Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 29. 10. 2011 15:03

Pox
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2011
Příspěvky: 164

Re: Myšlenky na konec

Nee, Blossom, to je v pohodě. Hezky se to čte.

Gamblerství není můj styl, já se někdy občas nějaké holky ve škole, když si s ní dlouho a hezky povídám, tak se jí zeptám, kde je lechtivá, a když mi to nechce říct, tak to začnu zjišovat sám - velmi lechce ji skusím pošimrat, polechtat či lechce zmáčknout na boku. Jedny se to docela asi líbí, ale ona pokaždý uhýbá a směje se.

Tak já fakt nevím, co je divný na Zoo, Erem mi tu kdysi psala, že její dcera tam rande měla a byla ráda, pak jsem kdysi šel z jednou holkou a ta sama to navrhla, jestli nepůjdeme do Zoo.

(Jediný co hraju ve škole jsou  piškvorky a člověče nezlob se big_smile). Pox.

Upravil(a) Pox (29. 10. 2011 15:23)

Není tady

 

#52 29. 10. 2011 15:25

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Myšlenky na konec

Poxi, jenomže dcera eremuruss je čerstvě vyučená mladá slečna a rande v ZOO u ní pravděpodobně proběhlo ještě v době, kdy chodila do školy wink takže šestnáctiletá-sedmnáctiletá žabka má asi poněkud jiné priority, nežli slečny o něco starší a rozumově vyspělejší smile

Já si myslím, že první setkání by mělo proběhnout někde na neutrální půdě (procházka venku, v případě nepříznivého počasí či posléze unavených nohou čajovna, kavárna, pizzerie, cukrárna). To je podle mě naprosto normální, na těchto místech není absolutně nic divného a pozváním do kavárny nebo čajovny ještě nikdy žádný nápadník nic nezkazil stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#53 29. 10. 2011 15:33

Pox
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2011
Příspěvky: 164

Re: Myšlenky na konec

To ano, já jsem spíše názoru někde sedět, než chodit dlouhé hodiny venku.

Jenže ona sama mi ta holka navrhla, že půjdeme do parku, který neznám. A seděl jsem na posprejované lavičce vedle špinavého odpadkového koše a pod nohama jsem měl asi "něco" z toho koše a nějaké nedopalky cigaret.

To mi nejde do hlavy - Zoo a ten park. V Zoo je klid, čisto, až teda na to listí a dají se tam sledovat zvířata a tak různě... Vstupenku bych jí klidně zaplatil.

Není tady

 

#54 29. 10. 2011 15:59

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Myšlenky na konec

Pox napsal(a):

Nee, Blossom, to je v pohodě. Hezky se to čte.

Gamblerství není můj styl, já se někdy občas nějaké holky ve škole, když si s ní dlouho a hezky povídám, tak se jí zeptám, kde je lechtivá, a když mi to nechce říct, tak to začnu zjišovat sám - velmi lechce ji skusím pošimrat, polechtat či lechce zmáčknout na boku. Jedny se to docela asi líbí, ale ona pokaždý uhýbá a směje se.

Tak já fakt nevím, co je divný na Zoo, Erem mi tu kdysi psala, že její dcera tam rande měla a byla ráda, pak jsem kdysi šel z jednou holkou a ta sama to navrhla, jestli nepůjdeme do Zoo.

(Jediný co hraju ve škole jsou  piškvorky a člověče nezlob se big_smile). Pox.

Poxi zalezi jaky clovek ma vztah ke zviratum,me by se rande v ZOO libilo i v 41 letech,ale nelibilo by se me v hospode.Tam nemusim byt vubec,protoze se tam dobre necitim.Musis k sobe najit cloveka,ktery je stejne naladeny jako ty.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#55 29. 10. 2011 16:05

Pox
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2011
Příspěvky: 164

Re: Myšlenky na konec

Tak jak se v tom mám vyznat(v ženských) va?-podle Blossom to je dětský a podle Erem to je i v 41 fajn, a podle Kiary to má být někde na neutrální půdě, což je podle mě knihovna apod.

Upravil(a) Pox (29. 10. 2011 16:11)

Není tady

 

#56 29. 10. 2011 16:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Myšlenky na konec

Pox napsal(a):

Tak jak se v tom mám vyznat(v ženských)?-podle Blossom to je dětský a podle Erem to je i v 41 fajn.

Kazdy clovek je jiny,ma jine zajmy.My kamkoliv jsme jeli v lete na dovolenou,me zajimalo jedine,jestli je tam ZOO.A samozrejme jsme kazde navstivili.
Dcera je to same,chodila s klukem s Plzne a casto chodili do ZOO,protoze miluje zvirata stejne jako ja.Zalezi na zajmech toho druheho.
Meho pritele zajima fotbal a me nerika absolutne vubec nic.Nekoho zajimaji pamatky,more...to me take nerika nic,proto dovolena u more by se me treba nelibila vubec,uz diky tomu vedru.

Upravil(a) eremuruss (29. 10. 2011 16:12)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#57 29. 10. 2011 16:15

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Myšlenky na konec

Byla jsem pred 10 lety na schuzce v cajovne a nelibilo se me tam.Jednak caj nepiji a ani ta atmosfera se me tam nelibila,to radci prochazku v prirode.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#58 29. 10. 2011 16:17

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Myšlenky na konec

Poxi, je to jednoduché ... protože žádná žena není stejná a každá z nás preferuje něco jiného: některou procházky v přírodě nudí a preferuje raději posezení v kavárně, některá se v kavárně necítí dobře a má raději pohyb ve volné přírodě. Od toho je první setkání, aby se Ti lidé vzájemně "oukali" a zjistili, jestli spolu mají nebo nemají něco společného a vztah buď pokračoval a rozvíjel se, nebo hned po prvním setkání skončil.

Poxi, pamatuj si, že každý vztah končí proto, aby jeden či druhý aktér mohl hledat dál. Jenomže Ty jsi možnosti "hledat dál" zatím nevyužil, pořád se točíš v tom začarovaném kruhu kolem dokola a když už se zdá, že jsme se k něčemu kloudnému dobrali, vypadne z Tebe věta á-la: "Já nevím, co je divnýho na ZOO ... " "Nechápu, proč se tomu tenkrát ta holka smála" ... "Nejde mi do hlavy, proč jsme seděli na lavičce" atd. atd.

Mně opravdu připadᚠjako malé dítě, která MÁ STRACH a protože se ten svůj strach bojí pojmenovat, maskuje ho neustálým návratem ke 100 x probíranému tématu ... hmm


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#59 29. 10. 2011 16:27

Pox
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2011
Příspěvky: 164

Re: Myšlenky na konec

O tom právě se mnou mluvila ta koučka na mezilidksé vztahy, že v sobě mám toho malého kluka, který mi dělá v životě nepořádek.

A já si to zřejmě pořád držím v sobě a nevím jak se toho mám zbavit.

Není tady

 

#60 29. 10. 2011 16:50

majkafa
Host

Re: Myšlenky na konec

Pox napsal(a):

Nee, Blossom, to je v pohodě. Hezky se to čte.

Gamblerství není můj styl, já se někdy občas nějaké holky ve škole, když si s ní dlouho a hezky povídám, tak se jí zeptám, kde je lechtivá, a když mi to nechce říct, tak to začnu zjišovat sám - velmi lechce ji skusím pošimrat, polechtat či lechce zmáčknout na boku. Jedny se to docela asi líbí, ale ona pokaždý uhýbá a směje se.

Tak já fakt nevím, co je divný na Zoo, Erem mi tu kdysi psala, že její dcera tam rande měla a byla ráda, pak jsem kdysi šel z jednou holkou a ta sama to navrhla, jestli nepůjdeme do Zoo.

(Jediný co hraju ve škole jsou  piškvorky a člověče nezlob se big_smile). Pox.

Tohle mi přijde hloupé u chlapa jako ty a ve tvém věku. Když už, tak se to dělá v soukromí, škádlení, u partnerů, a mladých. A ne na veřejnosti s kýmkoliv. hm.

Tys měl tu holku pozvat někam do hezké vinárny, cukrárny, restaurace, kde by byl klid a mohli jste se poznávat a povídat si. A ne čekat na její pozvání a být nerozhodný, jak mi to vyplývá dle tvého popisu.

 

#61 29. 10. 2011 16:52

majkafa
Host

Re: Myšlenky na konec

Pox napsal(a):

Tak jak se v tom mám vyznat(v ženských) va?-podle Blossom to je dětský a podle Erem to je i v 41 fajn, a podle Kiary to má být někde na neutrální půdě, což je podle mě knihovna apod.

šmarjá.
Neutrální půda je restaurace, čajovna, pizzerka... Chjo

 

#62 29. 10. 2011 17:14

majkafa
Host

Re: Myšlenky na konec

Poxi, s tou ZOO a parkem mi přijdeš spíš jako manipulátor. Když partnerka nebude dělat přesně to, co ty chceš a co TOBĚ se líbí, tak to bude špatně. To ale není vztah.

 

#63 29. 10. 2011 18:09

Pox
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2011
Příspěvky: 164

Re: Myšlenky na konec

Však já jsem ji pozval na pivo, je to kamarádka ze školy, která má přítele, normálka jsme si povídali o věcech jako práce, škola,...

Mě spíš zarazilo na tom parku, jak to tam vypadalo. Bylo mu úplně šumák, jestli jsem seděl tam nebo někde jinde. V Zoo ty lavičky nejsou nijak jiné.

Není tady

 

#64 29. 10. 2011 18:11

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Myšlenky na konec

Já teď řeší něco podobného, jako má Pox s tatínkem, se svým nadřízeným. A uvědomuji si čím dál tím víc, že mi ten člověk jen ukazuje to, co je ve mě. Neúcta sama k sobě, nízký pocit vlastní hodnoty, a proto si nedokážu stanovit pevné hranice a dovolím lidem toto chování ke mně.
Pokouším se vytyčit hranice, ale jde to těžko, když jim věřím, že jsem špatná. Mám pocit, že mají právo mě hubovat, pokus jsem špatná, že si to zasloužím. Mám pocit, že se za sebe musím stydět, když jsem udělala něco, co se nemá, nebo něco špatně.
Takže můj názor: otec se k tobě bude chovat tak špatně, jak mu to dovolíš. A kolik mu toho dovolíš závisí na tvém pocitu vlastní hodnoty.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#65 29. 10. 2011 18:57

majkafa
Host

Re: Myšlenky na konec

Pox napsal(a):

Však já jsem ji pozval na pivo, je to kamarádka ze školy, která má přítele, normálka jsme si povídali o věcech jako práce, škola,...

Mě spíš zarazilo na tom parku, jak to tam vypadalo. Bylo mu úplně šumák, jestli jsem seděl tam nebo někde jinde. V Zoo ty lavičky nejsou nijak jiné.

Na pivo? A zadanou? Hm. va

Já psala o té, co jsi s ní měl minulý rok to jedno rande. Nebo ta byla taky zadaná?

 

#66 29. 10. 2011 19:01

Pox
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2011
Příspěvky: 164

Re: Myšlenky na konec

Nebyla.

Není tady

 

#67 29. 10. 2011 20:24

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Myšlenky na konec

Poxi, malýho kluka se nezbavíš, myslím, že to byla kniha Novák, Capponi - Sám sobě psychologem, kde je tohle popsáno. Máme v sobě dítě, rodiče i dospělce a je jen na tobě, který přístup z tihi vybereš. jestli postoj malého vystrašeného kluka a nebo peskujícího rodiče a nebo tohle odložíš a přijmeš pohled dospělého - pro jedno kvítí slunce nesvítí. Ty tři části jsou potřeba a fajn. Dítě v nás nám umožnuje vidět krásu i v  kapce rosy, rodič nám zase nedovolí bezhlavě vletět pod auto a tohle všechno si dospělec zapracuje do svého života.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#68 29. 10. 2011 20:38

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Myšlenky na konec

Tak můj názor je ten, že nezáleží, kde jsem, ale s kým tam jsem...Samozřejmě, že rande v zaplivané hospodě se asi bude líbit málokomu..
Já bych třeba do ZOO šla...navíc já mám ráda, když je chlap proaktivní a o schůzce předem přemýšlí...kam půjdeme a tak...už to mi značí zájem o mě.
Poxi, jasně, choď na pivo i s kámoškama, který jsou zadaný... proč ne? Vždy jde jen o pokec. Já mám přítele a do toho se normálně kamarádím i s jinými kluky...s jedním teď dokonce začnu chodit do tanečního kurzu, protože ten můj nechce.
Já být tebou, tak bych to seznamování přes seznamku brala jako trénink...můžeš si s holkama na začátku jen psát nebo volat a trochu se otrkat...a když se tam najde nějaká supr holka, kterou budeš chtít pozvat na rande, tak tím líp...
Přijde mi, že vše bereš tak nějak fatálně...prostě jsi měl před rokem rande, který nevyšlo, tak fajn, stalo se a jede se dál...
Poxi, až se přestaneš bát (všeho, i táty), tak se začnou dít věci a věřím, že kolem sebe budeš mít tolik holek, že ti na bazén nebude zbývat čas winkbig_smile

