2006 14:59

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

tak se s ním domluv a se na tebe dívá ... určitě se mu to bude líbit a uvidíš co ty ... třeba zase přeskočí jiskra

ale stejně si mylsím že je to tím všedním životem, žádné vzrušo, jinak to klape ??

Není tady

 

#8 1. 3. 2006 15:03

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

jinak to klape až moc. Radit mi lesbickou lásku, nevím nevím. Já chci spořádanou rodinu.

Odpovídá tu někdy ten pan Zlatko Pastor? myslím si, že v tom je něco víc, než jen stereotyp . Mám v sobě nějaký blok.

Není tady

 

#9 1. 3. 2006 15:48

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

jo nějaký blok to bude, nechybí ti nějaké to vzrušení z neznámého... co třeba sex kde by vás mohl někdo přistihnout atd..

a odpověď od p. Pastora jsem tu neviděl

Není tady

 

#10 1. 3. 2006 15:58

potvurkapodivna
Host

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

Možná, kdyby ses obrátila přímo na jeho poradnu, odkaz je : info@sex-centrum.cz

 

#11 1. 3. 2006 20:48

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

Patricie  o čem to mluviš ??

Není tady

 

#12 1. 3. 2006 21:39

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

vašek napsal(a):

tak se s ním domluv a se na tebe dívá ... určitě se mu to bude líbit a uvidíš co ty ... třeba zase přeskočí jiskra

ale stejně si mylsím že je to tím všedním životem, žádné vzrušo, jinak to klape ??

Když cítí stud i při představě, že s ním spí, těžko skousne tohle


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#13 2. 3. 2006 9:52

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

mashanka  já nevím, zda to je stud. Já nevím co to je. Proč to tak mám už s 3.partnerem. TOhodle ale miluji a vím, že s ním chci být. Sex je důležitý, ale my (tedy já ) mám problém jen v sexu. To mi přijde ubohé končit vztah jen kvůli tomu. Ale zase na sobě cítím, že když ten sex není, tak jsem nevrlá a moje tělo je jak časovaná bomba. smile Máme tak krásného synka, a on je tak výborný otec i přítel................... nevím, možná to zbytečně pitvám. Možná bych měla zkusit do toho jít (dlouho jsme to neměli) a uvolnit se. možná je to psychického rázu. Ne vždy nᚠvztah byl o.k. a prošel obrovskou krizí. A od té doby, co je to už dobré a srovnali jsme se, tak jsme se nemilovali a já se toho asi bojím.

Vašek: díky za odpověd. Zkusím ten odkaz.

Není tady

 

#14 2. 3. 2006 13:07

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 339

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

Chomáčku, tohle jsem měla taky (aspoň podle toho, co popisuješ tak mi to přijde hodně povědomé). Někde jsem četla, že to je znak citově a sexuálně nevyzrálého člověka, který má blok se vázat a potřebuje pořád "něco" nového a ta představa, že zkejsne do konce života s jedním sex. partnerem je pro něj tak děsivá, že si tělo vymyslí tuhle "libůstku" a stávkuje. Je ale důležité rozlišovat mezi běžným stereotypem a nudou v posteli a tím, co popisuješ.

Není tady

 

#15 3. 3. 2006 13:23

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

tak na tom možná něco bude Abadon. MOc díky.

Není tady

 

#16 3. 3. 2006 14:00

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

chomáček

nebude na tom něco, co probírᚠna jiném fóru ... pak by se to zřejmě projevilo i v tomhle a i naopak ....

Není tady

 

#17 3. 3. 2006 14:09

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

bude, proto jsem se rozhodla napsat i jiný dotaz, který by mohl lecos řešit. Tak snad někdo poradí. kapitulation

Není tady

 

#18 3. 3. 2006 14:19

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

no hurá vidíš už se dostáváme k tomu kde je problém :-)) za chvíli vyřešíme i tu příčinu :_)))

Není tady

 

#19 3. 3. 2006 18:11

Lentilka
Host

Re: Dotaz pro pana PASTORA a nejen pro něj.Poraďte.

chomáček napsal(a):

a ty jsi s ním dodnes? A jeslti ne, mᚠjiného? Jak dlouho? A mᚠto s ním opět stejné? Já to tak měla se 3 muži po sobě,což už asi nevypovídá o špatné volbě partnera, ale o mě. Přítel nynější mě zezačátku tak strašně rajcoval, jen pomyšlení na něj ......no nemusím to psát, to je ta chemie, jak by mi každý řekl, ale přece nemohu skákat ze vztahu do vztahu, nemohu ani zahybat a nemohu ani být bez sexu. Nebo aspon bez toho pravého, krásného z jakého něco mám.

Já jsem se s ním nedávno rozešla. Bolí to pořád, ale všechno je zvyk. Nešlo to dál. Navíc se objevil někdo, kdo mě naprosto okouzlil. Přesně jak píšeš, ta chemie, ta s člověkem dokáže udělat věcí, během jednoho večera se mi všechno převrátilo vzhůru nohama.
Teď jsem sama a zatím mi to vyhovuje. Možná jsem udělala chybu, že jsem přítele opustila po takové době, ale na to bych nepřišla ani když bych s ním zůstala. A navíc kdo říká, že se k sobě nemůžeme vrátit. Je nám 22 let, oba toho máme ještě hodně před sebou a já bych chtěla poznat ještě někoho jiného, než založím rodinu.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů