|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Malej mi prave snedl kus modeliny play-doh (je mu 2 a 1/4 roku), na obalu je jen upozorneni pro roce: obsahuje psenici. Zadne jine slozeni
Je skodliva? Nemate tam nekdo slozeni? Ja ji kupovala v Teschu 




Není tady
Slozeni neznam, ale nebala bych se toho. Tahle modelina je mam dojem od dvou let, takze vyrobce urcite musi pocitat s tim, ze ji dite muze ochutnat
. Proto je tam zminena i ta psenice, kvuli pripadne alergii na lepek. Mame modelinu take doma, Domik ji tedy asi nikdy nesnedl, ale jestli te to trosku uklidni, tak nas pes ji uz sezral celkem dost a nic mu neni
.
Není tady
Ahoj, hele malá to taky snědla a nic jí naštěstí není, trochu jsem googlila o tom play doh a našla jsem jejich stránky se složením. Přikládám link
http://www.playdohacademy.cz/info/
Není tady