Není tady

 

#69 29. 10. 2011 21:04

Pox
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2011
Příspěvky: 164

Re: Myšlenky na konec

Čauves Sandro,

sandra napsal(a):

Poxi, až se přestaneš bát (všeho, i táty), tak se začnou dít věci a věřím, že kolem sebe budeš mít tolik holek, že ti na bazén nebude zbývat čas winkbig_smile

...to se mi moc zalíbilo a dokonce mě to rozesmálo smile. Díky, Pox.

Není tady

 

#70 30. 10. 2011 19:15

koniklec
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2010
Příspěvky: 451

Re: Myšlenky na konec

Pox napsal(a):

Tak jak se v tom mám vyznat(v ženských) va?-podle Blossom to je dětský a podle Erem to je i v 41 fajn, a podle Kiary to má být někde na neutrální půdě, což je podle mě knihovna apod.

No jestli ono to nebude tím, že "ženská" není jen jeden model big_smile. Někomu vyhovuje ZOO a jiné zase restaurace. Já třeba zažila v ZOO nejlepší první rande v životě smile. A pár pěkně nudných ve vinárně. Když víš, co vyhovuje tobě, tak se snáze hledá druhý kompatibilní člověk.

P.S. Kdyby mě spolužák chtěl lechtat, tak by mi to teda příjemné nebylo. Zvl᚝ kdyby to zkoušel na více holek.

Edit: Tak koukám, že jsem napsala to samé, co ostatní...to je tak, když se dřív píše než čte smile.

Upravil(a) koniklec (30. 10. 2011 19:26)

Není tady

 

#71 30. 10. 2011 19:19

Pox
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2011
Příspěvky: 164

Re: Myšlenky na konec

Já do ní štouchám stejně, jako ona do mě.

Není tady

 

#72 30. 10. 2011 19:27

koniklec
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2010
Příspěvky: 451

Re: Myšlenky na konec

Pox napsal(a):

Já do ní štouchám stejně, jako ona do mě.

A nebalí tě?
Jinak si neumím představit, že by do sebe lidi na vysoký šouchalia lechtali se big_smile

Není tady

 

#73 30. 10. 2011 19:31

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Myšlenky na konec

Chlape,  kdysi dávno byli takové postarší dámičky, které kluka zaučily býti mužem. V tobě pořád cítím něco klukovského. jako kdyby v té krásné prezentaci jak píšeš zněl falešný ton. Přece se nebudu opírat o nějakýho mladocha když podvědomě hledám starostlivého otce? Ty bereš dost věcí hodně vážně a zodpovědně, na druhou stranu se projevíš jako kluk. Dej si čas. Vyzkoušej jen tak ve skupině svoji polohu s holkama, jed někam na vodu, na nějaký podobný nesmysl. Zkus se s holkou vidět jednou, dvakrát. Víckrát ji stejně potkat nemusíš a pak si zus ujasnit, co vlastně u holky hledáš. zda-li sám nejsi příliš náročný a v čem by ti jako mohla vyhovovat a doplnit tvoji povahu. Aby sis chlapče nestavěl jen nějaké vzdušné zámky....


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#74 30. 10. 2011 19:37

Pox
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2011
Příspěvky: 164

Re: Myšlenky na konec

Možné to je, že mě balí. (No, ono mě stačí málo a já se hned rozesměju z ničeho nic a je to k nezastavění, a pak v tom hned lítám).

O tom malém klukovi vím. Ale co myslíš tím "falešným tónem"?

A teď v zimě mám jet někam s holkama na vodu, jo? big_smile -nebo mám počkat do léta? wink

Upravil(a) Pox (30. 10. 2011 19:41)

Není tady

 

#75 30. 10. 2011 19:48

koniklec
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2010
Příspěvky: 451

Re: Myšlenky na konec

A tahle není zadaná? Mám v nich malinko gulᚠsmile
Já jen jestli tady třeba neřešíš, že nemᚠholku a zatím jedna se může přetrhnout, aby ti konečně došlo, že ji mᚠněkam pozvat big_smile.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů