Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1 26. 10. 2011 21:55

karolinkaE6
♥------

Špatně braná antikoncepce

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co mohu očekávat...když... beru antikoncepci 4 roky, přišel menstruační týden (7denní pauza), jenže já nezačala brát ani další celý týden - měla jsem k tomu své důvody, rozcházela jsem se s přítelem, tak jsem si říkala, tenhle týden k čemu mi to bude, jenže jsme se zase udobřili, a v so byl sex - samozřejmě s kondomem, a tento týden už zase beru normálně...ale pořád provozujeme s kondomem. ... Otěhotnění tedy vylučuji - sex byl chráněný, tak jak měl být. Nejvíc mě zajímá, zda až doberu zase tohle platíčko - bude vše probíhat normálně? 7denní pauza a přijde menstruace? Snad jo... Já vím, nemá se s tím takhle zahrávat, ještě nejsem tolik zkušená v tomhle bohužel. Ale člověku to pořád hlodá hlavou... chápete..
Ještě by mě zajímala jedna věc... když se kondom protrhne?Normálně to zjistíme? tedy hlavně mužská část? nejspíš... Není možné, že si toho nejde všimnout... tedy když se vyjádřím vážně zajímavě :-) Tak prostě není možné, že by to byla nějaká miniaturní dírka, kde by teklo jen maličko.... Já vím :-) Můj příspěvek možná bude k smíchu, ale člověk musí být trochu v klidu - těhotná být ještě nemůžu. Až po škole...Možná jsem trochu hypochondr v tomhle :-)  díky moc za odpověďi....

Není tady

#2 27. 10. 2011 22:32

majkafa
Host

Re: Špatně braná antikoncepce

Příště počkej, než dostaneš měsíčky a až pak zase začni brát znovu antikoncepci.
Zahrávᚠsi se svým tělem.

#3 28. 12. 2011 22:43

Georg
♥♥♥----

Majkafa mᚠrecht svoje tělo je treba opečováva. Si odbórnica svetového formátu.

Není tady

#4 28. 12. 2011 22:44

majkafa
Host

Juro, ja viem. lol

#5 11. 2. 2012 15:48

azev
♥♥-----

dobry den.poradite mi nevim kam presneji priradit dotaz.zapomela jsem uzit HA v druhem tydnu(4den) a ve tretim tydnu(6den)-obe pilulky tak po6hod od casu kdy  je uzivam.jsem chranena???dekuji za odpoved.

Není tady

#6 11. 2. 2012 17:32

sandra
♥♥♥♥♥♥-

azev napsal(a):

dobry den.poradite mi nevim kam presneji priradit dotaz.zapomela jsem uzit HA v druhem tydnu(4den) a ve tretim tydnu(6den)-obe pilulky tak po6hod od casu kdy  je uzivam.jsem chranena???dekuji za odpoved.

Přečti si příbalový leták, tam to je popsané.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí