Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#1 29. 10. 2011 22:57

andrej85
♥------

Chodící stojek Atlanta Brace - nemáte někdo zkušenosti?

Ahoj maminky,
jsem tu nová, snad mne přijmete mezi sebe smile mám skoro 2 letou dcerku, už od narození máme potíže s kyčlemi, máme tu nejhorší formu, oboustrannou luxaci 4. stupně. Do roku jsme byli na 2 6týdenních trakcích, skoro půl roku v sádrách a pak ve strojku, pak byly 2 operace, zase sádry, strojek a jelikož se nám ve strojku začala stavět, má dostat za 14 dní nový strojek pro chodící děti Atlantu. Už ívm, jak vypadá - má tyč mezi nožkami. Ale ráda bych měla i jiné praktické informace - co se s tímto stroječkem dá dětem oblékat, jak rychle v něm začnou chodit, jestli může jezdit na tříkolce atd atd.. je tho hodně :-) už vím, že ho budeme mít dlouho, min. do 5 let:( tak se chci prostě připravit.
děkuji

Není tady

#2 30. 10. 2011 10:09

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Re: Chodící stojek Atlanta Brace - nemáte někdo zkušenosti?

Andrej, moc těžko se čtou taková trápení nevinných malých dětí, radu nemám, snad jen přání, ať to zvládáte co nejlépe. Jinak zde na fóru mamimek a dětí na tomto odkazu

http://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=183

se scházejí a povídají maminky - vždy ve skupinkách stejně starých dítek - věřím tomu, že určitě Tě moc rády příjmou mezi sebe. Ono i popovídání leckdy pomůže. Drž se a také holčičce přeji hodně síly.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí